Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Laima Lux - salona bezkaunība

 
Reitings 7
Reģ: 04.11.2023
Biju nesen uz Laima Lux salonu ieveidot matus, tomēr liels bija mans pārsteigums, ka, ierodoties uz norunāto pieraksta laiku, administratore man piesaistījusi "meistaru" jeb drīzāk kādu jauniņo darbinieci, kas neprot valsts valodu. Īpaši neko šajā tīri elementārajā procedūrā nedeva administratores tulkojums, jo krievvalodīgā darbiniece darbu ar matu pannu veica pavirši un neprecīzi, pat termiski bojājot matus. Jā, zinu, ka jau matu veidošanas laikā pie pirmajām aizdomām vajadzēja celties kājās un iet pie administratores, izteikt pretenziju par nekvalitatīvo pakalpojumu un prasīt kādu citu meistaru ar valsts valodas prasmēm, tomēr vēlāk, kad darīju zināmu savu sūdzību šai administratorei no Laima Lux, viņa vien sākumā piedāvāja 5 eur atlaidīti nākošajam pakalpojumam pie cita meistara, beigās prasīju, lai iedod uzņēmuma vadītāja/ valdes locekļa tālr., lai pārrunātu situāciju, uz ko pretī telefonsarunā saņēmu draudus no šīs personas - par draudiem tika uzrakstīts iesniegums Valsts policijai un ar šo administratori tika veiktas preventīvas pārrunas.
No Valodas centra saņēmu informāciju, ka apkalpojošajā sfērā (tostarp arī skaistumkopšanā), kur svarīga ir komunikācija, Latvijā drīkst strādāt vienīgi darbinieki ar valsts valodas zināšanām. Dīvains šķita administratores izteikums "šeit ir maz tādu, kas saprot latviski".
Okei, izvēlējos Laima Lux salonu, pamatojoties uz tā iepriekš zināmo/ dzirdēto "prestižu" un ērto lokāciju tieši Rīgas centrā (Brīvības ielā) netālu no darba vietas. Bet šis notikums mani fascinēja. Uzskatu, ja tomēr ir pieļauta administratores kļūda, var vienkārši atvainoties un domāt kā iespēju robežās labot situāciju. Šāda ir pieredze, it kā ejot uz atpazīstamu salonu.
09.11.2023 03:27 |
 
Reitings 7
Reģ: 04.11.2023
Vēl labāk, atceros, ka tiesībsargājošā iestāde mani informēja, ka salona Laima Lux valdes loceklis sniedzis informāciju, ka šī konkrētā darbiniece bez valsts valodas zināšanām nemaz nav pieņemta salonā kā darbiniece, bet darbojas tur kā pašnodarbinātā persona un viņa vispār vairs nav sasniedzama, aizbraukusi projām uz ārzemēm, lai gan informācija par viņu vēl joprojām atrodama salona Laima Lux mājas lapā. Un it kā viņai pašai jāatbildot par to, ko viņa taisot no klientu matiem, nevis salonam. Absurds. Neiesaku šādu salonu.
09.11.2023 03:34 |
 
Reitings 2
Reģ: 23.02.2024
Все я сказал по теме. Закройте свой рот! А если язык моего народа не нравится, включите гуугл переводчик. Как понял, вам только телефон жизнь дает.
23.02.2024 22:19 |
 
Reitings 796
Reģ: 23.01.2024
Administratore nebūs melojusi, - tajā salonā arī neviena manikīre, neviena pedikīre nekad mūžā nav runājusi latviski. Kādreiz piestaigāju tur sen atpakaļ, un arī tāds iespaids palika.
23.02.2024 22:36 |
 
Reitings 796
Reģ: 23.01.2024
Yar1 @ 23.02.2024 22:19
Все я сказал по теме. Закройте свой рот! А если язык моего народа не нравится, включите гуугл переводчик. Как понял, вам только телефон жизнь дает.

Krimināllikuma
78.pants. Nacionālā, etniskā un rasu naida izraisīšana
(1) Par darbību, kas vērsta uz nacionālā, etniskā, rasu vai reliģiskā naida vai nesaticības izraisīšanu, —
soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.
---------------------------
Vēlreiz te nošķaudīsies un tiks ziņots VP, VDD.
23.02.2024 22:40 |
 
Reitings 1484
Reģ: 19.05.2016
Yar1 @ 23.02.2024 22:19
Все я сказал по теме. Закройте свой рот! А если язык моего народа не нравится, включите гуугл переводчик. Как понял, вам только телефон жизнь дает.
Neko nesapratu. Kādā valodā šis ir?
23.02.2024 22:57 |
 
Reitings 187
Reģ: 13.02.2024
Yar1 @ 23.02.2024 22:19
Все я сказал по теме. Закройте свой рот! А если язык моего народа не нравится, включите гуугл переводчик. Как понял, вам только телефон жизнь дает.

Tak ko te sēdi? Kraties pie sava naroda. Laikam jau būs tas salona valdes loceklis 🤣🤣🤣 Parej vēl, nonāksi ar vārdu, uzvārdu un bildi dzeltenajā presē, vajadzēs tad vērt ciet salončiku un braukt pie sava naroda 🤣🤣🤣
24.02.2024 11:04 |
 
Reitings 21
Reģ: 19.04.2024
Laima Lux šķiet aizdomīgs, ka tajā varētu strādāt personas ar nepilnīgām valsts valodas prasmēm. Citādi neizprotu, kādēļ salonā pakalpojumu nevarētu nodrošināt valsts valodā, kas, protams, ļoti ietekmē pakalpojuma kvalitāti.
Ja kādam skaistumkopšanas salonā gadās, ka pakalpojuma veikšanas brīdī tiek konstatēts, ka meistars nepārvalda valsts valodu pietiekamā līmenī, lai saprastu klientu, klientam jādodas pie administratora un jāceļ pretenziju atsakoties maksāt par šādu pakalpojumu.
23.04.2024 00:52 |
 
Reitings 1729
Reģ: 07.09.2023
No salona puses tā ir liela nekaunība. Kur nu vēl tāda, kas sevi prezentē kā dārgāka gala.
Vispār ļoti riebjas, ka iestāde nevar sniegt attiecīga līmeņa pakalpojumu, bet naudu grib iekasēt pa pilno.
Ir bijušas reizes kad telefoniski pierakstos uz to pašu manikīru vai matu griezumu, bet atnākot tiek paziņots ka mums, redziet, jauna meistarīte, tāpēc darbs aizņems ilgāku laiku (parasti divreiz ilgāku). Tādās reizēs eju prom, jo man nav laika sēdēt liekas entās stundas kamēr nepieredzējuši meistare ķimerējas un gūst pieredzi uz mana rēķina. Priekš tam ir mācību frizētavas, Fb grupas kur var atrast modeļus, lai uztrenētu ātrumu /kvalitāti.
Kas attiecas uz valodas zināšanu, esmu ļoti iecietīga, saprotu ka nevar tā uz sitiena ātri iemācīties līdz līmenim kad var brīvi komunicēt, taču kādam uz vietas blakus ir jābūt un japiepalīdz, lai gan man gan meistaram būtu sajūta ka esam sadzirdējuši viens otru.
23.04.2024 10:19 |
 
Reitings 21
Reģ: 19.04.2024
Yar1 @ 23.02.2024 22:19
Все я сказал по теме. Закройте свой рот! А если язык моего народа не нравится, включите гуугл переводчик. Как понял, вам только телефон жизнь дает.

Domāju, ka šis varētu būt viens no šī dižā salona darbiniekiem.. Turklāt viņa komentāri nav drukāti valsts valodā.
23.04.2024 21:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits