BRĪDINĀJUMS PAR ANETI | ATKAL FORMĀ

 
Reitings 161
Reģ: 08.11.2023
Jūnijā pieteicos A.Kuzņecovas| ATKAL FORMĀ Soļošanas maratonā.Dalības maksa 10€.Ja gribi balvu,tad 15€.
Šis bija mans pirmais maratons dzīvē.Likās daudzsološs,tādēļ pieteicos(mazs bērns,daudz brīva laika pastaigām,vasara,aktīvāka diena utt.)
Ziniet,maratons bija absolūta rīkotājas izgāšanās.Norise bija tuvu nullei.Ļoti neaktīva organizatoriskā puse,uz jautājumiem atbild augstprātīgi,pat nicinoši reizēm.Nākošā mēneša aplikāciju Pacer neizveidoja vairākas dienas.Mēs,grupas meitenes,vnk turpinājām soļot un pašas sevi uzmundrināt.Pati vadītāja čatā lika savu suņu bildes un ceļojumu, bet to, ka kaut 1 x nedēļā būtu uzrakstījusi pamotivējošu un pozitīvu ziņu mums- nē, tā nebija.Tikai kad mēs pašas sākām vairāk apspriest kāpēc tā un kas vispār te notiek, Anete saausījās un pēkšņi saldi sāka “braukt pa ausīm”, rakstot mums:”Meitenes, malači, jauna diena klāt, daudz savāktu soļu” utt.
Es saprotu,ja esi maratona organizatore, tad Tu esi kā kodols šim maratonam un Tev ir jāatbild par maratonu no pirmās līdz pēdējai dienai.Vai tā bija -Nē!!!Cik x viņa pati piedāvāja Soļošanas noslēguma satikšanos pasoļojot kādā pārgājienā.Nu tik meitenes čatā sarosījās un dalījās idejām par tikšanās vietu un laiku.Vai tikšanās bija? -Nē!!! Vienā jaukā rītā visas grupas dalībnieces no čata bija izdzēstas pat nepabrīdinot mūs(mēs čatā vairākkārt minējām, ka esam sapazinušās un, labprāt , čatiņu turpinātu) un nekāds noslēguma soļošanas pārgājiens nav bijis līdz pat šai dienai.
08.11.2023 22:31 |
 
Reitings 22138
Reģ: 18.08.2022
ManPatiikLasiit @ 12.11.2023 12:12
Jā, vakardienas storiji, tiešām ļoti nenopietni.
Ja viņa būtu tik pārliecināta par sevi, tad neņemtu šo vērā vai kā pieaudzis cilvēks labotu teikto par sevi, bet šādi galīgi nav pieauguša cilvēka atbilde.
Un dēla stāja/gaita tiešām ir uz iekšu. Bildēs pat stāv ar kājām uz iekšu.

Izskatăs,ka vēl joprojām nevar nomierināties,vakar story ar tiem pelmeniem.
Șodien sarkastiska atbilde foruma sakarā.
Anete nu beidz cepties un lasīt to forumu,tā vietā kādas jaunas receptes varētu sagatavot jaunajam izaicinājumam.
17.11.2023 23:37 |
 
Reitings 669
Reģ: 15.08.2023
Tas soļu izaicinājuma pārgājiens būs svētdien?
17.11.2023 23:52 |
 
Reitings 987
Reģ: 23.02.2023
Oi, Anete atkorķējusi vinčiku, salikusi kaut kādu atmiņu ritulīti no jaunīb’s dienām, netieši nodiršot savu vīru. Teksts “ja 1999 būtu IG, es būtu basketbolista sieva”, nu tā normāli samazināja savu vīrieti..
Un viņu tik ļoti iecepī formuma, tas ir reāli jautri. Izskatās, ka katru vakaru pārlasa
18.11.2023 08:42 |
 
Reitings 1810
Reģ: 11.10.2022
es ar paskatijos tos storijus,nez man likas,ka vinai ir laba pasironija un humora izjuta un mak pasmieties par sevi un citiem.
es vinai sekoju ilgaku laiku,neko sausmigi neredzu,varbut tapec,ka man gadi jau tuvojas vinas vecumam.
un man savos 44 gados nav tads augums ka vinai.Nesaku,ka vina ir fotomodele,bet tuvojoties 50 gadiem,augums loti mainas,veseliba pasliktinas.Man svars uzkapa hormonu disbalansa del,pusgadu gandriz asinoju un tagad to svaru vairs nost nevar dabut.Tapec jauniba jums liekas,ka ari velak busiet jaunas,skaistas,bet tas var mainiies paris menesu laika, ka man.
18.11.2023 10:19 |
 
Reitings 31
Reģ: 23.03.2020
Ja godīgi, tad šādi forumi biškiņ tomēr atspoguļo, kāpēc daudzi cilvēki Latvijā neuzdrīkstas daudz ko darīt, jo, lai arī ko tu darītu, ar kādu attieksmi būtu, par ko runātu, vienmēr kādam kaut kas nepatiks. Šajā gadījumā es protams piekrītu, ka soļošanas maratonā varēja lietas būt citādāk, bet tad dalībnieces varēja no pirmās dienas jau teikt, ka hey, gribētos tomēr, lai lietas tiktu darītas savādāk.
Par visu citu - lai jums visām jauka diena, pozitīvas domas, ņemam visu vieglāk un atceramies, ka mēs visi esam cilvēki ar savām dīvainībām un raksturiem, arī mūsu influenceri ir tādi paši, ar savu domu, savu humoru un piegājienu dzīvei.
18.11.2023 11:55 |
 
Reitings 102
Reģ: 16.11.2023
Ekhoo @ 18.11.2023 08:42
Oi, Anete atkorķējusi vinčiku, salikusi kaut kādu atmiņu ritulīti no jaunīb’s dienām, netieši nodiršot savu vīru. Teksts “ja 1999 būtu IG, es būtu basketbolista sieva”, nu tā normāli samazināja savu vīrieti..
Un viņu tik ļoti iecepī formuma, tas ir reāli jautri. Izskatās, ka katru vakaru pārlasa

Tas taču bezalkoholiskais vīns 😂
Pateicoties šai diskisijai atradu to jūsu Aneti. Paskatījos storijus. Nu forši, ja māk tā pozitīvi par sevi pasmieties, malacis.
Un man liekas ka viņa iir labā formā. Veselīgs, nepārbarots un nenobadināts sievietes ķermenis. Seja arī smuka. Ja viņa kaut ko darījusi ar seju, tad bez pārspīlējuma. Izskatās dabīgi.
Nezināju viņu iepriekš, piesekoju.
18.11.2023 16:12 |
 
Reitings 7637
Reģ: 08.03.2021
Nav nekas pret Aneti, patīk viņas saturs, bet besī, ka melo par atgriešanos bankā. No AF viņa lieliski varējusi nopelnīt, bet palicis garlaicīgi un bērni lieli…. Ka tik ne arī. Saprastu vēl, ja bērni būtu pilngadīgi, bet tagad tie joprojām ir vadājami sīkie. Un reti kurš no laba prāta atgriežas pilnas slodzes darbā. Sanda Krasta arī aiz garlaicības pārdod dzīvokli un atgriežas žurnāla redaktores amatā.🤭
18.11.2023 16:21 |
 
Reitings 987
Reģ: 23.02.2023
Nastja32 @ 18.11.2023 16:21
Nav nekas pret Aneti, patīk viņas saturs, bet besī, ka melo par atgriešanos bankā. No AF viņa lieliski varējusi nopelnīt, bet palicis garlaicīgi un bērni lieli…. Ka tik ne arī. Saprastu vēl, ja bērni būtu pilngadīgi, bet tagad tie joprojām ir vadājami sīkie. Un reti kurš no laba prāta atgriežas pilnas slodzes darbā. Sanda Krasta arī aiz garlaicības pārdod dzīvokli un atgriežas žurnāla redaktores amatā.?

Kur info par Krastu?
18.11.2023 16:30 |
 
Reitings 7637
Reģ: 08.03.2021
Ekhoo @ 18.11.2023 16:30

Kur info par Krastu?

Viņas storijos, pati visu stāsta.
18.11.2023 17:54 |
 
Patīk
Reitings 10303
Reģ: 18.09.2021
Nastja32 @ 18.11.2023 16:21
Nav nekas pret Aneti, patīk viņas saturs, bet besī, ka melo par atgriešanos bankā. No AF viņa lieliski varējusi nopelnīt, bet palicis garlaicīgi un bērni lieli…. Ka tik ne arī. Saprastu vēl, ja bērni būtu pilngadīgi, bet tagad tie joprojām ir vadājami sīkie. Un reti kurš no laba prāta atgriežas pilnas slodzes darbā. Sanda Krasta arī aiz garlaicības pārdod dzīvokli un atgriežas žurnāla redaktores amatā.?

Man arī šis likās neticami - ka var baigi daudz nopelnīt no AF. Slinkums skatīties Lursoft, cik tad viņa tur apgroza un nopelna, bet nebiju domājusi, ka kaut ko būtisku
18.11.2023 18:51 |
 
Reitings 29
Reģ: 17.09.2023
Tiešam ja finanses spiestu , Jūs arī , sākot strādāt, uzreiz paņemtu jaunu auto?!? Ļogika kur ?
😀
Lai arī viņa iet staigāt ar suņiem tajā noplukušajā jakā , neizskatās ka dzīvo no algas līdz algai . 😀 nu ok, tas tā .. Anete vnk neatbilst standarta instagram tipāžiem, tāpēc tik daudz negatīvisma... bet citādi čūsku vecenes taču lielākā daļa influenceres, nav Anete ar neko pārāka 😀😀 ... necenšos aizstāvēt.. man citreiz patīk viņas humoriņš
18.11.2023 23:55 |
 
Reitings 1759
Reģ: 04.01.2022
Man nepatīk skaitīt svešu naudu, bet man arī galīgi neliekas, ka viņi dzīvo no algas līdz algai. Māja, trīs jauni auto, tie ceļojumi ar ģimeni katru vasaru. Un pēc vakardienas storijiem es sapratu, ka AF nav viņas galvenais ienākumu avots. Ko viņas vīrs dara?
Tas ka viņa neplātās ar naudu un aiziet uzmežu nodrillētā jakā, man pat drīzāk patīk.
19.11.2023 09:50 |
 
Reitings 724
Reģ: 06.11.2021
Bet par laikiem raudāja un pukstēja, ka neliek. Viņa savu AF varēja ļoti labi atīstīt, vienk vajag ieguldīties. Un mani mazliet mulsina tas, ka viņa neesot solījusi motivējošo atbalstu - tad kāda ir viņas maratona jēga? Iesūtīt, kādam savas bildes un lietot netā atrodamās receptes? Padomus baigi nevar sniegt, jo nu atbilstošas izglïtības nav.
19.11.2023 18:53 |
 
Reitings 4
Reģ: 11.11.2023
Sauliit @ 18.11.2023 11:55
Ja godīgi, tad šādi forumi biškiņ tomēr atspoguļo, kāpēc daudzi cilvēki Latvijā neuzdrīkstas daudz ko darīt, jo, lai arī ko tu darītu, ar kādu attieksmi būtu, par ko runātu, vienmēr kādam kaut kas nepatiks. Šajā gadījumā es protams piekrītu, ka soļošanas maratonā varēja lietas būt citādāk, bet tad dalībnieces varēja no pirmās dienas jau teikt, ka hey, gribētos tomēr, lai lietas tiktu darītas savādāk.
Par visu citu - lai jums visām jauka diena, pozitīvas domas, ņemam visu vieglāk un atceramies, ka mēs visi esam cilvēki ar savām dīvainībām un raksturiem, arī mūsu influenceri ir tādi paši, ar savu domu, savu humoru un piegājienu dzīvei.
ja godīgi, viņa ir viens cits cilvēku izsmejošs cilvēks jebkurā tēmā, kas viņai ienāk prātā. Pati esmu bijusi otrā pusē, kur arī esmu bloķēta, jo nesakrita viedokļi. Kamēr neizsaka savu "bet,vai" cilvēkam viss ir kārtībā. Tur nav stāsts par to, ka cilvēki LV neko nedara, jo... viņa izsmej jebkuru, kam ir pretējs viedoklis. Paskatoties uz to kā veselīga dzìvesveida influencerim par jebko un jebkurā tēmā ir taisnība un 100% zināšanas trenējas viņas dēls elementāri nemākot pareizi push up uztaisīt, tur ir skaidrs kas ir kas.
30.11.2023 23:13 |
 
Reitings 5988
Reģ: 04.12.2022
Nastja32 @ 18.11.2023 16:21
Nav nekas pret Aneti, patīk viņas saturs, bet besī, ka melo par atgriešanos bankā. No AF viņa lieliski varējusi nopelnīt, bet palicis garlaicīgi un bērni lieli…. Ka tik ne arī. Saprastu vēl, ja bērni būtu pilngadīgi, bet tagad tie joprojām ir vadājami sīkie. Un reti kurš no laba prāta atgriežas pilnas slodzes darbā. Sanda Krasta arī aiz garlaicības pārdod dzīvokli un atgriežas žurnāla redaktores amatā.?

Te vairāk ir jautājums par to, ka tev pašai jāsaprot, kapēc tevi tas besī? Pašai finansiālas problēmas vai vnk skauž, ka cilvēkam forša māja, mašīnas, ceļojumi 🤷🏻‍♀️
Jo nu pa lielam, kāda tev būtu starpība, ko tur stāsta k-kāda sieviete no IG 😂 Bet besī, tātad jāmeklē problēma sevī 👌
01.12.2023 10:52 |
 
Reitings 102
Reģ: 16.11.2023
Anetiiiiiiiite @ 30.11.2023 23:13
ja godīgi, viņa ir viens cits cilvēku izsmejošs cilvēks jebkurā tēmā, kas viņai ienāk prātā. Pati esmu bijusi otrā pusē, kur arī esmu bloķēta, jo nesakrita viedokļi. Kamēr neizsaka savu "bet,vai" cilvēkam viss ir kārtībā. Tur nav stāsts par to, ka cilvēki LV neko nedara, jo... viņa izsmej jebkuru, kam ir pretējs viedoklis. Paskatoties uz to kā veselīga dzìvesveida influencerim par jebko un jebkurā tēmā ir taisnība un 100% zināšanas trenējas viņas dēls elementāri nemākot pareizi push up uztaisīt, tur ir skaidrs kas ir kas.

Es viņai nesen piesekoju, neesmu pamanījusi, ka viņa kādu izsmej. Ko viņa izsmej?
Par viedokli, man tieši patīk, ja influencerim ir savs viedoklis un nostāja par lietām.
Nesekoju viņai ilgi, bet pagaidām neko izsmejošu vai šausmīgi kaitinošu neesmu pamanījusi.
01.12.2023 17:32 |
 
Reitings 5988
Reģ: 04.12.2022
Palmumāja2 @ 01.12.2023 17:32

Es viņai nesen piesekoju, neesmu pamanījusi, ka viņa kādu izsmej. Ko viņa izsmej?
Par viedokli, man tieši patīk, ja influencerim ir savs viedoklis un nostāja par lietām.
Nesekoju viņai ilgi, bet pagaidām neko izsmejošu vai šausmīgi kaitinošu neesmu pamanījusi.

Vienīgo reizi, kad esmu redzējusi kaut kādu izsmiešanu, bija, kad viņa vienā ceļojumā atdarināja Kiviča kundzi 😂 un tas pa tiešām bija smieklīgi 👍👌
Bet par izsmiešanu( cilvēkus ar pretēju viedokli), ir pārspīlēts. Kaut vai šodienas storijos, kā tā viena ķertā, agresīvi viņai metās virsū. Tieši par ko? Kapēc kāds iedomājas, ka influenceriem ir pienākums uzklausīt visādas ķertās, dusmīgās un jocīgās? Labākajā gadijumā pasmieties par tādām, bet nu tur jābūt ar baigām iekšām, lai ar joku uztvertu pārmetumus savā virzienā.
01.12.2023 19:04 |
 
Reitings 1213
Reģ: 10.12.2014
Rīt lielais iznāciens, Anete? Lielie solījumi uz dzimšanas dienu ar gradiozo tievēšanu pus gada garumā.. gaidam rezultātus. 👏🏼👏🏼👏🏼
01.12.2023 22:53 |
 
Reitings 102
Reģ: 16.11.2023
minkalinka @ 01.12.2023 22:53
Rīt lielais iznāciens, Anete? Lielie solījumi uz dzimšanas dienu ar gradiozo tievēšanu pus gada garumā.. gaidam rezultātus. ??????

Kurā vietā jūs redzat, ka viņai būtu jātievē? Es ik pa laikam te lasu ka viņai tiek pārmests resnums, bet vismaz tajā pēdējā bildē no sporta zāles neredzu kāpēc viņai vispār jātievē! Nezinu, varbūt pirms gada viņa bija tiešām resna. Nu nav jābūt visām sievietēm anorektiskām skaluvāverēm. Un pēc tam pašas brīnaties ka Krasta un Didrihsone sevi mērdē badā un akal nav labi 🤣
01.12.2023 23:35 |
 
Reitings 1213
Reģ: 10.12.2014
Pati solīja un stāstija. Neviens nemudināja un neizaicināja viņu pašu. Domāju,ka tas būtu labs piemērs,ka pati spēj pieturēties,lai mainītu savas aprises. Kaut vai ne kg dēļ,bet muskuļmasu uzaudzējot var iegūt tonizētu ķermeni. Kapēc nepadalīties ar -cm apkārtmēros? Neviens jau neprasīja, pati izbabelēja pa visu rajonu(instagramu).
01.12.2023 23:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits