BRĪDINĀJUMS PAR ANETI | ATKAL FORMĀ

 
Reitings 161
Reģ: 08.11.2023
Jūnijā pieteicos A.Kuzņecovas| ATKAL FORMĀ Soļošanas maratonā.Dalības maksa 10€.Ja gribi balvu,tad 15€.
Šis bija mans pirmais maratons dzīvē.Likās daudzsološs,tādēļ pieteicos(mazs bērns,daudz brīva laika pastaigām,vasara,aktīvāka diena utt.)
Ziniet,maratons bija absolūta rīkotājas izgāšanās.Norise bija tuvu nullei.Ļoti neaktīva organizatoriskā puse,uz jautājumiem atbild augstprātīgi,pat nicinoši reizēm.Nākošā mēneša aplikāciju Pacer neizveidoja vairākas dienas.Mēs,grupas meitenes,vnk turpinājām soļot un pašas sevi uzmundrināt.Pati vadītāja čatā lika savu suņu bildes un ceļojumu, bet to, ka kaut 1 x nedēļā būtu uzrakstījusi pamotivējošu un pozitīvu ziņu mums- nē, tā nebija.Tikai kad mēs pašas sākām vairāk apspriest kāpēc tā un kas vispār te notiek, Anete saausījās un pēkšņi saldi sāka “braukt pa ausīm”, rakstot mums:”Meitenes, malači, jauna diena klāt, daudz savāktu soļu” utt.
Es saprotu,ja esi maratona organizatore, tad Tu esi kā kodols šim maratonam un Tev ir jāatbild par maratonu no pirmās līdz pēdējai dienai.Vai tā bija -Nē!!!Cik x viņa pati piedāvāja Soļošanas noslēguma satikšanos pasoļojot kādā pārgājienā.Nu tik meitenes čatā sarosījās un dalījās idejām par tikšanās vietu un laiku.Vai tikšanās bija? -Nē!!! Vienā jaukā rītā visas grupas dalībnieces no čata bija izdzēstas pat nepabrīdinot mūs(mēs čatā vairākkārt minējām, ka esam sapazinušās un, labprāt , čatiņu turpinātu) un nekāds noslēguma soļošanas pārgājiens nav bijis līdz pat šai dienai.
08.11.2023 22:31 |
 
Reitings 643
Reģ: 26.07.2022
Londine @ 31.12.2023 00:08
Vēl, kas man iekrita acīs no AF storijiem - vispirms par to, ka joprojām Ziemassvētku galds nav apēsts - tātad, nu kādos kvantumos tad viņa to galdu gatavojusi?!
Un tad pēc šī uzreiz jautājums sekotājiem - iesakiet, ko pagatavot rītdienai. Vai nav stulbums?
Apēdiet vispirms Ziemassvētkus un pareizi aprēķini Vecgada galdu.
Visas šīs svētku izēšanās senlatviešu stilā ar pārbāztiem galdiem un kuņģiem arī manos uzskatos ir oldskūls. Kad rados kopgaldi tiek klāti, redzu vienu mērķi - pārēsties. Visi domā tik par to, ka tik nepietrūkst. Un neviens par to, ka būs par daudz. Un vienmēr ir par daudz. Un tad nākošā dienā nīd, ka bikses spiež un kuņģis dedzina un atslodzes dienas jāplāno.

Varbūt AF un vińas gimenei vate no ausīm uz kuńgi noslīdējusi 🤣tas izskaidrotu ziemassvetku pārpalikumus
31.12.2023 00:22 |
 
Reitings 1254
Reģ: 25.01.2023
Londine @ 30.12.2023 23:58
5x dienā ēšana gan ir oldskūlīgs uzskats par uzturu - nekad nepiekritīšu. Es personīgi justos pārbarota, jo es ēdu 2x, varu panašķoties, bet kopumā tās ir 2 x dienā un jau daudzus gadus. Nevis atturos, bet negribu. Pilnīgi nekas no diētas, neēdu tikai to, kad negaršo, un izslēdzu gaļu. Ar mani viss ok, ne kārna, ne resna, bet labā formā un paēdusi.
tas ir vidusceļš,daudzi need brokastis,ēd tikai pusdienas un vakariņas un pa vidu uzkodu kādu.Nav jau nekas briesmīgs,kunģis nenobeidzas no tā
31.12.2023 11:53 |
 
Reitings 4731
Reģ: 20.08.2021
Kārtējo reizi atgādināja par to, ka nelieto alc! Viņu decembris īpaši laikam trigero! 😁
01.01.2024 13:43 |
 
Reitings 403
Reģ: 14.01.2020
Un to, cik nepārēdusies jūtas. Btw es arī protu nepārēsties svētkos, ko viņa uzsver tik īpaši, bet vispār kopums no viņas profila tāds borings ne tikai saistībā ar svētkiem.
01.01.2024 23:01 |
 
Reitings 103
Reģ: 20.01.2022
kāda nezin, vai Anetes jaunais soļošanas maratons ir par maksu? gan jau…
15.01.2024 21:00 |
 
Reitings 161
Reģ: 08.11.2023
Viņai atkal jauns soļošanas maratons??? Es visur esmu bloķēta un neesmu par viņu neko interesējusies cik no meitenēm ko dzirdēju, kuras mēs kopā bijām pirmajā soļošanas maratonā.
15.01.2024 21:09 |
 
Reitings 289
Reģ: 19.03.2023
Dīvaina viņa. Uzsver savu tipa dabiskumu, bet plakstus operēja, tagad čolku grib griezt un sirmajiem matiem noņemt dzeltenumu. Koe, vai tad tā nav tā pati matu krāsošana, kam viņa baigā pretiniece? 🤦🏻‍♀️
15.01.2024 21:17 |
 
Reitings 103
Reģ: 20.01.2022
KristineKK1 @ 15.01.2024 21:09
Viņai atkal jauns soļošanas maratons??? Es visur esmu bloķēta un neesmu par viņu neko interesējusies cik no meitenēm ko dzirdēju, kuras mēs kopā bijām pirmajā soļošanas maratonā.

jā, būs jauns solosanas maratons no 22.01 lidz kuram tur maijam - 100 dienas, dienaa videji 7000 soļi - tur jaaaizpda anketa, tad varēšot iegūt vairāk info :) negribas pildit to anketu 😃 ja nu kāda aizpilda anketu, padodat ziņu, kādi tur nosacījumi :)
15.01.2024 21:34 |
 
Reitings 403
Reģ: 14.01.2020
16.01.2024 07:11 |
 
Reitings 403
Reģ: 14.01.2020
Es vispār šo nesaprotu - lai es skaitītu soļus un maksātu kādam par to?! Nevienam - ne Anetei, ne arī kādam citam. Ja man būtu mērķis notievēt, es to arī darītu - atrastu veidu, kā gribētu trenēties un regulētu uzturu. Bet ne jau nu skaitītu soļus un vēl mazāk kādam atskaitītos par to.
16.01.2024 07:38 |
 
Reitings 1254
Reģ: 25.01.2023
Ireeen @ 15.01.2024 21:17
Dīvaina viņa. Uzsver savu tipa dabiskumu, bet plakstus operēja, tagad čolku grib griezt un sirmajiem matiem noņemt dzeltenumu. Koe, vai tad tā nav tā pati matu krāsošana, kam viņa baigā pretiniece? ??‍♀️
nu par plakstiņiem piesieties nevar,parāk parkārušies,traucē redzei.,tā vairāk pat ir vajadzība,neka estētika.
16.01.2024 08:25 |
 
Reitings 2
Reģ: 16.01.2024
Piereģistrējos, lai izteiktu arī savu viedokli te.
Es piedalījos pirmajā, otrajā un tagad noteikti piedalīšos arī trešajā Anetes organizētajā soļošanas maratonā. Jo tie mani motivē kustēties pat tad, kad es negribu kustēties. Pateicoties šiem maratoniem jau vairāk kā pusgadu mans ikdienas soļu skaits ir nevis 2-3 tūkstoši, bet 10”000. Es esmu nometusi 6 kg pa šo laiku, mans ķermenis ir pateicīgs par aktivitāti. Pateicoties Anetei, es esmu arī šo to pamainījusi ēdienkartē un domāju, ka līdz pavasarim beidzot būšu tādā formā, ka nekautrējoties varēšu braukt uz pludmali.
Un jā, man vajag kompāniju, lai darbotos. Vienai pašai man ātri apnīk un es atmetu domu par aktivitāti. Tāpēc man vajag grupas atbalstu.
Un Kristīne, paldies dievam, ka tu aizvācies un vairs nepiedalījies otrajā soļošanas maratonā! Es rakstīju Anetei kāsas trīs reizes, lai palūdz tev aizvērties grupas čatā! Es strādāju un man nav laika lasīt ko tu vai tavs bērns šodien ēda brokastīs vai kāds laiks ir ASV vai pie kura baseina tu ar savu bērnu šodien guli. Lieka, nevienam nevajadzīga informācija grupas čatā. Ja tev vajag vietu, kur izventilēties, ventilējies te vai atsaucīgo māmiņu forumā.
Jā, viņas maratoni ir par dalības maksu. 10€ par 100 dienām! Desmit centi dienā. Smieklīga nauda par to visu, ko es iegūstu, piedaloties. Es būtu gatava maksāt arī krietni vairāk.
Par to, ka izdzēsa grupas. Arī otrā soļošanas maratona grupu viņa dzēsīs. Vai tu Kristīn pēc kino seansa vai teātra izrādes arī paliec sēdēt zālē un kliedz, ka tev tagad te ir tiesības uzturēties neierobežotu laiku?
16.01.2024 09:10 |
 
Reitings 22138
Reģ: 18.08.2022
Sniegavētra @ 16.01.2024 09:10
Piereģistrējos, lai izteiktu arī savu viedokli te.
Es piedalījos pirmajā, otrajā un tagad noteikti piedalīšos arī trešajā Anetes organizētajā soļošanas maratonā. Jo tie mani motivē kustēties pat tad, kad es negribu kustēties. Pateicoties šiem maratoniem jau vairāk kā pusgadu mans ikdienas soļu skaits ir nevis 2-3 tūkstoši, bet 10”000. Es esmu nometusi 6 kg pa šo laiku, mans ķermenis ir pateicīgs par aktivitāti. Pateicoties Anetei, es esmu arī šo to pamainījusi ēdienkartē un domāju, ka līdz pavasarim beidzot būšu tādā formā, ka nekautrējoties varēšu braukt uz pludmali.
Un jā, man vajag kompāniju, lai darbotos. Vienai pašai man ātri apnīk un es atmetu domu par aktivitāti. Tāpēc man vajag grupas atbalstu.
Un Kristīne, paldies dievam, ka tu aizvācies un vairs nepiedalījies otrajā soļošanas maratonā! Es rakstīju Anetei kāsas trīs reizes, lai palūdz tev aizvērties grupas čatā! Es strādāju un man nav laika lasīt ko tu vai tavs bērns šodien ēda brokastīs vai kāds laiks ir ASV vai pie kura baseina tu ar savu bērnu šodien guli. Lieka, nevienam nevajadzīga informācija grupas čatā. Ja tev vajag vietu, kur izventilēties, ventilējies te vai atsaucīgo māmiņu forumā.
Jā, viņas maratoni ir par dalības maksu. 10€ par 100 dienām! Desmit centi dienā. Smieklīga nauda par to visu, ko es iegūstu, piedaloties. Es būtu gatava maksāt arī krietni vairāk.
Par to, ka izdzēsa grupas. Arī otrā soļošanas maratona grupu viņa dzēsīs. Vai tu Kristīn pēc kino seansa vai teātra izrādes arī paliec sēdēt zālē un kliedz, ka tev tagad te ir tiesības uzturēties neierobežotu laiku?

Vai vari lūdzu pastāstĩt,kas tieši ieklauts šajā maratonā un par tā norisi?
16.01.2024 10:46 |
 
Reitings 746
Reģ: 29.05.2023
Sniegavētra @ 16.01.2024 09:10
Piereģistrējos, lai izteiktu arī savu viedokli te.
Es piedalījos pirmajā, otrajā un tagad noteikti piedalīšos arī trešajā Anetes organizētajā soļošanas maratonā. Jo tie mani motivē kustēties pat tad, kad es negribu kustēties. Pateicoties šiem maratoniem jau vairāk kā pusgadu mans ikdienas soļu skaits ir nevis 2-3 tūkstoši, bet 10”000. Es esmu nometusi 6 kg pa šo laiku, mans ķermenis ir pateicīgs par aktivitāti. Pateicoties Anetei, es esmu arī šo to pamainījusi ēdienkartē un domāju, ka līdz pavasarim beidzot būšu tādā formā, ka nekautrējoties varēšu braukt uz pludmali.
Un jā, man vajag kompāniju, lai darbotos. Vienai pašai man ātri apnīk un es atmetu domu par aktivitāti. Tāpēc man vajag grupas atbalstu.
Un Kristīne, paldies dievam, ka tu aizvācies un vairs nepiedalījies otrajā soļošanas maratonā! Es rakstīju Anetei kāsas trīs reizes, lai palūdz tev aizvērties grupas čatā! Es strādāju un man nav laika lasīt ko tu vai tavs bērns šodien ēda brokastīs vai kāds laiks ir ASV vai pie kura baseina tu ar savu bērnu šodien guli. Lieka, nevienam nevajadzīga informācija grupas čatā. Ja tev vajag vietu, kur izventilēties, ventilējies te vai atsaucīgo māmiņu forumā.
Jā, viņas maratoni ir par dalības maksu. 10€ par 100 dienām! Desmit centi dienā. Smieklīga nauda par to visu, ko es iegūstu, piedaloties. Es būtu gatava maksāt arī krietni vairāk.
Par to, ka izdzēsa grupas. Arī otrā soļošanas maratona grupu viņa dzēsīs. Vai tu Kristīn pēc kino seansa vai teātra izrādes arī paliec sēdēt zālē un kliedz, ka tev tagad te ir tiesības uzturēties neierobežotu laiku?

Anete, tā kā mēs nesaprastu, ka pati drukāji to garo komentāru.
16.01.2024 10:57 |
 
Reitings 1327
Reģ: 04.11.2022
Speciāli maksāt par to, ka dienā nostaigā noteiktu minimālo soļu apjomu? Sasmīdinājāt. Cik sapratu, tad vienīgā Anetes motivācija bija tikai iekasēt naudu, kāds nu vēl atbalsts vai citu motivēšana. Tante neiespringa un arī turpmāk neiesprings, tikai turpinās iekasēt naudu no aitiņām.
16.01.2024 11:01 |
 
Reitings 643
Reģ: 26.07.2022
Omg anetei ari personigie vingrinajumi 🤭
16.01.2024 20:12 |
 
Reitings 403
Reģ: 14.01.2020
Omniva55 @ 16.01.2024 20:12
Omg anetei ari personigie vingrinajumi ?

Tieši par to pašu iesmēju - nu tādu s-du viņa pārdod! Nopietni?
16.01.2024 21:53 |
 
Reitings 7740
Reģ: 05.09.2022
Merilda @ 16.01.2024 10:57

Anete, tā kā mēs nesaprastu, ka pati drukāji to garo komentāru.
haha 100%
19.01.2024 10:35 |
 
Reitings 22138
Reģ: 18.08.2022
Sniegavētra pazuda no apvārkša,tā arĩ nepastāstĩja kādi ir tie maratona ieguvumi un kas vẽl ieklauts,neskaitot to ,ka jāmaksā 10€ par neko,jo nu man ar mazkustĩgu dzĩvesveidu (offisa darbs) sanāk pa dienu savākt 7000k ,nez cik slinkam jābūt ,lai tādu minimumu bez naudas maksāšanas nevarētu savākt.
19.01.2024 10:41 |
 
Reitings 17290
Reģ: 27.11.2018
Merilda @ 16.01.2024 10:57

Anete, tā kā mēs nesaprastu, ka pati drukāji to garo komentāru.
omg sis nu ir tik uzkritosi Anete 😂😂😂 neesam jau mes stulbas 😂😂😂
19.01.2024 11:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits