Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Partneri

 
Reitings 84
Reģ: 04.09.2023
Tev ir svarīgs tava partnera /partneres bijušo skaits , bijušo seksa partneru skaits ? Man šķiet nepieņemami jautāt tik intīmas tēmas iepazīšanās sākumposmā . Varbūt vēlāk jā , bet ne uzreiz . Un man pašai ir vienalga , cik sievietes ir bijušas pirms manis , man tā informācija nav vajadzīga .
08.11.2023 12:56 |
 
Reitings 2721
Reģ: 05.09.2023
Es savam vīram, man liekas, pēc kāda gada tikai uzjautāju cik viņam ir bijis un arī es šo jautājumu saņēmu no viņa diezgan vēlu. Mani tas vispār neuztrauc, it īpaši, ja jūti, ka attiecības organiski virzās nopietnā gultnē.
08.11.2023 13:04 |
 
Reitings 184
Reģ: 13.06.2022
Kad aizeju ar vīrieti uz pirmo randiņu, tad man ir pie vienas vietas, ar cik dāmām viņš ir veidojis kaut ko un gulējis pirms manis. Vēlāk VARBŪT kādreiz kādā sarunā kaut kur pieminēt var šo lietu, bet tā kopumā par bijušo tēmu nerunāju un tāpat neviens godīgi to skaitu nepateiks
08.11.2023 13:04 |
 
Reitings 1576
Reģ: 11.04.2023
Uzjautātu uzreiz saprastu, kas spīd, normāls ģimenes cilvēks vai jāklis.
Ja patīk būt cuckqueen tad var nezināt vīrieša partneru skaitu. 😁
08.11.2023 13:05 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
Nē, neinteresē.
08.11.2023 13:11 |
 
Reitings 656
Reģ: 28.07.2023
Īpaši neinteresē, ja tie ir 3 vai 5, tas būtību nemaina, bet svarīgi tas ir tik daudz, lai nesanāk ieberzties uz kādas vaļīgās, kur katrs 5. pretīmnācējs smīkņā, ka pabijis šaj starp kājām. Tam parasti arī ir nozīme, cik stabila būs ģimenes dzīve, ja sievietei kaut zemapziņā acis šaudās pa labi un kreisi, tad nekas labs tur ilgtermiņā nesanāks.
08.11.2023 13:17 |
 
Reitings 17129
Reģ: 27.11.2018
Nav svarīgi līdz brīdim, kamēr nav 20+… nejautāju, bet ja uzzinātu būtu kaut kāds pretīgums, piebildīšu, ka tas tāpēc ka tas ir saistīts ar manu personīgo attieksmi un uzskatiem attiecībā uz seksuālo pieredzi un intimitāti.
08.11.2023 13:20 |
 
Reitings 52
Reģ: 25.04.2023
Jānis Parastais @ 08.11.2023 13:17
Īpaši neinteresē, ja tie ir 3 vai 5, tas būtību nemaina, bet svarīgi tas ir tik daudz, lai nesanāk ieberzties uz kādas vaļīgās, kur katrs 5. pretīmnācējs smīkņā, ka pabijis šaj starp kājām. Tam parasti arī ir nozīme, cik stabila būs ģimenes dzīve, ja sievietei kaut zemapziņā acis šaudās pa labi un kreisi, tad nekas labs tur ilgtermiņā nesanāks.

Man bija draugs, kurš bija pārgulējis ar bezmazvai pusi mūsu pilsētas meiteņu , tikai es to nezināju un par mani smīkņāja citi, tāpēc jā, tā ir nepatīkama sajūta :D
08.11.2023 13:29 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Jā, ir ļoti svarīgi. Vienmēr esmu to pajautājis pirmajā randiņā.
08.11.2023 13:55 |
 
Reitings 668
Reģ: 03.11.2023
Nav svarīgi.
Ja 20 + tad būtu jautājumi, bet tāpat, ja normāls cilvēks tad kāda starpība.
Ap 100 gan rastos dīvaina sajūta 😀
08.11.2023 13:58 |
 
Reitings 668
Reģ: 03.11.2023
GhostGG @ 08.11.2023 13:55
Jā, ir ļoti svarīgi. Vienmēr esmu to pajautājis pirmajā randiņā.

Kāpēc tev ir svarīgi? Gribi lai jums abiem skaits būtu līdzīgs?
08.11.2023 13:59 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Kāpēc tev ir svarīgi? Gribi lai jums abiem skaits būtu līdzīgs?

Pasarg dievs, nē. Tas būtu traģiski tad. Svarīgi tāpēc, ka nekad neko neveidotu ar kādu, kurai skaits ir liels.
08.11.2023 14:02 |
 
Reitings 668
Reģ: 03.11.2023
GhostGG @ 08.11.2023 14:02

Pasarg dievs, nē. Tas būtu traģiski tad. Svarīgi tāpēc, ka nekad neko neveidotu ar kādu, kurai skaits ir liels.

Tad tev pašam ir liels skaits?
08.11.2023 14:10 |
 
Reitings 399
Reģ: 09.08.2022
Tik zviedzīgi būtu džeks, kas pirmajā randiņā jautā cik Tev bijusi partneri 🤣 un saspringti lūkotos pēc atbildes. Pats savos sapños vismaz izjājis puspasauli, meklējot to jaunavu/nepieredzējušo dievgosniņu kas būs godājama nopietnām attiecībām 🤣 you made my day
Bet otra randiņa nebūtu ar vīrieti, kurš uzreiz sāk ar seksuāla rakstura jautājumiem. Jebkādiem.
08.11.2023 14:29 |
 
Reitings 656
Reģ: 28.07.2023
Renaate301 @ 08.11.2023 14:29
Tik zviedzīgi būtu džeks, kas pirmajā randiņā jautā cik Tev bijusi partneri ? un saspringti lūkotos pēc atbildes. Pats savos sapños vismaz izjājis puspasauli, meklējot to jaunavu/nepieredzējušo dievgosniņu kas būs godājama nopietnām attiecībām ? you made my day
Bet otra randiņa nebūtu ar vīrieti, kurš uzreiz sāk ar seksuāla rakstura jautājumiem. Jebkādiem.

Parasti jau problēmas ar šāda tipa jautājumiem ir tām, kam tas skaitlis ir liels, pārējām zviedzīgi vai nezviedzīgi, bet nav problēmu atbildēt. Un attiecīgi, ja skaitlis ir liels, tad jau otrā randiņa vienalga nebūtu, tikai no vīrieša puses. Tā ka īsti jau ko zaudēt tāpat nav.
08.11.2023 14:54 |
 
Reitings 1576
Reģ: 11.04.2023
Renaate301 @ 08.11.2023 14:29
Tik zviedzīgi būtu džeks, kas pirmajā randiņā jautā cik Tev bijusi partneri ? un saspringti lūkotos pēc atbildes. Pats savos sapños vismaz izjājis puspasauli, meklējot to jaunavu/nepieredzējušo dievgosniņu kas būs godājama nopietnām attiecībām ? you made my day
Bet otra randiņa nebūtu ar vīrieti, kurš uzreiz sāk ar seksuāla rakstura jautājumiem. Jebkādiem.

Neviens jaunavu negrib atrast, bet nevienam nevajag ciema auku arī 🧐
Jautājums gan šoreiz vairāk par vīrieškārtas pārstāvjiem.
08.11.2023 14:57 |
 
Reitings 291
Reģ: 10.04.2018
Meldra23 @ 08.11.2023 12:56
Tev ir svarīgs tava partnera /partneres bijušo skaits , bijušo seksa partneru skaits ? Man šķiet nepieņemami jautāt tik intīmas tēmas iepazīšanās sākumposmā . Varbūt vēlāk jā , bet ne uzreiz . Un man pašai ir vienalga , cik sievietes ir bijušas pirms manis , man tā informācija nav vajadzīga .

Parasti, sievietēm ir tā, ka jo vairāk partneru jo grūtāk būs kādam piesaistīties un izveidot emocionālu saikni, tad redzam tās neskaitāmās šķiršanās, partneru maiņu katru mēnesi, utt. Jo ir brīdis, kad sieviešu zemapziņā hormoni pēc kāda partneru skaita (katrai savādāk) signalizē, ka viņas ir tikai seksa objekts kuru katrs grib izmantot, un, ka viņas jēga ir tikai tikt izmantotai bez jebkādām saistībām. Protams, ka šis vairāk aktuāli tām sievietēm, kuras visai pasaulei sevi arī prezentē kā neko vairāk kā seksa objektu, tad tā sajūta, ka visi grib ar tevi nogrūsties ir konstanti prātā.
https://ifstudies.org/blog/counterintuitive-trends-in-the-link-between-premarital-sex-and-marital-stability

Šīm sievietēm parasti sejā ir tūkstoš krānu skatiens, kad oksitocīna receptori ir desensitizēti. Tas rodas, tad ka viņa jau ir 'piedzīvojusi' daudz, gandrīz kā vīrieši pēc kara.
08.11.2023 18:44 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Man neviens randiņos nav ko tādu jautājis un arī es neesmu to jautājusi,īsti nav bijis svarīgi tēmu par ex cilāt. Laika gaitā randiņos jau tāpat tiek pastāstīts,cik ir bijušas attiecības,kas un kā,bet tas notiek brīvi,bez izprašņāšanas.
Man šķiet dīvaini ko tādu prasīt pirmajā randiņā,ne jau tāpēc,ka ir ko slēpt,bet svešiniekam nav jāstāsta par savu intīmo dzīvi.
08.11.2023 19:17 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
bet svešiniekam nav jāstāsta par savu intīmo dzīvi.

Ļoti dīvaina loģika, manuprāt. Kad tu aizej uz veikalu un gribi uzzināt kaut ko par konkrētu produktu, tu arī nejautā pārdevējai /am? Jā, jā, tūlit saskries fūrijas un bļaus, ka cilvēki nav produkti bla bla bla. Bet patiesībā tā analoģija nemaz tik tālu no patiesības nav. Tas šķiet tikai pašsaprotami pajautāt tādus, vai citus sev interesējošus jautājumus, un uzzināt vai vispār šajā cilvēkā ir vērts tālāk ieguldīties. Jo, galu galā, tu tak ej uz randiņu, lai atrastu savu dzīves partneri. Un (vismaz es tā uz to skatos no sava skatu punkta) es tak būšu tas, kuram ar šo cilvēku (šajā gadījumā, sievieti) būs jādzīvo kopā, vai jāveido ģimene, tāpēc es arī noskaidroju visu, kas man ir svarīgs, lai zinātu, vai vispār ir vērts randiņot ar šo sievieti un, lai vēlāk nav nepatīkamu pārsteigumu. Protams, ja neko nopietinu negrib, tad jau pohuj.
99,9% gadījumos, tās, kuras jūtas tik aizskartas līdz sirds dziļumiem par šādiem jautājumiem ir vnk pārjātas ar neskaitāmiem krāniem un aizskartas viņas jūtas tikai tāpēc, ka zemapziņā viņas pašas zin, ka TAS NAV NEKAS LABS un to, ka lielai daļai vīriešu tas ir svarīgi.
08.11.2023 19:39 |
 
Reitings 184
Reģ: 13.06.2022
GhostGG @ 08.11.2023 19:39

Ļoti dīvaina loģika, manuprāt. Kad tu aizej uz veikalu un gribi uzzināt kaut ko par konkrētu produktu, tu arī nejautā pārdevējai /am? Jā, jā, tūlit saskries fūrijas un bļaus, ka cilvēki nav produkti bla bla bla. Bet patiesībā tā analoģija nemaz tik tālu no patiesības nav. Tas šķiet tikai pašsaprotami pajautāt tādus, vai citus sev interesējošus jautājumus, un uzzināt vai vispār šajā cilvēkā ir vērts tālāk ieguldīties. Jo, galu galā, tu tak ej uz randiņu, lai atrastu savu dzīves partneri. Un (vismaz es tā uz to skatos no sava skatu punkta) es tak būšu tas, kuram ar šo cilvēku (šajā gadījumā, sievieti) būs jādzīvo kopā, vai jāveido ģimene, tāpēc es arī noskaidroju visu, kas man ir svarīgs, lai zinātu, vai vispār ir vērts randiņot ar šo sievieti un, lai vēlāk nav nepatīkamu pārsteigumu. Protams, ja neko nopietinu negrib, tad jau pohuj.
99,9% gadījumos, tās, kuras jūtas tik aizskartas līdz sirds dziļumiem par šādiem jautājumiem ir vnk pārjātas ar neskaitāmiem krāniem un aizskartas viņas jūtas tikai tāpēc, ka zemapziņā viņas pašas zin, ka TAS NAV NEKAS LABS un to, ka lielai daļai vīriešu tas ir svarīgi.

Tu pirmajā randiņā jau zini, ka gribēsi to sievieti visai dzīvei? Es gan pirmajā randiņš tik tā satiekos sarunas pēc, nevis jau lai kaut ko veidotu :D
08.11.2023 19:43 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Tu pirmajā randiņā jau zini, ka gribēsi to sievieti visai dzīvei? Es gan pirmajā randiņš tik tā satiekos sarunas pēc, nevis jau lai kaut ko veidotu

Nē, es to nezinu, bet ja es uzzinu, ka viņa ir jāta uz nebēdu ar neskaitāmiem vīriešiem, tad man nemaz neinteresē pārējais, lai cik viņa ideāla un forša nebūtu, jo vnk es ar viņu vairs nerandiņotu un netērētu savu laiku.
08.11.2023 19:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits