Kalēja fakes

 
Reitings 440
Reģ: 30.10.2023
Sabīne tomēr ir tik ietekMELĪGA, ka zog ne tikai idejas un produktus no ķinas un piešuj savas birciņas lētajiem štruntiņiem un sit gaisā, bet arī zog bildītes no plašas krievzemes ( no tur jau copyrights laikam neviens neskatīsies un sodiņš nebūs) tomēr Elīna sākt atlpalikt nekaunībā , jo bildē pate
https://8horasofsilk.com/kombi-turban-dlya-sushki-volos-latte
https://kalejastore.com/lv/collections/visi-produkti/products/divpuseji-mikroskiedras-dabiga-zida-dvielisi

It kā jau meitēns izglītots, bet pamatus par autortiesībām nav sapratis
The law provides a range from $200 to $150,000 for each work infringed. Infringer pays for all attorneys fees and court costs. The Court can issue an injunction to stop the infringing acts. The Court can impound the illegal works.
04.11.2023 00:46 |
 
Reitings 440
Reģ: 30.10.2023
BellaCiao @ 07.11.2023 08:02
Cik paradoksāli sanācis, Kalēja taisīja baigo traci, ka Kobayashi esot nozaguši viņas dizainus, drausmīgi pikta bija ? Re kas izrādās tagad…
Toreiz gan sanāca reklāma konkurentiem, piesekoju un sapirkos tur, jo tur cenas ir nedaudz adekvātākas.
reāli tik smieklīgs viņai tas jaunais rullis sanācis, cenšas līdzīgāk Kobayashi, bet nu proporcijas tik rēcīgas, nu nav meitēnam ne jausmas par dizainu, kopē diezgan neveikli:))
08.11.2023 14:17 |
 
Reitings 154
Reģ: 04.11.2023
AnnaShhh @ 08.11.2023 14:17
reāli tik smieklīgs viņai tas jaunais rullis sanācis, cenšas līdzīgāk Kobayashi, bet nu proporcijas tik rēcīgas, nu nav meitēnam ne jausmas par dizainu, kopē diezgan neveikli:))
nē nu viņa kopēšanā tomēr ir ģēniāla, šis "jaunais" rullis https://kalejastore.com/lv/collections/izpardosana/products/liela-zida-matu-rulla-komplekti jau ir 100% kopija https://www.loxieshairwear.com/product-page/the-multi-wear-maxi-size-curl-ribbon un tagad te reklamējas, tātad kauna vispār nav
08.11.2023 14:39 |
 
Reitings 471
Reģ: 15.09.2023
Sabīne labi samācījusies no Butterfly Elīnas. 😁 Paskatījos viņas tirgotos produktus, tur tak liela daļa no Aliexpress, visas tās matu sprādzes 1:1 kā Aliexpress, tik atšķirība, ka Sabīne pārdod pa 8 eiro, bet Aliexpress var pa 0.50 centiem nopirkt. 😁
Tikko kā viņa aizgāja no Butterfly, man likās, ka viņa pati šuj visu un gatavo. Izrādās, ka piešuj tikai savas birkas?
08.11.2023 17:57 |
 
Reitings 440
Reģ: 30.10.2023
Mashka Kakashka @ 08.11.2023 17:57
Sabīne labi samācījusies no Butterfly Elīnas. ? Paskatījos viņas tirgotos produktus, tur tak liela daļa no Aliexpress, visas tās matu sprādzes 1:1 kā Aliexpress, tik atšķirība, ka Sabīne pārdod pa 8 eiro, bet Aliexpress var pa 0.50 centiem nopirkt. ?
Tikko kā viņa aizgāja no Butterfly, man likās, ka viņa pati šuj visu un gatavo. Izrādās, ka piešuj tikai savas birkas?
nu kādā sakarā pate šuj, to tak var redzēt, ka viss no aļika un video reklāmā labi var redzēt, ka nemaz nezin kā lietot šujmašīnu:)) kur viņa pēkšņi iemācijā šūt un radīt tos lētos vistas spalvu peņuārus pa 40 erio? plastmasa sprādzes ar pate izlej un stīpiņas?:):))tie dizaineri, kas reāli mācās 10 gadus savu arodu pārzin un ar šādām muļķļībām neodarbijas, Sabīne ir vienkārši lēta kopētāja un reseller ar 300% uzcenojumu un bērniškīgiem manga filtriem:)
08.11.2023 18:15 |
 
Reitings 154
Reģ: 04.11.2023
Mashka Kakashka @ 08.11.2023 17:57
Sabīne labi samācījusies no Butterfly Elīnas. ? Paskatījos viņas tirgotos produktus, tur tak liela daļa no Aliexpress, visas tās matu sprādzes 1:1 kā Aliexpress, tik atšķirība, ka Sabīne pārdod pa 8 eiro, bet Aliexpress var pa 0.50 centiem nopirkt. ?
Tikko kā viņa aizgāja no Butterfly, man likās, ka viņa pati šuj visu un gatavo. Izrādās, ka piešuj tikai savas birkas?
viņa paskatijās Elīnas arodu un izdomāja pate šūt? nu nebūsim naivas, apskatijās kur un kā Elīna iepērk , nokopēja biznesa ideju, un tagad kopē arī citu LV zīmolu bestseller produktus, iepērk ali express un atbalsta Ķinas fakes un ar ala Katrīnas silks logo šmugulējas un viss:) Ar tādu stratēģiju var vienkārši mānīt ļoti dumjus pircējus:)
08.11.2023 18:28 |
 
Reitings 123
Reģ: 04.11.2023
Mashka Kakashka @ 08.11.2023 17:57
Sabīne labi samācījusies no Butterfly Elīnas. ? Paskatījos viņas tirgotos produktus, tur tak liela daļa no Aliexpress, visas tās matu sprādzes 1:1 kā Aliexpress, tik atšķirība, ka Sabīne pārdod pa 8 eiro, bet Aliexpress var pa 0.50 centiem nopirkt. ?
Tikko kā viņa aizgāja no Butterfly, man likās, ka viņa pati šuj visu un gatavo. Izrādās, ka piešuj tikai savas birkas?
nu bet protams, to var labi redzeet peec selfnamed shampuuna pardoshanas no 7 uz 25 un shuut un konstrueshanu nevar iemaacities tik aatri, plus lv nevar pat sarazot halatu pa 40 euro ar visaam beigtu vistu spalvaam, to tak vahjadzetuu saprast?
08.11.2023 18:47 |
 
Reitings 471
Reģ: 15.09.2023
neinfluencere @ 08.11.2023 18:47
nu bet protams, to var labi redzeet peec selfnamed shampuuna pardoshanas no 7 uz 25 un shuut un konstrueshanu nevar iemaacities tik aatri, plus lv nevar pat sarazot halatu pa 40 euro ar visaam beigtu vistu spalvaam, to tak vahjadzetuu saprast?

Kurš pirks noname šampūnu par 25 eiro? 😁 Par to naudu var nopirkt zināma zīmola šampūnu.
09.11.2023 09:03 |
 
Reitings 440
Reģ: 30.10.2023
Mashka Kakashka @ 09.11.2023 09:03

Kurš pirks noname šampūnu par 25 eiro? ? Par to naudu var nopirkt zināma zīmola šampūnu.
nu acīmredzot ir cilvēki, kas ir viegli apmuļķojami un nemāk iegooglēt selfnamed cenas:)
09.11.2023 13:32 |
 
Reitings 123
Reģ: 04.11.2023
AnnaShhh @ 09.11.2023 13:32
nu acīmredzot ir cilvēki, kas ir viegli apmuļķojami un nemāk iegooglēt selfnamed cenas:)
Vinai schiet, ka vina ir zinaama un populaara ,lai par uzliimi prasitu 18 eiro
09.11.2023 17:04 |
 
Reitings 552
Reģ: 09.06.2023
Jautājums sekojošs, kāda jēga no tāda ruļļa? 🤣🤣 kurš tadu vispar izmanto?
09.11.2023 17:17 |
 
Reitings 123
Reģ: 04.11.2023
Elizabeteeee @ 09.11.2023 17:17
Jautājums sekojošs, kāda jēga no tāda ruļļa? ?? kurš tadu vispar izmanto?
es izmantoju , tikai ne Ssbinchika smiekliigo feiku. Jega liela, jo es nemilu dedzinaat matus ar karstuma ieriiceem un patiik lokas, plus rullis ir ziida un taa kaa izmantoju arii ziida spilvendraanas, matiem tas palidz ar spiidumu un augshanu, neeliktrizeejas, tadel man ir pat vairaki rulli un draudzeneem sadavinaju ari Zsv, visas sajusmaa
09.11.2023 17:20 |
 
Patīk
Reitings 2710
Reģ: 08.05.2022
Elizabeteeee @ 09.11.2023 17:17
Jautājums sekojošs, kāda jēga no tāda ruļļa? ?? kurš tadu vispar izmanto?

Jo tā var ieveidot lokas bez matu karsēšanas.
09.11.2023 17:27 |
 
Reitings 154
Reģ: 04.11.2023
AnnaShhh @ 09.11.2023 13:32
nu acīmredzot ir cilvēki, kas ir viegli apmuļķojami un nemāk iegooglēt selfnamed cenas:)
nē nu viņa ir ģeniāla tikai kopēšanā un pircēju apčakarēšanā, tās aļika drēbes vēljoprojām mājaslapā, kaut forumiņu lasa un zagtās bildes izņēma - tātad pilnīgs po,ka aļika kostīmus pārdod wanna bī dizianere aļika pārpircēja:)
11.11.2023 15:32 |
 
Reitings 440
Reģ: 30.10.2023
Mashka Kakashka @ 09.11.2023 09:03

Kurš pirks noname šampūnu par 25 eiro? ? Par to naudu var nopirkt zināma zīmola šampūnu.
vēl pārdod tos šampnus un papildinājusi savu Alibaba ķīnā radīto klāstu ar "Handmade" pa tiešo no mazajiem ķiniešiem.. Iepērk pa 0.75 centiem un https://www.alibaba.com/product-detail/women-solid-color-sponge-headband-3cm_1600875268129.html?spm=a2700.picsearch.normal_offer.d_image.58ac5f93pYHGz5
, bet pārdod pa 17 eiro 😁 nu reāli bombīgi , jaunā Elīna atradusies:)
https://kalejastore.com/collections/all-products/products/cloud-headbands
kuras aunapieres reāli pērk šitos ķinas loriņus pa tādu uzcenojumu? Tā mute Sabinčikam ar jau paliek aizvien šķībāka ar visiem ķēmīgajiem filtriem no špricēm un pieliktie mati jau pēc reālām pakulām sāk izskatīties😜
07.02.2024 17:28 |
 
Reitings 123
Reģ: 04.11.2023
AnnaShhh @ 07.02.2024 17:28
vēl pārdod tos šampnus un papildinājusi savu Alibaba ķīnā radīto klāstu ar "Handmade" pa tiešo no mazajiem ķiniešiem.. Iepērk pa 0.75 centiem un https://www.alibaba.com/product-detail/women-solid-color-sponge-headband-3cm_1600875268129.html?spm=a2700.picsearch.normal_offer.d_image.58ac5f93pYHGz5
, bet pārdod pa 17 eiro ? nu reāli bombīgi , jaunā Elīna atradusies:)
https://kalejastore.com/collections/all-products/products/cloud-headbands
kuras aunapieres reāli pērk šitos ķinas loriņus pa tādu uzcenojumu? Tā mute Sabinčikam ar jau paliek aizvien šķībāka ar visiem ķēmīgajiem filtriem no špricēm un pieliktie mati jau pēc reālām pakulām sāk izskatīties?
Kalejai tur visas bildes no bukjika var salikt alibaba un buus redzamas patiesaa produktu cena . 😀
bet laikam jau peerk taadas pat bombiigaas beibes ar sashpriceetam muteem no vinas tos kiinas suududus, didrihsones klientes
07.02.2024 19:03 |
 
Reitings 440
Reģ: 30.10.2023
neinfluencere @ 07.02.2024 19:03
Kalejai tur visas bildes no bukjika var salikt alibaba un buus redzamas patiesaa produktu cena . ?
bet laikam jau peerk taadas pat bombiigaas beibes ar sashpriceetam muteem no vinas tos kiinas suududus, didrihsones klientes
nu ko tur var gribēt no alibaba uzpircējas, kas ar to sašpricēto šķībo muti reklamē lēto sinsey plastmasu un rimi cīsiņus, apēģrbusies kā ciema slota 😜
07.02.2024 21:04 |
 
Reitings 440
Reģ: 30.10.2023
neinfluencere @ 08.11.2023 18:47
nu bet protams, to var labi redzeet peec selfnamed shampuuna pardoshanas no 7 uz 25 un shuut un konstrueshanu nevar iemaacities tik aatri, plus lv nevar pat sarazot halatu pa 40 euro ar visaam beigtu vistu spalvaam, to tak vahjadzetuu saprast?

uzsāku veidot galeriju, jo izbesija kalejas reklāmas ar izškobīto seju un tautas mānīšana ar acīmredzamu ķīnas produkciju X 200% uzcenojumu un Latvijas profesionālu dizaineru kopēšanu, bilžu zagšanu uc elementāru autortiesību neievēŗošanu, šmulāne, ka nekā bija elīnas taurentiņu bodes ex darbone, zin kā mānīt tautu un kačat seju ar vislētākajiem botoksiem un filtriem un zagt pat no krieviem Atbalstiet,ja naudu nav kur bāzt https://failiem.lv/u/gs8dwqg8gm
15.02.2024 09:51 |
 
Reitings 440
Reģ: 30.10.2023
Mashka Kakashka @ 08.11.2023 17:57
Sabīne labi samācījusies no Butterfly Elīnas. ? Paskatījos viņas tirgotos produktus, tur tak liela daļa no Aliexpress, visas tās matu sprādzes 1:1 kā Aliexpress, tik atšķirība, ka Sabīne pārdod pa 8 eiro, bet Aliexpress var pa 0.50 centiem nopirkt. ?
Tikko kā viņa aizgāja no Butterfly, man likās, ka viņa pati šuj visu un gatavo. Izrādās, ka piešuj tikai savas birkas?
Sabīnei šodien stresiņš, lasa forumiņu un dzēš ārā savas bombīgās ķinas lupatas un aksesuāriņus:)
https://kalejastore.com/collections/all-products/products/cotton-lounge-set
Izdzēsi, malacītis, bet nekas, viss tiks sagalbāts vēsturei,kā tiek veidots biznesiņš https://failiem.lv/u/gs8dwqg8gm
jo tautai jāzin savi varoņi:)
15.02.2024 12:54 |
 
Reitings 1356
Reģ: 27.05.2023
Es te tā palasu un man drusku nav saprašanas... Jūs pirmo reizi redzat, ka kāds pārdod lētāk nopirktas lietas kaut kur? Es neesmu Kalējas fane, bet tas vienkārši jautājums. 95% veikali pasūta lietas no Ķīnas un pārdod ar vismaz 3x uzcenojumu un fočē un reklamē tā itkā tas būtu kas īpašs.
Klerr, Kokos, Butterfly, vispār visi apģērbu veikali. Uzcenojums ir x 3 + 21% nodokļos. Arī tādi veikali kā Kristālu spēks - pasūtīti kristāli un lietas no Aliexpress un pārdod ar milzīgu uzcenojumu. Nu reāli visi. Es vien esmu strādājusi vairākos veikalos, kur pat uzcenojums ir lielāks. Visparastākie Aliexpress sūdi pa 4-5 Eiro un pārdod pa 40-50 Eiro. Kā tad jūsuprāt tādi veikali kā kristālu spēks vai klerr tiek pie tik ātras izaugsmes un tik lielām telpām uzreiz? Ar labu mārketingu, lētām iepirkuma naudām un milzīgu uzcenojumu. Un ar melno kasi plusā.
Tāda sajūta, ka neviena šeit nekad veikalā nav strādājusi un pavadzīmes redzējusi. Pilnīgi visi tā dara. Iepērk par sviestmaizi un uzliek uzcenojumu.
Tas, ka Kalējas stāstiņš ir ''es pati iemācījos šūt'' tas ir mārketings. Jo mūsdienās ir jārada stāstiņš, ka tā ir sirdslieta nevis naudas raušana. Domājat, ka citu uzņēmumu vai cilvēku stāsti ir patiesība? Ne tak. Pilnīgs fufelis.
15.02.2024 18:33 |
 
Reitings 440
Reģ: 30.10.2023
Malibu Steisija @ 15.02.2024 18:33
Es te tā palasu un man drusku nav saprašanas... Jūs pirmo reizi redzat, ka kāds pārdod lētāk nopirktas lietas kaut kur? Es neesmu Kalējas fane, bet tas vienkārši jautājums. 95% veikali pasūta lietas no Ķīnas un pārdod ar vismaz 3x uzcenojumu un fočē un reklamē tā itkā tas būtu kas īpašs.
Klerr, Kokos, Butterfly, vispār visi apģērbu veikali. Uzcenojums ir x 3 + 21% nodokļos. Arī tādi veikali kā Kristālu spēks - pasūtīti kristāli un lietas no Aliexpress un pārdod ar milzīgu uzcenojumu. Nu reāli visi. Es vien esmu strādājusi vairākos veikalos, kur pat uzcenojums ir lielāks. Visparastākie Aliexpress sūdi pa 4-5 Eiro un pārdod pa 40-50 Eiro. Kā tad jūsuprāt tādi veikali kā kristālu spēks vai klerr tiek pie tik ātras izaugsmes un tik lielām telpām uzreiz? Ar labu mārketingu, lētām iepirkuma naudām un milzīgu uzcenojumu. Un ar melno kasi plusā.
Tāda sajūta, ka neviena šeit nekad veikalā nav strādājusi un pavadzīmes redzējusi. Pilnīgi visi tā dara. Iepērk par sviestmaizi un uzliek uzcenojumu.
Tas, ka Kalējas stāstiņš ir ''es pati iemācījos šūt'' tas ir mārketings. Jo mūsdienās ir jārada stāstiņš, ka tā ir sirdslieta nevis naudas raušana. Domājat, ka citu uzņēmumu vai cilvēku stāsti ir patiesība? Ne tak. Pilnīgs fufelis.
te tak runa nav tikai par to,ka viņa tos mēslus pārdod 20 un 30 reizes dārgāk un jā tas nav normāls uzcenojums, jo lielākā daļa Lv uzliek 2-3 x max, kas ražo paši vai tirgo godīgi/caurspīdīgi to pašu ķinas preci. Viņa pat vairs neuzskata par vajadzīgu nomainīt "handmade " birciņu , kāda nāk pa taisno no alibaba, tā ir pircēju klaja muļkošana.
Bet viņa zog gan idejas, gan logo dizainu, nosaukumu un bildes, par autortiesībām te ir jautājums! Tāds mārketings,ka viņa rausta kaut kādu lupatu zem šujmašīnu ar kraukļa nagiem nav nekāds labais mārketings:) Butterfly vismaz neizliekas par dizaineri un nezog citu zīmolu bildes un neapgriež spoguļatēlā,lai google grītāk atrast , par to pienākas reāls naudas sods.
Tas pat Katrīna Silks reāli ir izteicies,ka viņiem besī šitā kopētāja, jo Logo un pat nosaukums ir vnk kopija! Pat fonts 99 % tāds pats! Tas ir autortiesību pārkāpums!
Par kristālu sūdveikaliem neko nezinu, neintersē, bet copyrights gan Sabīnei laiks palasīt:
"‍Statutory damages for a work registered with the US Copyright Office range from $750 – $30,000 plus attorney’s fees, but in especially egregious cases of willful infringement, courts may award up to $150,000. Photographers also have the option of recovering lost profits.
Removal or falsification of copyright management information (CMI) may give rise to additional statutory damages of $2,500 to $25,000 under the Digital Millennium Copyright Act (DMCA)."
Sabīnīt, tu esi aizgājusi pa tālu !:)
15.02.2024 19:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits