Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Atkārtota redzes lāzeroperācija!

 
Reitings 13
Reģ: 03.11.2023
Sveiki! Varbūt kādai ir piedzere, atsauksmes par atkārtoti veiktu redzes korekcijas operāciju! Veicu šī gada janvārī - atkopšanās process ļoti labs nekāda diskomforta nekā! Vizītes viss apmeklēts kā pēc grafika! Jau augusta vizītē pati jutu ka nav labi daktere teica ka vēl laiks utt visam jādzist! oktobra vizītē arī daktere ( nomainījās) pateica ka nav labi ka mīnusi atgriežas! Protams mana pirmā reakcija - asas pa gaisu emocionāli ļoti liels pārdzīvojums jo brilles ir kopš 5 klases! Saku jautāt kā ar izmaksām ja veicu atkārtotu operāciju - atbilde ļoti interesanta par to lai es tagad nesatraucoties! Varbūt ir kāds reāls pieredzes stāsts tieši ar Dr. Lūkina klīniku ar šādu gadījumu! Šobrīd nesaprotu ko darīt - vēlreiz taisīt operāciju, itkā gribētu, bet ja atkal tā lielā nauda un iznākums tāds kā tagad, tad nav vērts!
03.11.2023 21:05 |
 
Reitings 6227
Reģ: 14.12.2022
Pirmo reizi dzirdu, ka var to atkārtot.
03.11.2023 21:26 |
 
Reitings 36
Reģ: 09.01.2022
Man arī dažus mēnešus pēc operācijas jau prasījās brilles, sevišķi tumsā. Sākumā brilles liku tikai ar auto braucot, pēc gada jau atkal nēsāju ikdienā Uz otro reizi nesaņēmos, bet, šķiet, ka līgumā bija atrunāts kaut kas par atkārtotu operāciju.
Tagad kādi 7 gadi pēc operācijas- ar katru gadu vajag stiprākas brilles:(
03.11.2023 21:34 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Tas pie Lūkina notika? Latvijā nav nekā labāka par Lūkinu. Dīvaini. Man operēja pats Lūkins pirms padsmit gadiem, viss stāv pa nullēm. Tev tuvredzību operēja? Un cik lieli bij mīnusi?
03.11.2023 21:38 |
 
Reitings 13
Reģ: 03.11.2023
Miuce @ 03.11.2023 21:38
Tas pie Lūkina notika? Latvijā nav nekā labāka par Lūkinu. Dīvaini. Man operēja pats Lūkins pirms padsmit gadiem, viss stāv pa nullēm. Tev tuvredzību operēja? Un cik lieli bij mīnusi?
jā šī gada janvārī Lūkina acu klīnikā! Par operāciju un pēcoperācijas aprūpi nevaru teikt nevienu sliktu vārdu tiešām! Varbūt tas ka tikai sestajā reizē mani nostādīja fakta priekšā ka nav labi :( man operēja - visu kombo - tuvredzība, tālredzība, astigmātisms!
03.11.2023 21:54 |
 
Reitings 13
Reģ: 03.11.2023
Dzinnn @ 03.11.2023 21:34
Man arī dažus mēnešus pēc operācijas jau prasījās brilles, sevišķi tumsā. Sākumā brilles liku tikai ar auto braucot, pēc gada jau atkal nēsāju ikdienā Uz otro reizi nesaņēmos, bet, šķiet, ka līgumā bija atrunāts kaut kas par atkārtotu operāciju.
Tagad kādi 7 gadi pēc operācijas- ar katru gadu vajag stiprākas brilles:(
es šobrīd esmu milzīgu pārdomu priekšā ko ar šo darīt! Gribētos ļoti dzirdēt kādu pozitīvu piemēru ka otrajā reizē viss ir izdevies, šobrīd tādas pārliecības man nav :(
03.11.2023 21:56 |
 
Reitings 462
Reģ: 07.04.2022
Lāzeroperācija ir efektīva tikai tad, ja redze ir stabila, jau nemainīga vairākus gadus! Ja tev tik ātri sāka pasliktināties atkal redze, tad tā nebija stabila un ārsti aiz mantrausības tev veica, lai gan nedrīkstēja to darīt! Man žēl, ka tev tā sanāca, lūdzu netaisi atkārtoti, pirms nebūs vairākus gadus stabili nemainīga redze! Savādāk atkal uzkāpsi uz tā paša grābekļa. Vispār tas ir ārsta kompetencē, bet, ja jau tev veica, lai gan redze nebija stabila, tad atliek vien likt lielu jautājuma zīmi par Dr.Lūkina klīnikas ārstu profesionalitāti un kvalitāti.
03.11.2023 22:14 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Korse @ 03.11.2023 21:54
jā šī gada janvārī Lūkina acu klīnikā! Par operāciju un pēcoperācijas aprūpi nevaru teikt nevienu sliktu vārdu tiešām! Varbūt tas ka tikai sestajā reizē mani nostādīja fakta priekšā ka nav labi :( man operēja - visu kombo - tuvredzība, tālredzība, astigmātisms!

Pirms pati operējos, lasīju visu info no A līdz Z. Fakts, ka varbūt nepieciešama otreizēja operācija, ja ir lielas dioptrijas, bija minēts daudz viet literatūrā. No medicīnas viedokła tas nebija nekas jauns jau toreiz. Manas tuvredzības dioptrijas bija vidējas un neliels astigmātisms. Tavs gadījums izklausās daudz sarežgītāks. Personīgi zinu daudzus, kuri operējuši vienreiz, bet nevienu, kurš būtu atkārtojis. Domāju, ka būs grūti atrast Latvijas forumos. Ieteiktu meklēt googlē kādu forumu vai domubiedru grupu angliski, lielākas iespējas, ka kāds atsauksies. Dīvaini, ka Tev tik ilgi teica, ka viss dzīst, tā dzīšana visos avotos, ko tolaik atradu, bij dažas nedēłas, nevis n-tie mēneši un man pašai viss nostabilizējās jau apmēram nedēłas laikā. Ieteiktu noskaidrot, vai vari tikt pie paša Lūkina uz vizīti, lai viñš izsaka savu viedokli, jo nu tiešām viñš ir šīs jomas guru. Un vismaz tolaik pirmsoperāciju pārbaudēs tieši Lūkina klīnika atmeta tos, kam visi rādītāji neatbilda operēšanai, statistiski 30% apmēram tika atmesti. Kā ir tagad nezinu, Lūkins pats klāt noteikti nevar izsēdēt visām dakterēm. Varbūt kaut kas tika palaists garām.
03.11.2023 22:30 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Un, jā, agrāk neoperēja tos, kuri savā dzīvē bij lietojuši kontaktlēcas vai tos, kuriem dioptrijas vairākus gadus nebij stāvējušas uz vietas.
03.11.2023 22:31 |
 
Reitings 36
Reģ: 09.01.2022
Miuce @ 03.11.2023 21:38
Tas pie Lūkina notika? Latvijā nav nekā labāka par Lūkinu. Dīvaini. Man operēja pats Lūkins pirms padsmit gadiem, viss stāv pa nullēm. Tev tuvredzību operēja? Un cik lieli bij mīnusi?

Mani arī Lūkins operēja. Bija -6.5 un -7, tagad abām acīm -2.5
03.11.2023 22:32 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Gardenia @ 03.11.2023 21:26
Pirmo reizi dzirdu, ka var to atkārtot.

Visu nosaka radzenes biezums, ja tā ir pietiekoš bieza, atkārtošana nav problēma.
03.11.2023 22:33 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Vēl zinu, ka mīnusi var atiet atpakał, ja pēc operācijas ir grūtniecības/dzemdības. Agrāk ieteica operēties, kad bērnu plāns izpildīts, iespējams, ka tagad ir savādāk
03.11.2023 22:35 |
 
Reitings 36
Reģ: 09.01.2022
Miuce @ 03.11.2023 22:35
Vēl zinu, ka mīnusi var atiet atpakał, ja pēc operācijas ir grūtniecības/dzemdības. Agrāk ieteica operēties, kad bērnu plāns izpildīts, iespējams, ka tagad ir savādāk

Man i bērnu plāns bija izpildīts, i kontaktlēcas nenēsāju…uztveru to vienkārši, ka tā gadās.
03.11.2023 22:37 |
 
Reitings 13
Reģ: 03.11.2023
Miuce @ 03.11.2023 22:30

Pirms pati operējos, lasīju visu info no A līdz Z. Fakts, ka varbūt nepieciešama otreizēja operācija, ja ir lielas dioptrijas, bija minēts daudz viet literatūrā. No medicīnas viedokła tas nebija nekas jauns jau toreiz. Manas tuvredzības dioptrijas bija vidējas un neliels astigmātisms. Tavs gadījums izklausās daudz sarežgītāks. Personīgi zinu daudzus, kuri operējuši vienreiz, bet nevienu, kurš būtu atkārtojis. Domāju, ka būs grūti atrast Latvijas forumos. Ieteiktu meklēt googlē kādu forumu vai domubiedru grupu angliski, lielākas iespējas, ka kāds atsauksies. Dīvaini, ka Tev tik ilgi teica, ka viss dzīst, tā dzīšana visos avotos, ko tolaik atradu, bij dažas nedēłas, nevis n-tie mēneši un man pašai viss nostabilizējās jau apmēram nedēłas laikā. Ieteiktu noskaidrot, vai vari tikt pie paša Lūkina uz vizīti, lai viñš izsaka savu viedokli, jo nu tiešām viñš ir šīs jomas guru. Un vismaz tolaik pirmsoperāciju pārbaudēs tieši Lūkina klīnika atmeta tos, kam visi rādītāji neatbilda operēšanai, statistiski 30% apmēram tika atmesti. Kā ir tagad nezinu, Lūkins pats klāt noteikti nevar izsēdēt visām dakterēm. Varbūt kaut kas tika palaists garām.
paldies par viedokli un padomu :) kad biju uz pirmsoperācijas vizīti man arī tika viss izstāstīs apskatīs un paskaidrots, ka viss atkarīgs no tā ko uzrādīs izmeklējumi vai būs iespējams veikt operāciju. Šim visam šobrīd vēl ir ļoti emocionāls fons - es tik ļoti sapņoju par dzīvi bez brillēm un skat kā sanāca :( reāli sāp sirds par šo iznākumu tāpēc jau laikam meklēju iedvesmu, lai saņemtos vēlreiz to darīt! Pēdējā vizītē jautāju vai ko šādu var atkārtot speciāliste apskatīja radzenes biezumu un teica ka esot pietiekoši bieza lai to darītu! Šobrīd šķiet būs jāpiesakās uz vizīti un jāsaprot vai ir jēgas to darīt!
03.11.2023 22:42 |
 
Reitings 13
Reģ: 03.11.2023
Dzinnn @ 03.11.2023 22:37

Man i bērnu plāns bija izpildīts, i kontaktlēcas nenēsāju…uztveru to vienkārši, ka tā gadās.
es arī esmu šajā kategorijā - bērnu plāns izpildīts, kontaktlēcas nenēsāju, jo man vnk viņas grauž acis ir meģināts vairākas reizes, bet vnk nesaraudzējos!
03.11.2023 22:45 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Dzinnn @ 03.11.2023 22:37

Man i bērnu plāns bija izpildīts, i kontaktlēcas nenēsāju…uztveru to vienkārši, ka tā gadās.

Protams, pastāv arī “tā gadās” princips, cik atceros, toreiz bij kait kas ap 1% statistiski minēts, kad es lasīju teoriju, jo katra cilvēka organisms ir individuāls pie jebkuras operācijas vai slimības ☹️ No manām paziñām tikai vienai ir mazi mīnuši atnākuši atpakał, bet tas notika grūtniecības laikā, otreiz operēties nevēlas.
03.11.2023 22:46 |
 
Reitings 3733
Reģ: 13.12.2022
Miuce @ 03.11.2023 21:38
Tas pie Lūkina notika? Latvijā nav nekā labāka par Lūkinu. Dīvaini. Man operēja pats Lūkins pirms padsmit gadiem, viss stāv pa nullēm. Tev tuvredzību operēja? Un cik lieli bij mīnusi?

Šie nu gan ir baisi meli 😂 Es teiktu, ka Latvijā nav lielāks konverjers un PR kā Lūkinam 😂 Ar to arī viss beidzas. Kvalitāte līdz ar to arī - kā konverjerā.
03.11.2023 22:51 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Arabesq @ 03.11.2023 22:51

Šie nu gan ir baisi meli ? Es teiktu, ka Latvijā nav lielāks konverjers un PR kā Lūkinam ? Ar to arī viss beidzas. Kvalitāte līdz ar to arī - kā konverjerā.

Es runāju par Latviju. Lūdzu nosauc Latvijā kādu klīniku, kur ar lāzeru tieši tuvredzību izoperēs labāk nekā pie Lūkina un kur ir profesionālāki speciālisti? Varbūt Solomatins? Solomatins savulaik savāca visus, kurus Lūkina atmeta un tad nu tur brīnumi darījās, tikai toreiz visiem nebija pieejams internets, kur pasūdzēties, cilvēki Solomatina brīnumdarbus laboja, kur nu vien varēja.
Konveijers? Pajautā tiem, kas brauca uz Lietuvu par “puscenu”, par konveijeru.
Ja gribas labāku par Lūkinu, tad ir jāmeklē klīnika ar labām atsauksmēm ārpus Latvijas (un tā nebūs ne Lietuva, ne Baltkrievija, ne Turcija u.tml.). Un summas aizies piecciparu skaitļos un jāskatās būs kāda Šveice, “štati” vai Japāna.
Vēlreiz atgriežoties pie konveijera, salīdzinot ar to, kā bija pirms padsmit gadiem, jā, varētu teikt, ka konveijers, cik nu ir gadījies uzgaidīt/iziet cauri kaut kur gadā reizi, bet realitāte diemžēl ir tāda, ka pieprasījums pārsniedz piedāvājumu. Neviens tur arī, sākot ar recepciju, baigi neucinās, jūtīgākas būtnes apraudas (esmu pati redzējusi). Un, piemēram, pie tīklenes speciālistes nav normālas uzgaidāmās telpas, visi gaida un tiek pilināti turpat recepcijas priekšā. Telpas tai klīnikai noteikti joprojām ir par mazu un speciālistu ir par maz uz pacientu kvantumu.
PR? Jap, viņi man arī lūdza atsauksmi savai mājaslapai, jo bij kaut kur citur redzējuši manu atsauksmi, kur es biju izteikusies, ka man viss ok uz doto momentu. Atsauksmi viņiem neuzrakstīju JO es nezinu, kas būs pēc 5, 10, 30 gadiem. Latvijā sāka operēt pirms apmēram 20 gadiem. Ja kāds vēlas zināt, kā jūtas kāda ar lāzeru pensionāra operēta redze, tad tie cilvēki jāmeklē, sākot, piemēram, ar Japānu, kur pilnā sparā operēja jau 90tos gadu otrajā pusē un LV tai laikā tā bija zinātniskā fantastika.
04.11.2023 10:02 |
 
Reitings 73
Reģ: 08.04.2022
Es domāju, ka labākā klīnika Latvijā noteikti ir Latvijas Amerikas Acu centrs, konkrēti daktere Šveiduka. Pie viņas brauc arī no Skandināvijas valstīm operēties, jo kvalitāte izcila un cena zemāka, kā tur.
Bet jebkurā gadījumā labāk izvēlēties lēcu implantēšanas operāciju, nevis lāzeru.
04.11.2023 15:34 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Eskimo @ 04.11.2023 15:34
Es domāju, ka labākā klīnika Latvijā noteikti ir Latvijas Amerikas Acu centrs, konkrēti daktere Šveiduka. Pie viņas brauc arī no Skandināvijas valstīm operēties, jo kvalitāte izcila un cena zemāka, kā tur.
Bet jebkurā gadījumā labāk izvēlēties lēcu implantēšanas operāciju, nevis lāzeru.

Ne vienmēr, ja acs atgrūž lēcu, tad sākas jautrība. Plus lielā riska zonā ieiet visas aktivitātes, kur teorētiski varēti tikt skarta/traumēta acs. Tajā pašā laikā implantētā lēca ir risinājums tiem, kuri nekvalificējas lāzeroperācijai.
Ja līdzekļi atļauj, autore var palūgt klīnikā visu pirmsoperācijas, operācijas un pēcoperācijas izrakstu kopijas un nokonsultēties jebkur citur, arī ārzemēs, lai būtu skaidrāka situācija, vai tas vienkārši “neveiksmes procents” vai ārsti kaut kur nokļūdījušies. Bet tas viss būs naudas jautājums.
Ja par komplikācijām, tad tas pats LV-Amerikas acu centrs nospļausies, ja tādas būs, iesiet par pilnu cenu un tad, kad būs brīvs laiks pierakstam. Pie Lūkina, ja tādas ir vai pat ja tās ir iedomātas, konsultācijai vieta atradīsies jau “rītdien”. Tā ir mana un man zināmos pieredze. Ja kādai ir citādāka pieredze, būtu jauki, ja padalītos.
04.11.2023 19:01 |
 
Reitings 595
Reģ: 29.01.2020
Man atļāva taisīt 21 gadu vecumā, taisīju pie Lūkina un ir pagājuši 5 gadi, man viss labi stāv uz vietas.
Pirms 2 gadiem bērns piedzima
04.11.2023 19:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits