Vīrietis parādos

 
Reitings 45
Reģ: 24.10.2023
Sveiki,
Pašlaik esmu attiecībās ar vīrieti, kuram ir pamatīgas naudas problēmas. Kopā esam vairāk kā gadu.
Jau pašā sākumā jutu, ka viņam ir problēmas ar naudu, bet nekad neuzdevu atklātu jautājumu cik viņam ir nauda/ kāda alga, manuprāt, tas vienmēr ir sensitīvs jautājums. Redzēju, ka ir +- normāls auto, dzīvesvieta un mājās arī viss ir ok, kkad pašā sākumā viņš izmeta, ka pelņa ir ok, tapēc es arī īsti neiedziļinājos, pati pelnu pietiekoši, lai uzturētu sevi, savu auto utt. Ar laiku atklājās, ka viņam ir parādi par visu iespējamo, pat neuzskaitīšu. Atceros, ka pašā attiecību sākumā viņš no manis aizņēmās pieklājīgu naudas summu, atceros, ka mani tas ļoti samulsināja..
Nu lūk, esam nonākuši līdz situācijai, ka algas dienā pirmo jautājumu, ko viņam uzdodu - cik Tev uzskaitīt?
Viņš ļoti smagi uztver šo visu, es redzu, ka viņš netiek galā un viņam ir milzīgs kauns, bet mans entuziasms, kur sākumā es biju pārliecināta, ka visu var izrullēt, sāk izdziest.. Es nezinu, ko darīt. Viņš man ir ļoti tuvs un mīļš, bet man ļoti sāp, ka viņš nespēj izkāpt no parādiem un es apzinos, ka ilgi neizkāps. Baidos pazaudēt cieņu pret viņu.
Iesakiet, dodiet padomu. Varbūt kādam ir bijusi līdzīga situācija.
24.10.2023 16:38 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Derisa @ 24.10.2023 23:24
Ar vīrieti jābūt vieglāk kā vienai. Tev ar viņu ir daudz smagāk, spried pati. Vīrietim jābūt gudrākam, turīgākam nekā sievietei, šitā izručīt varēsi savu dēlu, nevis savu vienaudzi!

Nez vai gudrākam un turīgākam obligāti, bet vienlīdzīgam gan. Piekrītu, ka attīecībām dzīvi ir jāuzlabo.
24.10.2023 23:33 |
 
Patīk
Reitings 31261
Reģ: 12.10.2022
Anna333 @ 24.10.2023 23:09

Nu gadi 5+, ja ievērojami nepalielināsies viņa ienākumi, vai nevinnēs kādā loterijā
Man tas tiešām ir pārāk ilgs laiks.
Šķiet, ka tu jau pati atbildēji uz savu jautājumu.
Pasaki viņam, ka dēļ šīs situācijas apsver domu šķirties un pavēro viņa reakciju.
24.10.2023 23:34 |
 
Reitings 751
Reģ: 14.05.2019
Es apdomāju, kā es rīkotos, jo vecuma kategorija ir līdzīga un tavas vēlmes ir ļoti saprotamas.
Liela nozīme ir tomēr izrunāties, sevišķi, ja šis cilvēks ir mīļš. Es apjautātos par viņa 5 un 10 gades plāniem un vēlmēm. Sākotneji paklausītos kādas ir viņa domas par šo tēmu un nākotnes plāni. No atbildes vajadzētu izsecināt: 1) Vai viņš grib otru bērnu? Vai šī tēma Jums ir izrunāta? 2) Kā plāno tikt galā ar parādiem un dzīvot turpmāk 3) ko vēlas sasniegt utt 4) Kādu redz kopīgo nākotni.
Pēc tam, es izstāstītu, ka savā vecumā vēlos domāt par mājokli un attiecīgi esmu nolēmusi sākt veidot krājumus pirmai iemaksai. Tāpēc, neskatoties uz esošo situāciju, šobrīd visi brīvie līdzekļi turpmāk tiks novirzīti šim mērķim.
Atkal pavērotu reakciju utt. Ja esat uz viena viļņa, viņš ir pieaudzis , tad tiks rasti risinājumi par papildus ienākumiem , lētāku mašīnu utt.
Ceru, ka viņš tevi lutina, novērtē un ka tās nav tikai rozā brilles tev.
25.10.2023 00:34 |
 
Reitings 461
Reģ: 08.10.2023
pradacandy @ 24.10.2023 16:57
Vai dzīvojat kopā? Protams,ka viņš izmantos situāciju un pateiks cik uzskaitīt(nedomāju,ka Tev kaut ko tādu vajadzēja piedāvāt), ja parādi ir tik daudz un lieli,tad tiešām apsvērtu domu par šķiršanos. Nav jau teikts,ka izkļūs no šiem parādiem un neparādīsies jauni.

Tu esi normāla? Šķirties jo draugam ir parādi? Un kuram nabadzīgajā Lv viņu nav?😳Var kādu laiku padzīvot atsevišķi, līdz nokārtojas situācija ar naudām, bet tas nenozimē, ka ar cilvēku ko tu mīli ir jašķiras. Labu puišu uz zemes nemetājas.
25.10.2023 04:14 |
 
Reitings 461
Reģ: 08.10.2023
Motherofdragons @ 24.10.2023 17:01
Tev noderētu psihoterapeits. Vai vismaz novirzi savu altruismu kādā sabiedriski noderīgā gultnē, bērnunamiem, patversmēm, slimnīcām utml.
Esi tik veca un neglīta, ka tev vajag alfonsu? Viņš vismaz ir labs gultā?

Par šadu komentāru, tev vajag atņemt zaļo izkšķiti uz augšu, neesi pelnijusi viņu.
25.10.2023 04:16 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
Anna333 @ 24.10.2023 17:14

Gultā viss ir labi :D
Un izskatāmies abi mēs labi :D
Šeit diemžēl nav klasiskais, ka mani grib noslaukt un es vecais tantuks neko neredzu.

Jo viņš pa tiešo tevi nenoslauc, bet pēc teksta jau var redzēt ka tu esi uzņēmusies visas viņa problēmas risināt,tostarp ari viņa parādus. Pajautā sev ,vai tev tas ir vajadzīgs? Vai tiešām ir jēga uzņemties viņa problēmas un līdz ar to bojāt savu dzīvi ar otra cilvēka problēmām.
25.10.2023 05:58 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
Neza000 @ 25.10.2023 04:14

Tu esi normāla? Šķirties jo draugam ir parādi? Un kuram nabadzīgajā Lv viņu nav??Var kādu laiku padzīvot atsevišķi, līdz nokārtojas situācija ar naudām, bet tas nenozimē, ka ar cilvēku ko tu mīli ir jašķiras. Labu puišu uz zemes nemetājas.

Man nav , nevajag lekt augstāk par savu dirsu , lielākā daļa parādnieku ir cilvēki kuri tērē vairāk , nekā pelna un dzivo kā kungi uz kredītiem pāri saviem līdzekļiem. Ļoti labs puisis kuram patīk ņemt no sievietes naudu . Pašai smiekli nenāk?
25.10.2023 06:08 |
 
Reitings 2739
Reģ: 05.09.2023
Finanses attiecībās ir svarīgs jautājums. Nu tā ka ļoti svarīgs, arī tajās, kur šādu parādu nav, cilvēki atrod nereti vietu strīdiem. Šeit problēma ir jau pašā saknē ar šo jautājumu. Autore, es pati esmu tavā vecumā. Pa cik esmu bijusi attiecībās ar finanšu problēmām, šobrīd esmu attiecībās, kurās šo problēmu nav. Es nezinu kā tev izstāstīt, bet reāli ir vieglāk elpot pilnīgi. Es savos 30 varētu upurēties finansiāli, ja gribētu sakrāt pirmajai iemaksai. Bet nekad neupurētu 5 gadus, lai potenciālajam vīrietim finansiāli palīdzētu. It īpaši zinot, ka šis parāds velkas gadiem un izklausās, ka baigi ieinteresēts viņš pats šo sakārtot nemaz nav, kā tu pati. Mēs tev te visas šito kladzinam, tapēc ka tu vel jauna un ir reāls risks, ka tevi noslauks. Vai nu pašai to nemanot, vai arī pati nonāksi līdz tam. Attiecību dinamikai ir jābūt savādākai.
25.10.2023 06:43 |
 
Reitings 512
Reģ: 28.01.2023
Anna333 @ 24.10.2023 17:46

Jā, esam izrunājuši visu. Katru kredītu, katru parādu, zinu aptuvenās summas. Viņš īsti negrib par to runāt, negrib tajā mani iesaistīt.
Bet es pilnīgi izslēdzu, ka man tiek melots.
Ir pieņemti vieglprātīgi lēmumi/ blakus nav bijuši īstie cilvēki.
Es ļoti cilvēcīgi skatos uz to visu. Ja iesākumā skatījos uz to visu ar sapratni, tad tagad jūtu, ka izjūtu aizkaitinājumu pret viņu, teiksim kautvai tamdēļ, ka nespējam ieplānot kopēju ceļojumu, jo viņš finansiāli nespēj to atļauties. Bet es negribu nonākt situācijā, kur uzņemos visus maksājumus.
Attiecībās viss pārējais mani apmierina, bet jūtu, ka šis naudas jautājums mani sāk nomākt. Ciešam reizēm abi.
ja ir daudz dažādi maksājumi no ātrajiem kredītiem, iesaku paņemt vienu lielu kredītu savā bankā vai kādā kantorī, kas par viszemākajiem procentiem var aizdot un par to naudu samaksāt visus ātros kredītus un citus sūdus, un tad maksāt tikai vienu to lielo kopēju kredītu kas paņemts bankā, piemeram katru menesi 200 euro, bet nu atkarīgs no summas, kas aizņemta. Ātros kredītus ja maksā katru mēnesi, tur salecas milzu summas, ja aizņēmies 300, atdosi 500 utt.
Un tādā veidā izdosies normalizēt savus maksājumus, un ieiet kaut kādā maksājumu režīmā un saprast cik pāri paliek finanses pēc pārtikas, kredîta, dzīvokļa īres vai komunālajiem, degvielas un visa cita.
Protams ja summas tur ir vairāk kā 15-20k, vai autiņš līzingā par 80k tad tas ir cits stāsts.
25.10.2023 07:42 |
 
Reitings 1577
Reģ: 11.04.2023
Vīrietim viens pamests bērns pūrā un parādi, kurus jāmaksā jaunajai sievieņai 😁
Īsts zelta krāns 😁
25.10.2023 09:22 |
 
Reitings 743
Reģ: 29.05.2023
IceCream @ 24.10.2023 21:01
Tad, kad pārstāsi dot naudu, paskaties, cik tuvs cilvēks Tev viņš patiesībā būs.

Izmēģini šo - pasaki, ka darbā samazināšana, beidzās darbu apjoms, Tava alga būs tagad divreiz mazāka vai arī Tev jāpalīdz ar naudu tuvākam radiniekam, jebko no šī, respektīvi, lai saprot, ka turpmāk vairs nevarēs rēķināties ar Tavu palīdzību. Saprotu, ka ir grūtāk kā uzrakstīt to forumā, bet vismaz redzēsi attieksmi pret sevi. Turklāt lielākā daļa vīrieši nemaz nenovērtē tos "upurēšanās" gājienus no sievietes puses. Cik daudz nav piemēru - sieviete viņam visu palīdz, risina problēmas, bet šis beigās pie citas aiziet.
25.10.2023 09:33 |
 
Moderators
Reitings 3702
Reģ: 13.11.2016
Ja cilvēks 30 gadu vecumā ir tik ļoti nejēdzīgs tik nozīmīgā jomā, turklāt jau ar vienu bērnu, kurš ir no iepriekšējām attiecībām un kurš arī ir jāuztur, neiepriecināšu- nekas labs tur ilgtermiņā nebūs.
Piedod, bet tas nav normāls vīrietis.
Manipulēt ar izdomātiem ieganstiem, lai vērotu viņa reakciju, gan neiesaku, tas izskatās ļoti mulķīgi.
25.10.2023 09:50 |
 
Reitings 133
Reģ: 18.07.2023
Ja tu skatītos uz situāciju reāli, nevis ar rozā brillēm un sapni, ka kaut kad viss pats no sevis sakārtosies un jūs iestūrēsiet saulainajā nākotnē, tad būtu vai nu nolikusi viņu fakta priekšā, ka šo problēmu viņam ir pēc iespējas ātrāk pašam jāatrisina, vai arī būtu jau izšķīrusies.
Par cilvēka raksturu liecina viņa darbi (un tikai darbi). Izklausās, ka tu pieļauj to pašu kļūdu, ko daudzas sievietes - sapņo par kaut kādu vīrieša potenciālu, ko viņš nekad nav reāli apliecinājis, tajā pašā laikā pieverot acis uz viņa reālajām darbībām. Pēc tā, ko esi šeit uzrakstījusi, izklausās pēc bērna prātā esoša vīrieša, kurš aizspiež ausis un ignorē problēmas, uzliek tās uz citu cilvēku pleciem tā vietā, lai kā pieaudzis cilvēks risinātu problēmu. Protams, ka viņš noteikti ir šarmants un ikdienas saskarsmē droši vien labi pret tevi izturas, jo citādi jau tu viņu katru mēnesi nevilktu laukā no šīs situācijas? Diemžēl man šķiet, ka tas palīdzības lūgums attiecību sākumā nebija gluži sagadīšanās, bet gan tas brīdis, kad viņš iedeva tev tavu lomu šajās attiecībās un tu to akceptēji.
Ļoti iesaku skatīties uz situāciju reāli un visvairāk jau uz to, kādu iespaidu tas viss atstāj uz tavu dzīvi. Lielā bilde droši vien ir tāda, ka tu sev aizliedz kaut kādas lietas, meklē, kur pataupīt, un grūd daļu savas nopelnītās naudas melnajā caurumā (pat ja viņš atdod aizņemtās summas, tad kaut kādi maksājumi ir pārgājušo uz taviem pleciem vai arī tur nonāks nākotnē) pilnīgā bezjēgā. Kamēr būsiet kopā, nevarēsi domāt par bērniem, hipotēku, nodrošinātu dzīvi utt. Tas viss ir ļoti negodīgi pret tevi, un tu to pašlaik pieņem tikai tāpēc, ka tev ir kaut kāda sapņaina vīzija par to, kāds tas vīrietis varētu būt kaut kādā paralēlajā realitātē.
25.10.2023 09:57 |
 
Reitings 2739
Reģ: 05.09.2023
Terra Incognita @ 25.10.2023 09:57
Ja tu skatītos uz situāciju reāli, nevis ar rozā brillēm un sapni, ka kaut kad viss pats no sevis sakārtosies un jūs iestūrēsiet saulainajā nākotnē, tad būtu vai nu nolikusi viņu fakta priekšā, ka šo problēmu viņam ir pēc iespējas ātrāk pašam jāatrisina, vai arī būtu jau izšķīrusies.
Par cilvēka raksturu liecina viņa darbi (un tikai darbi). Izklausās, ka tu pieļauj to pašu kļūdu, ko daudzas sievietes - sapņo par kaut kādu vīrieša potenciālu, ko viņš nekad nav reāli apliecinājis, tajā pašā laikā pieverot acis uz viņa reālajām darbībām. Pēc tā, ko esi šeit uzrakstījusi, izklausās pēc bērna prātā esoša vīrieša, kurš aizspiež ausis un ignorē problēmas, uzliek tās uz citu cilvēku pleciem tā vietā, lai kā pieaudzis cilvēks risinātu problēmu. Protams, ka viņš noteikti ir šarmants un ikdienas saskarsmē droši vien labi pret tevi izturas, jo citādi jau tu viņu katru mēnesi nevilktu laukā no šīs situācijas? Diemžēl man šķiet, ka tas palīdzības lūgums attiecību sākumā nebija gluži sagadīšanās, bet gan tas brīdis, kad viņš iedeva tev tavu lomu šajās attiecībās un tu to akceptēji.
Ļoti iesaku skatīties uz situāciju reāli un visvairāk jau uz to, kādu iespaidu tas viss atstāj uz tavu dzīvi. Lielā bilde droši vien ir tāda, ka tu sev aizliedz kaut kādas lietas, meklē, kur pataupīt, un grūd daļu savas nopelnītās naudas melnajā caurumā (pat ja viņš atdod aizņemtās summas, tad kaut kādi maksājumi ir pārgājušo uz taviem pleciem vai arī tur nonāks nākotnē) pilnīgā bezjēgā. Kamēr būsiet kopā, nevarēsi domāt par bērniem, hipotēku, nodrošinātu dzīvi utt. Tas viss ir ļoti negodīgi pret tevi, un tu to pašlaik pieņem tikai tāpēc, ka tev ir kaut kāda sapņaina vīzija par to, kāds tas vīrietis varētu būt kaut kādā paralēlajā realitātē.

💯💯💯
25.10.2023 10:06 |
 
Moderators
Reitings 3702
Reģ: 13.11.2016
Ja viņš, pastāvot dažādiem parādiem, jau attiecību sākumā nekautrējās prasīt un aizņemties no tevis pieklājīgu naudas summu, tas uzskatāmi liecina, ka viņš nevis normāli pelna un reāli risina savas problēmas, bet gan, saskatot iespēju, gatavs aizņemties vēl.
Jā, vīrieti ir jāvērtē pēc darbiem.
Tā tīri filozofiskā līmenī tava situācija ir apmēram tāda, kā kādai, kura jautātu, vai ir OK, ja vīrietis nesen iznācis no cietuma, kur atsēdējis par slepkavību, bet citādi attiecībās viss ar vīrieti ir labi.
Abos gadījumos stipri nejēdzīgi eksemplāri, ar milzīgiem riskiem, ka sieviete, esot šādās attiecībās vienkārši iznieko savu dzīvi, kas varētu būt daudz labāka, ja vien izvēlētos normālu vīrieti.
25.10.2023 10:10 |
 
Reitings 45
Reģ: 24.10.2023
Terra Incognita @ 25.10.2023 09:57
Ja tu skatītos uz situāciju reāli, nevis ar rozā brillēm un sapni, ka kaut kad viss pats no sevis sakārtosies un jūs iestūrēsiet saulainajā nākotnē, tad būtu vai nu nolikusi viņu fakta priekšā, ka šo problēmu viņam ir pēc iespējas ātrāk pašam jāatrisina, vai arī būtu jau izšķīrusies.
Par cilvēka raksturu liecina viņa darbi (un tikai darbi). Izklausās, ka tu pieļauj to pašu kļūdu, ko daudzas sievietes - sapņo par kaut kādu vīrieša potenciālu, ko viņš nekad nav reāli apliecinājis, tajā pašā laikā pieverot acis uz viņa reālajām darbībām. Pēc tā, ko esi šeit uzrakstījusi, izklausās pēc bērna prātā esoša vīrieša, kurš aizspiež ausis un ignorē problēmas, uzliek tās uz citu cilvēku pleciem tā vietā, lai kā pieaudzis cilvēks risinātu problēmu. Protams, ka viņš noteikti ir šarmants un ikdienas saskarsmē droši vien labi pret tevi izturas, jo citādi jau tu viņu katru mēnesi nevilktu laukā no šīs situācijas? Diemžēl man šķiet, ka tas palīdzības lūgums attiecību sākumā nebija gluži sagadīšanās, bet gan tas brīdis, kad viņš iedeva tev tavu lomu šajās attiecībās un tu to akceptēji.
Ļoti iesaku skatīties uz situāciju reāli un visvairāk jau uz to, kādu iespaidu tas viss atstāj uz tavu dzīvi. Lielā bilde droši vien ir tāda, ka tu sev aizliedz kaut kādas lietas, meklē, kur pataupīt, un grūd daļu savas nopelnītās naudas melnajā caurumā (pat ja viņš atdod aizņemtās summas, tad kaut kādi maksājumi ir pārgājušo uz taviem pleciem vai arī tur nonāks nākotnē) pilnīgā bezjēgā. Kamēr būsiet kopā, nevarēsi domāt par bērniem, hipotēku, nodrošinātu dzīvi utt. Tas viss ir ļoti negodīgi pret tevi, un tu to pašlaik pieņem tikai tāpēc, ka tev ir kaut kāda sapņaina vīzija par to, kāds tas vīrietis varētu būt kaut kādā paralēlajā realitātē.

Jā, Tavs sacītais labi sapurināja..
Zini, tās brilles laikam sāk krist nost, ja jau esmu izveidojusi šādu diskusiju un akli neturpinu iesākto.
Vienkārši gribētos visu atrisināt tā, lai visiem labi. Bet laikam jau nesanāks. Esmu diezgan pārliecināta, ka šīm attiecībām beidzoties, par spīti visām sirdsāpēm viņš saņems arī labu grūdienu rīkoties un risināt problēmu. Esmu mēģinājusi runāt, bet, jā kautkā vienmēr viss noklust un es turpinu samierināties. Gads laikam ir labs laika griezums, lai saprastu, ka šeit nekas īpaši nemainīsies..
Man vispār riebjas šī, manis ieņemtā, pozīcija- žēlotāja, glābēja un tagad vēl čīkst forumos un lūdz pēc padoma.
Vēl es zemapziņā nedaudz baidos no tā, ka no malas tas var izskatīties pēc merkantilas domāšanas, kāds jau šeit uzrakstīja- kā var izšķirties dēļ naudas un parādiem??
25.10.2023 10:40 |
 
Reitings 743
Reģ: 29.05.2023
Anna333 @ 25.10.2023 10:40

Jā, Tavs sacītais labi sapurināja..
Zini, tās brilles laikam sāk krist nost, ja jau esmu izveidojusi šādu diskusiju un akli neturpinu iesākto.
Vienkārši gribētos visu atrisināt tā, lai visiem labi. Bet laikam jau nesanāks. Esmu diezgan pārliecināta, ka šīm attiecībām beidzoties, par spīti visām sirdsāpēm viņš saņems arī labu grūdienu rīkoties un risināt problēmu. Esmu mēģinājusi runāt, bet, jā kautkā vienmēr viss noklust un es turpinu samierināties. Gads laikam ir labs laika griezums, lai saprastu, ka šeit nekas īpaši nemainīsies..
Man vispār riebjas šī, manis ieņemtā, pozīcija- žēlotāja, glābēja un tagad vēl čīkst forumos un lūdz pēc padoma.
Vēl es zemapziņā nedaudz baidos no tā, ka no malas tas var izskatīties pēc merkantilas domāšanas, kāds jau šeit uzrakstīja- kā var izšķirties dēļ naudas un parādiem??

Tu nopietni? Tici man, Tu neesi šajā situācijā merkantila, nemaz nedomā tādas domas par sevi.
25.10.2023 10:45 |
 
Moderators
Reitings 3702
Reģ: 13.11.2016
Tu neesi merkantila, vnk sāc apzināties problēmu.
Forums jau priekš tam ir, lai varētu saņemt citu cilvēku skatījumu uz savu situāciju no malas.
25.10.2023 10:57 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Anna333 @ 25.10.2023 10:40

Jā, Tavs sacītais labi sapurināja..
Zini, tās brilles laikam sāk krist nost, ja jau esmu izveidojusi šādu diskusiju un akli neturpinu iesākto.
Vienkārši gribētos visu atrisināt tā, lai visiem labi. Bet laikam jau nesanāks. Esmu diezgan pārliecināta, ka šīm attiecībām beidzoties, par spīti visām sirdsāpēm viņš saņems arī labu grūdienu rīkoties un risināt problēmu. Esmu mēģinājusi runāt, bet, jā kautkā vienmēr viss noklust un es turpinu samierināties. Gads laikam ir labs laika griezums, lai saprastu, ka šeit nekas īpaši nemainīsies..
Man vispār riebjas šī, manis ieņemtā, pozīcija- žēlotāja, glābēja un tagad vēl čīkst forumos un lūdz pēc padoma.
Vēl es zemapziņā nedaudz baidos no tā, ka no malas tas var izskatīties pēc merkantilas domāšanas, kāds jau šeit uzrakstīja- kā var izšķirties dēļ naudas un parādiem??

Nu tā Tu esi ieprogrammēta, tas, ko sieviete dara reti būs 100% labi visiem, viens teiks - kaza tāda, pamet vīrieti jo viņam naudas problēmas, kāds cits - muļķe, sapinusies ar nabagu.
Izvērtē kā tu pati jūties, kā gribi dzīvot, liec uzsvaru uz labajiem, konstruktīvajiem komentāriem ( kuru šeit ir diezgan daudz) un pieņem lēmumu. Pati jutīsi kā ir pareizi.
25.10.2023 11:11 |
 
Reitings 2739
Reģ: 05.09.2023
Sievietēm stulba mode visos laikos mesties par glābējām.
25.10.2023 11:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits