Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Divas fibroadenomas

 
Reitings 1
Reģ: 20.10.2023
pagaišo gad krūtī sačamdīju veidojumu, devos uzreiz pie ginekologa, kurš tālāk nosūtija uz usg piena dziedzeriem. tur konstatēja fibroadenomu 9x4mm. teica, ka uztraukumam nav pamata, ja jūtu ka paliek lielāka jāparbauda pēc 6 mēn, ja ne tad jānāk pēc gada pārbaudīt atkārtoti.
šogad veicu pārbaudi atkārtoti, fibroadenoma palikusi lielāka 1,8cmx9mm un tai blakus izveidojusies vēlviena 4mm diametrā. usg speciālists slēdzienā rakstīja, ka nepieciešama magnētiskā rezonanse un mamologa apmeklējums. teica, lai sākumā dodos pie ginekologa, kurš sūtīs tālāk.
aizgāju pie ginekologa, kura kategoriski pateica, ka nekur mani nesūtīs, esmu jauna un neko nevajag ar viņām darīt. teica, ka esot divi varianti kā man palīdzēt - vai nu grūtniecība, vai OK. man esot "trakas" krūtis. vēl piebilda, ka ar krūšu lietām "nekrāmējoties" jo netic, ka tās var izārstet.
konkrēti apšokējos par ārstes attieksmi un vērsos pie ĢĀ. ĢĀ teica, lai eju pie privātā ginekologa. kamēr gaidu pierakstu pie privātās ginekoloģes gribēju dzirdēt, varbūt kādai ir līdzīga pieredze un var padalīties tajā.
paldies!
20.10.2023 19:13 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Noziño veselības inspekcijai par to ārsti. Un te derētu vārds un uzvārds, lai citas neuzraujas.
21.10.2023 10:56 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Un, wow, grūtniecību iesaka, a ja nu tur (tfu,tfu,tfu) tomēr laundabīgas šūnas, tad pie dieviem jāaizlaiž vai nu embrijs ar kīmterapiju vai nu pati māte bez kīmterapijas. Izcils ieteikums. Liec tās kuces vārdu studijā - gan te, gan cālī, tautai jāzina savi varoñi.
21.10.2023 10:59 |
 
Reitings 21730
Reģ: 18.08.2022
Noteikti mēgini iet privati tādå gadijuma,vispirms uz mamografiju un tur jau pateiks konkrētāk,vai labdabigi veidojumi vai tomer ir kaut kas cits in vajag magnetisko.
Pie privatajiem var tikt diezgan atri !
Otra lieta noteikti nomaini savu ginekologu un raksti sudzibu!
Vai vari uzrakstit seit ,kas ta par ginekologi? Lai citas meitenes var uzmanities no tik neprofesionala arsta .
21.10.2023 11:08 |
 
Reitings 4928
Reģ: 27.03.2023
Man atkal bija tā, ka ginekologs nosūtīja bez analīzēm pie ķirurga, kurš teica ka jāgriež ārā(ko vēl citu ķirurgs pateiktu..) Man bija 1.2cm liels. Es nepiekritu un teicu, ka vēlos no sākuma veikt analīzes un dabūju nosūtījumu pie mammologa, kas visu izdarīja un vienojāmies ka pagaidām pietiekoši ir ik pēc 6 mēnešiem atrādīties. Pēc mazāk kā gada pārcēlos dzīvot ārpus LV un man viņš vienkārši pazuda. Ir pagājuši 3-4 gadi un nav nekādu veidojumu.
Starp citu man fibrodenoma parādījās pēc grūtniecības, pēc kāda gada, diviem.
21.10.2023 11:26 |
 
Reitings 4928
Reģ: 27.03.2023
Un šajā gadījumā ginekologs izklausās ļoti nekompetents un noteikti ir jāmaina uz jaunu.
Nav jāpiekrīt šādām muļķībām.
21.10.2023 11:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits