Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kas ir ne tā?!

 
Reitings 11
Reģ: 16.10.2023
Vai kāds/-a no malas man var izskaidrot, kādēļ virieši ar mani nevēlas izveidot ilgstošas attiecības? Man ir 24 gadi, esmu izskatīga, gara auguma, ar skaistu figūru (to no vīriešiem dzirdu). Vienkārši gribu pateikt, ka vizuāli defektu nav. Arī kā cilvēks esmu jauka un sirsnīga. Tāpat strādāju, mācos.
Bet nekad līdz šim neviens vīrietis ar kuru esmu satikusies nav ar mani vēlējies būt attiecībās. Esmu bijusi mīļāka (pašai to nezinot - līdz nejauši satiku abus kino. Nevarēju pat nojaust, jo izgājām sabiedrībā - gan uz restorāniem, gan vienkārši pastaigāties, gan arī pie viņa dzīvojos dienām, braucām brīvdienās izbraucienos utt.), ir bijuši vīrieši, kas uzreiz pasaka, ar Tevi neko vairāk par seksu negribu. Tāpat ir bijis, ka satiekos ar vīrieti, ir randiņu fāze, it kā jau liekas, ka būs attiecības, nonākam līdz tam, ka pārguļam un viņš pazūd.
Es nesaprotu - es esmu problēma?
16.10.2023 18:06 |
 
Reitings 164
Reģ: 24.02.2021
Pārāk daudz to gribi un iespringsti. Tas varētu būt viens no iemesliem.
16.10.2023 18:26 |
 
Reitings 1576
Reģ: 11.04.2023
Uz nepareizajiem vīriešiem skaties, visbiežāk interesantie nav ģimenes cilvēki 🧐
16.10.2023 18:39 |
 
Reitings 733
Reģ: 29.05.2023
Nez, tā gadās. Varbūt pārāk ātri atdodies, pirms esi vīrieti ieinteresējusi ar savu personību?
16.10.2023 19:02 |
 
Reitings 1129
Reģ: 15.07.2023
Abava
Tu, tāpat kā lielākais vairums Tavu vienaudžu, pievērs uzmanību tikai top 10% vīriešiem izskata ziņā. Nesaku, ka tas nav pareizi, bet nu matemātiski pati vari izsecināt, ka 1 vīrietis no 10 parasti nevarēs vienlaicīgi apmierināt 9 sievietes no 10, kuras viņu grib. Nu vismaz to būs diezgan grūti paveikt.
16.10.2023 19:07 |
 
Reitings 11
Reģ: 16.10.2023
Merilda @ 16.10.2023 19:02
Nez, tā gadās. Varbūt pārāk ātri atdodies, pirms esi vīrieti ieinteresējusi ar savu personību?

Nē. Neslēpju, ka vīrieši mēģina ātri ievilkt gultā, bet es apzināti vilcinos, lai redzētu vai viņam ir lielāka interese kā tikai pārgulēt.
Ja mēģina ievilkt 1. vai 2. satikšanās reizē, tad pārtraucu kontaktu.
16.10.2023 19:16 |
 
Reitings 11
Reģ: 16.10.2023
Viss ko es gribu ir parastas attiecības, lai būtu cilvēks, kuru es interesētu nevis mans ķermenis. Lai būtu ko sagaidīt mājās, pagatavot ēst, kopīgi pavadītu brīvdienas. Neprasu miljonus un Maldivu salas katru mēnesi. Vienkāršu cilvēku, kurš strādā, kuram ir hobiji, labsirdīgu. Neko vairāk.
16.10.2023 19:19 |
 
Reitings 102
Reģ: 15.09.2023
Elīzīte12345 @ 16.10.2023 19:07
Abava
Tu, tāpat kā lielākais vairums Tavu vienaudžu, pievērs uzmanību tikai top 10% vīriešiem izskata ziņā. Nesaku, ka tas nav pareizi, bet nu matemātiski pati vari izsecināt, ka 1 vīrietis no 10 parasti nevarēs vienlaicīgi apmierināt 9 sievietes no 10, kuras viņu grib. Nu vismaz to būs diezgan grūti paveikt.
Latvijā vecumā no 18 - 40 Vīrieši ir daudz vairāk nekā sievietes, Protams ka sievietēm ir priekšā uz paplātes liela izvēle un viņas atsijā visus neizskatigos vai tos kas citadi nepiesaista un izvēlās tos "top" vīriešus. Tas ir normāli.
16.10.2023 19:30 |
 
Reitings 1129
Reģ: 15.07.2023
Abava
Ja tiešām gribi sev sakarīgu vīrieti ilgtermiņa attiecībām, tad, Tavā vietā, es sāktu pievērst uzmanību arī to džeku "kalniem", kuri Tev ir "draugu zonā" jeb, kā moderni to pieņemts saukt, "friendzone".😁
Jā, jā - runa ir tieši par tiem indivīdiem, kurus Tu plānoji turēt rezervē līdz saviem 30.
16.10.2023 20:09 |
 
Reitings 733
Reģ: 29.05.2023
Abava @ 16.10.2023 19:16

Nē. Neslēpju, ka vīrieši mēģina ātri ievilkt gultā, bet es apzināti vilcinos, lai redzētu vai viņam ir lielāka interese kā tikai pārgulēt.
Ja mēģina ievilkt 1. vai 2. satikšanās reizē, tad pārtraucu kontaktu.

Nuuuuuu, arī 3. un 4.tikšanās reizē ir ātri 😅
16.10.2023 20:17 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Visticamāk ne tos vīriešus izvēlies,kuri iespējams vispār nevēlas veidot ilgtermiņa attiecības, viņi vienkārši randiņo ar sievietēm un labi pavada laiku.
Neiespringsti tik ļoti uz to,ka gribi ilgtermiņa attiecības,randiņo,iepazīsti vairāk vīrieti un tad jau ar laiku sapratīsi,vai būs kas vairāk,vai nē.
16.10.2023 20:48 |
 
Reitings 561
Reģ: 15.12.2022
Skaistām sievietēm ir grūtāk atrast vīriešus stabilām attiecībām, tā tas vienkārši ir. Ir vai nu simpātiskie fuckboyi, kuriem nepieciešama kārtējā trofeja, jo viņi saprot, ka var dabūt daudzas, vai nu pārāk drosmīgi, ne pārāk izskatīgi un ne pārāk izglītoti vīrieši, kuri domā, ka nu tik dabūs sapņu sievieti, bet šādām sievietēm viņi neinteresē vai arī ir sakarīgie vīrieši, kuri baidās kaut ko sākt ar skaistām, izglītotām sievietēm, jo domā, ka viņas ir ārpus viņu līgas.
16.10.2023 22:20 |
 
Reitings 799
Reģ: 26.02.2022
Par sevi pateikt - esmu bez vizualiem defektiem. Girlll. Pat Irinai Shayk ir defekti, un vina ir topmodele un VS modele. Vai Tu esi skaistāka par viņu? Šaubos…
Jāskatās gan uz sevi, gan uz vīriešiem objektīvi, ne “es esmu tik laba, viņi, muļķi, mani nenovērtē”. Tā var gadīties, bet ne jau sistemātiski.
17.10.2023 01:23 |
 
Reitings 11
Reģ: 16.10.2023
Persiks89 @ 17.10.2023 01:23
Par sevi pateikt - esmu bez vizualiem defektiem. Girlll. Pat Irinai Shayk ir defekti, un vina ir topmodele un VS modele. Vai Tu esi skaistāka par viņu? Šaubos…
Jāskatās gan uz sevi, gan uz vīriešiem objektīvi, ne “es esmu tik laba, viņi, muļķi, mani nenovērtē”. Tā var gadīties, bet ne jau sistemātiski.

Par defektiem es runāju par anomālijām, proti, abas rokas ir, kājas ir, nekliboju, nav X veida vai O veida kāju defekti, abas ausis ir, runas defekti nav u.tml.
No medicīnas terminoloģijas - normāls cilvēks (vesels cilvēks).
17.10.2023 07:57 |
 
Reitings 11
Reģ: 16.10.2023
Lucida @ 16.10.2023 22:20
Skaistām sievietēm ir grūtāk atrast vīriešus stabilām attiecībām, tā tas vienkārši ir. Ir vai nu simpātiskie fuckboyi, kuriem nepieciešama kārtējā trofeja, jo viņi saprot, ka var dabūt daudzas, vai nu pārāk drosmīgi, ne pārāk izskatīgi un ne pārāk izglītoti vīrieši, kuri domā, ka nu tik dabūs sapņu sievieti, bet šādām sievietēm viņi neinteresē vai arī ir sakarīgie vīrieši, kuri baidās kaut ko sākt ar skaistām, izglītotām sievietēm, jo domā, ka viņas ir ārpus viņu līgas.

Šis ir tas par ko esmu aizdomājusies. Es vienreiz randiņā sapratu, ka vīrietis īsti mani neieinteresēja un viņam tā arī pateicu, ka man nav interese ar viņu vēl tikties. Viņš kļuva diezgan agresīvs un pateica - Tavs skaistums ir Tavas asaras.
Bet es piekritu Tavai domai.
17.10.2023 08:05 |
 
Reitings 461
Reģ: 08.10.2023
Abava @ 17.10.2023 08:05

Šis ir tas par ko esmu aizdomājusies. Es vienreiz randiņā sapratu, ka vīrietis īsti mani neieinteresēja un viņam tā arī pateicu, ka man nav interese ar viņu vēl tikties. Viņš kļuva diezgan agresīvs un pateica - Tavs skaistums ir Tavas asaras.
Bet es piekritu Tavai domai.

Vai tad teikums tavs skaistums ir tavas asaras ir agresīvs? Jocīga sniegpārslu paaudze izaugusi.😂
17.10.2023 08:40 |
 
Reitings 461
Reģ: 08.10.2023
Abava @ 17.10.2023 07:57

Par defektiem es runāju par anomālijām, proti, abas rokas ir, kājas ir, nekliboju, nav X veida vai O veida kāju defekti, abas ausis ir, runas defekti nav u.tml.
No medicīnas terminoloģijas - normāls cilvēks (vesels cilvēks).

Varbūt tev ir šļupstēšanas defekts vai lielu ausu defekts? 😂 Nu varbūt tev ir domāšanas vai smadzeņu defekts, ko tu pati nemaz neapzinies?
Varbūt esi uztaisijusi pīles lieluma lūpas un citus uzlabojumus?
17.10.2023 08:45 |
 
Reitings 1213
Reģ: 25.01.2023
Vienkārši esi tik ļoti ieciklējusies,ka fokuss veidojas uz to un iekšeji ar to atgrūd uz tālākiem soliem.Tas ir lidzigi kā, kad pāris grib berniņu.Tik loti ieciklejas uz mazo.ka nesanāk.izstiepies vai saraujies.Kad atlaiž stigas ,un atslabst,tā bieži vien ir uzreiz klāt.Atslābsti,baudi randiņus un tam kam jaatnāk ,tas atnāks.Neesi taču vecmeita
17.10.2023 08:50 |
 
Reitings 403
Reģ: 26.07.2023
Lucida @ 16.10.2023 22:20
Skaistām sievietēm ir grūtāk atrast vīriešus stabilām attiecībām, tā tas vienkārši ir. Ir vai nu simpātiskie fuckboyi, kuriem nepieciešama kārtējā trofeja, jo viņi saprot, ka var dabūt daudzas, vai nu pārāk drosmīgi, ne pārāk izskatīgi un ne pārāk izglītoti vīrieši, kuri domā, ka nu tik dabūs sapņu sievieti, bet šādām sievietēm viņi neinteresē vai arī ir sakarīgie vīrieši, kuri baidās kaut ko sākt ar skaistām, izglītotām sievietēm, jo domā, ka viņas ir ārpus viņu līgas.

Dzirdējāt, dāmas? Jūs esat vecmeitas, jo esat pārāk skaistas 😀😀 Pataisiet sevi par neglītām, tad pareizie vīrieši stāsies rindā
17.10.2023 08:59 |
 
Reitings 403
Reģ: 26.07.2023
Abava @ 17.10.2023 08:05

Šis ir tas par ko esmu aizdomājusies. Es vienreiz randiņā sapratu, ka vīrietis īsti mani neieinteresēja un viņam tā arī pateicu, ka man nav interese ar viņu vēl tikties. Viņš kļuva diezgan agresīvs un pateica - Tavs skaistums ir Tavas asaras.
Bet es piekritu Tavai domai.

Lol, tu laikam vispār nesaprati, ko viņa sacītais nozīmē. Bet tik skaisti teikts caur puķēm, mmm, chef’s kiss! 😀
17.10.2023 11:23 |
 
Reitings 83
Reģ: 31.10.2022
Kenty @ 17.10.2023 08:50
Vienkārši esi tik ļoti ieciklējusies,ka fokuss veidojas uz to un iekšeji ar to atgrūd uz tālākiem soliem.Tas ir lidzigi kā, kad pāris grib berniņu.Tik loti ieciklejas uz mazo.ka nesanāk.izstiepies vai saraujies.Kad atlaiž stigas ,un atslabst,tā bieži vien ir uzreiz klāt.Atslābsti,baudi randiņus un tam kam jaatnāk ,tas atnāks.Neesi taču vecmeita

Ieteikums labs, bet salīdzinājums slikts. Attiecību situācijā tiešām var neiespringt, bet nevar salīdzināt ar tiem, kuri vēlās bērniņus. Jo tiem, kam nesanāk, vaina nav, ka iespringst, bet gan vaina hromosomās. Kā tu domā, kā var neieciklēties, ja gadi iet, notiek MA, SA, bet bērniņa nav? Ieteikt neiespringt var tiem, kuri tikai sāk censonēt, bet ne jau tiem, kuriem gadi paiet, lai tiktu pie vesela bērniņa. Kā var vispār beigt domāt par to, ko tu ļoti vēlies? Es nesaprotu šādus cilvēkus, kuri mētājas ar tik absurdiem ieteikumiem! Iekāptu šo pāru kurpēs, ātri vien saprastu, ka ne jau "ieciklēšanās" dēļ ir vaina. Un tad, kad pāris iegūst kāroto pēc X gadiem vai ar IVF palīdzību, tu domā, ka viņi "neiespringa"? Iespringa, un kā vēl, lai izcīnītu savu laimīti! Bet tiem, kuriem sanāca neilgā laika posmā, tiem vienkārši paveicās, ka hromosomas beidzot savienojās tā, kā vajag, nevis tāpēc, ka aizbrauca ceļojumā, tipa citi, kuriem nesanāk, nebrauc ceļojumā un neatpūšas...
17.10.2023 11:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits