Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kamdēļ ir cilvēki, kuriem sānsoļi ir normāli, pieņemami, bet ir arī tādi, kuri to nevēlas.

 
Reitings 84
Reģ: 04.10.2023
Mīlestība.
Kas ir mīlestība? Mīlestība pret Dzimteni, mīlestība pret vecākiem, pret omi un opapu, tā arī ir mīlestība. Mīlestība pret kaķi, jā mīlestība. Mīlestība pret bērnu. Tās ir citas, atšķirīgas, mīlestības izpausmes.
Mīlestība starp sievieti un vīrieti, ir kas cits.To mēs zinām.
Satiekas jauni cilvēki, samīlējas (lasi- sekss bija). Jā, viņi patīk viens otram, viņi jūtas piederīgi viens otram, viņi mīlējas. Un abi domā to, ka tu esi mans īstais. Bet tā nav. Tā ir ilūzija, nē ir tā mīlestība, ir,bet ne tā.
Abi apprecas, piedzimst bērns/ bērni.
Tālāk tā dzīve.
19 gadus, tas es. Sieviņa paliek kā māsa, bet ar māsu tak seksa nav, nedrīkst. Jā, sekss bija, reizi mēnesī.
Nē, tā noteikti nebija manas sieviņas vaina, es vainīgs biju. Un drārzos ar citām meitenēm. Tas ir patīkami.
Ar sieviņu kopā nodzīvoju gandrīz divdesmit gadus. Jā, viens par otru rūpējāmies. Es šļūcu pa kreisi, viņa nē. Mīlēja mani, kaut gan es nebiju viņas mīlestības cienīgs. Mēsls, vārdsakot.
Nē, es rūpējos par ģimeni, strādāju un centos.
Bet mana sieviņa, palika par māsu, ļoti mīļu cilvēku, jā sekss bija, pie tam, labs. Reizi mēnesī. Kamdēļ? Jo es nevēlējos, mīļākās pulka daudz!
Zinu, esmu kretīns.
Turpinājums sekos.
14.10.2023 21:37 |
 
Reitings 55
Reģ: 18.07.2023
Ir poligāmija un ir monogāmija, var novērot netikai cilvēku starpā, bet arī dzīvniekiem. Tas nav nekas jauns.
14.10.2023 21:40 |
 
Reitings 84
Reģ: 04.10.2023
Pirms 30 gadiem, darba darīšanās, satiku meiteni. Riktīgi sirdī iesēdās. Nē, nekā nebija. Bet, nezinu, sajutu to, ka mīlu viņu, viņa ir mana.
Tad, pirms 17 gadiem atkal satiku to meiteni. Izlēmu- es tevi gribu, tu būsi mana. Es vienmēr dabūju to, ko ļoti ļoti vēlos. Jā, tā meitene ir mana sieviņa. Absolūts skaistums, dieviete. Citas nevajag. 17 gadi ir ilgs laiks, bet krāpis viņu neesmu. Varbūt, divreiz, bet tas neskaitās.
Es vēlos ar manu meiteni novecot kopā. Gultiņā kopā piespiesties. Viņa ir mana. Pati skaistākā. Nevēlos citas.
14.10.2023 21:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits