Iemesls kādēļ neesat attiecībās

 
Reitings 94
Reģ: 28.10.2021
Gan jau šeit ir dāmas kas var padalīties kādēļ ir ilgāku laiku bez attiecībām.
Šis nav nosodošs posts.
Vairāk interesē kādi ir iemesli.
Varbūt kas izmēģināts,kas ir tas kā esat sapratušas labāk ir iepazīties. Kā sev veltat laiku un ko galīgi vairs nedarat lai iepazītos,kā teikt sliktas pieredzes.
08.10.2023 21:28 |
 
Reitings 656
Reģ: 28.07.2023
Tāpēc, ka mūsdienās visas foršās, sakarīgās, smukās, bez putniem un seksīgās ir jau izķertas. Palikušas tikai resnās, nesmukās, ar lieliem putniem, golddigeres, ar bērniem, slinķes vai kam socvietnes izskalojušas smadzenes.
P.S. Zinu, zinu, tikai es tāds jauks un foršs.
09.10.2023 13:54 |
 
Reitings 89
Reģ: 17.03.2023
Manā virzienā dodas vīrieši, kuriem ir problēmas ar dzeršanu. Un lielas, ka nevar bez tā iztikt.
Daži gribēja,
lai es viņus uzturu. Jo nevarēja atrast lāgā darbu.
Daži bija tādi, kuri atteicās mājās miskasti izmest.
Protams, pāri visam precētie bez savas jēgas, kuriem es atteicu, bet šie vēl ar šādām lietām nekautrējās. Es viņus lāgā neredzu.
Pāri visam, viens piekrāpa ar manu draudzeni.
Kaut kas tur bija vēl, visu nevar atcerēties.
09.10.2023 14:14 |
 
Reitings 1577
Reģ: 11.04.2023
O.LENA @ 09.10.2023 14:14
Manā virzienā dodas vīrieši, kuriem ir problēmas ar dzeršanu. Un lielas, ka nevar bez tā iztikt.
Daži gribēja,
lai es viņus uzturu. Jo nevarēja atrast lāgā darbu.
Daži bija tādi, kuri atteicās mājās miskasti izmest.
Protams, pāri visam precētie bez savas jēgas, kuriem es atteicu, bet šie vēl ar šādām lietām nekautrējās. Es viņus lāgā neredzu.
Pāri visam, viens piekrāpa ar manu draudzeni.
Kaut kas tur bija vēl, visu nevar atcerēties.

Ja pat mūsu vietējās dzeltenās preses slavenības uztur večus, tad ko darīt parastai sievietei?
Vienkārši jāmeklē tāds, kuram prasības mazākas un lētāka uzturēšana.
09.10.2023 14:48 |
 
10 gadi
Reitings 2747
Reģ: 29.01.2009
Es nodzīvoju gadu pēc pilngadības sasniegšanas kā single, pārvācos uz Rīgu, izklaidējos klubos, gāju uz randiņiem. Satiku savu pirmo nopietno, pāris gadi attiecībās, tad nākamo, daudzi gadi kopdzīvē, līdz ar to praktiski necik savā pieaugušajā dzīvē nebiju viena pati. Tad (samērā nenaidīgi) izšķīrāmies.
Un nu es atklāju kā tas ir un man PATĪK būt vienai. Es varu darīt, ēst, skatīties, gulēt, pirkt, iepirkties, doties, ceļot, klausīties to kas, kad un konkrēti man patīk. Man nav nekas jāsaskaņo, man nav jāpieskaņojas, nemitīgi kompromisi. Man nav jāgatavo katru vakaru, jālasa netīrās zeķes, 10x jāaizrāda, lai savāc savas makšķeres no durvjupriekšas utt. Man nav katru otro vīkendu jādodas pie viņa radiem, draugiem. Man nav jāstāsta un jāatskaitās kas man zvanīja, kur es biju, kad būšu.
Esmu arī iekārtojusi savu māju precīzi tik ērti un dizainiski, cik man to gribas. Es nevēlos lai kāds te iemaisās ar savu kārtību, tāpat kā neizskatu iespēju pārvākties dzīvot pie vīrieša.
Tajā pat laikā man netrūkst ne randiņu, ne uzmanības, bet es varu pati kontrolēt, cik man to vajag.
09.10.2023 14:56 |
 
Reitings 656
Reģ: 28.07.2023
akul12 @ 09.10.2023 14:48

Ja pat mūsu vietējās dzeltenās preses slavenības uztur večus, tad ko darīt parastai sievietei?
Vienkārši jāmeklē tāds, kuram prasības mazākas un lētāka uzturēšana.

Bet tagad taču sievietes aktīvi cīnās par vienlīdzību, tad nu saņemat ko gribējāt. Ja agrāk ļoti daudz vīriešu uzturēja sievietes, tad tagad ir laiks sievietēm uzturēt vīriešus. (Rakstu ar ironiju, pats tādu modeli neatbalstu, vismaz ne ilgtermiņā).
09.10.2023 15:15 |
 
Reitings 552
Reģ: 09.06.2023
IceCream @ 09.10.2023 14:56
Es nodzīvoju gadu pēc pilngadības sasniegšanas kā single, pārvācos uz Rīgu, izklaidējos klubos, gāju uz randiņiem. Satiku savu pirmo nopietno, pāris gadi attiecībās, tad nākamo, daudzi gadi kopdzīvē, līdz ar to praktiski necik savā pieaugušajā dzīvē nebiju viena pati. Tad (samērā nenaidīgi) izšķīrāmies.
Un nu es atklāju kā tas ir un man PATĪK būt vienai. Es varu darīt, ēst, skatīties, gulēt, pirkt, iepirkties, doties, ceļot, klausīties to kas, kad un konkrēti man patīk. Man nav nekas jāsaskaņo, man nav jāpieskaņojas, nemitīgi kompromisi. Man nav jāgatavo katru vakaru, jālasa netīrās zeķes, 10x jāaizrāda, lai savāc savas makšķeres no durvjupriekšas utt. Man nav katru otro vīkendu jādodas pie viņa radiem, draugiem. Man nav jāstāsta un jāatskaitās kas man zvanīja, kur es biju, kad būšu.
Esmu arī iekārtojusi savu māju precīzi tik ērti un dizainiski, cik man to gribas. Es nevēlos lai kāds te iemaisās ar savu kārtību, tāpat kā neizskatu iespēju pārvākties dzīvot pie vīrieša.
Tajā pat laikā man netrūkst ne randiņu, ne uzmanības, bet es varu pati kontrolēt, cik man to vajag.

Šis komentārs lieliski ataino manu uztveri, tikai man tas bija otrādi. Uzreiz pēc skolas iekārtoju tādu dzīvi, kādu vēlējos un nekā netrūka, attiecības(dzīvot kopā) negribēju, jo viss bija. Varu diezgan droši teikt, ka manā gadījumā attiecības izveidojās nejauši, bet attiecības(laulība) ir tieši tāda, kādu gribēju. Pie mīnusa vien varu pielikt kārtību - riebjas, ka nespēju uzturēt to tādu, kāda bija agrak, kad dzīvoju viena. 🤣
09.10.2023 15:30 |
 
Reitings 1577
Reģ: 11.04.2023
Jānis Parastais @ 09.10.2023 15:15

Bet tagad taču sievietes aktīvi cīnās par vienlīdzību, tad nu saņemat ko gribējāt. Ja agrāk ļoti daudz vīriešu uzturēja sievietes, tad tagad ir laiks sievietēm uzturēt vīriešus. (Rakstu ar ironiju, pats tādu modeli neatbalstu, vismaz ne ilgtermiņā).

Tā nav vienlīdzība.
Bet "next level" matriarhāts nomainījis patriarhātu ir piepildījies sens feministu sapnis 👍
Tagad tik nesapratne, kāpēc foruma sievietēm šāds ģimenes modelis nav pieņems?
09.10.2023 15:42 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Tagad tik nesapratne, kāpēc foruma sievietēm šāds ģimenes modelis nav pieņems?

Tas tak būtu sen jāsaaprot, ka mūsdienu feminisms nekad nav bijis par kaut kādu vienlīdzību (neviens vēl nav spējis nostāties pret dabu :D), mūsdienu "vienlīdzība" ir tikai tur, kur sievietēm tas ir izdevīgi. Atkliek tikai pasmaidīt un noteikt: " oohooo you go queen :D"
09.10.2023 15:54 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Elizabeteeee @ 09.10.2023 15:30

Šis komentārs lieliski ataino manu uztveri, tikai man tas bija otrādi. Uzreiz pēc skolas iekārtoju tādu dzīvi, kādu vēlējos un nekā netrūka, attiecības(dzīvot kopā) negribēju, jo viss bija. Varu diezgan droši teikt, ka manā gadījumā attiecības izveidojās nejauši, bet attiecības(laulība) ir tieši tāda, kādu gribēju. Pie mīnusa vien varu pielikt kārtību - riebjas, ka nespēju uzturēt to tādu, kāda bija agrak, kad dzīvoju viena. ?

Kas tā par lietu, večus mammas pieradinājušas, ka katru zeķīti un šķīvi aiz viņiem savāc? :D
09.10.2023 16:03 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Kas tā par lietu, večus mammas pieradinājušas, ka katru zeķīti un šķīvi aiz viņiem savāc?

Nu, ko lai saka. Ir veči, kuri living the dream un viņiem tagad to visu draudzenes dara un ir veči, kuriem pašiem tas viss jādara + vēl jāšrubī māja pašiem. Katrs pats savas laimes kalējs :D
09.10.2023 16:09 |
 
Reitings 1577
Reģ: 11.04.2023
Apburtais aplis 🧐
Nevienai sievietei nepatīk memļaki, kā vīrieši, bet pašas ar centību dēliem ieaudzina būt mammas dēliņiem. 😁
09.10.2023 16:23 |
 
Reitings 874
Reģ: 27.07.2020
Lula @ 09.10.2023 16:03

Kas tā par lietu, večus mammas pieradinājušas, ka katru zeķīti un šķīvi aiz viņiem savāc? :D

Dzīvojot vienam daudz vieglāk uzturēt kārtību, kā diviem. Ja vēl bērni nāk klāt, tad vēl jo vairāk.
09.10.2023 16:33 |
 
Reitings 174
Reģ: 09.09.2023
akul12 @ 09.10.2023 16:23
Apburtais aplis ?
Nevienai sievietei nepatīk memļaki, kā vīrieši, bet pašas ar centību dēliem ieaudzina būt mammas dēliņiem. ?

Sievietei tas ir savā ziņā pat neizbēgami. Tāpēc ir vajadzīgs tēvs, kurš nav mudaks. Dēls-memļaks vairāk pasaka par tēvu nekā par māti.
09.10.2023 16:38 |
 
Reitings 552
Reģ: 09.06.2023
Lula @ 09.10.2023 16:03

Kas tā par lietu, večus mammas pieradinājušas, ka katru zeķīti un šķīvi aiz viņiem savāc? :D

Drīzāk par kārtību, regulāri mantas neatrodas, tur kur es to vēlētos, vai parādās liekas mantas, kas man kā minimālistei ir traucējoši 🤣 Gatavojām ēst 50/50. Esmu no tām, kas gatavo minimumu, neesmu sevišķi saimnieciska. Esot vienam vienmēr būs patīkamāka un tuvāka sava kārtība, tas nu ir fakts. Mani vairāk mulsināja teikums, ka jātiekas tur 2 x nedēļa ar radiem vai draugiem un radās jautājums, vai tiešām kāds pieaugušā vecumā to dara? Tas tā kā nopietni bija domāts?
09.10.2023 16:39 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Elizabeteeee @ 09.10.2023 16:39

Drīzāk par kārtību, regulāri mantas neatrodas, tur kur es to vēlētos, vai parādās liekas mantas, kas man kā minimālistei ir traucējoši ? Gatavojām ēst 50/50. Esmu no tām, kas gatavo minimumu, neesmu sevišķi saimnieciska. Esot vienam vienmēr būs patīkamāka un tuvāka sava kārtība, tas nu ir fakts. Mani vairāk mulsināja teikums, ka jātiekas tur 2 x nedēļa ar radiem vai draugiem un radās jautājums, vai tiešām kāds pieaugušā vecumā to dara? Tas tā kā nopietni bija domāts?

Jā to var saprast, ka katram sava kārtība un vienkārši “nesapas”. Bet ir arī tādi, kas tiešām negrib aiz sevis neko kārtot.
Par to ciemošanos - arī ja vīrs 2x nedēļā ciemojas, man dīvaināk liekas, ka sieva nedrīkst nepiedalīties. 😄
09.10.2023 16:43 |
 
Reitings 1577
Reģ: 11.04.2023
krista01 @ 09.10.2023 16:38

Sievietei tas ir savā ziņā pat neizbēgami. Tāpēc ir vajadzīgs tēvs, kurš nav mudaks. Dēls-memļaks vairāk pasaka par tēvu nekā par māti.

Vai tomēr par mātes dzīves izvēlēm?
09.10.2023 16:44 |
 
Reitings 174
Reģ: 09.09.2023
akul12 @ 09.10.2023 16:44

Vai tomēr par mātes dzīves izvēlēm?

Bet vai tad sievietēm nav sakāpis galvā, sievietes vairs negrib dot iespēju parastiem vīriešiem? :D Tad jau tā sieviete ir brīnišķīgi izpildījusi savu sūtību, ka paņēmusi kādu neideālo vīrieti savā paspārnē.
Joks jokam, protams, arī sievietes atbildība, kādu partneri izvēlas, bet tu jau runā tā, ka vīrietis tiešām ir kā zīdainis, kurš ne par ko neatbild, nekādu pienākumu viņam nav, tikai vēl viens aprūpējams bērns, kura rīcības sekas mātei jāizkontrolē.
09.10.2023 16:48 |
 
Reitings 552
Reģ: 09.06.2023
Lula @ 09.10.2023 16:43

Jā to var saprast, ka katram sava kārtība un vienkārši “nesapas”. Bet ir arī tādi, kas tiešām negrib aiz sevis neko kārtot.
Par to ciemošanos - arī ja vīrs 2x nedēļā ciemojas, man dīvaināk liekas, ka sieva nedrīkst nepiedalīties. ?

Man nekad nav bijusi situācija, ka vīrs liktu braukt kaut kur piespiedu kārtā vai komunicēt 🤣 vienmēr izrunājam, saplānojām, manā gadījumā mums sanāk ļoti reti tie ģimenes apmeklējumi, bet tomer
09.10.2023 16:50 |
 
Reitings 1577
Reģ: 11.04.2023
krista01 @ 09.10.2023 16:48

Bet vai tad sievietēm nav sakāpis galvā, sievietes vairs negrib dot iespēju parastiem vīriešiem? :D Tad jau tā sieviete ir brīnišķīgi izpildījusi savu sūtību, ka paņēmusi kādu neideālo vīrieti savā paspārnē.
Joks jokam, protams, arī sievietes atbildība, kādu partneri izvēlas, bet tu jau runā tā, ka vīrietis tiešām ir kā zīdainis, kurš ne par ko neatbild, nekādu pienākumu viņam nav, tikai vēl viens aprūpējams bērns, kura rīcības sekas mātei jāizkontrolē.

Var jau būt tieši otrādi un iepazīstoties visai ideāls komplekts, tikai vēlāk atklājas, ka visu stutē turīgi vecāki un atraujoties no pupa, vīrietis ir sievas uzturams.
Vairākumam vīriešu viss kārtībā ar atbildību 👍
09.10.2023 16:59 |
 
Reitings 656
Reģ: 28.07.2023
krista01 @ 09.10.2023 16:48

Bet vai tad sievietēm nav sakāpis galvā, sievietes vairs negrib dot iespēju parastiem vīriešiem? :D Tad jau tā sieviete ir brīnišķīgi izpildījusi savu sūtību, ka paņēmusi kādu neideālo vīrieti savā paspārnē.
Joks jokam, protams, arī sievietes atbildība, kādu partneri izvēlas, bet tu jau runā tā, ka vīrietis tiešām ir kā zīdainis, kurš ne par ko neatbild, nekādu pienākumu viņam nav, tikai vēl viens aprūpējams bērns, kura rīcības sekas mātei jāizkontrolē.

Liela daļa sievietes jau mūsdienās uzskata tieši tāpat, kā mazi bērni, viņām nav nekādu atbildību, kā gribu tā daru, tik pucēties un klačoties grib, lai vīri pienes visu uz paplātes. Tikai realitāte ir tāda, ka tā atļauties var vien dažas, kas nogrābušas tikpat bezatbildīgus miljonārus, kas līdzi nes samierināšanos, ka nebūsi tā vienīgā, bet tagad jau daudzi ar mieru par naudu pat savu māti pārdot. Pārējām nākas sastapties ar realitāti un ņemt vienkāršo Vasju vai palikt vienām un sapņot, ka kādu dienu būs lielais ķēriens, kas protams nenotiks. Nesaku, ka visas tādas, ir jau arī pa kādai sakarīgai sievietei, bet tā paliek arvien izmirstošāka suga.
09.10.2023 17:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits