Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Darbs

 
Reitings 89
Reģ: 17.03.2023
Sveiki.
Ticu Cosmo foruma spēkam paldies par atbildēm jau iepriekš.
Lieta sekojoša.
Jums darbā arī ir cilvēki,
kuri aizrāda? Ir 1000 aizrādījumi jau 1 minūtē, sveiciena vietā. Tādi vālētāju tipa uzraugu cilvēki. Kam liekas, ka tikai viņi pareizi strādā. Un neklausa pavēlēm,
ja vairākums saka tā. Jā ir tanī dienā konkrētais darbinieks darbā, pārējais birojs slēpjas kur vien var noslēpties.
Man bija ar konkrēto cilvēku nelāgs atgadījums par pildspalvas zagšanu no darba vietas. Tiku nosūdzēta priekšniekam. Kaut gan iepriekš es visu sarunāju ar priekšnieku, ka varu paņemt pildspalvu priekš darba vajadzībām.
Tas tiešām bija pārpratums. Uz mājām l
Kā Jūs tiekat galā ar šādiem gadījumiem?
Paldies par atbildēm.
06.10.2023 12:16 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Tiešām, konflikts par pildspalvu?
06.10.2023 12:44 |
 
Reitings 89
Reģ: 17.03.2023
Jā, par pildspalvu.
06.10.2023 12:47 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4282
Reģ: 31.10.2010
Tev mājās nevienas pildspalvas nav, ka jāņem no darba?
06.10.2023 12:49 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Minelūše @ 06.10.2023 12:49
Tev mājās nevienas pildspalvas nav, ka jāņem no darba?

Es drīzāk brīnos, ka tai darbavietai pildspalvu tā trūkst, ka katra tiek uzskaitīta, es pat no mājām nepamanītu, ja pazustu. :D
06.10.2023 13:10 |
 
Reitings 561
Reģ: 15.12.2022
Jā, tieši tāds darbinieks ir arī mums. Lai gan nav nekāds priekšnieks, pats uzskata, ka pārējie ir viņa padotie un var stumdīt turpu - šurpu, aizrādīt aizrādīšanas pēc utt. Risinājums? Izturēt, cik var, bet kad noriebsies līdz pēdējam, mainīšu darbu, jo kolektīvs mazs, šis cilvēks te ir uz palikšanu, man vieglāk aiziet, ne savus nervus bojāt.
06.10.2023 13:18 |
 
Reitings 89
Reģ: 17.03.2023
Konkrētajam cilvēkam bija jāstrādā valsts kontrolē,
auditā vai tamlīdzīgā vietā!!!
Viņš tur izvēlētu visas apzagtās dzēšgumijas un spraudītes!!!
06.10.2023 13:23 |
 
Reitings 100
Reģ: 28.01.2022
Lucida @ 06.10.2023 13:18
Jā, tieši tāds darbinieks ir arī mums. Lai gan nav nekāds priekšnieks, pats uzskata, ka pārējie ir viņa padotie un var stumdīt turpu - šurpu, aizrādīt aizrādīšanas pēc utt. Risinājums? Izturēt, cik var, bet kad noriebsies līdz pēdējam, mainīšu darbu, jo kolektīvs mazs, šis cilvēks te ir uz palikšanu, man vieglāk aiziet, ne savus nervus bojāt.
Ciest nav risinājums. Jau kopš pirmās darba dienas ir jāparāda, ka tu nebūsi tas cilvēks ko grūstīt, stumdīt, aizrādīt, komandēt. Es vēl saprotu - priekšnieks jā, bet ne jau kolēģis. Tādus ir jāliek pie vietas un maksimāli ātri. Nedrīkst pat to vienu reizi pieļaut, ka uzkāpj uz galvas. Ja vienreiz pieļausi, tad tā tas arī turpināsies visu laiku.
06.10.2023 13:24 |
 
Reitings 174
Reģ: 09.09.2023
O.LENA @ 06.10.2023 13:23
Konkrētajam cilvēkam bija jāstrādā valsts kontrolē,
auditā vai tamlīdzīgā vietā!!!
Viņš tur izvēlētu visas apzagtās dzēšgumijas un spraudītes!!!

Tur tiešām tādu toksisku cilvēku ir pa pilnam, tikai problēma tajā, ka būt toksiskam un visiem par visu piesieties nenozīmē, ka tiešām tādējādi arī atklāsi kaut kādus pārkāpumus.
Ir man bijusi līdzīga kolēģe, viņu no darba izlidināja. Kas ir tikai pareizi. Daudzi darba devēji nesaprot, ka turot šādu indivīdu, viņi zaudē normālus darbiniekus, kas aiziet no darba ātrāk nekā normālā kolektīvā būtu gājuši prom.
06.10.2023 13:39 |
 
Reitings 174
Reģ: 09.09.2023
Starp citu, tām kurām ir tādi kolēģi - kādi šie cilvēki ir paši? Man bija 1 sieviete kolēģe un mazāk izteikti 1 vīrietis, un viņi abi bija tādi visai noplukuši. Varētu gaidīt, ka pats būsi bez maz vai perfekts, ja tā kritizē visus pārējos, bet bija tieši pretēji. Tas vīrietis man vienreiz sejā pateica, ka es neesmu pelnījusi nekādu algas pielikumu (viens gads pirmajā darbā, zema alga), lai gan pats savā atbildības jomā bija tādus sūdus vārījis, ka joprojām vairākus gadus pēc viņa aiziešanas neviens tam negrib pieskarties.
06.10.2023 14:00 |
 
Reitings 89
Reģ: 17.03.2023
Kristaps
Nu, tur tai dzēšgumijas ir firma, izmērs, krāsa, forma, un pavadzīmei arī iegrāmatai....
Tajā par laikā cilvēks nekoncentrējas uz saviem pienākumiem. Kurus skatos es parasti.
06.10.2023 14:06 |
 
10 gadi
Reitings 1601
Reģ: 17.01.2013
Man arī bija tāda kolēģe, kas piesējās un skraidīja pie priekšnieka sūdzēties par visu. Skaidrs bija, ka viņa ir uz palikšanu, jo strāda jau ~30 gadus tajā darba vieta… līdz pēkšņi viņai nostreikoja veselība un nācās aiziet no darba, pavisam pēkšņi tas notika.
Neapskaužu Tevi, jo tāda tipa cilvēki “barojas” no tā visa.
06.10.2023 14:06 |
 
Reitings 89
Reģ: 17.03.2023
Šamējais sūdzas par priekšnieku.
Pie viņa priekšnieka.
Mēs tā izdomājām vienreiz!!!
06.10.2023 14:47 |
 
Reitings 89
Reģ: 17.03.2023
Darba laikā tiek zvanīts uz mājām par neizdarītiem darbiem.
Bija uzmācies piegādes darbiniecei Šito apsmēja viss darbs.
06.10.2023 14:51 |
 
Reitings 2903
Reģ: 05.09.2023
Lucida @ 06.10.2023 13:18
Jā, tieši tāds darbinieks ir arī mums. Lai gan nav nekāds priekšnieks, pats uzskata, ka pārējie ir viņa padotie un var stumdīt turpu - šurpu, aizrādīt aizrādīšanas pēc utt. Risinājums? Izturēt, cik var, bet kad noriebsies līdz pēdējam, mainīšu darbu, jo kolektīvs mazs, šis cilvēks te ir uz palikšanu, man vieglāk aiziet, ne savus nervus bojāt.

Neatbilst tēmai par to, ka nosūdz paņemtu pildspalvu no darba vietas, bet piemetināšu arī savu viedokli par tavu izteikumu saistītbā ar kolēģu komentāriem. Es strādāju lielā kolektīvā un mums ir viena sieviete, kurai tīk aizrādīt lietas citiem kolēģiem. Viņa ir darbaholiķe, izdara savu darbu līdz teju perfekcijai, lai gan no viņas to neprasa. Līdz ar ko mēdz aizrādīt citiem par viņu darbu, acīs vai aiz muguras, lai gan tie citi tapat to darbu izdara, vienkārši neskrien dirsu saķēruši tapēc ka kādam liekas, ka jāizdara viss uz maksimumu. Dažreiz šādi komentāri ir bijuši manā virzienā un es ticu, ka neglaimojošāki ir bijuši man nedzirdot. Ja sākumā tas kaitināja, tad tagad vienkārši to ignorēju, jo šī kolēģe man nav nekas, lai viņas pieņēmumus par to, kā MAN ir jādara MANS darbs ņemtu vērā. Ir cilvēku suga, kuriem liekas, ka viņi ir labāki par citiem un kuriem liekas, ka viņi var darīt arī citu darbu un šķietamās nepilnības aizrādīt. Lai gan realitātē ir tā, ka cilvēks raujas aizelsies, lai izdarītu savu darbu perfekti, mēs saņemam vienādas algas un rezultātā es izdarot savu darbu ar savu neperfekcionismu esmu pilnīgi līdzvērtīgs darbinieks viņai, turklāt neaizelsies un nenoguris tik ļoti kā tad, ja skrietu pa galvu, pa kaklu. Tādus vienkārši jāignorē. Dari tieši tik daudz, cik tavai darba vietai nepieciešams, neatkarīgi ko saka pašpasludināti kvalitātes uzraugi.
06.10.2023 14:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits