Latvijas vīriešiem augstas prasības pret sievietēm Latvijā?

 
Reitings 115
Reģ: 21.06.2023
Vienmēr lasu, ka Sievietēm Latvijā ir nesamērīgi augstas prasības pret vīriešiem,un tās iesaka samazināt, lai vispār veidotu attiecības. Bet vai realitātē nav gan tā, ka paši vīrieši sievietēm uzstāda nesamerīgi augstas prasības...
Kā ir patiesībā🤔
21.09.2023 10:32 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Un ka tās aziātes krāsojas ,tik tok.tūkstošiem videi ka vajag tonnu liek .Kosmētika daudz un dārga .Vakarā seju stundām tīra ari daudz visādi krēmi,ar oj oj cenām. Puiši frizūru taisa katru rītu, ari liek kosmētiku . Tur naudu vajag kosmoss. Tāpēc jau biezākie iet izrādīties uz to slaveno ielu
23.09.2023 17:17 |
 
Reitings 2758
Reģ: 05.09.2023
GhostGG @ 23.09.2023 17:17

Nēesi pamanījusi, ka tādas tēmas taisa profili, kuri te vnk grib provicēt kašķi forumā? Tu no viena indivīda, kurš dzīvo garažā izsecini, ka te lielākā daļa vīriešu sūkstās par "goldigerēm"? Es, protams, saprotu, ka tev tādas lietas ir svešas, bet ir vīrieši, kuriem tā izvēle ir, protams, viņi visticamāk uz tevi neskatīsies. Un tas jau vien, kā netieši tu to pasniedz - "jaunu sķuķi", kas iever sevī tik ļoti lielu nepatiku pret jaunām, skaistām sievietēm visu pasaka. Starpcitu, tie tavi saucamie "jaunie skuķi" ir pats labākais, jaukas, skaistas un nav uz visu pasauli dusmīgi sieviešķi kā, piemēram, eeem tu :P
Tiešām atgādina šo - https://vm.tiktok.com/ZGJ7gqg4W/ :D

Ļoti vāja argumentācija,kapēc izvēlēties jaunu meiteni. Var interpretēt manus komentārus vai neizpratni kā gribas, mani par resnu jau apsauca, tagad par dusmīgu tanti. Ar nepacietību gaidu nākamo minējumu. Lai gan patiesībā viss ir daudz vienkāršāk.
23.09.2023 17:20 |
 
Reitings 2758
Reģ: 05.09.2023
ir vīrieši, kuriem tā izvēle ir,

Cik tad viņi ir? Pa visu Latviju pieci, tevi ieskaitot, protams? Paskaties apkārt, kādi mums te ir tie vīrieši. Kurai aziātei vai jaunai meitenei viņi vajadzīgi? Tapēc es saku ka te ļooooooti liela daļa runā par teoriju no tiktokiem. Reāli paši vai nu savās garāžās, vai arī ir ar tām sievietēm, kuras te apsauc par viduvējībām vai viegli izkonkurējamām.
23.09.2023 17:23 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Ļoti vāja argumentācija,kapēc izvēlēties jaunu meiteni.

Argumenti te ir pa pilnam. Drīzāk būtu jājautā, kāpēc gan lai vīrietis 30+, kuram dzīvē viss ir kārtībā, izvēlētos sava vecuma sievieti? Tas ir pilnīgi neloģiski. Es to saucu par nevienlīdzīgu labumu apmaiņu. Grozi kā gribi, bet attiecības pa lielam ir labumu apmaiņa. Katrs izvēlās sev partneri, kas dzīvē pienes kaut kādu pievienoto vērtību atkarībā no tā, kas kuram indivīdam ir vajadzīgs un svarīgs.
Cik tad viņi ir? Pa visu Latviju pieci, tevi ieskaitot, protams? Paskaties apkārt, kādi mums te ir tie vīrieši. Kurai aziātei vai jaunai meitenei viņi vajadzīgi? Tapēc es saku ka te ļooooooti liela daļa runā par teoriju no tiktokiem. Reāli paši vai nu savās garāžās, vai arī ir ar tām sievietēm, kuras te apsauc par viduvējībām vai viegli izkonkurējamām.

Jā viņi ir mazāk nekā tie, kuri neko nevar izvēlēties. Un es piekrītu, ka liela daļa vīriešu ir nekādi, pat ģērbties neprot. Un kāds vispār te sakars ar Aziātēm un kas viņām ir vajadzīgs? :D runa tak gāja par ķermeņa uzbūvi kādas ir Aziātēm, nevis par to, ka kāds gribētu sievu Aziāti.
23.09.2023 17:24 |
 
Reitings 2758
Reģ: 05.09.2023
GhostGG @ 23.09.2023 17:24

Argumenti te ir pa pilnam. Drīzāk būtu jājautā, kāpēc gan lai vīrietis 30+, kuram dzīvē viss ir kārtībā, izvēlētos sava vecuma sievieti? Tas ir pilnīgi neloģiski. Es to saucu par nevienlīdzīgu labumu apmaiņu. Grozi kā gribi, bet attiecības pa lielam ir labumu apmaiņa. Katrs izvēlās sev partneri, kas dzīvē pienes kaut kādu pievienoto vērtību atkarībā no tā, kas kuram indivīdam ir vajadzīgs un svarīgs.

Es jautāšu, kapēc jaunai sievietei tavuprāt būtu jāizvēlas vīrietis 30+?
23.09.2023 17:25 |
 
Reitings 2758
Reģ: 05.09.2023
Drīzāk būtu jājautā, kāpēc gan lai vīrietis 30+, kuram dzīvē viss ir kārtībā, izvēlētos sava vecuma sievieti?

Visbiežākā un argumentētākā atbilde no pašiem vīriešiem ir tas, ka viņas vairs nav bērna prātā. Protams, mēs varam apelēt pie tā, ka viņiem nav citu izvēļu un lai sevi attaisnotu tā to pasniedz. Tomēr redzu vīriešus sev apkārt, kuri ir labi situēti, gudri, spētu labi parūpēties par jaunu meiteni, kura pat būtu golddigere. Un tomēr, viņiem ir aptuveni sava vecuma sievietes un ģimene. Man negribētos tomēr teikt, ka visi 30+ tiešām alkst pēc daudz jaunākas meitenes.
23.09.2023 17:28 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Es jautāšu, kapēc jaunai sievietei tavuprāt būtu jāizvēlas vīrietis 30+?

Viņām tas nav jādara, ja viņas to nevēlas, tā tak nav spiesta lieta. Tieši tāpat kā vīriešiem nav spiesta lieta izvēlēties jaunāku, ja viņi to nevēlas.
Visbiežākā un argumentētākā atbilde no pašiem vīriešiem ir tas, ka viņas vairs nav bērna prātā. Protams, mēs varam apelēt pie tā, ka viņiem nav citu izvēļu un lai sevi attaisnotu tā to pasniedz. Tomēr redzu vīriešus sev apkārt, kuri ir labi situēti, gudri, spētu labi parūpēties par jaunu meiteni, kura pat būtu golddigere. Un tomēr, viņiem ir aptuveni sava vecuma sievietes un ģimene. Man negribētos tomēr teikt, ka visi 30+ tiešām alkst pēc daudz jaunākas meitenes.

Parasti vīrieši to saka tāpēc, ka viņi vnk nevar dabūt jaunāku. Ko gan viņiem citu teikt. Turklāt ja viņi grib sava vecuma sievieti, tad droši, lai prec tādu, es nesaprotu, kur ir problēma? Ja jau tu tik pārliecinoši apgalvo, ka situēti vīrieši izvēlas sava vecuma sievietes, tad kāpēc tevi tik ļoti tas aizskar, ka ir vīrieši, kuri tiekas ar jaunākām?
23.09.2023 17:38 |
 
Reitings 2758
Reģ: 05.09.2023
Un es piekrītu, ka liela daļa vīriešu ir nekādi, pat ģērbties neprot.

Negaidīti lasīt no vīrieša vīrietim neglaimojoši veltītus vārdus. Man likās, ka šeit tikai sievietēm piedien viss nesmukais un nepareizais. 😀
Man kad bija aktuāls randiņu periods visu ko nācās redzēt. Nemāk veči par sevi cienīgi parūpēties.
23.09.2023 17:41 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Negaidīti lasīt no vīrieša vīrietim neglaimojoši veltītus vārdus. Man likās, ka šeit tikai sievietēm piedien viss nesmukais un nepareizais. 😀.

Man gan liekas, ka es savos komentāros vienmēr esmu bijis neitrāls un man nav kaut kāds personīgs bias uz vienu dzimumu. Ja vecis ir lūzeris un grib 50/50, tad es to arī esmu pateicis. Ja sieviete ir nekāds, tad arī to esmu pateicis.
Man kad bija aktuāls randiņu periods visu ko nācās redzēt. Nemāk veči par sevi cienīgi parūpēties

Jā, tā varētu būt, es nemaz nebrīnos, paskatoties kaut vai apkārt, liela daļa vīriešu Latvijā neprot un nemaz negrib pacensties, lai kaut cik sevi savāktu.
23.09.2023 17:46 |
 
Reitings 2758
Reģ: 05.09.2023
GhostGG @ 23.09.2023 17:38

Viņām tas nav jādara, ja viņas to nevēlas, tā tak nav spiesta lieta. Tieši tāpat kā vīriešiem nav spiesta lieta izvēlēties jaunāku, ja viņi to nevēlas.
Parasti vīrieši to saka tāpēc, ka viņi vnk nevar dabūt jaunāku. Ko gan viņiem citu teikt. Turklāt ja viņi grib sava vecuma sievieti, tad droši, lai prec tādu, es nesaprotu, kur ir problēma? Ja jau tu tik pārliecinoši apgalvo, ka situēti vīrieši izvēlas sava vecuma sievietes, tad kāpēc tevi tik ļoti tas aizskar, ka ir vīrieši, kuri tiekas ar jaunākām?

Vai mēs tik tiešām būsim tikuši pie kompromisa, ka vīrietim obligāti nav jāizvēlas jauna sieviete un ka izvēloties sava vecuma sievieti tas nav dēļ izmisuma, jo nevar dabūt jaunāku? 🫣
Es saku, mani tas neaizskar. Mani vairāk dara bažīgu vīrieša vēlme sievietes, kuras neatbilst viņa preferencei, tieši vai netieši padarīt par nevērtīgu.
23.09.2023 17:47 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Vai mēs tik tiešām būsim tikuši pie kompromisa, ka vīrietim obligāti nav jāizvēlas jauna sieviete un ka izvēloties sava vecuma sievieti tas nav dēļ izmisuma, jo nevar dabūt jaunāku?

Kur vispār kāds ir teicis, ka OBLIGĀTI ir jāizvēlas jaunāku? Es tikai saku to, kas ir bioloģisks fakts - vīriešiem patīk jaunākas. Tā ir bijis visos laikos. Tāpāt kā sievietes dod priekšroku garākiem vīriešiem, tāpat kā sievietēm nodrošināti vīrieši liekas interesantāks variants utt.
23.09.2023 17:49 |
 
Reitings 1167
Reģ: 15.07.2023
SarmaD @ 23.09.2023 17:23

Cik tad viņi ir? Pa visu Latviju pieci, tevi ieskaitot, protams? Paskaties apkārt, kādi mums te ir tie vīrieši. Kurai aziātei vai jaunai meitenei viņi vajadzīgi? Tapēc es saku ka te ļooooooti liela daļa runā par teoriju no tiktokiem. Reāli paši vai nu savās garāžās, vai arī ir ar tām sievietēm, kuras te apsauc par viduvējībām vai viegli izkonkurējamām.

Tieši to pašu, vārds vārdā, apgalvo ASV sievietes un noskatās kā vīrieši sev vienu pēc otras "copē" sievietes no Filipīnām.😁
23.09.2023 17:53 |
 
Reitings 2758
Reģ: 05.09.2023
Elīzīte12345 @ 23.09.2023 17:53

Tieši to pašu, vārds vārdā, apgalvo ASV sievietes un noskatās kā vīrieši sev vienu pēc otras "copē" sievietes no Filipīnām.?

Un ko copē mūsu LV vīrieši? 😀
23.09.2023 17:54 |
 
Reitings 174
Reģ: 09.09.2023
Sākumā Sarma rakstīja, ka jaunās ir stulbas un viegli dabūjamas, tagad jau, ka vecāki vīrieši nevienai jaunajai vispār nav vajadzīgi. Tas pats ar to, ka sievietes jaunībai nav sakara ar bērnu nākotni, bet kad piemērā izmanto vecu sievieti, tad tev pārmet, ka nedrīkst vecas sievietes piemēros lietot. Manuprāt, nav jēgas tērēt laiku sarunājoties ar šādiem cilvēkiem, kas paši visu laiku mētājas apkārt, te vienu saka, te otru, un vispār nefiltrē, ko runā.
23.09.2023 17:55 |
 
Reitings 2758
Reģ: 05.09.2023
krista01 @ 23.09.2023 17:55
Sākumā Sarma rakstīja, ka jaunās ir stulbas un viegli dabūjamas, tagad jau, ka vecāki vīrieši nevienai jaunajai vispār nav vajadzīgi. Tas pats ar to, ka sievietes jaunībai nav sakara ar bērnu nākotni, bet kad piemērā izmanto vecu sievieti, tad tev pārmet, ka nedrīkst vecas sievietes piemēros lietot. Manuprāt, nav jēgas tērēt laiku sarunājoties ar šādiem cilvēkiem, kas paši visu laiku mētājas apkārt, te vienu saka, te otru, un vispār nefiltrē, ko runā.

Tev vel nav dalecis ko es te daru? Man liekas, ka Ghostam vienīgam sāka pielekt. 😀
23.09.2023 17:56 |
 
Reitings 1167
Reģ: 15.07.2023
SarmaD @ 23.09.2023 17:54

Un ko copē mūsu LV vīrieši? ?

Nezinu. Diemžēl par mūsējiem nav sanācis neko daudz dzirdēt, bet nu potenciāls ir labs, jo mūsējie vismaz augumā vidēji ir garāki nekā turienes vietējie.
23.09.2023 17:57 |
 
Reitings 2758
Reģ: 05.09.2023
Elīzīte12345 @ 23.09.2023 17:57

Nezinu. Diemžēl par mūsējiem nav sanācis neko daudz dzirdēt.

Nu tad pričom piemērs par ASV?
23.09.2023 17:58 |
 
Reitings 1167
Reģ: 15.07.2023
SarmaD @ 23.09.2023 17:58

Nu tad pričom piemērs par ASV?

Tāpēc, ka par viņiem ir "dzīvi"/uzskatāmi piemēri.
23.09.2023 17:59 |
 
Reitings 174
Reģ: 09.09.2023
SarmaD @ 23.09.2023 17:56

Tev vel nav dalecis ko es te daru? Man liekas, ka Ghostam vienīgam sāka pielekt. ?

Troļļo? Nu tad jāsaka vispār fascinējoši, sestdienā nosist stundas, lai troļļotu forumā.
23.09.2023 18:00 |
 
Reitings 2758
Reģ: 05.09.2023
krista01 @ 23.09.2023 18:00

Troļļo? Nu tad jāsaka vispār fascinējoši, sestdienā nosist stundas, lai troļļotu forumā.

Nē. Pārliecinos un pierādu citiem, ka te lielai daļai prātiņš par īsu lai saprastu, kas ir kas. 😀
23.09.2023 18:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)