Nepatika atrasties sabiedrībā. Antisocial

 
Reitings 55
Reģ: 18.07.2023
Vēlējos pajuatāt kāpēc jums nepatīk atrasties sabiedrībā, iet uz saviesīgiem pasakumiem. Vai apmeklējat pilsētas svētku programmu? Ko jūs domājiet par cilvēkiem, kam nepatīk atrasties jebkāda veida sabiedrībā (svešu cikvēku) kā arī ar mazpazīstamiem un radiniekiem. Esmu dzirdējusi vai lasijusi internetā, ka mēs visi būtu ekstraverti, ja nebūtu mums kāda veida traumas, traumatiska pieredze bērnība vai pusaudžu gados. Lasiju, ka introvertums ir nācis no traumas, jeb no neuzticēšanās. Kādas ir jusu domas? Vai esat introverti /ekstravertii
20.09.2023 19:09 |
 
Reitings 219
Reģ: 24.07.2023
Saviesīgi pasākumi man var nepatikt tad, ja tajos nav nekādas tematikas, cilvēki ir sveši, trokšņaini un nav nekā interesanta vai man saistoša. Mūzikas koncerti, kuros ir troksnis gan ir pavisam cita lieta, ja uz tādiem eju, tad tāpēc, ka man gribas noklausīties konkrētās grupas izpildījumu. Pilsētas svētku programmas utt. pasākumi bieži ir bezpersoniski, tāpēc arī tajos nav tik interesanti.
Par cilvēkiem, kuriem nepatīk atrasties svešu cilvēku sabiedrībā pa lielam man vienalga, galvenais, lai cilvēks godīgi pasaka, ka viņam neinteresē, ja nu kāds grib iepazīties. Par tām traumām no vienas puses varu piekrist, jo, kad attopies, ka ne visur tevi sapratīs, tad arī vairāk sāc izvērtēt, kur vari brīvi būt tāds, kāds esi un kur labāk nē. No otras puses nepiekrītu, jo vienatnē nereti ir interesantāk un patīkamāk, nav jāatdod sava enerģija.
22.09.2023 23:17 |
 
Reitings 291
Reģ: 10.04.2018
Esmu bijis ekstroverts bērnudārzā un skolas laikos, kontaktējos arī ar tiem, ar ko īpaši nebiju ieinteresēts runāt, biju tāds, kas pie visiem iet un izprašņā par visu. Bet kaut kas mainījās 10-12 klasē un augstskolā, kad paliku arvien introvertāks un sāku kontaktēties arvien mazākām cilvēku grupām un veidojas draugu attiecības ar tikai dažiem cilvēkiem. Man vienkārši sāka riebties cilvēki, kas ir mana vecuma un likās, ka intereses sakrīt vairāk ar vecākiem cilvēkiem, gan arī sievietēm.
Pašlaik nezinu, kas esmu. Ja ir pareizie cilvēki, varu būt ekstroverts, ar garlaicīgiem cilvēkiem ar ko intereses nesakrīt - esmu introverts un iesaistos maz.
Visdrīzāk izskaidrojams, ka pēdējos 13 gados mobilas ierīces pataisa cilvēkus antisociālus un sociāli izolētus. Un instagrammošana pataisa cilvēkus seklus, un nespējīgus pateikt neko vairāk kā 5 vārdus priekš sava instagram posta teksta.. Tāpēc ar tādiem kontaktēties ir grūti.
29.09.2023 00:01 |
 
Reitings 55
Reģ: 18.07.2023
lietotājs @ 29.09.2023 00:01
Esmu bijis ekstroverts bērnudārzā un skolas laikos, kontaktējos arī ar tiem, ar ko īpaši nebiju ieinteresēts runāt, biju tāds, kas pie visiem iet un izprašņā par visu. Bet kaut kas mainījās 10-12 klasē un augstskolā, kad paliku arvien introvertāks un sāku kontaktēties arvien mazākām cilvēku grupām un veidojas draugu attiecības ar tikai dažiem cilvēkiem. Man vienkārši sāka riebties cilvēki, kas ir mana vecuma un likās, ka intereses sakrīt vairāk ar vecākiem cilvēkiem, gan arī sievietēm.
Pašlaik nezinu, kas esmu. Ja ir pareizie cilvēki, varu būt ekstroverts, ar garlaicīgiem cilvēkiem ar ko intereses nesakrīt - esmu introverts un iesaistos maz.
Visdrīzāk izskaidrojams, ka pēdējos 13 gados mobilas ierīces pataisa cilvēkus antisociālus un sociāli izolētus. Un instagrammošana pataisa cilvēkus seklus, un nespējīgus pateikt neko vairāk kā 5 vārdus priekš sava instagram posta teksta.. Tāpēc ar tādiem kontaktēties ir grūti.

Parasti cilvēki sāk kautrēties,un atsvešināties ja rodas liekais svars vai sejas ādas problēmas pusaudżu gados un vēlāk. Arī zems pašvērtējums no tā izriet un ietkemē to visu, kādēļ cilvēks būdams komunikabls pēkšņi vai ar laiku kļūst ierāvies sevī. Ģimenes problēmas arī. Daudzreiz tas notiek, tādēļ, kad cilvēks sāk apzināties, ka nav līdzīgs pārējiem pēc rakstura, izskata, drēbēm, gaumes. Nav nekā kopīga ar apkārtējiem.Tā var būt arī ausgtprātība, kad cilvēks sevi sāk uzskatīt par labāku nekā pārējiem, narciss. Istenībā iemeslu kāpēc tas notiek, ir ļoti daudz.
29.09.2023 01:10 |
 
Reitings 291
Reģ: 10.04.2018
DSSF @ 29.09.2023 01:10

Parasti cilvēki sāk kautrēties,un atsvešināties ja rodas liekais svars vai sejas ādas problēmas pusaudżu gados un vēlāk. Arī zems pašvērtējums no tā izriet un ietkemē to visu, kādēļ cilvēks būdams komunikabls pēkšņi vai ar laiku kļūst ierāvies sevī. Ģimenes problēmas arī. Daudzreiz tas notiek, tādēļ, kad cilvēks sāk apzināties, ka nav līdzīgs pārējiem pēc rakstura, izskata, drēbēm, gaumes. Nav nekā kopīga ar apkārtējiem.Tā var būt arī ausgtprātība, kad cilvēks sevi sāk uzskatīt par labāku nekā pārējiem, narciss. Istenībā iemeslu kāpēc tas notiek, ir ļoti daudz.

Man ir palīdzējis tas, ka ar laiku esmu sācis atfiltrēt cilvēkus ar kuriem man nav nekā kopīga. Ir ietaupījusies enerģija, gan laiks.
Cik redzu tad daudzi mani vecie biedri bija bez jebkādas ambīcijas un mērķtiecības, un pašlaik strādā 10h dienā par būvniekiem, pavāriem un automehāniķiem par minimālo algu un ar grūtībām savelk galus (jūtu līdz). Daži ir nonarkojušies, remontē velosipēdus un citi jau letāli avarējuši ar BMW..
Runājot par tiem, kas tikuši bulijoti, bijuši resnīši, brillīši un ārzemnieciskie ar brūnu ādu vai melniem matiem, viņi nekad nemaz nerunāja, ne reaģēja jau no mazotnes.
Zinu divus cilvēkus, kam bija problēmas ģimenē, un tad viņi pārtapa par EMO vienas vasaras laikā, tiem gan strauji nomainījās personības.
29.09.2023 04:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits