Liene Uresina

 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
Gribējās uztaisīt jaunu tēmu par Lieni Uresinu. Ko domājat par viņas Bagātības formulu? Palasīju intereses pēc aprakstu , bet tā arī īsti nesapratu , ko tad iegūst no šī kursa , nekur neredzēju pieminam , ka ir jāsāk ar sevi un vispār jājautā, kas patīk, ko vēlas darīt, visur tikai nauda un nauda , viegla strādāšana, manifestēšana. Varbūt man ne tāda domāšana, bet neuzskatu , ka nauda nāk viegli , kā viņa to pasniedz.
19.09.2023 07:55 |
 
Reitings 1252
Reģ: 25.01.2023
Annija35 @ 27.09.2023 13:44
Visu postu komentāros jau ir redzamas aizstāves,tik viņas negrib atzīt to,ka Liene ir maldinājusi visus,viņas tik žēlo Lieni,ka nabadzīte ir iekritusi uz krāpniekiem utt.
Tik nez kāpēc postā par Forbes viņa gan neminēja,kā tapa intervija un bilde,ka to visu viņa ir pati nopirkusi. Tas nu nav nekāds sasniegums,kā viņa to pasniedza sākumā.
Intreses pec ielidu paluret cenas, pirms tam neintreseja.inresanti,ka iekavas tādas summas norādītas kā kosmoss,kāda esot istā vertiba(4 t par 4 lekcijam)kopējā summa 10 000 iespaidīga atlaide nolaist lidz 2 t🤭
27.09.2023 17:45 |
 
Reitings 189
Reģ: 01.03.2022
Liene ir baigi nikna, tāda sajūta 😁 Sak, noliekat manas manifestācijas, še, sakopēju visu, ko netā atradu 😁
27.09.2023 17:49 |
 
Reitings 1017
Reģ: 04.06.2023
Lenacka izdeesusi svētdienas live video . Lenocka pūķis ārdās
27.09.2023 20:58 |
 
Patīk
Reitings 10267
Reģ: 18.09.2021
Kenty @ 27.09.2023 17:45
Intreses pec ielidu paluret cenas, pirms tam neintreseja.inresanti,ka iekavas tādas summas norādītas kā kosmoss,kāda esot istā vertiba(4 t par 4 lekcijam)kopējā summa 10 000 iespaidīga atlaide nolaist lidz 2 t?

Šo taktiku esmu jau daudz kur redzējusi (arī to Liene, protams, nav izdomājusi, bet nošpikojusi) - tiek sarēķinātas nereālas kosmosa summas par IT KĀ lielo kursu vērtību un tad iedota milzu atlaide. Un tad gala summa liekas baigais ķēriens (70-80% atlaide - kā tu neņemsi). Bet patiesībā vienkārši tiek apjāts cilvēka prāts, ka ir taču TĀAADA ATLAIDE!!!
Es ceru, ka daudzām Lienes fanēm tagad atveras acis
27.09.2023 21:20 |
 
10 gadi
Reitings 5259
Reģ: 17.09.2009
Kāpēc viņa salika savā IG Pifu un visus pārējos?
27.09.2023 21:41 |
 
Reitings 133
Reģ: 18.07.2023
Ariete @ 27.09.2023 21:41
Kāpēc viņa salika savā IG Pifu un visus pārējos?

Mēģina radīt iespaidu, ka viņai ir humora izjūta.
27.09.2023 22:00 |
 
Patīk
Reitings 10267
Reģ: 18.09.2021
Terra Incognita @ 27.09.2023 22:00

Mēģina radīt iespaidu, ka viņai ir humora izjūta.

Es domāju vai nav pakonsultējusies ar kādu PR aģentūru. Un tiem likās, ka šī būs laba ideja. Tikai man šis šķiet tāds vecs triks jau :/
27.09.2023 22:03 |
 
Reitings 6002
Reģ: 17.03.2023
Viņa, tagad tā savu reputāciju ir nogremdējusi, ka es pat nezinu, kas viņai būtu jāizdara, lai reabilitētos. Varbūt, točna jāsāk manifestēt. 😂
27.09.2023 22:33 |
 
Patīk
Reitings 31261
Reģ: 12.10.2022
Es neprotu šeit ielikt bildi, bet varat palasīt komentārus pie Lienes pēdējā IG posta (kur Pifs uz Forbes vāka). Iekopēšu divus komentārus, kas mani paķēra, jo viens ir no Kristīne Krūzes-Hermanes, otrs no Lienes draudzenes Sandras, kas, protams, mēģina ar visām varītēm aizstāvēt savu draudzeni.
Kristīne Hermane: "Liene, cienu Tevi kā kouču un nenoliedzami- Tu iedvesmo cilvēkus! Bet! Runa šoreiz nav tikai par to, ka esi uzrāvusies uz krāpniekiem. Tā patiešām var notikt ar jebkuru no mums. Problēma, manuprāt, slēpjas tajā, ka Tu šo nokļūšanu uz Forbs vāka pasniedzi kā savas manifestācijas programmas rezultātu, kaut no paša sākum jau zināji, ka par to esi samaksājusi. Un nevajag stāstīt, ka maksāt par nokļūšanu uz vāka ir normāla prakse. Tā nav. Esmu bijusi uz daudziem vākiem dažādos žurnālos un nekad par to neesmu maksājusi. Lūk šis bija negodīgi pret mums- parastajiem mirstīgajiem, kuri it kā neprot sev uzmanififestēt tādu sapņu dzīvi kā Tev. Manā skatījumā, tā ir tieši tāda pati krāpniecība."
Sandra: " “public relations” par maksu ASV ir normāla prakse. Visticamāk, ka arī lielās intervijas, kampaņas un žurnālu vāki. Kas attiecas uz LV, tad es vakar intereses pēc ierakstīju google meklētājā “mediju pirkšana”, jo meklēju kādu viedu viedokļa rakstu par šo. Man uzreiz parādījās vsmz 4-5 LV mediju aģentūras, kas to piedāvā kā pakalpojumu. Krāpnieki?
Arī es savā dzīvē esmu bijusi uz vairāku žurnālu vākiem un NEKAD neesmu par to maksājusi - jo biju gana atraktīvs “stāsts” Latvijas politiskajai videi gan pozitīvos, gan negatīvos kontekstos 😁 Visbeidzot, vai mums tiešām valstī nav citu problēmu, kuras risināt un kuras tiešām ir aktuālas daudziem tūkstošiem cilvēku?"
Es saīsināju Sandras atbildes komentāru, bet Lieni vēl vairāk pazemo, ka draudzenes atbild uz normālu komentāru mēģinot attaisnot manifestācijas guru.
27.09.2023 23:40 |
 
Reitings 417
Reģ: 07.02.2023
sakuraszarins @ 27.09.2023 22:33
Viņa, tagad tā savu reputāciju ir nogremdējusi, ka es pat nezinu, kas viņai būtu jāizdara, lai reabilitētos. Varbūt, točna jāsāk manifestēt. ?
visu ātri aizmirst . īpaši kad esi upuris un perini jauno plānu . Jo no tādas vieglas naudas NEKAD dzīve nevar atrast .
28.09.2023 00:12 |
 
Reitings 644
Reģ: 26.02.2022
aauuu @ 25.09.2023 17:00

Par ko ir viņas grāmata? Tas pats, kas bezmaksas kursikos, kā āķis, lai liktu nopirkt maksas? Jeb tā pati informācija, ko maļ uz visām pusēm savos kursos un programmās, laivos utt.? Kura ir lasījusi?

Esmu lasījusi grāmatu. Tur viss atkārtojas, ko jau viņa stāsta storijos. Neko jaunu neuzzināju lasot.
Visi treneri un guru stāsta vienu un to pašu. Un par manifestēšanu tiešām ir aplams priekšstats daudziem. Tā vienkārši sakot ir mērķu uzlikšana uz papīra un pēc tam Tu aktīvi darbojies un strādā, lai to sasniegtu! Nu nav jāmaksā tūkstoši, lai to saprastu.
28.09.2023 08:11 |
 
Reitings 133
Reģ: 18.07.2023
Care Cat @ 28.09.2023 08:11

Esmu lasījusi grāmatu. Tur viss atkārtojas, ko jau viņa stāsta storijos. Neko jaunu neuzzināju lasot.
Visi treneri un guru stāsta vienu un to pašu. Un par manifestēšanu tiešām ir aplams priekšstats daudziem. Tā vienkārši sakot ir mērķu uzlikšana uz papīra un pēc tam Tu aktīvi darbojies un strādā, lai to sasniegtu! Nu nav jāmaksā tūkstoši, lai to saprastu.

Bet tad es nesaprotu, kāpēc tā ir jāsauc par manifestēšanu, ko tas vispār nozīmē? Visi cilvēki no laika gala, pirms vēl tāds koncepts parādījās, ir izdomājuši mērķi un tad izgudrojuši veidus, kā to sasniegt. Kāpēc tāda pavisam normāla lieta ir jāpasniedz kaut kādā ezotērikas mērcē? Un Uresina to dara, viņa nav tīrais biznesa koučs, es atceros, ka vēl nesen viņa storijos lika, kā viņa un kliente visur atrodot naudu (sajūsminājās par uz ielas atrastiem 20 centiem), tipa tā esot zīme. Visas emociju vibrācijas un pārējais.
Mans iebildums pret Uresinu ir tāds, ka viņas pieeja ir "manifestē, tu to vari, močī!", bet viņa neko nepasaka par to, kā to reāli sasniegt. Iemācīt uzrakstīt sakarīgu biznesa plānu, norādīt uz kursiem, tiešām reāliem praktiskiem resursiem. Bet nē - močī, močī, esi kustībā, kaut ko dari, pofig, vai tām darbībām ir kaut kāda jēga. Ja viņas klientes (kas izskatās vairumā pēc jaunajām mammām ar mazbiznesiņa idejām, vai arī mazākā mērā - citi kouči) šīs lietas zinātu, viņas neietu pie Uresinas. Es esmu bijusi kā klients pie vienas no Uresinas BF absolventēm, man palika ļoti dīvains iespaids. Kad sapratu to saistību ar Uresinas kursiem, man kļuva skaidrāks, kāpēc bija tā, kā bija.
28.09.2023 08:57 |
 
10 gadi
Reitings 9308
Reģ: 15.03.2012
Pēc komentāriem spriežot, Lienes sekotājas ir sievietes ar zemu pašvērtējumu, tādas par sevi ļoti nepārliecinātas, kurām tādu ideālo un enerģisko Lieni vajag, lai viņām pateiktu, ka viņas ir foršas, viņas visu var un viss izdosies, tikai tāds sīkums, ka šī sapurināšana maksā pāris tūkstošus
28.09.2023 09:42 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
Krizdole @ 28.09.2023 09:42
Pēc komentāriem spriežot, Lienes sekotājas ir sievietes ar zemu pašvērtējumu, tādas par sevi ļoti nepārliecinātas, kurām tādu ideālo un enerģisko Lieni vajag, lai viņām pateiktu, ka viņas ir foršas, viņas visu var un viss izdosies, tikai tāds sīkums, ka šī sapurināšana maksā pāris tūkstošus

Viennozīmīgi viņas klientes nav sievietes, kurām dzīvē vai biznesā viss ir labi. Tām, kurām ir labi un kuras ir sapratušas dzīvi, tādu Lieni nevajag. Kur nu vēl nolocīt tūkstošus un sponsorēt viņai viņas grezno dzīvi savā acu priekšā, kad viņa ir kārtējā ceļojumā par tavu , iespējams pēdējo naudu,. Tas ir visriebīgākais. Viņa palaiž jaunu programmu un dodas ceļojumos, no kurienes vada laivus. Izmisušās sievietes, kuras ķeras pie pēdējā salmiņa, lai uzlabotu savu dzīvi, kapitāli patukšojušas savus maciņus klausās savā guru mutes papletušas un gaida brīnumus. Uzskatu, ka viņa ir sava veida krāpniece, jo veido savas bagātības formulas uz nabadzīgo masu par tūkstošiem. Cilvēki tiešām ņem ātros kredītus, lai tikai uzzinātu to viņas bagātības formulu, bet beigās čuš vien ir. Vēl dziļākā bedrē. NAV tādas formulas. Tas bagātības formulas programmas nosaukums ir viskapitālākā maldināšana un negodīga komercprakse. Meli.
28.09.2023 12:00 |
 
Reitings 31
Reģ: 22.03.2023
aauuu @ 28.09.2023 12:00

Viennozīmīgi viņas klientes nav sievietes, kurām dzīvē vai biznesā viss ir labi. Tām, kurām ir labi un kuras ir sapratušas dzīvi, tādu Lieni nevajag. Kur nu vēl nolocīt tūkstošus un sponsorēt viņai viņas grezno dzīvi savā acu priekšā, kad viņa ir kārtējā ceļojumā par tavu , iespējams pēdējo naudu,. Tas ir visriebīgākais. Viņa palaiž jaunu programmu un dodas ceļojumos, no kurienes vada laivus. Izmisušās sievietes, kuras ķeras pie pēdējā salmiņa, lai uzlabotu savu dzīvi, kapitāli patukšojušas savus maciņus klausās savā guru mutes papletušas un gaida brīnumus. Uzskatu, ka viņa ir sava veida krāpniece, jo veido savas bagātības formulas uz nabadzīgo masu par tūkstošiem. Cilvēki tiešām ņem ātros kredītus, lai tikai uzzinātu to viņas bagātības formulu, bet beigās čuš vien ir. Vēl dziļākā bedrē. NAV tādas formulas. Tas bagātības formulas programmas nosaukums ir viskapitālākā maldināšana un negodīga komercprakse. Meli.

Neaizmirsīsim arī to, ka viņas dēļ daudzas sievietes izšķīrušās. Tās pretrunas .. te Dievs iedevis viņai 2.iespēju, te nauda jāmīl vairāk par saviem bērniem! Kad to viņa pateica, man pat mati sacēlās stāvus! Ne tikai uz rokām, bet arī galvas! Aklais ved aklos pilnīgā bedrē.
29.09.2023 22:00 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
Kas Lienei atgadījies, Sprinģe raksta, ka kaut kas privātajā dzīvē? Profils tagad pārlikts uz privāto.
01.10.2023 10:02 |
 
Reitings 11522
Reģ: 29.04.2022
Elizabeteputnos @ 01.10.2023 10:02
Kas Lienei atgadījies, Sprinģe raksta, ka kaut kas privātajā dzīvē? Profils tagad pārlikts uz privāto.

Es arī nāku prasīt, kas tad šai noticis. Vai ir izdomājusi kādu ģimenes drāmu, lai ātri novērstu uzmanību no Forbes?
01.10.2023 10:13 |
 
Reitings 444
Reģ: 15.09.2023
Elizabeteputnos @ 01.10.2023 10:02
Kas Lienei atgadījies, Sprinģe raksta, ka kaut kas privātajā dzīvē? Profils tagad pārlikts uz privāto.

Runa ir par hipno kouču. Es saprotu, ka viņa pievērsusies Nikai Lindei, nevis Jeļenai Uresinai. Uresina jau sevi neslavē kā hipno kouču, to dara Nika Linde.
01.10.2023 10:28 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
Mashka Kakashka @ 01.10.2023 10:28

Runa ir par hipno kouču. Es saprotu, ka viņa pievērsusies Nikai Lindei, nevis Jeļenai Uresinai. Uresina jau sevi neslavē kā hipno kouču, to dara Nika Linde.

Nika ir stāvoklī. Iespējams tāpēc Spriņģe negrib viņu patreiz aiztikt.
01.10.2023 10:37 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
Knabsab @ 01.10.2023 10:13

Es arī nāku prasīt, kas tad šai noticis. Vai ir izdomājusi kādu ģimenes drāmu, lai ātri novērstu uzmanību no Forbes?

Savukārt, Liene bija rakstījusi, ka uzlika privāto kontu, jo viņai tiek sūtīti virsū boti un kāds intensīvi mēģina viņas instagramu likvidēt.
01.10.2023 10:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits