Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Attiecību izbeigšana.

 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
Sveikas ! Gribējās mazu padomiņu. Šobrīd lēnām plānoju šķiršanos, taisos prom no attiecībām. Protams otrai pusītei neko neesmu teikusi ,teiksim tā , ir mēģināts, bet saprotu, ka ar labu tas nebeigsies, jo viņš mierā neliksies, tik viegli mani nepalaidīs, nešķirsimies uz labu . Vīrietis ir ļoti toksisks, melo par visu , ir arī bijušas krāpšanas no viņa puses ,ko protams viņš neatzīst, taču tāpat zinu visu patiesību.
Un jautājums ir: kā ar šādu cilvēku turpināt komunicēt, ja ir kopīgs bērns? Reizes kad esmu mēģinājusi aiziet no viņa, viņš parāda savu patieso seju , kas ir melīga, iedomīga un egoistiska , sākās mana nomelnošana, draudēšana, manipulēšana un tas saucamais "gaslightning". Un pa vidu cenšas tam visam bērnu iejaukt.
Plāns ir noīrēt dzīvokli un iet prom ar visu mazo , jo tiešām sen jau viss tas ir apnicis dzīvot šajās nepatiesajās attiecības, kurās esmu dziļi nelaimīga, taču viņš to neievēro , vai nevēlas ievērot .
16.09.2023 18:15 |
 
Reitings 139
Reģ: 13.06.2022
Palikt sliktās attiecībās bērna dēļ ir milzīga kļūda, ko daudzas sievietes pieļauj. Bērns izaugs, aizies savā dzīvē, bet tu būsi savu dzīvi izniekojusi ar vīrieti, ar kuru tev ir slikti. Un bērns arī redzēs augot, cik slikti tev ir ar viņa tēvu un viņam būs negatīvas emocijas un negatīvs piemērs. Tāpēc palikt kopā bērna dēļ ir muļķības. Un nevajag domāt, ka nekad neatradīsi savu mīlestību, jo tev ir bērns, tas nav šķērlis, īstais vīrietis mīlēs gan tevi, gan bērnu, jo tēvs nav tas, kas rada, bet gan tas, kas uzaudzina bērnu.
Un noteikti no šī vīrieša tev ir jāiet prom. Nevajag bojāt psihi un nervus ne sev, ne bērnam. Ar šo vīrieti vari vienkārši uzturēt neitrālas attiecības, ļaut satikt bērnu, ja viņam ir vēlme un viss. Tu neesi tam vīrietim neko parādā. Un ignorē tās viņa manipulācijas par bērnu. Un, protams, man šķiet, ka īsts vīrietis atstātu dzīvokli tev un bērnam un pats meklētu sev citu dzīvokli, bet ja tas nenotiek, tad, protams, meklē dzīvokli pati, bet tikmēr ar bērnu padzīvo pie ģimenes vai kādas labas draudzenes. Tev viss izdosies!
16.09.2023 18:37 |
 
Reitings 510
Reģ: 28.01.2023
Ja zini ka ar labu tas nebeigsies, es sākumā noīrētu dzīvokli. Aiznestu tur nemanot jaut kaut kādas savas mantas, drēbes, bērna lietas, dokumentus. Un vienu dienu vienkārši savāktu bērnu un vecajā dzīvoklī uz galda atstātu vēstuli, kurā viss pateikts. Pēc dažām dienām sarunàtu tikšanos bez bērna publiskā vietā, tieši publiskā, kādā kafejnīcā vai kaut kur, ja nu gadijumā viņam norauj jumtu ir līdzcilvēki un kāda apsardze. Un pie tikšanās visu izrunātu un norunātu visu par bērnu, kuras dienas viņš grib ņemt pie sevis, kuras brīvdienas utt.
Es tevi saprotu, tikai man bērna nebija, bet līdzīga situācija un kad bija jāšķiras tad notika briesmu lietas,izsekoja, draudēja ar suicīdu, nomelnoja mani visiem, pataisīja par mauku un visu pārējo, tajā brīdī es sapratu ka nav iespējams viņam to pateikt dzîvē, jo man bija bail, jo palika agresīvs utt., tāpēc rakstīju caur sms un kad iztrakojas tad varēja parunāt,kāds teiks ka tā nevar caur sms utt., bet kad čalis paliek agresīvs un sāk draudēt arī nav varinats un savadāk nevar.
16.09.2023 18:38 |
 
Reitings 139
Reģ: 13.06.2022
Un jā, nevajag ticēt, ja viņš draud, ka atņems tev bērnu vai ka izdarīs pašnāvību vai ka tu visu dzīvi paliksi viena. Tās ir prastas manipulācijas, uz kurām sievietes viegli uzķeras.
16.09.2023 18:40 |
 
Reitings 510
Reģ: 28.01.2023
Galvenais neuzķeries uz tiem tekstiem- es mainīšos, viss būs labi, es tevi mīlu, piedod piedod utt. Divas nedeļas varbūt bus labi, pēc tam pa vecam. Liec savu līniju līdz galam un viss. Atradīsi sev vēl kādu ar ko būs labi un nedomā, ka viņs ir vienīgā saulīte tavā logā
16.09.2023 18:41 |
 
Reitings 1210
Reģ: 25.01.2023
Vienigais variants caur tiesu noteikt saskarsmes tiesibas ar bērnu. Tavā dzivē tā cilvēka vairs nav,ieslegt "Sniega karalieni" un nekādi nereagēt uz visāda veida apvainojumiem u.t.rikoties saistībā ar šo cilvēku tikai un vienigi bērna intresēs, izsledzot jebkādas privātas emocijas,un tas skaidri jāparāda viņam.Nost no acim izraudies kaut spilvena,bet nekad neizrādi to tam otram,ka jebkāda veidā tevi aizskar kaut viens viņa vārds.Ar laiku arī bērns viņam nebus vajadzigs.
16.09.2023 18:44 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
Gunittta @ 16.09.2023 18:37
Palikt sliktās attiecībās bērna dēļ ir milzīga kļūda, ko daudzas sievietes pieļauj. Bērns izaugs, aizies savā dzīvē, bet tu būsi savu dzīvi izniekojusi ar vīrieti, ar kuru tev ir slikti. Un bērns arī redzēs augot, cik slikti tev ir ar viņa tēvu un viņam būs negatīvas emocijas un negatīvs piemērs. Tāpēc palikt kopā bērna dēļ ir muļķības. Un nevajag domāt, ka nekad neatradīsi savu mīlestību, jo tev ir bērns, tas nav šķērlis, īstais vīrietis mīlēs gan tevi, gan bērnu, jo tēvs nav tas, kas rada, bet gan tas, kas uzaudzina bērnu.
Un noteikti no šī vīrieša tev ir jāiet prom. Nevajag bojāt psihi un nervus ne sev, ne bērnam. Ar šo vīrieti vari vienkārši uzturēt neitrālas attiecības, ļaut satikt bērnu, ja viņam ir vēlme un viss. Tu neesi tam vīrietim neko parādā. Un ignorē tās viņa manipulācijas par bērnu. Un, protams, man šķiet, ka īsts vīrietis atstātu dzīvokli tev un bērnam un pats meklētu sev citu dzīvokli, bet ja tas nenotiek, tad, protams, meklē dzīvokli pati, bet tikmēr ar bērnu padzīvo pie ģimenes vai kādas labas draudzenes. Tev viss izdosies!

Paldies par iedrošinājumu, palikt tiešām netaisos , kā jau minēju lēnām plānoju iešanu prom , protams nav tik viegli , jo mazais daudz slimojis līdz šim, līdz ar to alga man ar nav pilna un ir grūti ko iekrāt. Vairāk uztrauc jautājums par saskarsmi pēc šķiršanās, ka nesākas manipulēšana caur bērnu.
Nav mums savs dzīvoklis, dzīvojam īrētā dzīvoklī.
16.09.2023 21:59 |
 
Reitings 139
Reģ: 13.06.2022
Gunittta @ 16.09.2023 18:37
Palikt sliktās attiecībās bērna dēļ ir milzīga kļūda, ko daudzas sievietes pieļauj. Bērns izaugs, aizies savā dzīvē, bet tu būsi savu dzīvi izniekojusi ar vīrieti, ar kuru tev ir slikti. Un bērns arī redzēs augot, cik slikti tev ir ar viņa tēvu un viņam būs negatīvas emocijas un negatīvs piemērs. Tāpēc palikt kopā bērna dēļ ir muļķības. Un nevajag domāt, ka nekad neatradīsi savu mīlestību, jo tev ir bērns, tas nav šķērlis, īstais vīrietis mīlēs gan tevi, gan bērnu, jo tēvs nav tas, kas rada, bet gan tas, kas uzaudzina bērnu.
Un noteikti no šī vīrieša tev ir jāiet prom. Nevajag bojāt psihi un nervus ne sev, ne bērnam. Ar šo vīrieti vari vienkārši uzturēt neitrālas attiecības, ļaut satikt bērnu, ja viņam ir vēlme un viss. Tu neesi tam vīrietim neko parādā. Un ignorē tās viņa manipulācijas par bērnu. Un, protams, man šķiet, ka īsts vīrietis atstātu dzīvokli tev un bērnam un pats meklētu sev citu dzīvokli, bet ja tas nenotiek, tad, protams, meklē dzīvokli pati, bet tikmēr ar bērnu padzīvo pie ģimenes vai kādas labas draudzenes. Tev viss izdosies!

Ja tev ir labas attiecības ar tavu ģimeni vai ja ir kāda laba draudzene, paliec tur, kamēr atradīsi dzīvokli, labāk būt prom no toksiskā vīrieša. Ja atliksi aiziešanu no viņa, tad var gadīties, ka neaiziesi vispār un turpināsi ciest. Par manipulēšanu ar bērnu nebaidies. Viņš manipulēs ar tevi jebkurā gadījumā vai esat kopā vai esat šķirti, tāpēc nebaidies no šķiršanās sekām. Ja ar vīrieti nav labi, tad viņš tev nav vajadzīgs. Kā bija tas teiciens - ar vīrieti jābūt labi, slikti vari dzīvot arī viena. Tas nav domāts, ka tev būs slikti bez viņa, tas domāts, ka ja nav labi ar viņu, tad nav nozīme vai esat kopā vai šķirti, labāk būt šķirtiem. Un kāds ir bērna vecums? Ja viņš bērnam kaut ko stāstīs, lai atgūtu tevi, tu vari ar bērnu kā ar pieaugušu cilvēku aprunāties, ka ar tēti dzīvosiet atsevišķi, ar bērniem ir jārunā arī. Komunikācija ir nepieciešama gan ar bērniem, gan ar pieaugušajiem.
16.09.2023 22:34 |
 
Reitings 1356
Reģ: 27.05.2023
Man ir ļoti žēl tava situācija, jūtu līdzi. Mans ieteikums būtu, runājies ar sev tuvajiem cilvēkiem, lai tev ir cilvēki blakus kamēr ej cauri visai šai situācijai. Jutīsies mazāk viena, ja būs cilvēki, kas ir par tevi. Un tev arī vieglāk būs, ja viņš mēģinās ar kaut ko manipulēt, jo varēsi to kādam izstāstīt un cilvēki no malas uzreiz pateiks, ka tā ir manipulācija vai iedos tev kādu padomu kā rīkoties.
Protams, padomā par jaunu dzīvesvietu, par visām tām lietām. Gan jau, ka būs jānogriež saikne ar kādiem kopīgajiem draugiem, jo tas būs veids kā viņš varēs mēģināt tikt pie informācijas - kur dzīvo, utt.
Noteikti padod ziņu bāriņtiesai. Vienkārši aizej, pastāsti un uzraksti uz papīra par to kas notiek. Ka dzīvojat atsevišķi, ka esat izšķīrušies un kāpēc. Ka bērna faktiskā dzīvesvieta tagad ir tikai pie tevis. Tev nav nekas jāsāk, nekas tāds, bet nākotnē, ja nu gadījumā viņš izdomā kaut ko savārīt, tev tas būs tavā pusē.
17.09.2023 20:45 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits