Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sieva vai mājkalpotāja?

 
Reitings 139
Reģ: 13.06.2022
Bieži redzu kā manas pazīstamās sievietes (draudzenes, radinieces) gatavas kļūt par kalponēm saviem vīriešiem. Kāpēc tā notiek? Piemērs - bijām radi sabraukuši ciemos uz vecmammas dzimšanas dienu. Bija saklāts galds un divas radinieces visu laiku apkalpoja savus vīrus, lika saviem vīriem ēdienu šķīvī, ielēja sulu vai alkoholu glāzē, prasīja vislaik, vai viņam nevajag neko atnest, padot utt. Bet tie abi veči pat nevienu reizi nepateica sievām paldies un nepalīdzēja viņām. Tik sēdēja un rija un dzēra. Otrs piemērs - pasaucu savu draudzeni pēc darba atnākt ciemos. Bet viņa nekad nevar, jo viņas Armandiņš atnāks no darba izsalcis un viņam patīkot kārtība, tāpēc viņai viss jāizslauka, jāizmazgā utt. Viņa atnāk piekususi no darba arī, bet viņai viss jāizdara vēl pa māju vienai. Kas notiktu, ja vienu vakaru tas Armandiņš pats visu sakārtotu un pagatavotu ēst? Es saprastu, ja tie veči būtu invalīdi, bet pašiem ir rokas, kājas, priekš kam viņi ir jāapkalpo? Tāda sajūta, ka drīz sāks dibenu tualetē slaucīt saviem vīriem. 😁
P.S. Es atbalstu rūpes, bet visam ir robežas
16.09.2023 14:54 |
 
Reitings 20
Reģ: 12.09.2023
Nu nezinu, ja abi strada un abi nogurst, vai tapec, ka piem. sieveitei ir mazak apmaksats (un varbut pat emocionali/fiziski grutaks) darbs, vina mazak iegulda rekinos, bet teiksim iegulda sava skaistumkopsana, kaut kur citur , vai tapec ir tip godigi, ka vina dara visu, vai gandriz visu majas , sadzive.

Ja vīrietim patīk sapucēta sieviete, tad nevar visu 50/ 50 dalīt, bet sievietes pašas bieži pieļauj to, ka viņas attiecībās iegulda vairāk, tad arī vīrieši skraida no vienas pie otras cerot attast tādu, kurai viss jau būs, un varēs visus līdzekļus sev atvēlēt.
18.09.2023 10:27 |
 
Reitings 271
Reģ: 01.05.2022
Jā un tā ir liela problēma mūsdienu sabiedrība!
Es pati esmu piedzīvojusi to, ka paziņām sēž izlaidies tēviņš telefona, bet sieva viņam pienes ēdienu, pienes kafiju. Vai dzirdējusi draudzeņu bariņā frāzi- "Man jādodas mājas, jo jāgatvo vakariņas"
Kā arī es personīgi, esmu saņēmusi no paziņām indīgus skatienus vai piezīmes, par faktu, ka mans vīrietis pats prot izmazgāt drēbes vai mājas noslaucīt putekļus, vai ieliet sev kafiju.
Es uzskatu, ka vīrietim ir rokas, kājas un saprašana tik liela, ka pats var pagatavot ēst, nokopt aiz sevis, vai pagatvot kafiju.
Nav viņi nekādi karaļi un dzīve bez viņiem arī pastāv!
Šī tēma mani mazliet aizskara varētu diskutēt un diskutēt par šo! :D
18.09.2023 10:02 |
 
Reitings 874
Reģ: 27.07.2020
Jupiter @ 16.09.2023 15:38
Pagriežot šo tēmu no nedaudz citas puses - kāds modelis bija jūsu vecākiem? Jo es tā sāku domāt par savējiem - tēvs bija šitāds - "pienes man, pabaro mani, es esmu pārāk maskulīns lai traukus mazgātu" vīrietis. Kamēr nepalika viens un nācās pašam darīt. Nav man daudz respekta pret viņu.

Laukos smagi strādāja. Darbu sadalījums bija visnotaļ ekvivalents.
18.09.2023 09:26 |
 
Reitings 270
Reģ: 13.01.2023
Man vīrs gatavo ēst, es uzkopju māju. Māju tīru, kad man gribas, nevis katru dienu. Ja brīvdienās vīrs strādā, bet esmu majas, tad arī est uztaisu. Katra ziņā, nejūtos ne ka kalpone, nekas. Pieaugušam vīrietim jāmāk gan sev est uztaisīt, gan aiz sevis savākt. Ja mēs abi strādājam, pelnam kopējām budžetam, tad arī abi esam noguruši. Un reizēm mums bardaks un ēdiens pasūtīts. Neviens nevienam neko neuzspiež.
17.09.2023 21:42 |
 
Reitings 2739
Reģ: 05.09.2023
Malibu Steisija @ 17.09.2023 21:11
Manā pieredzē šādi ģimeņu tipi rodas, jo sieviete pati tam pakļaujas. Un sievietēm dabīgi ir tas dzinulis par kādu rūpēties. Uztaisīt ēst, izmazgāt drēbes, izgludināt kreklu, utt. Un tā tas vienkārši ieiet ikdienā. Tās lietas kļūst par viņas lauciņu. Un kas tad čalim par problēmu? Pilnīgi nekāda. Ar laiku viņš to sāk uzskatīt par sievietes darbu un pienesumu un viņam viss ir kārtībā.
Man krustmātei bija ļoti līdzīga situācija ar vienu viņas draugu. Viņš no fifīgas dāmītes viņu par mājsaimnieci uztaisīja pāris mēnešos. Beigās viņa pati saprata, ka to pieļāva. Jo gribēja jau tikai labu - lai viņš ir paēdis, lai viss viņam ir, lai drēbes tīras un izgludinātas, lai mājoklis tīrs un sakārtots, lai piektdienā pēc darba ir auksts aliņš ledusskapī, utt. Bet tam viņas draugam jau tikai labi, ikdiena ir atvieglota un nav ne mazākās nojausmas, ka viņam sieviete mauc kā vāvere ritenī.

Tapēc ka sievietēm tāds niķis skriet ap vīrieti. Da vienalga kādu, tām kam nav vīrs/draugs, skries ap dēlu pienesdama šito un to, tā sev pati ceļot labās sievietes tēlu. Vīrietis to apzinās, redz ka šī raujas,bet neiebilst un kapēc gan? Es ar dzīvotu bēdu nezinādama, ja man vīrieris vešu samazgātu, sagludinātu, ēst uztaisītu, alus vietā vīnu pienestu. Turpinātu tēlot, ka nemāku ne ēst taisīt ne kreklu labi izgludināt. Sievietēm vispār jāatceras, ka veči vieni arī dzīvo. Un i paēduši i apģērbušies.
17.09.2023 21:21 |
 
Reitings 1356
Reģ: 27.05.2023
Manā pieredzē šādi ģimeņu tipi rodas, jo sieviete pati tam pakļaujas. Un sievietēm dabīgi ir tas dzinulis par kādu rūpēties. Uztaisīt ēst, izmazgāt drēbes, izgludināt kreklu, utt. Un tā tas vienkārši ieiet ikdienā. Tās lietas kļūst par viņas lauciņu. Un kas tad čalim par problēmu? Pilnīgi nekāda. Ar laiku viņš to sāk uzskatīt par sievietes darbu un pienesumu un viņam viss ir kārtībā.
Man krustmātei bija ļoti līdzīga situācija ar vienu viņas draugu. Viņš no fifīgas dāmītes viņu par mājsaimnieci uztaisīja pāris mēnešos. Beigās viņa pati saprata, ka to pieļāva. Jo gribēja jau tikai labu - lai viņš ir paēdis, lai viss viņam ir, lai drēbes tīras un izgludinātas, lai mājoklis tīrs un sakārtots, lai piektdienā pēc darba ir auksts aliņš ledusskapī, utt. Bet tam viņas draugam jau tikai labi, ikdiena ir atvieglota un nav ne mazākās nojausmas, ka viņam sieviete mauc kā vāvere ritenī.
17.09.2023 21:11 |
 
Reitings 291
Reģ: 10.04.2018
Meldra23 @ 16.09.2023 15:02
Man šajā ziņā ir paveicies, jo mums ar draugu ir sadalīti darbi. Es gatavoju ēst, viņš mazgā traukus. Viņš slauka grīdas, es mazgāju grīdas. Miskasti iznes viņš. Putekļus noslauku es.
Es saprotu, ja sieviete ir mājsaimniece un vīrs strādā, tad jā, viņa pa dienu var izdarīt mājas darbus, bet ja abi strādā, bet sieviete visu mājās dara viena, tad tas ir galīgi garām. Un lieki piebilst, ka tieši šādas sievietes visbiežāk tiek krāptas.

Atgādināja The Sopranos epizodi
16.09.2023 23:01 |
 
Reitings 291
Reģ: 10.04.2018
Gunittta @ 16.09.2023 14:54
Bieži redzu kā manas pazīstamās sievietes (draudzenes, radinieces) gatavas kļūt par kalponēm saviem vīriešiem. Kāpēc tā notiek? Piemērs - bijām radi sabraukuši ciemos uz vecmammas dzimšanas dienu. Bija saklāts galds un divas radinieces visu laiku apkalpoja savus vīrus, lika saviem vīriem ēdienu šķīvī, ielēja sulu vai alkoholu glāzē, prasīja vislaik, vai viņam nevajag neko atnest, padot utt. Bet tie abi veči pat nevienu reizi nepateica sievām paldies un nepalīdzēja viņām. Tik sēdēja un rija un dzēra. Otrs piemērs - pasaucu savu draudzeni pēc darba atnākt ciemos. Bet viņa nekad nevar, jo viņas Armandiņš atnāks no darba izsalcis un viņam patīkot kārtība, tāpēc viņai viss jāizslauka, jāizmazgā utt. Viņa atnāk piekususi no darba arī, bet viņai viss jāizdara vēl pa māju vienai. Kas notiktu, ja vienu vakaru tas Armandiņš pats visu sakārtotu un pagatavotu ēst? Es saprastu, ja tie veči būtu invalīdi, bet pašiem ir rokas, kājas, priekš kam viņi ir jāapkalpo? Tāda sajūta, ka drīz sāks dibenu tualetē slaucīt saviem vīriem. ?
P.S. Es atbalstu rūpes, bet visam ir robežas

Tās ir sievietes, kas meklēja veci ar naudu un cerēja dzīvot par viņa naudu jau skolas gados. Pavisam vienkārši. Tādu sieviešu ir ļoti daudz, kas negrib stāties augstskolā, ne strādāt, bet līdz 25 gadu vecumam notusēties par vecāku naudu, reklamēt sevi iekš IG (kā pieejamu), un tad vienkārši gaida šādus večus kad jau deg dzemde, kas viņas apbērno un uztur uz vecumu un neiebilst, ka viņas nestrādā.
16.09.2023 22:57 |
 
Reitings 656
Reģ: 28.07.2023
akul12 @ 16.09.2023 21:05

Vecā paaudze, ko jaunā paaudze piedāvā vietā?
Kāda būtu cieņpilna kopdzīve jaunajai paaudzei?

Jaunā paaudze pat nevar izdomāt pie kāda dzimuma pieder, ko viņi var piedāvāt. 😁
16.09.2023 22:48 |
 
Reitings 1067
Reģ: 31.07.2023
Aldis30 @ 16.09.2023 21:56
Precīzi!!!!

Mmm chotkais komentaars
16.09.2023 22:09 |
 
Reitings 17290
Reģ: 27.11.2018
GhostGG @ 16.09.2023 22:00

Nu, ko lai saka, tad ir jāņem teiciens no sieviešu vārdu kŗājuma, ko viņām patīk bieži sludināt - Sievietēm jāmeklē vienlīdzīgi pelnoš partneris hi hi ?
es nerunaju par sevi, bet kopuma par apgalovjumiem. Bullsit, tad janem majkalpotajas vai jauztur sieviete pilniba. Ne nu varbut kada apkart ari leka , jo vinai kada rekins nomaksats , bet del kkadiem rekiniem kadam kalpot nesmidiniet
16.09.2023 22:06 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Abi strada, abi nogurst, tapec abi piedalas majas darbos, nevis sievite velk visu viena ka izdedzis, parguris zirgs, jo kundzins vairak maksa rekinus.

Nu, ko lai saka, tad ir jāņem teiciens no sieviešu vārdu kŗājuma, ko viņām patīk bieži sludināt - Sievietēm jāmeklē vienlīdzīgi pelnoš partneris hi hi 🙃
16.09.2023 22:00 |
 
Reitings 2688
Reģ: 03.06.2023
Derisa @ 16.09.2023 18:58

Mūsdienu puišeļi labāk izvēlas darīt sieviešu darbus, nevis pelnīt naudu un atļauties skaistu sievieti, kas to izdarīs. Vieglāk jau ir izmazgāt grīdu kā nopelnīt labu daudzumu piķa. Nu un tad vīrieši kļūst bābiski, kamēr sievietes-vīrišķīgas
Precīzi!!!!
16.09.2023 21:56 |
 
Reitings 2688
Reģ: 03.06.2023
Ja vīrs ir Top G tad nav variantu, jāizdabā. Savādāk vietā būs cita.
16.09.2023 21:54 |
 
Reitings 17290
Reģ: 27.11.2018
Abi strada, abi nogurst, tapec abi piedalas majas darbos, nevis sievite velk visu viena ka izdedzis, parguris zirgs, jo kundzins vairak maksa rekinus.
16.09.2023 21:53 |
 
Reitings 17290
Reģ: 27.11.2018
Nu nezinu, ja abi strada un abi nogurst, vai tapec, ka piem. sieveitei ir mazak apmaksats (un varbut pat emocionali/fiziski grutaks) darbs, vina mazak iegulda rekinos, bet teiksim iegulda sava skaistumkopsana, kaut kur citur , vai tapec ir tip godigi, ka vina dara visu, vai gandriz visu majas , sadzive.
16.09.2023 21:52 |
 
Reitings 174
Reģ: 09.09.2023
Minelūše @ 16.09.2023 19:19

Protams. Arī mani aprūpēt nav neviena pienākums.

Interesantas tev attiecības, kur nevienam nav nekādu pienākumu pret otru.
16.09.2023 21:10 |
 
Reitings 1577
Reģ: 11.04.2023
Inna86 @ 16.09.2023 20:51
Kad biju jauna un ne tik gudra, tad atceros, ka ar gatavošanu un tīrīšanu izrādiju savu mīlestību un rūpes, jo savādāk nemācēju, šis laikam pārņemt jo vecākām paaudzēm. Bet meitenes esiet gudras, pašpietiekamas un neatkarīgas, nav pieauguši vīrieši jāapkalpo.

Vecā paaudze, ko jaunā paaudze piedāvā vietā?
Kāda būtu cieņpilna kopdzīve jaunajai paaudzei?
16.09.2023 21:05 |
 
Reitings 326
Reģ: 25.01.2021
Inna86 @ 16.09.2023 20:51
Kad biju jauna un ne tik gudra, tad atceros, ka ar gatavošanu un tīrīšanu izrādiju savu mīlestību un rūpes, jo savādāk nemācēju, šis laikam pārņemt jo vecākām paaudzēm. Bet meitenes esiet gudras, pašpietiekamas un neatkarīgas, nav pieauguši vīrieši jāapkalpo.

Ja vīrietis parūpējas par finansiālo pusi, vēlme gatavot, rūpēties utt nāks dabiski. Ar aboltusiem, kas nav spējīgi pelnīt pietiekami, nevajag pat ielaisties, kur nu vēl aprūpēt.
Pašas mēs viņus izlaižam
16.09.2023 21:01 |
 
Reitings 390
Reģ: 03.08.2022
Kad biju jauna un ne tik gudra, tad atceros, ka ar gatavošanu un tīrīšanu izrādiju savu mīlestību un rūpes, jo savādāk nemācēju, šis laikam pārņemt jo vecākām paaudzēm. Bet meitenes esiet gudras, pašpietiekamas un neatkarīgas, nav pieauguši vīrieši jāapkalpo.
16.09.2023 20:51 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits