Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Manikīrs

 
Reitings 2723
Reģ: 05.09.2023
Sveikas meitenes! 👋
Pāris gadus neesmu lietojusi manikīra pakalpojumus. Tomēr pēdējā laikā sāk gribēties. Tomēr man gribētos to veidot mājas apstākļos un tā, lai būtu noturīgs. Pēdējo dienu laikā man parādās reklāmas ar tādiem kā līmējamiem nagiem, kuri jāsacietē zem UV gaismas un tad arī attiecīgi var novīlēt pēc savas gaumes. Kā arī gēllaka, kuru vienkārši uzklāj un turas kādas divas nedēļas. Sakiet, vai esat ko tādu mēģinājušas un vai pašas veicat manikīru mājas apstākļos?
13.09.2023 16:11 |
 
Reitings 749
Reģ: 14.05.2019
SarmaD @ 13.09.2023 16:11
Sveikas meitenes! ?
Pāris gadus neesmu lietojusi manikīra pakalpojumus. Tomēr pēdējā laikā sāk gribēties. Tomēr man gribētos to veidot mājas apstākļos un tā, lai būtu noturīgs. Pēdējo dienu laikā man parādās reklāmas ar tādiem kā līmējamiem nagiem, kuri jāsacietē zem UV gaismas un tad arī attiecīgi var novīlēt pēc savas gaumes. Kā arī gēllaka, kuru vienkārši uzklāj un turas kādas divas nedēļas. Sakiet, vai esat ko tādu mēģinājušas un vai pašas veicat manikīru mājas apstākļos?
tieši šobrīd taisu savu manikīru. 😀 Man ir bojāts viens nags, kas nozīmē to, ka estētiski skaisti ir regulāri apmeklēt manikīru un vēlams ar gēllaku. Gāju pie speciālista reizi mēnesī, bet tad apnika, ka man ir jāpielāgojas kāda grafikam + jātērē laiks ceļā + bieži vien kàds nags nolūza ātrāk kā plānots.
Tad nu iegādājos uv lampu no 1a.lv līdz 20 eur (bet šķiet, ka lētāk), nopirku elektronisko vīli aliexpress un dažādas gēllakas tur (jo lētāk un mazāki tilpumi līdz ar to lielāka dažādība). Tad šobrīd jau gadus 3 veicu manikīru mājās un esmu priecīga, kad varu darīt to, kad man vien vajag. Parasti taisu apmēram reizi 3 nedēļās un tikai klasiski vienā krāsā.
Man nepatīk novīlēšanas process un kutikulas arī neņemu nost. Šobrīd vīlēju nost ar parasti vīli. laika ziņā kopumā manikīrs man aizņem ap 1h un esmu priecīga, kad varu darīt tad, kad jūtu, ka vajag. 🙂
13.09.2023 20:52 |
 
Reitings 686
Reģ: 23.03.2020
Mājās taisītie nagi ar gēla laku turas labi ja nedēļu. Ja būtu tās pašas 3,tad nesūdzētos un taisītu mājās.😀 Pat nezinu,ko daru nepareizi,vairākus video YT esmu skatījusies utt.
Kā arī nepatīk novilēšanas process.
13.09.2023 22:29 |
 
Reitings 749
Reģ: 14.05.2019
pradacandy @ 13.09.2023 22:29
Mājās taisītie nagi ar gēla laku turas labi ja nedēļu. Ja būtu tās pašas 3,tad nesūdzētos un taisītu mājās.? Pat nezinu,ko daru nepareizi,vairākus video YT esmu skatījusies utt.
Kā arī nepatīk novilēšanas process.
uzraksti savus soļus un kas Tev pēc nedēļas notiek ar viņiem?
13.09.2023 23:03 |
 
Reitings 1356
Reģ: 27.05.2023
Es manikīru sev taisu jau gadiem. Esmu ataudzējusi savus nagus un man viņi izskatās kā vienmēr svaigs perfekts gēla manikīrs.
Es lieku ''rubber base'' uz saviem nagiem, kas tas pats gēls vien ir, vienkārši klājas daudz foršāk un labāk un lietot vienkāršāk. Drogās var nopirkt. To zem lampas minūti. Novīlēt, apvīlēt, utt. Tad ar parasto nagu laku nokrāsoju nagus, vai sataisu dizainu, sazīmēju kko, nu vienalga. Jāpagaida drusku ilgāk kad nožūst, bet nekas traks nav, 5-10 min. Un tad ar gēla spīdīgo virskārtu pa virsu un lampā iekšā. Un aizņem kādu pusstundu plus mīnus. Ar tādu manikīru es varu nostaigāt kaut vai mēnešiem. Vienreiz sanāca 5 nedēļas, neskaitot ataugušo, nebija pilnīgi nekas noticis. Bet es ļoti reti kad nostaigāju ilgāk par nedēļu, patīk krāsas mainīt bieži :D
Es ar to rubber base arī savus nagus ataudzēju, jo man viņi ir plāni kā papīrs. Bet vispār lai nagu lakas un produkti turētos ir svarīgi nagu un kutikulu apstrādāt, lai ir sauss, nopulēts un, ja liek tipsis vai ko tādu praimeri obligāti vajag. Es nezinu ko viņš dara, bet man nekad neturējās tipši virsū kādreiz, sāku lietot praimeri uzreiz problēma pazuda.
14.09.2023 11:14 |
 
Reitings 16
Reģ: 04.10.2023
Sveikas.eju pie manikiires.taisu gelish,manikire vienmer piemeklee piemerotaako dizainu un kraasu.
04.10.2023 15:55 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
Nu jau kādus 4 mēnešus veicu manikīru pati sev mājās ar gēllaku. Skatījos daudz Youtube video pamācības, kā arī ir draudzenes-manikīra meistares, kurām var palūgt padomu😁 Ar noturību problēmu nav. Iegādājos nelielu UV/LED lampu, rubber base (jo zinu, ka šis uz maniem nagiem strādā vislabāk), nude toni un topu bez lipīgā slāņa. + praimeris un attaukotājs. Domāju, ka vīlītes, knaiblītes lielākajai daļai mājās ir standartā 😁
Gaidu šobrīd no Aļika frēzi. Varbūt ar to process būs nedaudz ātrāks😁 Bet tā man tas aizņem kādu pusotru stundu. Es visu daru čiliņā ar seriālu fonā😁
Bet man nav nevienam jāpielāgojas, jātērē laiks, degviela utt. Kā arī tas sanāk lētāk 🙃
06.11.2023 13:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits