Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Draugi

 
Reitings 174
Reģ: 09.09.2023
Vai jums arī gadiem ejot ir pazuduši draugi? Un kāpēc?
Man kaut kā tā sanāca, ka ar lielāko daļu draugu atsvešinājos. Bija daži, kas pameta valsti un kontakts pazuda. Ar lielāko daļu sapratu, ka mums nav īsta draudzība, bet vienkārši - mācāmies tajā pašā klasē/kursā, strādājam tajā pašā darbā, tāpēc pavadām laiku kopā. Bet kad apstākļi pamainās, šādas draudzības ātri izjūk, jo nekas īsti netur kopā. Un bija arī cilvēki par ko sapratu - mēs esam pārāk dažādi, man vairs nav vēlēšanās kontaktu turpināt. Tagad tuvu pie 30 gadiem attapos, ka man ir 0 draugu, tiešām vairs nav vispār neviena. No vienas puses es gribētu draugus, bet ir grūti atrast tādus cilvēkus, kas tiešām šķistu savējie.
Es nemeklēju ieteikumus, kā pie draugiem tikt, tikai gribētu dzirdēt jūsu pieredzes. Cik draudzības ir izdevies saglabāt laika gaitā, vai viegli veidojat jaunas draudzības? U.tml. jebkādi viedokļi par draudzības tēmu :)
10.09.2023 12:19 |
 
Reitings 91
Reģ: 14.08.2023
Ļoti līdzīga tēma par draugiem jau bija nesen forumā no citas autores.
Man nav neviena drauga, un es ne minūti par to nepārdzīvoju, tikai uzgavilēju, ka esmu brīva. Bez draugu saistībām nav nevienam jāpielāgojas, jāzvana, jāraksta, nav vairs jasaskaņo brīvais laiks, kā, kur pavadīt. Redzu tikai ieguvumus, vairs nekontaktēties vispār. Nepārdzīvoju par draudzībām, kas beidzās skolā, tehnikumā un pēc tam, man ir pilnīgi labi būt vienai. Par cik esmu ļoti liela intriverte, es mīlu laiku pavadīt vienatnē un ar otru pusīti tas arī viss. Nekādas draudzības nemeklēju, nepietrūkst. Runājot par iemesliem, kapec pazuda draugi, tāpēc ka, mainījās intereses draudzenēm interesēja alkohols,draugu tusiņi, nodarbības, kas man galīgi neinteresēja.
Tagad tuvu pie 30 gadiem attapos, ka man ir 0 draugu, tiešām vairs nav vispār neviena.

Kāpec tevi tas tik ļoti satrauc? Atbildi pati sev uz šo jautājumu. Man arī ir 0 draugu ,mans ex pat mani nedaudz apsmēja un pazobojās, ka man nav draugu, bet es to ļaunā neņēmu, jo visiem draugi nav vajadzīgi. Turklāt viņš mēdza sūdzēties, ka nav miera no tiem draugiem, zvana katru otro dienu. Ja tu esi super ekstraverts cilvēks un nevari iztikt bez draugiem, nu tad ej uz kādām nodarbībām un meklē sev tos draugus.
Ko esmu piefiksējusi, ka ir daži draugi, kuri draudzējas, jo tā ir izdevīgi, un draugs būdams, tu viņiem sniegsi pakalpojumus.
10.09.2023 13:09 |
 
Reitings 839
Reģ: 18.01.2023
Man ir ļoti viegli veidot jaunas draudzības. Man arī ir tuvu 30 un ir daudz draugu. Bet gadiem ejot esmu izsijājusi, kuri ir tiešām sirdsdraugi. Tādi man ir 5. Kas arī nav maz. Tie ir tie, kas kritīs un celsies, palīdzēs nakts vidū, kas vienmēr pateiks acīs patiesību utt. Manuprāt, draudzības ir tās pašas attiecības un pie tām ir jāstrādā.
10.09.2023 13:15 |
 
Reitings 174
Reģ: 09.09.2023
Ausmas tante @ 10.09.2023 13:15
Man ir ļoti viegli veidot jaunas draudzības. Man arī ir tuvu 30 un ir daudz draugu. Bet gadiem ejot esmu izsijājusi, kuri ir tiešām sirdsdraugi. Tādi man ir 5. Kas arī nav maz. Tie ir tie, kas kritīs un celsies, palīdzēs nakts vidū, kas vienmēr pateiks acīs patiesību utt. Manuprāt, draudzības ir tās pašas attiecības un pie tām ir jāstrādā.

Pieci tuvi draugi ir ļoti daudz. Manuprāt, ļoti reti kuram cilvēkam tā ir.
Piekrītu, ka draudzības prasa kaut kādu ieguldīšanos, un tur es esmu pagātnē kļūdījusies - ar tām draudzenēm, kas pārvācās citur vai pārgāja uz citu skolu pat nemēģināju uzturēt kontaktu. Pie daļas noteikti esmu pati vainīga.
10.09.2023 13:21 |
 
Reitings 2686
Reģ: 03.06.2023
Piekrītu! Lai iegūtu un noturētu draugus - nozīmē ieguldīties. (Iet uz jubilejām, izpalīdzēt, utt.) ko man nepatīk darīt, jo esmu antisociāls. Tāpēc man arī nav draugu, + ļoti labi jūtos vienatnē.
10.09.2023 13:25 |
 
Reitings 12
Reģ: 31.08.2023
Man nav viegli veidot jaunas draudzības. Draudzības beidzās, jo sapratu, ka neko es vērtīgu neiegūstu no tā laika, ko pavadu ar draudzenēm. Nebija nekāda piepildījuma, nebija saturīgu un interesantu sarunu, tikai tukša laika nosišana, parunājot par muļķībām, vispārīgām lietām. Nepatika klausīties sūdzībās par privāto dzīvi, tādēļ vairs nekomunicēju. Bija arī regulāra naudas prasīšana, lai aizdodu naudu, kas man galīgi nepatika. Esmu sapratusi, ka tādā gadījumā labāk laiku pavadu lietderīgi viena pati. 🙂
10.09.2023 13:30 |
 
Reitings 16535
Reģ: 21.08.2023
Es pārcēlos uz citu valsti, un visas draudzības lēnām pagaisa. No sākuma vēl visādas sarakstes, video zvani, bet lēnām tas izplēnēja. Šobrīd atbraucot divas vai trīs reizes gadā satiekos ar dažām draudzenēm, bet tādu īstu saskarsmes punktu kā agrāk vairs nav. Uz vietas ir paziņas, darba kolēģes, par tādu vientulību nesūdzos 🙂
10.09.2023 13:44 |
 
Reitings 17123
Reģ: 27.11.2018
Man ir daudz draugi, easy izveidoju kontaktu visur kur eju, diezgan biezi mainas, jo ka te mineja- izaug, mainas intreses, vide utt
10.09.2023 15:20 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Man arī nav draugu, laika gaitā kontakts pazuda, intereses mainījās, katram sava ģimene, dzīve un aizņemtība. Ja godīgi, tad arī priecājos, ka tā. Ir otra pusīte, paziņa, kuram varu uzrakstīt reizi mēnesī vai retāk, ar to man arī pietiek. Esmu izteikta introverte, ļoti patīk būt vienai, tāpēc sarunas, sarakstes un tikšanās nesajūsmina.
10.09.2023 15:40 |
 
Reitings 2686
Reģ: 03.06.2023
Otiiilija @ 10.09.2023 15:20
Man ir daudz draugi, easy izveidoju kontaktu visur kur eju, diezgan biezi mainas, jo ka te mineja- izaug, mainas intreses, vide utt
Es tos saucu par paziņām.
10.09.2023 15:47 |
 
Reitings 30
Reģ: 16.11.2022
Tā tas laikam notiek visiem, manā gadījumā, ir tādi kas tikko pēc skolas pabeigšanas aizmuka no Latvijas dzīvi veidot Norvēģijā vai Anglijā, un ar tiem kas palika tepat draudziba izjuka jo šie atrada sev draudzenes/sievas. un tad jau vairs nav laika tikties utt, viss laiks jāvelta attiecibām un jāizpatīk draudzenēm.
10.09.2023 15:58 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Kaut kad forumā šo jau stāstīju, bet nu lai iet vēlreiz - man draudzības ir ļoti svarīgas, strādāju, lai tās uzturētu. Gadu gaitā, protams, daži draugi ir atsijājušies.
Draugi ir foršākais, kas var būt, ja strādāsi pie attiecībām.
10.09.2023 18:49 |
 
Reitings 1403
Reģ: 19.05.2016
Pārsvarā man ir vīrieši draugi. Dažreiz viņi nozūd, kad uzrodas kāda otra pusīte, kurai ar mūsu draudzību ir problēmas un tad uzrodas atpakaļ - neuztveru to personiski. Bet kad "labākā draudzene" mani pat neinformē, ka precās un patur lokā tikai, lai naudu "aizņemtos", sapratu, ka attiecības ir tikai manā galvā. Man būtībā pietiek ar paziņām, neizjūtu vairs vajadzību pēc intensīvas čupošanās. Man ir ļoti mīļa māsa un ļoti mīļš brālēns - ar to pietiek.
10.09.2023 20:47 |
 
Reitings 291
Reģ: 10.04.2018
Jupiter @ 10.09.2023 20:47
Pārsvarā man ir vīrieši draugi. Dažreiz viņi nozūd, kad uzrodas kāda otra pusīte, kurai ar mūsu draudzību ir problēmas un tad uzrodas atpakaļ - neuztveru to personiski. Bet kad "labākā draudzene" mani pat neinformē, ka precās un patur lokā tikai, lai naudu "aizņemtos", sapratu, ka attiecības ir tikai manā galvā. Man būtībā pietiek ar paziņām, neizjūtu vairs vajadzību pēc intensīvas čupošanās. Man ir ļoti mīļa māsa un ļoti mīļš brālēns - ar to pietiek.

Tie nav draugi 😁, tie ir vienkārši tā saucamie 'beta orbiteri', kas no tevis gaida seksu un ko vairāk, tāpēc viņi nozūd, kad tu viņus neņem nopietni.
10.09.2023 22:00 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
lietotājs @ 10.09.2023 22:00

Tie nav draugi ?, tie ir vienkārši tā saucamie 'beta orbiteri', kas no tevis gaida seksu un ko vairāk, tāpēc viņi nozūd, kad tu viņus neņem nopietni.

ej taču ieskrieties beidzot :D
10.09.2023 22:49 |
 
Reitings 750
Reģ: 14.05.2019
Man draugi nav pazuduši gadiem ejot, bet tomēr katram ir savas lietas, ģimene un nesanāk tikties tik bieži, cik gribētos. Nedzīvojam arī tik tuvu vairs viens otram. Bet tà pat satikšanās ir, aicinàm uz svētkiem utt.
10.09.2023 23:40 |
 
Reitings 1476
Reģ: 01.11.2022
lietotājs @ 10.09.2023 22:00

Tie nav draugi ?, tie ir vienkārši tā saucamie 'beta orbiteri', kas no tevis gaida seksu un ko vairāk, tāpēc viņi nozūd, kad tu viņus neņem nopietni.

?feature=shared
Muldoņām kā veltījums Ufo atdzimusī dziesma.
10.09.2023 23:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits