Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Cepeškrāsns

 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Ko ir jāņem vērā, izvēloties cepeškrāsni? Veikalos cenas no 200-800 eur un es neko nesaprotu. Varbūt ir kādi ieteikumi?
Ar plītsvirsmām liekas vieglāk, bet ja varat ko ieteikt, ņemšu vērā.
06.09.2023 14:33 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4964
Reģ: 03.11.2012
Lula @ 06.09.2023 14:33
Ko ir jāņem vērā, izvēloties cepeškrāsni? Veikalos cenas no 200-800 eur un es neko nesaprotu. Varbūt ir kādi ieteikumi?
Ar plītsvirsmām liekas vieglāk, bet ja varat ko ieteikt, ņemšu vērā.

Pirms daudziem gadiem, nopirku savu pirmo cepeškrāsni un baigi nofeiloju 😅
Nopirku tādu, kurai ir automātiskais režīms ar ventilātoru un to ventilātoru nevarēja nekādi atslēgt (konsultējos pat ar elektriķi), lai kādu režīmu slēgtu viņš standartā strādāja. Tāpēc tagad man ir mācība uz visu mūžu čekot, lai ventilātora režīms būtu kā atsevišķa funkcija.
Šobrīd lietoju Miele virsmu un cepeškrāsni, man ļoti patīk, galīgi nevaru sūdzēties 👍🏻
06.09.2023 14:43 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
vivii @ 06.09.2023 14:43

Pirms daudziem gadiem, nopirku savu pirmo cepeškrāsni un baigi nofeiloju ?
Nopirku tādu, kurai ir automātiskais režīms ar ventilātoru un to ventilātoru nevarēja nekādi atslēgt (konsultējos pat ar elektriķi), lai kādu režīmu slēgtu viņš standartā strādāja. Tāpēc tagad man ir mācība uz visu mūžu čekot, lai ventilātora režīms būtu kā atsevišķa funkcija.
Šobrīd lietoju Miele virsmu un cepeškrāsni, man ļoti patīk, galīgi nevaru sūdzēties ??

Paldies, čekošu šo!
Miele laikam diezgan dārgais gals, vai ne?
06.09.2023 14:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits