grib piespiest un pārliecināt dzemdēt

 
Reitings 115
Reģ: 21.06.2023
Vakar saskāros ar nepatīkamu situāciju. Sarunas laikā ar vīrieti, runājot par bērnu tēmu es pateicu, ka nevēlos bērnus vispār dzīvē, par cik esmu jauna, tad viņs līdz galam netic manam lēmumam nedzemdēt dzīves laikā. Teica, ka es pārdomāšot pēc gadiem un sagribēšot tomēr vismaz vienu bērnu.Prasija un izprašņāja mani, par to kāds ir iemesls bērnu negribēšanai, un ar visu varu mēģināja mani pārliecināt, tomēr apdomāties un dzemdēt bērnu,tā itkā tas būtu tik ātri un vienkārši.Es biju šausmās. Ar vīrieti esam randiņu periodā, nedzīvojam kopā un neesam pāris.
Vīrietis pats grib bērnus un ir gatavs ģimenei. Viņs ļoti satraucas par manu lēmumu, sakot, bet kurš tad vecumdienās tev ūdens glāzi pasniegs? Es teicu, ka nedomāju par vecumdienām, jo tās ir aiz kalniem.
Mani secinājumi - Šī visa saruna man lika aizdomāties, par to cik grūti ir sabiedrībai pieņemt cita cilvēka lēmumus, īpaši, ja tie atšķiras no vairākuma pieņemtajá normām. viņi nav gatavi tos pieņemt un samierināties, viņiem vajag par katru cenu otru pārliecināt, darīt tā, kā viņi uzskata par pareizu.
Kopumā man liekas, ka tomēr mūsu sabiedrība ir tendēta/vēlas mums uzspiest bērnu dzemdēšanu, sakot jo vairāk jo labāk. Pat nezinu, kurš dzimums grib vairāk uzpiest bērnu esamību sievietes jeb vīrieši.
Kādas ir jūsu pārdomas? Turpinājums komentāros.
05.09.2023 03:54 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
Jā, Tu iespējams pārdomāsi. Bet varbūt nepārdomāsi. Radīt bērnu tikai tāpēc, ka varbūt pārdomāsi var izrādīties lielāka dzīves kļūda. Šodien bērnus rada līdz 40 un dažreiz vēl vēlāk. Ja pārdomāsi uz 35, nekas nav zaudēts. Zinot personīgi cilvēkus, kas uzauguši kā negribēti bērni - neviens nav pelnījis tādu bērnību.. un ar puisi tātad jums vnk nesaskan. Viņš bērnus grib tagad, tāpēc Tev būtu pieklājīgi viņu laist vaļā, lai viņš var iet un piepildīt sapņus citur.
Šo tēmu pati izrunāju otrajā, trešajā randiņā. Pec 30 man nav vēlēšanās randiņot, ja uzreiz zinu, ka tur nekas nebūs, jo skaidri zinu, kādu nākotni vēlētos. Manuprāt, tā ir labāk visiem iesaistītajiem.
05.09.2023 20:18 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
Ko man iesākt šajā situācijā, lai nebūtu domstarpību

Šķirties. You do you. Bet ja viņš grib bērnus un Tu nē, tad nevajadzētu nevienam sevi upurēt otra vēlmēm.
06.09.2023 00:51 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
profile picture @ 05.09.2023 03:54
Vakar saskāros ar nepatīkamu situāciju. Sarunas laikā ar vīrieti, runājot par bērnu tēmu es pateicu, ka nevēlos bērnus vispār dzīvē, par cik esmu jauna, tad viņs līdz galam netic manam lēmumam nedzemdēt dzīves laikā. Teica, ka es pārdomāšot pēc gadiem un sagribēšot tomēr vismaz vienu bērnu.Prasija un izprašņāja mani, par to kāds ir iemesls bērnu negribēšanai, un ar visu varu mēģināja mani pārliecināt, tomēr apdomāties un dzemdēt bērnu,tā itkā tas būtu tik ātri un vienkārši.Es biju šausmās. Ar vīrieti esam randiņu periodā, nedzīvojam kopā un neesam pāris.
Vīrietis pats grib bērnus un ir gatavs ģimenei. Viņs ļoti satraucas par manu lēmumu, sakot, bet kurš tad vecumdienās tev ūdens glāzi pasniegs? Es teicu, ka nedomāju par vecumdienām, jo tās ir aiz kalniem.
Mani secinājumi - Šī visa saruna man lika aizdomāties, par to cik grūti ir sabiedrībai pieņemt cita cilvēka lēmumus, īpaši, ja tie atšķiras no vairākuma pieņemtajá normām. viņi nav gatavi tos pieņemt un samierināties, viņiem vajag par katru cenu otru pārliecināt, darīt tā, kā viņi uzskata par pareizu.
Kopumā man liekas, ka tomēr mūsu sabiedrība ir tendēta/vēlas mums uzspiest bērnu dzemdēšanu, sakot jo vairāk jo labāk. Pat nezinu, kurš dzimums grib vairāk uzpiest bērnu esamību sievietes jeb vīrieši.
Kādas ir jūsu pārdomas? Turpinājums komentāros.

Neviens nevienam neko nedrīkst uzspiest. Ja nevēlies bērnus, bet vīrietis vēlas, tad šķiries un ļauj tam vecim atrast sievieti, ar kuru kopā veidot ģimeni ar bērniem. Un pati meklē veci, kurš arī nevēlas. Nedrīkst otram atņemt to, ko vēlas vai nevēlas.
06.09.2023 12:01 |
 
Reitings 1412
Reģ: 19.05.2016
Šis NAV jautājums, kurā var būt kompromisi.
06.09.2023 15:40 |
 
Reitings 17290
Reģ: 27.11.2018
Par ko brēka? Meklē arī kādu, kas negrib bērnus tak, pzdc
06.09.2023 18:21 |
 
Reitings 116
Reģ: 16.04.2023
Ja vīrietis tiešām ir tik fantastisks, var nodrošināt, rūpējas un būs lielisks tēvs - varbūt arī sagribēsi bērnus. Ja nē, tad nav īstais.
Kāpēc vispār negribi? Kā zini, ka pēc 10-15 gadiem nesagribēsi?
06.09.2023 21:37 |
 
Reitings 116
Reģ: 16.04.2023
Bet ja negribi bērnus, kāpēc tērēt savu laiku un ENERĢIJU domājot un runājot par to. Ir daudz vīriešu, kuri negrib bērnus, saiecies ar tādu.
06.09.2023 21:39 |
 
Reitings 291
Reģ: 10.04.2018
dietiskais.cukurs @ 05.09.2023 07:51
Te ir trīs varianti:
1. Izfantazēta situācija, lai pierādītu, cik briesmīga ir sabiedrība;
2. Viņš centās izskaidrot, kāpēc vajadzētu veidot ģimeni, bet tu savā galvā sadzirdēji "DZEMDĒSI UN PATIKS!!";
3. Tu šim vīrietim esi pēdējais vilciens, jo NEVIENS sevi cienošs vīrietis nelūgsies, viņš vienkārši no tevis atvadīsies. Īpaši, ja tikai tiekaties un attiecības vēl nav nopietnas.

Šis. Nekur nav problēmu vīrietim atrast jaunāku sievieti, kas grib bērnus. Ir pilns ar 20-25 gadīgām, kas grib būt mātes, un grib lai ir kāds kas var arī uzturēt. Vajag pārstāt vienkārši būt mīkstajam un redzēt, ka jūrā arī ir citas zivis.
Tāpat, cik daudz var trūkt tālredzības un neredzēt to izolējošo vientulības sajūtu, kas viņu sagaidīs, kad viņa būs veca un viņai neviens nebūs, kas par viņu parūpēsies, bet viņa būs kādā pansionātā, kurā pret viņu kaut kādi hindusi, arābi vai nēģeri attieksies kā pret lopu. Viņa tikai tad nožēlos, bet tagad gan n***š katru normālu vīrieti te internetā.
Man viena tāda ir turīga paziņa, kurai nav bērnu, un ir kļuvusi alkoholiķe. Konstanta depresija un domas par dzīves nozīmi un jēgu nevar viņu pamest.
07.09.2023 23:45 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
lietotājs @ 07.09.2023 23:45

Šis. Nekur nav problēmu vīrietim atrast jaunāku sievieti, kas grib bērnus. Ir pilns ar 20-25 gadīgām, kas grib būt mātes, un grib lai ir kāds kas var arī uzturēt. Vajag pārstāt vienkārši būt mīkstajam un redzēt, ka jūrā arī ir citas zivis.
Tāpat, cik daudz var trūkt tālredzības un neredzēt to izolējošo vientulības sajūtu, kas viņu sagaidīs, kad viņa būs veca un viņai neviens nebūs, kas par viņu parūpēsies, bet viņa būs kādā pansionātā, kurā pret viņu kaut kādi hindusi, arābi vai nēģeri attieksies kā pret lopu. Viņa tikai tad nožēlos, bet tagad gan n***š katru normālu vīrieti te internetā.
Man viena tāda ir turīga paziņa, kurai nav bērnu, un ir kļuvusi alkoholiķe. Konstanta depresija un domas par dzīves nozīmi un jēgu nevar viņu pamest.

Sakārā ar to, ka pastarpināti strādāju ar šo nozari, (apgādnieku pārādu piedziņas lietas) varu tev droši apgalvot, ka no visa klietnu skaita pansionātos ~80% ir ar bērniem un ne vienu vien, kuri pat negrib veikt normatīvajos aktos noteikots līdzmaksājumus par savu vecāku uzutrēšanos pansionātā, vai paši vecāki bēg no savām atvasēm projām, jo ir vardabība no atvašu puses dažādu apreibinošo vielu ietekmē.
08.09.2023 08:36 |
 
Reitings 113
Reģ: 17.01.2023
Vai šis ir augstvērtīgs vīrietis, kurš, viņa sievai dzemdējot, nodrošinās viņu un bērnu līdz dzīves galam?
08.09.2023 21:21 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
laimiigaaa @ 08.09.2023 21:21
Vai šis ir augstvērtīgs vīrietis, kurš, viņa sievai dzemdējot, nodrošinās viņu un bērnu līdz dzīves galam?

Jā, pirmā spieduma
08.09.2023 23:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!