Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Matu ataudzēšana.

 
Reitings 884
Reģ: 19.08.2023
Sveikas,
Matus krāsoju vai balinu jau 10 gadus. Gribu ataudzēt savu dabīgo matu krāsu, šobrīd ir balināti mati visā garumā. Tagad neesmu bijusi pie friziera gandrīz 3 mēnešus un tās ataugušās saknes izskatās vienkārši drausmīgi.😫
Man dabīgā matu krāsa ir tā saucamā latviešu pelēkā. Varbūt ir kādai kādi ieteikumi ko darīt? Iet nokrāsot matus tumšākus, lai tā pārēja nebūtu tik pamanāma (?), bet tā atkal ir matu bojāšana. Cik ilgā laikā kādai no jums sanāca ataudzēt matus ?
01.09.2023 16:21 |
 
Reitings 12
Reģ: 31.08.2023
Sveika!
Varbūt ir kādai kādi ieteikumi ko darīt? Iet nokrāsot matus tumšākus, lai tā pārēja nebūtu tik pamanāma (?), bet tā atkal ir matu bojāšana. Cik ilgā laikā kādai no jums sanāca ataudzēt matus ?

1} Ieteiktu, neskatīties uz krāsu paciņām drogās un citos veikalos, tas liks gribēt apstādināt audzēšanu dabīgo, un padoties kārdinājumam, nokrāsot saknes vai visu garumu.
2 } man sanāca ataudzēt dabīgos matus 2-3 gadu laikā, kopš pēdējās krāsošanas reizes visā garumā. Mani mati ir plāni, un aug ātri garumā, bet ne biezumā. Zinu citiem ir ka lēni aug biezumā, un arī lēni garumā., tad ir savādāk.
Mans matu tips izauga 2-3gadu laikā. Līdz pleciem un nedaudz pāri. Tas cik ilgs laiks būs Tev vajadzīgs, to noteiks, tavs manu biezums, garums un tips. Jo mati kuri ir līdz pleciem izaug ātrāk dabigajā tonī, nekā līdz krūtīm vai citā garumā. Pacietība un neatlaidība, un tad varēsi lepoties ar savu dabīgo matu krāsu.Man izdevās ataudzēt, tad izdosies arī Tev!
Kā ieguvumus, no matu nekrāsošanas varu minēt, ka ietaupas daudz naudas un laiks uz krāsošanu, ipāši, ja Tev ir biezi, un gari mati, kuri prasa pat divas paciņas ar krāsu, visā to garumā. Ietaupās kaudze naudas, nekrāsojot saknes katru mēnesi,un protams, mati netiek neatgriezeniski bojāti.
01.09.2023 18:25 |
 
10 gadi
Reitings 3543
Reģ: 13.03.2013
Domaju, ka root blending ar balayage varētu uztaisīt, lai nav tik drastiski pāreja.
01.09.2023 18:34 |
 
Patīk
Reitings 2725
Reģ: 08.05.2022
Varbūt aizej pie friziera, lai nokrāso Tev visus matus līdzīgā tonī kāda ir Tava dabīgā matu krāsa un tad ataudzējot pēc tam nebūs tik traka krāsu atšķirība.
01.09.2023 18:41 |
 
Reitings 268
Reģ: 17.05.2022
Lorra @ 01.09.2023 18:41
Varbūt aizej pie friziera, lai nokrāso Tev visus matus līdzīgā tonī kāda ir Tava dabīgā matu krāsa un tad ataudzējot pēc tam nebūs tik traka krāsu atšķirība.
Precīzi. Man bija līdzīga situācija kā autorei - gadiem balināti mati. Palīdzēja nokrāsošana ar saudzīgu krāsu sakņu krāsā un tad vienkārši vairs neaiztiek. Neiet griezt, mazgāt, cik iespējams, reti. Šobrīd pagājuši 4 gadi, esmu ar veselīgiem vienāda garuma matiem viscauri. Un atpakaļ pie blonda toņa, bet - tikai matu virsējā daļa.
01.09.2023 19:15 |
 
Reitings 755
Reģ: 03.11.2022
Linduxis @ 01.09.2023 19:15
Precīzi. Man bija līdzīga situācija kā autorei - gadiem balināti mati. Palīdzēja nokrāsošana ar saudzīgu krāsu sakņu krāsā un tad vienkārši vairs neaiztiek. Neiet griezt, mazgāt, cik iespējams, reti. Šobrīd pagājuši 4 gadi, esmu ar veselīgiem vienāda garuma matiem viscauri. Un atpakaļ pie blonda toņa, bet - tikai matu virsējā daļa.

Tas nozîmè, ka tagad balini virsèjo matu daļu vai kràso šķipsnas gaišākà tonī?
01.09.2023 22:57 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
Krāsot balinātus, sausus matus tumšā tonī ir ļoti sarežģīti, jo balinātam matam iekšā ir tukšums - būs jāpiepilda mats ar visiem matam trūkstošajiem pigmentiem, un pat tad - iespējams, vairākas reizes jo ātri izmazgāsies. Man bija tāda pati situācija, kā Tev un es aizgāju pie frizieres, lai esošajos blondajos "iepludina" mana dabīgā toņa šķipsnas balayage tehnikā, bet blondos notonē nedaudz tumšāk blondos. Tad Tev nebūs tās riebīgās pārejas, būs vieglāk ataudzēt un nebūs mati klāt jābojā.
02.09.2023 13:30 |
 
Reitings 884
Reģ: 19.08.2023
Paldies dāmas par ieteikumiem 💖
02.09.2023 21:47 |
 
Reitings 547
Reģ: 28.01.2023
Vai nav kādi šampūni/līdzekļi, kurus izmantot mājas apstākļos un lēnām krāsu saudzīgi izņemt ārā ?
03.09.2023 16:56 |
 
Reitings 2178
Reģ: 22.02.2023
Linduxis @ 01.09.2023 19:15
Precīzi. Man bija līdzīga situācija kā autorei - gadiem balināti mati. Palīdzēja nokrāsošana ar saudzīgu krāsu sakņu krāsā un tad vienkārši vairs neaiztiek. Neiet griezt, mazgāt, cik iespējams, reti. Šobrīd pagājuši 4 gadi, esmu ar veselīgiem vienāda garuma matiem viscauri. Un atpakaļ pie blonda toņa, bet - tikai matu virsējā daļa.
Par negriešanu tomēr diskutabli.Čolku sev pati griežu reizi mēnesī un tie mati ir veselīgi, biezi gali un ātri aug. Aizmugurē, ja ilgāk neaiztieku, tie gali paliek sausi un ar laiku sāk dalīties. Ja regulāti neapgrieztu tos 1-2 cm, būtu kā Kivičienei.
03.09.2023 17:51 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits