Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kāpēc daudz jaunas meitenes ir aptetovētas no galvas līdz kājām?

 
Reitings 291
Reģ: 10.04.2018
Nesaprotu, kāpēc pēdējos gados ir tāds trends jau 18 gadniecēm būt apsmērētam ar tinti?
Vai tiešām ir meitenes, kas uzskata, ka tetovējumi palielina pievilcību, un vīriešiem tas patīk?
Vēsturiski tetovējumi bija jūrniekiem, cilvēkiem ar skarbu dzīvesveidu, kur bija regulāra dzeršana, vai smags darbs, un arī uz vergiem, karavīriem, prostitūtām un noziedzniekiem.
Pat lielākā daļa vīriešu izvairījās uz sevis tetovēt, jo tad tu asociējies ar zemu sociālo šķiru.
Vai tā varētu būt, ka sievietes kas tetovējās, mēģina validēt/apliecināt sevi jo jūtas kāda iemesla dēļ mazvērtīgas un grib izcelties, jo viņu dzīvē trūkst autoritātes vai jebkādu standartu?
Kā jau teicu, vēsturiski tetovējumi bija pazīme par nepakļaušanos sabiedrības normām, kas liecināja par vēlmi atrauties no noteikumiem.
Parasti tetovējumi bija kā brīdinājuma zīme normālajiem cilvēkiem, ka "labāk ar mani neielaisties", jo viņi spēlēja pēc citiem noteikumiem (karavīri, jūrnieki, kas bija gatavi nogalināt, utt).
31.08.2023 20:52 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
Tetovējos, jo man tas patīk un galīgi neinteresē aprobežotu vīriešu domāšana. Ir 21.gadsimts , sievietes dzīvo sev , nevis vīriešiem. Cik tev gadu ? 60? Zini cik vispār maksā viens tetovējums? Šaubos vai zemais slānis to var atļauties.
Kāpēc tevi vispār uztrauc jaunas meitenes ? Domā ka tu viņām interesē ? Varu tevi apbēdināt , domāju ka nē.
31.08.2023 20:55 |
 
Reitings 291
Reģ: 10.04.2018
Metaforaas @ 31.08.2023 20:55
Tetovējos, jo man tas patīk un galīgi neinteresē aprobežotu vīriešu domāšana. Ir 21.gadsimts , sievietes dzīvo sev , nevis vīriešiem. Cik tev gadu ? 60? Zini cik vispār maksā viens tetovējums? Šaubos vai zemais slānis to var atļauties.
Kāpēc tevi vispār uztrauc jaunas meitenes ? Domā ka tu viņām interesē ? Varu tevi apbēdināt , domāju ka nē.

Es to redzu vienkārši, ka vācu, franču un zviedru sievietēm - ārvalstu studentēm, Latvijā tetovējumu vispār nav nekur atklātajās ķermeņa daļās (es ļoti pamanu detaļas). Bet latvietēm un krievietēm ir pilns, ka pat nav īpaši jāatklāj krūšu daļa, bet tu jau redzi ka viņai uz kakla kaut kādas melnas strīpas rēgojas, kas ir ļoti atbaidoši.
Tur nav cits skaidrojums, kā zemāka sociālā šķira.. Šis trends vairāk Austrumeiropiešu zemēs izplatīts, tik agrīnā vecumā notetovēt sevi.
Tas neko nenozīmē, cik tetovējums maksā, jo cilvēki krāj naudu un izrāda citiem, ka dzīvo labāk nekā patiesībā. Tāpat kā tas 'iphone' trends slāvu zemēs.
31.08.2023 21:01 |
 
Reitings 1002
Reģ: 20.06.2023
lietotājs @ 31.08.2023 21:01

Es to redzu vienkārši, ka vācu, franču un zviedru sievietēm - ārvalstu studentēm, Latvijā tetovējumu vispār nav nekur atklātajās ķermeņa daļās (es ļoti pamanu detaļas). Bet latvietēm un krievietēm ir pilns, ka pat nav īpaši jāatklāj krūšu daļa, bet tu jau redzi ka viņai uz kakla kaut kādas melnas strīpas rēgojas, kas ir ļoti atbaidoši.
Tur nav cits skaidrojums, kā zemāka sociālā šķira.. Šis trends vairāk Austrumeiropiešu zemēs izplatīts, tik agrīnā vecumā notetovēt sevi.
Tas neko nenozīmē, cik tetovējums maksā, jo cilvēki krāj naudu un izrāda citiem, ka dzīvo labāk nekā patiesībā. Tāpat kā tas 'iphone' trends slāvu zemēs.

Vienīgais, kas ir atbaidošs, ir tava aprobežotā domāšana.😄
31.08.2023 21:10 |
 
Reitings 2686
Reģ: 03.06.2023
Čaļi arī....
Tāda mode...
Reti kuriem tie tetovējumi ir gaumīgi un unikāli.
31.08.2023 21:14 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Jo vienkārši grib tetovējumus, omg🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Nepatīk, neskaties.
31.08.2023 21:14 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
lietotājs @ 31.08.2023 21:01

Es to redzu vienkārši, ka vācu, franču un zviedru sievietēm - ārvalstu studentēm, Latvijā tetovējumu vispār nav nekur atklātajās ķermeņa daļās (es ļoti pamanu detaļas). Bet latvietēm un krievietēm ir pilns, ka pat nav īpaši jāatklāj krūšu daļa, bet tu jau redzi ka viņai uz kakla kaut kādas melnas strīpas rēgojas, kas ir ļoti atbaidoši.
Tur nav cits skaidrojums, kā zemāka sociālā šķira.. Šis trends vairāk Austrumeiropiešu zemēs izplatīts, tik agrīnā vecumā notetovēt sevi.
Tas neko nenozīmē, cik tetovējums maksā, jo cilvēki krāj naudu un izrāda citiem, ka dzīvo labāk nekā patiesībā. Tāpat kā tas 'iphone' trends slāvu zemēs.

Kāda starpība kur vispār kāds tērē naudu? Viens pa visu algu pērk pīpjus , cits tetovējumus. Ne jau tev ar to jādzīvo, kāpēc tāds stress?
31.08.2023 21:15 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Metaforaas @ 31.08.2023 21:15

Kāda starpība kur vispār kāds tērē naudu? Viens pa visu algu pērk pīpjus , cits tetovējumus. Ne jau tev ar to jādzīvo, kāpēc tāds stress?

Manuprāt, autoram zemē izmesta nauda ir nopirktais dators vai viedierīce, kas ļauj "spīdēt" šajā un citos forumos.
31.08.2023 21:17 |
 
Reitings 1961
Reģ: 22.02.2023
lietotājs @ 31.08.2023 21:01

Es to redzu vienkārši, ka vācu, franču un zviedru sievietēm - ārvalstu studentēm, Latvijā tetovējumu vispār nav nekur atklātajās ķermeņa daļās (es ļoti pamanu detaļas). Bet latvietēm un krievietēm ir pilns, ka pat nav īpaši jāatklāj krūšu daļa, bet tu jau redzi ka viņai uz kakla kaut kādas melnas strīpas rēgojas, kas ir ļoti atbaidoši.
Tur nav cits skaidrojums, kā zemāka sociālā šķira.. Šis trends vairāk Austrumeiropiešu zemēs izplatīts, tik agrīnā vecumā notetovēt sevi.
Tas neko nenozīmē, cik tetovējums maksā, jo cilvēki krāj naudu un izrāda citiem, ka dzīvo labāk nekā patiesībā. Tāpat kā tas 'iphone' trends slāvu zemēs.
Par studentēm nezinu, bet Skandināvijā, Vācijā un UK ļoti daudzām sievietēm ir tetovējumi, no visiem sabiedrības slāņiem.
Random vīriešu viedoklis man mazsvarīgs, bet manējam patīk.
31.08.2023 21:27 |
 
Reitings 291
Reģ: 10.04.2018
Lula @ 31.08.2023 21:17

Manuprāt, autoram zemē izmesta nauda ir nopirktais dators vai viedierīce, kas ļauj "spīdēt" šajā un citos forumos.

Nu, tavai zināšanai, sievietes ar tetovējumiem nekad par modelēm nevarēs kļūt aģentūrās, kur var labi pelnīt ar savu dabīgo, labo izskatu. Varbūt tikai kaut kādās pagrīdes aģentūrās kur modelē humpalu veikalam un kur viss ķermenis nosegts ar lupatu. Tā kā uztetovēt uz sevis kaut ko, tā ir vienkārši neatgriezeniska ķermeņa sabojāšana, un tavs potenciāls, iespējas un vērtība zūd visās jomās.
Zinu darba devēju, kas dažām darba intervijā ieraudzīja tetovējumus (neaizsegtus), un tad viņi saprata, ka šī persona nav piemērota, jo visticamāk ir 'paviegls' raksturs. Protams, atkarīgs, kas par darbu, bet ja plānojat būt kur ir atbildība, kārtīgums tad neies cauri. Veikala strādniekiem, zemākā sociālā slāņa darboņiem gan tas ir pavisam pieņemami.
31.08.2023 21:27 |
 
Reitings 656
Reģ: 28.07.2023
Tāpēc, ka mūsdienās degradācija dara savu, lielākajai daļai ir aizgājis ciet un nedomā ar galvu. Ne velti arī te katra otrā dzer visādus antidepresantus, staigā pie terapetiem utml. Viena taisa visādus ķēpājumus, cita pīļknābi utt., un domā, ka izskatās nenormāli skaisti. Bet vismaz var uzreiz redzēt, kam nav kaut kas ar galvu kārtībā.
Un var jau šnākt par aprobežotību, padomju uzskatiem un ko tik vēl ne, bet realitāte ir tāda, ka nav tur nekā skaista, tās vienkārši ir debilizācijas sekas.
31.08.2023 21:33 |
 
Reitings 1787
Reģ: 11.10.2022
ak Dievs kada tumsoniba..tagad tatoo ir katram otram gandriz, gan sievietem,gan viriesiem un neviens netaisa tos,domajot,ko citi par to domas.Taisa sevis del,jo patik un grib but ar tetovejumiem.
varetu padomat,ka visas meitenes grib pa modelem klut vai bankas stradat😀
kaut kada antina domasana.
31.08.2023 21:36 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
Interesants diskusijas sākums - " vai tiešām sievietēm liekas, ka viriešiem tas patīk ". Man ir pretjautājums - vai tiešām vīriešiem liekas, ka visas savas dzīves izvēles ko sievietes izdara, ir balstītas tajā, vai vīriešiem patiks vai nepatiks?
Pati neesmu tattoo atbalstītāja, bet kāpēc sievietes nevar ar savu ķermeni darīt to, ko viņas grib?
Lūdzu neatbildiet man ar "vēlāk nožēlos, kad būs 45 un vienas, bez vīrieša un bla bla bla". Vīrieša esamība sievietes dzīvē nav atbilde uz visām viņas dzīves problēmām un vēlmēm.
31.08.2023 21:37 |
 
Reitings 154
Reģ: 20.07.2023
Tur nav cits skaidrojums, kā zemāka sociālā šķira.. Šis trends vairāk Austrumeiropiešu zemēs izplatīts, tik agrīnā vecumā notetovēt sevi.

Nešaubīgi savā domāšanā pats esi no "zemākās sociālās šķiras".
31.08.2023 21:38 |
 
Reitings 1576
Reģ: 11.04.2023
Nezinu vai tagad modē, bet manā jaunībā bija modē tramp stamp, visas stilīgās 18 gadīgās tādus taisīja 😁
A tagad laikam zem krūtīm tetovējumus visas stilīgās taisa 😁
31.08.2023 21:49 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Jāpiekrīt par tiem tetovējumiem, arī nav galīgi manā gaumē. Ok, kāds maziņš, ko īsti neredz zem apģērba, bet tie lielie, pa visu roku, muguru, kājām utt galīgi meh.
Viens gan jāsaka, ko esmu novērojis no personīgās pieredzes - tās, kurām tie lielie tetovējumi ir, hmm kā lai pasaka, ir more slutty gultā. Kā saka, paspaidīt jau var, bet nopietinām attiecībām gan nē.
31.08.2023 21:50 |
 
Patīk
Reitings 2690
Reģ: 08.05.2022
Labāk skaties uz sevi un beidz domāt par citiem.
31.08.2023 21:56 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Kapēc gan lai kāds dzīvotu pēc citu cilvēku sapratnes normām?
Es gribu - es tetovēju.
Tu negribi - tu netetovē.
31.08.2023 22:00 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Pati neesmu tattoo atbalstītāja, bet kāpēc sievietes nevar ar savu ķermeni darīt to, ko viņas grib?
Lūdzu neatbildiet man ar "vēlāk nožēlos, kad būs 45 un vienas, bez vīrieša un bla bla bla". Vīrieša esamība sievietes dzīvē nav atbilde uz visām viņas dzīves problēmām un vēlmēm.

Piedod, bet tas izklausās pēc liela cope. Es gan nenoliegšu, ka no 18g savu dzīvi vienmēr pakārtoju tā, lai tas gala rezultāts būtu tāds kā tagad ir - labi ienākumi un var baudīt jaunu, skaistu sieviešu sabiedrību. Var jau būt, ka es kaut ko nesaprotu, bet man dzīve liktos pilnīgi garām bez pretējā dzimuma, pareizāk sakot, pretējo dzimumu, tādu, kādu es vēlētos. Kāda tad vispār ir jāga dzīvot? Un tās tavas tantes, kurām ir 50 un tik ļoti stāsta, cik viņām ir tik labi bez vīrieša, atvaino, bet viņas ir dirsējas :D
31.08.2023 22:01 |
 
Reitings 291
Reģ: 10.04.2018
Elizabeteputnos @ 31.08.2023 21:37
Interesants diskusijas sākums - " vai tiešām sievietēm liekas, ka viriešiem tas patīk ". Man ir pretjautājums - vai tiešām vīriešiem liekas, ka visas savas dzīves izvēles ko sievietes izdara, ir balstītas tajā, vai vīriešiem patiks vai nepatiks?
Pati neesmu tattoo atbalstītāja, bet kāpēc sievietes nevar ar savu ķermeni darīt to, ko viņas grib?
Lūdzu neatbildiet man ar "vēlāk nožēlos, kad būs 45 un vienas, bez vīrieša un bla bla bla". Vīrieša esamība sievietes dzīvē nav atbilde uz visām viņas dzīves problēmām un vēlmēm.

Ja sieviete ir reprodukcijas vecumā, protams, ka viņa dara visu iespējamo lai tiktu piesaistīti vīrieši. Tas ir izveidojies laika gaitā dēļ dabiskās atlases un vēlmes piesaistīt dzīvesbiedru.
Kaut vai pats primitīvākais - kāpēc gan sievietes liek uz sejas virsū sev makeup, kāpēc krūšu daļa ir atsegta, kāpēc tiek atklātas arī citas ķermeņa daļas, kāpēc veidoti mati - visas lietas kas uzlabo izskatu? Priekš kam tas ir vajadzīgs? Lai iegūtu citu sieviešu uzmanību?
Liela daļa sievietes, kas ir vecas, to vairs jau nedara, nekrāso matus, nekrāso seju un ir sirmas, jo viņu mērķis vairs nav iegūt vīriešus, un zemapziņā doma par reprodukciju vairs nav aktuāla.
GhostGG @ 31.08.2023 21:50
Jāpiekrīt par tiem tetovējumiem, arī nav galīgi manā gaumē. Ok, kāds maziņš, ko īsti neredz zem apģērba, bet tie lielie, pa visu roku, muguru, kājām utt galīgi meh.
Viens gan jāsaka, ko esmu novērojis no personīgās pieredzes - tās, kurām tie lielie tetovējumi ir, hmm kā lai pasaka, ir more slutty gultā. Kā saka, paspaidīt jau var, bet nopietinām attiecībām gan nē.

Tā ir... Max pieņemams ir varbūt 4x2 cm kaut kur aiz rokas, ko neredz.
Tetovētam gultā ir vienkārši lielāka pieredze. Tetovējumi jau vien norāda, ka ir atvērta visādām izdarībām.
31.08.2023 22:06 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
1.kada tev starpība ko dara citi.
2.nepatik neskaties
3. Izskatās ka par tetovējumiem un vēsturi zini pilnīgi neko.
4.nav pašam grūti dzīvot ar stereotipiem pilnu galvu?
31.08.2023 22:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits