Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Labs Ginekologs

 
Reitings 55
Reģ: 18.07.2023
Sveikas!🙂
Pēc kādiem principiem jūs izvēlaties savu ginekologu? Kas jums liecina par sliktu ginekologu??
Vai jums ir izdevies atrast savu perfekto ginekologu, pie kā iet vairākus gadus.. Cik bieži esiet mainijusi ginekologus, un kāpēc. Vai jums nepiesienas, par to ka nomainiet ārstu . . Mana pašreizējā ginekoloģei nav laipna attieksme, un viņa nepaskaidroja analižu rezultātus. Nav ieinteresēta. Uz jautājuemiem atbild pārāk īsi un ar gariem zobiem. Esmu bijusi tika 2x pie viņas.Nelikās profesionāla ,neviesa man uzticību. Tādēļ domāju iet pie citas.. Ar ko man rēķināties. Varbūt kāda var padalīties pieredzē. Vai meklējiet atsaukmes par ārstu pirms vizītes?
30.08.2023 17:35 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
Eju pie vienas ginekoloğes jau 6.gadu. Man viss bija ļoti sačakarēts ar liekām zālēm un nepareizām diagnozēm. Paldies viņai, tagad aizeju tikai vai nu uz skrīningu vai tāpat atrādīties.
30.08.2023 17:39 |
 
Reitings 1961
Reģ: 22.02.2023
Meklēju atsauksmes un info par darba vietu. Priekšroka profesionālim ar stāžu un pieredzi klīnikā ar akūtām pacientēm.
30.08.2023 17:42 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3740
Reģ: 31.10.2010
No tik intīma ārsta kā ginekologs man ir vienlīdz būtiski saņemt gan profesionālu medicīnisku aprūpi, gan saprotošu attieksmi. Ginekoloģes man ir pārmetušas manu childfree izvēli un kritizējušas lietas, kam nav nekāda sakara ar ginekoloģisko veselību. Tādos gadījumos man vienmēr ir - paldies, dakter, vairs pie jums es nenākšu.
Man pagāja ilgs laiks, kamēr atradu ginekoloģi, kura nenosoda un neurķējas pa privāto dzīvi, kurai interesē mana veselība un nevis manas dzīves izvēles.
30.08.2023 17:48 |
 
Reitings 1356
Reģ: 27.05.2023
Kaut kad pagāšgad aprīlī bija tāda forša lieta, kā ''ātrais randiņš ar ginekologu''. Tur toreiz Digital Art House varēja pieteikties par velti pie kafijas tases parunāties ar kādu ginekologu par drošu kontracepciju un vispārīgi par visām tām lietām. Es pieteicos, jo kāpēc gan nē un atradu savu superīgo ginekoloģi.
Tā saruna bija divatā uz mīkstiem krēsliem stūrītī un tā forši viss notika. Viņa man uzreiz pateica ko un kā man vajag un pierakstīja arī uz konsultāciju un tā mēs kopā esam salabojušas visu to kas iepriekš bija sabojāts.
Mana iepriekšējā ginekoloģe mani visu laiku spieda uz kontracepcijas tabletēm, un negribēja neko mainīt tad kad teicu, ka nestrādā un ka pataisa mani traku. Problēma manā attieksmē, nevis tabletēs. Tajās stulbajās bezjēdzīgajās tabletēs pārāk daudz iztērēju, pirms nolēmu pati viņas atmest un dzīvot mierīgu dzīvi.
30.08.2023 17:53 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Man liekas, ka beidzot atradu ginekologu pie kuras turpināšu iet. Pagaidām esmu bijusi tikai vienu reizi pie viņas, bet atstāja labu iespaidu.
Man galvenais lai ir laipna, izskaidro un galvenais ļauj uzdot pat mazliet muļķīgus jautājumus un uz tiem atbild. Lai nav nekādu aizspriedumu par to ka negribu bērnus, lai var sazvanīt. Tā pat man nepatīk ka ļoti daudzi ginekologi, nepabrīdina ko darīs - nesaka kad ieliks spoguli, ka ņems uztriepi,ka būs nepatīkami utt. Šiverē tur lejā kā pa savu virtuvi, nevis kā pa sveša cilvēka intīmo zonu.
30.08.2023 17:56 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
Vispirms atsauksmes + gribu lai speciāliste ir jauns cilvēks, ne 50+. Pieredze rāda, ka jaunākas dakteres ir daudz atvērtākas, iejūtīgākas un nenosoda. Es novērtēju - būs vai nebūs labs speciālists pēc tā, vai viņa ir gatava atbildēt uz man daudziem interesējošiem jautājumiem. Man atklāja PCOS un šajā sakarā man ir bijis miljons jautājumu. Tā, kas visus mierīgi, bez nosodījuma un ar ieinteresētību atbildēja, tā ir īstā un eju jau kādus 5 gadus.
30.08.2023 18:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!