Jaunie projekti Rīgā

 
Reitings 24
Reģ: 28.07.2023
Sveikas!
Lēnām domāju par īpašuma iegādi un laikam tomēr gribu jaunajā projektā.
Kādas ir atsauksmes par konkrētiem projektiem vai attīstītājiem? Uz ko skatīties, kad pērk dzīvokli jaunā mājā? Kādas pašām ir pieredzes?
Pašai interesē Rīgas labais krasts (Teika, Jugla, Purvciems, Pļavnieki), bet domāju, ka būtu noderīga jebkura pieredze :)
23.08.2023 19:24 |
 
Reitings 24
Reģ: 28.07.2023
Zhuki @ 31.08.2023 10:08
Dzīvoju Bonavas projektā, dzīvoklī viss apmierina. Neuzskatu, ka visas nepilnības jānovērš Bonavai, ja tās attiecināmas uz sīkumiem, protams. Tomēr, ja ir vajadzība uzrunāt Bonavu, jārēķinās, ka attīstītājs problēmas risina pakāpeniski, dažkārt nav pretimnākoši, risinājums nāk lēni.
Man būtiska šķiet sadarbība ar apskaimniekotāju, šajā gadījumā Hagberg. Uzskatu, ka nav paveicies ar konkrēto mājas pārvaldnieku - darbinieks nav atsaucīgs, nepietiekama iesaiste un motivācija amata pienākumu veikšanā :)

Oho, es par Hagberg biju dzirdējusi tikai labas atsauksmes. Bet laikam jau atkarīgs no konkrētā pārvaldnieka... piemēram, mums tagad ir Civinity, par ko vispār ir daudz sūdzību, bet man ļoti patīk, visas problēmas risina ātri, vienmēr sazvanāms, informē par visu, kas notiek, māja ir kārtīga gan koplietošanas telpās, gan teritorijā...
31.08.2023 12:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits