Īsi vai gari mati ?

 
Reitings 514
Reģ: 28.01.2023
Sveikas!😊 Kāds ir jūsu matu griezums? Īsi/gari mati? Kas pašām patīk labāk?
Es pati vienmēr esmu pa vidu starp īsiem un gariem matiem- ataudzēju nogriežu, tad nožēloju, atkal audzēju , tad patīk kādu laiku, tad nogriežu😅
Man patīk, kad īsus matus var smuki un ātri ieveidot, + apjoms vieglāk veidojas. Tagad, kad mati ir pāri plecam gabaliņu, tad viņi ir visur, apjoms veidojas ar grūtībām, grūtāk ķemmējas.
Kā ar Jums?
20.08.2023 15:30 |
 
Reitings 76
Reģ: 22.06.2023
Metaforaas @ 21.08.2023 09:20
Nepiekrītu, ka ar īsiem ir vieglāk, protams atkarīgs no matu strukturas , bet nu man personīgi liekas ka ir lielāka noņemšanas, jo visu laiku jādomā, kā ieveidot , jo tāpat viņi nestāv, kā stavetu garāki mati pāri pleciem. Man personīgi ir virs pleciem, šobrīd mēģinu ataudzet.
Darbā brīnos par vienu meiteni , kurai mati ir pāri dibenam krietni un kad viņa apsēžas, reāli sanāk ka sēž virsū saviem matiem . Man tas personīgi liekas daudz par garu .

Var piekrist. Gari mati, kuri jau ir pāri jostasvietai, mani pat atgrūž. Liekas izjauktas proporcijas un parasti tie mati arī pie beigām ir peļastītes biezumā, kas vairs nav glīti. Par skaistiem, gariem matiem manā skatījumā var saukt tikai tādus, ja tie ir biezi un līdz jostasvietai, vienādā garumā uz muguras.
Pixie griezumi ir kam piestāv, ir kam galīgi nē. Piemēram, Simsona meitai man neliekas, ka piestāv, bet Virsnītes meitai piestāvēja.
21.08.2023 10:16 |
 
Reitings 174
Reģ: 09.08.2023
Kādreiz bija mati līdz pus mugurai, nogriezu līdz plecam. Tagad nožēloju tik ļoti, ka raudat gribas, jo izaudzēt tos atpakaļ vairs neizdodas, jo mati ap lāpstiņām sāk lūzt, lai ko es lietotu.
Labprāt gribētu taisnus, garus matus līdz viduklim, visus taisni nogrieztus vienā garumā.
Garāki mati, kas sniedzas līdz dibenam un pāri nepatīk, negribētu. Lielākoties sievietēm, kam tādi ir, tie mati ir neveseli un bojāti galos.
Man patīk jebkurš matu garums, ja vien mati ir veselīgi.
21.08.2023 12:09 |
 
Reitings 174
Reģ: 09.08.2023
Lula @ 20.08.2023 19:00

TEV KĀDS PRASĪJA?
Un jā, šoreiz jāatzīst, ka šis mani reāli triggero. Ar puišiem jums visiem nav par ko runāt? Visi izstumj no aplīša, jo neko citu, kā no*irst sieviešu dzimumu nemākat?

Vienkārši nobloķē viņus un nelasi! Katru diskusiju pārvērst par kariņu starp puikām un meitenēm liekas muļķīgi.
21.08.2023 12:16 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
Švīka @ 21.08.2023 12:09
Kādreiz bija mati līdz pus mugurai, nogriezu līdz plecam. Tagad nožēloju tik ļoti, ka raudat gribas, jo izaudzēt tos atpakaļ vairs neizdodas, jo mati ap lāpstiņām sāk lūzt, lai ko es lietotu.
Labprāt gribētu taisnus, garus matus līdz viduklim, visus taisni nogrieztus vienā garumā.
Garāki mati, kas sniedzas līdz dibenam un pāri nepatīk, negribētu. Lielākoties sievietēm, kam tādi ir, tie mati ir neveseli un bojāti galos.
Man patīk jebkurš matu garums, ja vien mati ir veselīgi.

Piekrītu, man kas līdzīgs bija ,lai gan nebija tik gari , bet nezin kāpēc sagribējās karē , nogriezu un tagad vispār negrib augt , lūzt un šķeļas, kaut gan karstos instrumentus vispār neizmantoju .
21.08.2023 12:32 |
 
10 gadi
Reitings 2503
Reģ: 29.01.2009
Man vislabāk sievietēm patīk gari vai pusgari mati, protams, ja vien nav līdz dibenam, jo tādi labi izskatās tikai mazām meitenēm, pieaugušai sievietei manuprāt tas izskatās mazliet amizanti. Bet visvairāk man nepatīk zēngalviņas. Neesmu redzējusi nevienu sievieti, kurai šis griezums izskatītos labi.
Man ļoti patīk arī īsi mati nedaudz virs pleciem, ja ir skaists griezums un veselīgi mati. Pati apsveru sev tādus nogriezt. Jā, man ir virs 30 gadiem. 😆 Bet mati taču ataug. Ja sieviete pēc 30/40 nogriež īsus matus, tas taču nenozīmē, ka viņai visu mūžu ar tādiem jāstaigā. Es, piemēram, plānoju kādu pusgadu pastaigāt ar īsiem matiem un tad atkal audzēt garus (cik nu garus, tādus nedaudz zem pleciem).
21.08.2023 12:37 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Švīka @ 21.08.2023 12:16

Vienkārši nobloķē viņus un nelasi! Katru diskusiju pārvērst par kariņu starp puikām un meitenēm liekas muļķīgi.

Jau darīts.
21.08.2023 13:01 |
 
Reitings 174
Reģ: 09.08.2023
Kā vispār ataudzēt garus matus? Vajadzētu likties mierā domāšanai par tiem, bet
Zinu, ka mati vislabāk aug tiem, kam ir vienalga par tiem.😁
21.08.2023 13:17 |
 
Reitings 8793
Reģ: 05.07.2020
Man bija mati līdz nabai. Šovasar izdomāju , ka vajag apgriezt līdz krūtīm jo bija traki, karsts , grūti savākt..Tagad mazliet nožēloju😅 Mans ideālais garums ir +/-zem krūtīm. Perfeki!👍
21.08.2023 13:20 |
 
Reitings 284
Reģ: 31.10.2022
Metaforaas @ 21.08.2023 12:32

Piekrītu, man kas līdzīgs bija ,lai gan nebija tik gari , bet nezin kāpēc sagribējās karē , nogriezu un tagad vispār negrib augt , lūzt un šķeļas, kaut gan karstos instrumentus vispār neizmantoju .

Man arī tāpat gadījās, nogriezu ap pleciem un kopš tā laika nevaru dabūt savus mīļākos vidukļa garumā. Grūti pat pateikt, kas ietekmē.
25.08.2023 12:51 |
 
Reitings 91
Reģ: 14.08.2023
Skatoties uz Lauru Saulīti, es redzu, ka man nepatīk tik gari mati kā viņai, tāda sajūta, ka viņa slēpj savu tievo ķermeni aiz tiem. Liekas neproporcionāli viss kopā. Uzskatu, ka Laurai piestāvētu īsaki mati vismaz
- 20-30cm /būtu jāgriež nost no viņas matu grauma.💇‍♀️
Vēl esmu ievērojusi, ka man nepatīk ļoti biezi, gari mati, kuri ir krāsoti tumšās krāsās, kā melni, jo tie mati liekas ļoti smagi. Tāds smagums, kas karājas. Ja īsi un biezi tad nav tik traki,manuprāt.
25.08.2023 17:50 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits