Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Britnija

 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Nezinu vai kāda šim seko līdzi, bet nesen noskatījos dokumentālo filmu par Britniju un tikko izlasīju, ka viņas vīrs iesniedzis šķiršanās prasību.
Saprotami, ka viņa piedzīvojusi emocionālas traumas, kas atstājis sekas. Kādai ir kāds interesants info/viedoklis par šo? Viņas Instagram izskatās dīvains, un tas ir tā maigi sakot. Paskatoties viņas vecās intervijas, nevar salīdzināt ar to kā ir tagad. Toties koncertēt viņa vēl nesen varēja pilnvērtīgi. Tas viss liekas ļoti savādi.
17.08.2023 17:02 |
 
Reitings 2675
Reģ: 30.01.2023
Man jau šķiet, ka viņai joprojām ir nepieciešama uzraudzība un ārstēšanās. Skaidri redzams, ka viņai nav un nebūs viss kā agrāk.
Šajā ziņā nerunāju par to, ka vajag tādu uzraudzību kā bija ar tēvu, bet nu vismaz kaut kādas dienas pamat lietas. Uzņemt medikamentus, apmeklēt ārstus..
17.08.2023 17:20 |
 
Reitings 1356
Reģ: 27.05.2023
Viņas tēvs un ģimene viņu izmantoja. Tas nav normāli. Un izmantoja arī viņas ''trakuma lēkmes'', lai beigās pataisītu viņu par garīgi nelīdzsvarotu.
Ja ar mani tā sāktu rīkoties, man arī parādītos ārprāta lēkmes. Jo visi apkārt tik ļoti karina ausīs banānus, taisa intrigas, pin melus un gaslight'o, un neviens tevi nedzird.
Vecās Britnijas intervijās var redzēt, ka viņa patiesībā ir ļoti gudra un (neapšaubāmi) ļoti talantīga sieviete. Bet tas viņas blondais bombshell bimbo izskats liek citiem viņu uzskatīt par muļķīti. Līdzīgi kā ar Pamelu Andersoni, Parisu Hiltoni.
Tas viss kopā un plus vēl paparaci un tabloīdu ietekme, ka cilvēki tic katrai baumai, kas tiek tur uzrakstīta. Uzpirkti mediji. Safabricēti stāsti.
Uz doto brīdi viņai jau ir aizgājis ciet no tā visa. Man ir liels prieks par to, ka viņa ir (nosacīti) brīva beidzot, bet mentāli viņai ir slikti. Bet tas pat ir saprotams, ņemot vērā to bullshitu kam viņa ir gājusi cauri.
17.08.2023 17:35 |
 
Reitings 15852
Reģ: 16.04.2023
Es lasīju, ka viņai esot bijis prenup un vīrs šķiršanās gadījumā neko no viņas 60 miljoniem nedabūs, bet tagad viņš it kā draud, ka nopludinās kaut kādu informāciju, ja Britnija nemaksās. Tūliņ sāks slaukt, jo ar 1 miljonu ir par maz.
Man Britniju ir žēl. Viņas vīrs droši vien bija vienīgais viņas tuvais cilvēks.
Pašas kāzas arī bija diezgan dīvainas. Runā, ka Britnija pati tur nemaz neesot bijusi.
17.08.2023 17:46 |
 
Reitings 1961
Reģ: 22.02.2023
Malibu Steisija @ 17.08.2023 17:35
Viņas tēvs un ģimene viņu izmantoja. Tas nav normāli. Un izmantoja arī viņas ''trakuma lēkmes'', lai beigās pataisītu viņu par garīgi nelīdzsvarotu.
Ja ar mani tā sāktu rīkoties, man arī parādītos ārprāta lēkmes. Jo visi apkārt tik ļoti karina ausīs banānus, taisa intrigas, pin melus un gaslight'o, un neviens tevi nedzird.
Vecās Britnijas intervijās var redzēt, ka viņa patiesībā ir ļoti gudra un (neapšaubāmi) ļoti talantīga sieviete. Bet tas viņas blondais bombshell bimbo izskats liek citiem viņu uzskatīt par muļķīti. Līdzīgi kā ar Pamelu Andersoni, Parisu Hiltoni.
Tas viss kopā un plus vēl paparaci un tabloīdu ietekme, ka cilvēki tic katrai baumai, kas tiek tur uzrakstīta. Uzpirkti mediji. Safabricēti stāsti.
Uz doto brīdi viņai jau ir aizgājis ciet no tā visa. Man ir liels prieks par to, ka viņa ir (nosacīti) brīva beidzot, bet mentāli viņai ir slikti. Bet tas pat ir saprotams, ņemot vērā to bullshitu kam viņa ir gājusi cauri.
Hiltone ar baigo gudrību gan nekad nav izcēlusies. Vismaz tajās intervijās, ko esmu redzējusi.
17.08.2023 17:50 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Malibu Steisija @ 17.08.2023 17:35
Viņas tēvs un ģimene viņu izmantoja. Tas nav normāli. Un izmantoja arī viņas ''trakuma lēkmes'', lai beigās pataisītu viņu par garīgi nelīdzsvarotu.
Ja ar mani tā sāktu rīkoties, man arī parādītos ārprāta lēkmes. Jo visi apkārt tik ļoti karina ausīs banānus, taisa intrigas, pin melus un gaslight'o, un neviens tevi nedzird.
Vecās Britnijas intervijās var redzēt, ka viņa patiesībā ir ļoti gudra un (neapšaubāmi) ļoti talantīga sieviete. Bet tas viņas blondais bombshell bimbo izskats liek citiem viņu uzskatīt par muļķīti. Līdzīgi kā ar Pamelu Andersoni, Parisu Hiltoni.
Tas viss kopā un plus vēl paparaci un tabloīdu ietekme, ka cilvēki tic katrai baumai, kas tiek tur uzrakstīta. Uzpirkti mediji. Safabricēti stāsti.
Uz doto brīdi viņai jau ir aizgājis ciet no tā visa. Man ir liels prieks par to, ka viņa ir (nosacīti) brīva beidzot, bet mentāli viņai ir slikti. Bet tas pat ir saprotams, ņemot vērā to bullshitu kam viņa ir gājusi cauri.

Pamelas Andersones dokumentālo filmu arī redzēju, bija ļoti interesanti, foršs iespaids palika.
Ja runājam tālāk par šo tēmu - pilnīgi saprotami, ka no tā visa var "aizbraukt jumts". Vienīgi, vēl kamēr viņa bija conservatorship, likās, ka viņa runā saturīgāk, uzvedas saprotamāk. Tātad kaut kādas zāles nāca par labu, un viņa, iespējams, tās šobrīd vairs nelieto. Tad tā aizdomājos, ja nu viss ir pagriezts pilnīgi otrādi un viņas tēvam tomēr bija taisnība? Protams, man nav informācijas, kas to varētu atspēkot, tikai tā aizdomājos
17.08.2023 18:01 |
 
Reitings 1150
Reģ: 18.12.2022
Malibu Steisija @ 17.08.2023 17:35
Viņas tēvs un ģimene viņu izmantoja. Tas nav normāli. Un izmantoja arī viņas ''trakuma lēkmes'', lai beigās pataisītu viņu par garīgi nelīdzsvarotu.
Ja ar mani tā sāktu rīkoties, man arī parādītos ārprāta lēkmes. Jo visi apkārt tik ļoti karina ausīs banānus, taisa intrigas, pin melus un gaslight'o, un neviens tevi nedzird.
Vecās Britnijas intervijās var redzēt, ka viņa patiesībā ir ļoti gudra un (neapšaubāmi) ļoti talantīga sieviete. Bet tas viņas blondais bombshell bimbo izskats liek citiem viņu uzskatīt par muļķīti. Līdzīgi kā ar Pamelu Andersoni, Parisu Hiltoni.
Tas viss kopā un plus vēl paparaci un tabloīdu ietekme, ka cilvēki tic katrai baumai, kas tiek tur uzrakstīta. Uzpirkti mediji. Safabricēti stāsti.
Uz doto brīdi viņai jau ir aizgājis ciet no tā visa. Man ir liels prieks par to, ka viņa ir (nosacīti) brīva beidzot, bet mentāli viņai ir slikti. Bet tas pat ir saprotams, ņemot vērā to bullshitu kam viņa ir gājusi cauri.
Hiltones gadījumā tur gan viņa pati uzspieda uz Blonde bombshell stila popularitāti un, lai arī mazāk, bet dara to joprojām. Britnijas situāciju labi apraksta South Park 12. sezonas 2. sērijā Britney's new look. Caur mega pārspīlējumiem un rupjiem jokiem tiek parādīta bēdīgā patiesība, ka medijiem un to patērētājiem vienmēr vajag, kādu par ko runāt, tenkot un cik tālu tas var novest cilvēku
17.08.2023 18:10 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Un kā ar to viņas vīru? Vienkārši golddigeris? Itkā 7 gadi kopā ir daudz tomēr
17.08.2023 19:25 |
 
Reitings 455
Reģ: 14.08.2023
Tas ir skaidri redzams, ka viņai ir mentālās problēmas, nepieciešami ārsti, zāles (kas ir saprotami pēc tādas karjeras jaunībā, daudzas zvaigznes aizgājušas neceļos, bet tad vēl Britnijai visas citas problēmas ar tēvu), BET tēvs tur noteikti nav nepieciešams ar viņas rīcībspējas atņemšanu, tas pārkāpj visas robežas.
Par vīru senāk tika runāts, ka viņš viņu izmanto. Šobrīd tā tiešām šķiet, ja pieprasa no viņas naudu.
17.08.2023 20:01 |
 
Reitings 455
Reģ: 14.08.2023
Parisai Hiltonei arī ir dokumentālā filma, man viņa atstāja patīkamu iespaidu un arī gudru. Skaidrs, ka jaunībā bija tusētāja, kas izcēlās ar blondumu un rozā, bet šobrīd jau sen nav.
17.08.2023 20:03 |
 
Reitings 100
Reģ: 28.01.2022
Lula @ 17.08.2023 19:25
Un kā ar to viņas vīru? Vienkārši golddigeris? Itkā 7 gadi kopā ir daudz tomēr
7 gadi priekš Britnijas ir daudz. Pavisam jaunam vīrietim pāris gadus pamīcīt pasaules mēroga popzvaignzi un pēc tam noslaukt pāris miljonus ir sīkums. Viņam pat 30 vēl nav.
17.08.2023 21:23 |
 
Reitings 1576
Reģ: 11.04.2023
Vai tad nabadziņš nav pelnījis par tām ciešanām laulībā?
17.08.2023 21:33 |
 
Reitings 21730
Reģ: 18.08.2022
Man žēl Britnijas,nebrīnos ka tur kādu dienu būs bēdīgas beigas!
Gadiem vina saviem vecakiem sponsorēja dzīvesstilu,tad pieslēdzās tas bērnu tēvs,kam jåmaksā uzturlīdzekli par bērnu audzināšanu un tagad izradas šis āksts pēdējais vīrs ar sataisijies uz uzturlidzekliem,vienkarshi vāks,nav brinums ,ka vinai ir mentalas problemas ,tur visi normali vinu izmanto…
17.08.2023 21:37 |
 
Reitings 100
Reģ: 28.01.2022
akul12 @ 17.08.2023 21:33
Vai tad nabadziņš nav pelnījis par tām ciešanām laulībā?
Nabadziņš nav arī gluži piecgadīgs puika. Zināja, uz ko parakstās. Domāju, ka Britnijas kontakti, iespējas + greznā un pārtikusī dzīve, ko sniedza Brintijas miljoni, nosedza viņa “ciešanas” ar pamatīgu uzviju.
17.08.2023 21:38 |
 
Reitings 1576
Reģ: 11.04.2023
Britney @ 17.08.2023 21:38
Nabadziņš nav arī gluži piecgadīgs puika. Zināja, uz ko parakstās. Domāju, ka Britnijas kontakti, iespējas + greznā un pārtikusī dzīve, ko sniedza Brintijas miljoni, nosedza viņa “ciešanas” ar pamatīgu uzviju.

Turīgo sievas šķiroties tā nedomā un pieprasa pusi mantas! Tad kāpēc vīrs nevarētu paņemt pusi britnijas naudu.
17.08.2023 21:40 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Britney @ 17.08.2023 21:23
7 gadi priekš Britnijas ir daudz. Pavisam jaunam vīrietim pāris gadus pamīcīt pasaules mēroga popzvaignzi un pēc tam noslaukt pāris miljonus ir sīkums. Viņam pat 30 vēl nav.

Man tieši liekas, ka priekš jauna cilvēka tie 7 gadi ir daudz, gandrīz trešdaļa dzīves, visa jaunība.
17.08.2023 21:41 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
akul12 @ 17.08.2023 21:40

Turīgo sievas šķiroties tā nedomā un pieprasa pusi mantas! Tad kāpēc vīrs nevarētu paņemt pusi britnijas naudu.

eh
17.08.2023 21:42 |
 
Reitings 100
Reģ: 28.01.2022
akul12 @ 17.08.2023 21:40

Turīgo sievas šķiroties tā nedomā un pieprasa pusi mantas! Tad kāpēc vīrs nevarētu paņemt pusi britnijas naudu.
Taisnība. Bet ir tomēr atšķirība vai tu uz naudu apstrādā kādu Volstrītas finansistu, investoru, uzņēmēju vai garīgi slimu sievieti, kuru ir izmantojuši visi pēc kārtas. Manuprāt, ļoti zemiski.
17.08.2023 21:46 |
 
Reitings 1476
Reģ: 01.11.2022
akul12 @ 17.08.2023 21:40

Turīgo sievas šķiroties tā nedomā un pieprasa pusi mantas! Tad kāpēc vīrs nevarētu paņemt pusi britnijas naudu.

Viņas ir laidušas pasaulē un uzaudzinājušas bērnus, rūpējušās par kārtību mājā un visu sadzīvi, atbalstījušas savu vīru. Ir tāds patiess teiciens, ka aiz katra veiksmīga vīrieša ir stipra sieviete. Bez sievas atbalsta viņi tik daudz nesasniegtu. Bet, kam es to stāstu. Tev tikai viena tēma interesē.
Britnijas vīrs ieleca greznībā un pārticībā, ko nodrošināja Britnijas nauda. Vēl šķiroties nav kauna no viņas prasīt naudu. Lupata, ne vīrietis.
17.08.2023 21:47 |
 
Reitings 100
Reģ: 28.01.2022
Lula @ 17.08.2023 21:41

Man tieši liekas, ka priekš jauna cilvēka tie 7 gadi ir daudz, gandrīz trešdaļa dzīves, visa jaunība.
Kā uz to skatās. Brintija gribēja vēl bērnus paspēt iznēsāt. Viņas vecumā tie 7 gadi tomēr vērtīgāki par jauna vīrieša gadiem.
17.08.2023 21:49 |
 
Reitings 1576
Reģ: 11.04.2023
Globuss @ 17.08.2023 21:47

Viņas ir laidušas pasaulē un uzaudzinājušas bērnus, rūpējušās par kārtību mājā un visu sadzīvi, atbalstījušas savu vīru. Ir tāds patiess teiciens, ka aiz katra veiksmīga vīrieša ir stipra sieviete. Bez sievas atbalsta viņi tik daudz nesasniegtu. Bet, kam es to stāstu. Tev tikai viena tēma interesē.
Britnijas vīrs ieleca greznībā un pārticībā, ko nodrošināja Britnijas nauda. Vēl šķiroties nav kauna no viņas prasīt naudu. Lupata, ne vīrietis.

Atkal feministu burkšķis 😁
Sieviete pelnījusi turīga vīra naudu, vīrietis nē. 😁
17.08.2023 21:52 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits