Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīrietis melo, lai nesāpinātu?

 
Reitings 2
Reģ: 15.08.2023
Sveikas!
Man ir šāda situācija - esmu kopā ar savu draugu (mums abiem ir 24 gadi) jau aptuveni 3.5 gadus. Taču ir tāda problēma, ka viņš bieži vien slēpj faktus, jo zina, ka tas mani sāpinās, ka tas man nepatiks, ka būs strīds. Tas ir gan par sīkumiem, gan diezgan lielām lietām. Arī par lietām ko kādreiz esam izrunājuši, viņš ir teicis, ka saprot mani un tā nerīkosies, taču viņš nevis tā nerīkojas, bet vinkārši to izdara "pa kluso". Es esmu viņam arī tieši jautājusi - kāpēc tā rīkojies?, viņš kaut ko atbild, ka zina, ka viņam tāda problēma utt, bet nu katrā ziņā baigi viņam tas "nekasa", jo sāpina jau mani ne sevi pašu. Tad nav jēga teikt, ka nedarīsi tās lietas. Beigu beigās bieži vien es esmu vainīga, jo es jau tad izraisīšu strīdu un diena būs izbojāta...
Es vairs nezinu kā rīkoties, jo atklāta izrunāšanās te neko nepalīdz. Varbūt kādai ir kāds ne tik pūkains padoms, kā likt viņam to saprast? Vai vispār ja šādi cilvēks rīkojas, viņš kādreiz to mainīs?
15.08.2023 15:39 |
 
Reitings 1562
Reģ: 19.05.2016
Tev šķiet, ka Tava negribēšana, lai viņš kaut ko dara ir svarīgāka par viņa gribēšanu to darīt. Un viņš grib darīt, bet negrib strīdēties par to. Tu centies uzspiest viņam kaut kādu dzīvi ko viņš, acīmredzot negrib, nav svarīgi, vai Tev ir vai nav taisnība. Tāpēc viņš dara "pa kluso". Izlem, kas Tev svarīgāks. Un jūs esat pietiekami jauni lai ietu katrs savu ceļu, ja šobrīd jums tik ļoti nesakrīt lietas ko kāds no jums grib darīt.
15.08.2023 15:44 |
 
Reitings 656
Reģ: 28.07.2023
Gan jau esi no tām, kas taisa scēnas par katru sīkumu, tāpēc čalim droši vien piegriezies, un vieglāk ir Tev vienkārši neko neteikt, nevis pateikt un saņemt samazgu spaini virsū. Ko tur var labot, gan jau vairs neko, varbūt nepiļīt prātu tik daudz, iespējams ar laiku to pamanīs, un atsāks atkal stāstīt.
15.08.2023 15:46 |
 
Reitings 560
Reģ: 09.06.2023
Ja Tava otra puse kaut ko noklusē, tad tas jau nav labs rādītājs.
15.08.2023 15:53 |
 
Reitings 681
Reģ: 07.09.2018
Izskatās, ka pati pārāk daudz uztraucies par visu ko
15.08.2023 15:57 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Jānis Parastais @ 15.08.2023 15:46
Gan jau esi no tām, kas taisa scēnas par katru sīkumu, tāpēc čalim droši vien piegriezies, un vieglāk ir Tev vienkārši neko neteikt, nevis pateikt un saņemt samazgu spaini virsū. Ko tur var labot, gan jau vairs neko, varbūt nepiļīt prātu tik daudz, iespējams ar laiku to pamanīs, un atsāks atkal stāstīt.

Gudrītis. Labāk attiecībās par problēmām nerunāt, pasarg dies kāds Jānis atnāks un pateiks, ka tā ir zāģēšana.
15.08.2023 16:07 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Dažiem cilvēkiem melošana jau no bērnības ir veids kā sevi aizsargāt. Vecāki uzlikuši neaizsniedzamas ekspektācijas, kam seko nepatīkami sodi. Cilvēks saprot, ka vieglāk ir samelot un tā arī turpina dzīvot.
Manam vīram bija līdzīga problēma, ar to ir daudz jāstrādā un jārunā. Pa lielam tikām ar to galā, bet vai es to darītu vēlreiz ja būtu attiecību sākumā? Nezinu, grūti tas ir.
15.08.2023 16:08 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Kas ir tas kas tev nepatīkAlko,narkotikas,zog krāpj? Ja tā visa nav, tad beidz domāt ka viņš ir tavs dēls .
15.08.2023 16:13 |
 
Reitings 2
Reģ: 15.08.2023
Diemžēl galīgi neesmu tā, kas taisa scēnas par sīkumiem.
Attiecībās gribi/negribi sanāk kaut kādā veidā ierobežoties un dzīve nav tāda kā būtu esot brīvā statusā. Arī no puiša puses ir lietas, ko zinu ka viņš negribētu, nepatiktu ka es daru. Un es arī respektēju to un ja pasaku ka ņemšu to vērā, tad arī ņemu, nevis tukši runāju. Man nav saprotams kā var vīrietis kaut ko pateikt un tad slēpt, tad kāpēc nevar uzreiz teikt - nē, man tas nav pieņemami, darīšu kā pats uzskatu par pareizu. Kāpēc ir jāmaldina, kas noved jau pie melošanas?
15.08.2023 16:59 |
 
Reitings 1147
Reģ: 20.06.2023
Būtu vieglāk novērtēt situàciju, ja minētu kādus piemērus, par ko tieši melo.
15.08.2023 18:54 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Katrii.lo @ 15.08.2023 16:59
Diemžēl galīgi neesmu tā, kas taisa scēnas par sīkumiem.
Attiecībās gribi/negribi sanāk kaut kādā veidā ierobežoties un dzīve nav tāda kā būtu esot brīvā statusā. Arī no puiša puses ir lietas, ko zinu ka viņš negribētu, nepatiktu ka es daru. Un es arī respektēju to un ja pasaku ka ņemšu to vērā, tad arī ņemu, nevis tukši runāju. Man nav saprotams kā var vīrietis kaut ko pateikt un tad slēpt, tad kāpēc nevar uzreiz teikt - nē, man tas nav pieņemami, darīšu kā pats uzskatu par pareizu. Kāpēc ir jāmaldina, kas noved jau pie melošanas?

Labāk vienkārši pasaki konkrēti, kas tās par situācijām un par ko tiek melots. Būs atšķirība vai tā ir smēķēšana, slepeni randiņi vai pārāk liela nauda iztērēta datorspēlītēs
15.08.2023 19:04 |
 
Patīk
Reitings 2767
Reģ: 08.05.2022
Jānis Parastais @ 15.08.2023 15:46
Gan jau esi no tām, kas taisa scēnas par katru sīkumu, tāpēc čalim droši vien piegriezies, un vieglāk ir Tev vienkārši neko neteikt, nevis pateikt un saņemt samazgu spaini virsū. Ko tur var labot, gan jau vairs neko, varbūt nepiļīt prātu tik daudz, iespējams ar laiku to pamanīs, un atsāks atkal stāstīt.

Nu daļai vīriešu izskatās, ka gribas darīt to ko paši vēlas, lai neviens neierobežo, neiegrožo, nerunā pretī, dara ko grib un pēc tam vēl sūdzas, ka sieviete atver muti un izrāda neapmierinātību, bet paši no sievietēm sagaida lai viņas dara visu pēc viņu prāta.
Da priekš kam tad čalītim attiecības, ja jāmelo un jāslapstās pa stūriem, ja sieviete par daudz “čakarē” prātu, tad vai nu šķirās vai visu izrunā kā pieauguši cilvēki un kaut ko maina.
15.08.2023 19:08 |
 
Patīk
Reitings 2087
Reģ: 22.05.2019
Ja ir runāts un apspriests par viņa rīcība,un pats ir teicis,ka ņems vērā un tā nerīkosies,bet joprojām turpina visu darīt tāpat,tad man tas būtu iemesls attiecības pārtraukt.
Viņš ar savām darbībām diemžēl parāda,ka tavs viedoklis viņam nav svarīgs un viņš tāpat dara visu pa savam. Ja vīrietis pats nevēlas mainīt kko,tad nav vērts cīnīties ar to. Esat jauni un vēl viss dzīvē ir priekšā.
15.08.2023 19:28 |
 
Reitings 4051
Reģ: 10.04.2023
Ir cilvēki, kuri ir patoloģiski meļi, var melot un slēpt pilnīgi visu - pat par to ko šodien ēda vai arī ko nopirka veikalā.
Izskatās, ka šeit ir tas gadījums, ja jau melo savai partnerei pat par sīkumiem. Un tur var palīdzēt tikai psihologs un strādāšana ar sevi.
15.08.2023 21:47 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
Jūs esat tik jauni, priekš kam tērēt šitam teātrim laiku? Cieni sevi, savu laiku un vēlmes. Nav piemēru, bet nav arī svarīgi, vai tās būtu atkarības vai citam šķietošs sīkums. Esmu pilnīgi par to, ka nevienam nevajag uzspiest savas iegribas un redzējumu, bet esmu par to, ka attiecības jāveido ar tādu partneri, ar kuru fundamentālie jautājumi sakrīt plus, ja attiecību laikā rodas papildus risināmi neērti jautājumi, tad arī - vai nu vienojas, vai arī iet savu ceļu. Meliem attiecībās nav īsti pieņemami, vismaz ne, ja partneris ciena un tomēr novērtē attiecības. Reāli saprotu, ka tie 3 gadi liekas kā mūžība un lielā love, bet ne par tādu cenu. Te arī bezjēdzīgi komentāri - mazāk cepies utt. Ja Tev kaut kas nav pieņemams, par to saki. Ja cilvēks turpina un melo - pārtrauc attiecības. Jautājums, vai esi tam gatava?
15.08.2023 22:49 |
 
Reitings 737
Reģ: 28.01.2023
Kas ir tas , ko viņš noklusē un izdara pa savam? Alkohols, narkotikas, azartspēles, krāpšana?
15.08.2023 22:53 |
 
Reitings 174
Reģ: 09.08.2023
Ja ik reiz, kad es gribētu izdarīt to, ko es gribu un zinātu, ka mājās būs scēna, es arī noteikti nestāstītu.
Acīmredzot, vīrietis to grib darīt un negrib to nedarīt, lai arī cik ļoti tev tas nepatiktu. Ja viņš to atsakās pārtraukt darīt un tev tas tik ļoti sāpina, tad iespējams, jums nevajadzētu būt kopā, jo tavas drāmas tāpat viņam nav gana labs iemesls to nedarīt.
Tad kāda jēga drāmot?
15.08.2023 23:05 |
 
Reitings 752
Reģ: 03.01.2023
Jautājums, kas tieši tās ir par lietām, ko viņš dara, lai gan ''nedrīkst''. Kā arī komentārā raksti, ka scēnas netaisi, bet tēmas pieteikumā, ka viņš neko nesaka, jo zina, ka būs strīdi.
Ja tās ir sliktas lietas, ko viņš dara, tad šķiršanās. Ja esi jau gana runājusi un tas ved pie slēpšanas un melošanas, tad nekas tur nebūs. Ja kaut kādas diskutablas lietas, kur nav pat skaidrs, kāpēc un vai tiešām nevajadzētu to darīt, un par to vēl tiek taisīti strīdi, tad problēma nav viņā.
16.08.2023 18:52 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
Jānis Parastais @ 15.08.2023 15:46
Gan jau esi no tām, kas taisa scēnas par katru sīkumu, tāpēc čalim droši vien piegriezies, un vieglāk ir Tev vienkārši neko neteikt, nevis pateikt un saņemt samazgu spaini virsū. Ko tur var labot, gan jau vairs neko, varbūt nepiļīt prātu tik daudz, iespējams ar laiku to pamanīs, un atsāks atkal stāstīt.
godīgi sakot, šim piekrītu. Ja otrs cilvēks nejūtas droši Tev teikt taisnību un jūtas ka katra lieta ko godīgi pateiks izsauks kašķi, tad nav brīnums, ka viņš slēpj. Angliski saka "to walk on eggshells" un tas nav patīkami. Un ja lietas, ko viņš aiz muguras dara ir Tev nepieņemamas, tad te nekādas nākotnes jums nav, jo vai nu viņš tād darīs Tev pasakot vai nepasakot, bet tāpat ganjau darīs, vnk iemācīsies efektīgāk slēpt.
Manam klasesbiedram bija mamma kas mūžīgi par visu kasijās, pie katras lietas bija drāma. Viņi ar brāli biji efektīgi iemācījušies mammai neteikt lietas, kopā meloja, lai viņa viņiem "neēd smadzenes'. Un viņa tiešām kasījas par visu - piem.neļāva puišiem spēlēt basketbolu un iet uz treniņiem, jo savainosies. Puiši meloja, ka dara ko citu un tāpat spēlēja basketbolu.. liekas, ka mamma bija nu tik šausmīgi protective...
16.08.2023 21:44 |
 
Reitings 91
Reģ: 22.06.2023
Jānis Parastais @ 15.08.2023 15:46
Gan jau esi no tām, kas taisa scēnas par katru sīkumu, tāpēc čalim droši vien piegriezies, un vieglāk ir Tev vienkārši neko neteikt, nevis pateikt un saņemt samazgu spaini virsū. Ko tur var labot, gan jau vairs neko, varbūt nepiļīt prātu tik daudz, iespējams ar laiku to pamanīs, un atsāks atkal stāstīt.

Pat jāpiekrīt. Bieži vien pati sieviete ir tā, kas no mušas izpūš ziloni. Gan jau, ja tu netaisītu scēnas par sīkumiem, tad viņam nebūtu radusies vēlme slēpt katru mazumiņu. Iesaku izrunāties un vienoties, ka tomēr, lai stāsta visu kā ir, bet tu apsolies, ka par sīkumiem neuzkarsīsi.
16.08.2023 23:48 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
Jautājums, kas satrauc vairāk - tas, ka melo vai tas, ka dara to, kas autorei nav patīkami (un par to ir izrunāts un it kā izrādījis respektu viedoklim).
Man ir bijusi situācija, ka nevēlējos veidot attiecības, jo smēķē. Solījās nedarīt to. Un nē, scēna nebija, es neplānoju pāraudzināt cilvēku, uzreiz minēju to faktu. Protams, solījumi un bullshits. Tiekoties un pirms satikšanās, protams, nedarīja, bet nu pēc laika tāpat “atkodu”. Vnk priekškam tas teātris? Priekš kam teikt, ka pats izdomājis atmest. Skaidrs, ka meloja arī pie konfrontācijas un tie lame excuses.
16.08.2023 23:59 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits