Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nelabvēlīgās ģimenes

 
Reitings 76
Reģ: 30.05.2023
Nav noslēpums, ka mūsu sabiedrībā starp lieliskām un labi situētām ģimenēm diemžēl mājo arī daudz nelabvēlīgu ģimeņu vai atsevišķas personas, kuras uzaugušas nelabvēlīgās ģimenēs un spēj negatīvi ietekmēt citas personas sabiedrībā, kas izpaužās šo indivīdu/ tarakānu runā, uzvedībā, saskarsmes kultūrā un arī dažādās nevēlamās darbībās, aktivitātēs, kas citiem, maigi izsakoties, spēj sagādāt nedienas.
Jautājums Jums - pēc kādām pazīmēm vai red flag Jūs atšifrējat ka ģimene ir nelabvēlīga, vai kāda persona nāk no nelabvēlīgas ģimenes? Kā Jūs attiecaties pret šiem sabiedrības indivīdiem? Vai automātiski mēģināt izvairīties/ bloķēt tās, vai tomēr pieņemat šīs personas un iedrošināt mainīties? Protams, persona no nelabvēlīgas ģimenes var būt jebkurā vecumā, gan vīrietis, gan sieviete, gan bērns.
03.08.2023 22:54 |
 
Reitings 3713
Reģ: 10.01.2023
Laumene @ 03.08.2023 22:54
Nav noslēpums, ka mūsu sabiedrībā starp lieliskām un labi situētām ģimenēm diemžēl mājo arī daudz nelabvēlīgu ģimeņu vai atsevišķas personas, kuras uzaugušas nelabvēlīgās ģimenēs un spēj negatīvi ietekmēt citas personas sabiedrībā, kas izpaužās šo indivīdu/ tarakānu runā, uzvedībā, saskarsmes kultūrā un arī dažādās nevēlamās darbībās, aktivitātēs, kas citiem, maigi izsakoties, spēj sagādāt nedienas.
Jautājums Jums - pēc kādām pazīmēm vai red flag Jūs atšifrējat ka ģimene ir nelabvēlīga, vai kāda persona nāk no nelabvēlīgas ģimenes? Kā Jūs attiecaties pret šiem sabiedrības indivīdiem? Vai automātiski mēģināt izvairīties/ bloķēt tās, vai tomēr pieņemat šīs personas un iedrošināt mainīties? Protams, persona no nelabvēlīgas ģimenes var būt jebkurā vecumā, gan vīrietis, gan sieviete, gan bērns.
daudzi no tādām izvairās, ja tas ir iespējams.. Un es par nelabvēlīgu ģimeni uzskatu tādu, kurai nav empātijas, kauna sajūtas, cieņas utt. Tādi, kas ir bezkaunīgi meļi, nepamatoti iedomīgi, kur vien var- izmanto citus. To diemžēl šad tad nākas no sākuma “izbaudīt” un tad tikai saproti.
Un es tiešām cenšos tādus no sava apvāršņa izolēt, jo liela daļa no tiem ir vnk parazīti, kas izmanto cilvēkus.
Varu pateikt vēl to, ka ir tādas ģimenes, kurām gandrīz nekā nav (fiziski), bet viņiem ir laba audzināšana, vērtības, zina, ko nozīmē cieņa utt.
Alkoholiķiem, narkomāniem ir nepieciešama palīdzība vai spēriens pa pakaļu, bet … es saprotu arī tos, kas no viņiem novēršas.
Patiesība baigo tēmu aizskāri..
03.08.2023 23:26 |
 
Reitings 4914
Reģ: 11.08.2022
Bērniem (arī piegušā vecumā) ir situācijām neatbilstoši piesardzīgas kustības. Veiksmes faktora nozīmība - pie vienas vietas, ka kāds ieguldījis daudz darba, lai kaut ko sasniegtu. Tiem, kuriem ir "paveicies", obligāti ir jāizjūt vainas apziņa un jāpalīdz (slinkajiem un/vai atkarīgajiem) nabadziņiem. Pasarg' Dies' tā nebūt, un esi kļuvis par šai Zemei nepanesamu ļaunumu. Jāsaka, ir daži, kas tā nedomā, bet tas nav bieži
Bieži vien arī ļoti daudz joku (arī bez noteikta humora virziena). Ne vienmēr tas ģimenes nelabvēlības (šeit domātajā) izpratnē. Tās cheerful and bubbly personalities ir ļoti traumēti=problemātiski (diemžēl) cilvēki, tāpēc turos no viņiem drošā attālumā
03.08.2023 23:46 |
 
Reitings 147
Reģ: 28.01.2022
Man škiet, ka viss notiek uz "aci". Gan jau arī luxury dāmas domā,ka vidusmēra ģimenes ir nelabvēligas.
Par nelabvēlīgu var dēvēt- netiribu,atkarības, vardarbību u.c.
Kā piemēru varu minēt gimeni- dzerstīšanos(nav runa,ka kaut kad kāds no vecākiem ir baudījis,ko burbuļojošu),kautiņus neesmu manījusi, taču nekārdība, netīrība, bārdas. Aaaa, tas ir,kas prātam neaptverami. Dzīvo pašvaldības 2istabu dzīvoklī, bez ērtībām. 2 pieaugušie, 3 berni un 4ā bērna gaidībās. Pie kāda loga piesaisti pledi, caur to spraugām redzams drēbju un apavu krāvumi. Caur citu logu var redzēt, ka ir divstāvu gulta,kura ir pilna ar lupatām. Skats drūms.
Bērni netīri, netīriem matiem, nagiem,drēbem.
Esmu rakstījusi sūdzibu soc.dienestam, nekas nav mainījies.
Škiet, ka pašvaldībām nav noteiktas normas pēc,kurām regulēt nelabvēligas gimenes. Es negribu teikt, ka 3 bērnu ģimene nevar dzīvot 2 istabu dzīvoklī. Var,ne tā mēs un mūsu senči ir izauguši. Bet ir jāiet līdz laikiem. Nu, kur lai tā māte rod mieru sevī,ka nav vietas klusuma, kur guldīs 4o bērnu. Ir divas istabas un virtuve, kur 3 telpās tuliņ būs jāguļ 6iem cilvēkiem(kur viens no viņiem ik pāris stundas celsies un ēdīs),šajās trīs telpās jānomazgajas, jasarģerbjas, jāuztaisa ēst, jānokārotājs(ja ne pa dienu,tad nakts stundās bērni nokārtosies uz mazo podiņu), jāatpusas no visiem un katram par sevi! Un kā noritēja attālinātās mācības? Bail iedomāties.
Nu kā tas maz ir izdarāms? Bet pašvaldības uzskata, ka var!
04.08.2023 00:59 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Tie teksti izklausās kā no skolas uzdevuma psiholoģijā
04.08.2023 01:01 |
 
Reitings 4933
Reģ: 27.03.2023
Pēdējā laikā to vien redzu kā jaunas diskusijas cepj Laumene un Elīzīte.Elīzīte vispār pēc puiša izklausās.
Kaut kāda bezjēdzīga salmu kulšana un ļarināšana par ne par ko.
04.08.2023 01:06 |
 
Reitings 76
Reģ: 30.05.2023
Mmaija @ 04.08.2023 00:59
Man škiet, ka viss notiek uz "aci". Gan jau arī luxury dāmas domā,ka vidusmēra ģimenes ir nelabvēligas.
Par nelabvēlīgu var dēvēt- netiribu,atkarības, vardarbību u.c.
Kā piemēru varu minēt gimeni- dzerstīšanos(nav runa,ka kaut kad kāds no vecākiem ir baudījis,ko burbuļojošu),kautiņus neesmu manījusi, taču nekārdība, netīrība, bārdas. Aaaa, tas ir,kas prātam neaptverami. Dzīvo pašvaldības 2istabu dzīvoklī, bez ērtībām. 2 pieaugušie, 3 berni un 4ā bērna gaidībās. Pie kāda loga piesaisti pledi, caur to spraugām redzams drēbju un apavu krāvumi. Caur citu logu var redzēt, ka ir divstāvu gulta,kura ir pilna ar lupatām. Skats drūms.
Bērni netīri, netīriem matiem, nagiem,drēbem.
Esmu rakstījusi sūdzibu soc.dienestam, nekas nav mainījies.
Škiet, ka pašvaldībām nav noteiktas normas pēc,kurām regulēt nelabvēligas gimenes. Es negribu teikt, ka 3 bērnu ģimene nevar dzīvot 2 istabu dzīvoklī. Var,ne tā mēs un mūsu senči ir izauguši. Bet ir jāiet līdz laikiem. Nu, kur lai tā māte rod mieru sevī,ka nav vietas klusuma, kur guldīs 4o bērnu. Ir divas istabas un virtuve, kur 3 telpās tuliņ būs jāguļ 6iem cilvēkiem(kur viens no viņiem ik pāris stundas celsies un ēdīs),šajās trīs telpās jānomazgajas, jasarģerbjas, jāuztaisa ēst, jānokārotājs(ja ne pa dienu,tad nakts stundās bērni nokārtosies uz mazo podiņu), jāatpusas no visiem un katram par sevi! Un kā noritēja attālinātās mācības? Bail iedomāties.
Nu kā tas maz ir izdarāms? Bet pašvaldības uzskata, ka var!

Vai šīs būtu tās luxury dāmas?
04.08.2023 01:27 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
TuunEs @ 04.08.2023 01:06
Pēdējā laikā to vien redzu kā jaunas diskusijas cepj Laumene un Elīzīte.Elīzīte vispār pēc puiša izklausās.
Kaut kāda bezjēdzīga salmu kulšana un ļarināšana par ne par ko.

mhm, lasu, bet vējš svilpo, itkā čatrobots rakstītu
04.08.2023 01:29 |
 
Reitings 1002
Reģ: 20.06.2023
Mmaija @ 04.08.2023 00:59
Man škiet, ka viss notiek uz "aci". Gan jau arī luxury dāmas domā,ka vidusmēra ģimenes ir nelabvēligas.
Par nelabvēlīgu var dēvēt- netiribu,atkarības, vardarbību u.c.
Kā piemēru varu minēt gimeni- dzerstīšanos(nav runa,ka kaut kad kāds no vecākiem ir baudījis,ko burbuļojošu),kautiņus neesmu manījusi, taču nekārdība, netīrība, bārdas. Aaaa, tas ir,kas prātam neaptverami. Dzīvo pašvaldības 2istabu dzīvoklī, bez ērtībām. 2 pieaugušie, 3 berni un 4ā bērna gaidībās. Pie kāda loga piesaisti pledi, caur to spraugām redzams drēbju un apavu krāvumi. Caur citu logu var redzēt, ka ir divstāvu gulta,kura ir pilna ar lupatām. Skats drūms.
Bērni netīri, netīriem matiem, nagiem,drēbem.
Esmu rakstījusi sūdzibu soc.dienestam, nekas nav mainījies.
Škiet, ka pašvaldībām nav noteiktas normas pēc,kurām regulēt nelabvēligas gimenes. Es negribu teikt, ka 3 bērnu ģimene nevar dzīvot 2 istabu dzīvoklī. Var,ne tā mēs un mūsu senči ir izauguši. Bet ir jāiet līdz laikiem. Nu, kur lai tā māte rod mieru sevī,ka nav vietas klusuma, kur guldīs 4o bērnu. Ir divas istabas un virtuve, kur 3 telpās tuliņ būs jāguļ 6iem cilvēkiem(kur viens no viņiem ik pāris stundas celsies un ēdīs),šajās trīs telpās jānomazgajas, jasarģerbjas, jāuztaisa ēst, jānokārotājs(ja ne pa dienu,tad nakts stundās bērni nokārtosies uz mazo podiņu), jāatpusas no visiem un katram par sevi! Un kā noritēja attālinātās mācības? Bail iedomāties.
Nu kā tas maz ir izdarāms? Bet pašvaldības uzskata, ka var!

Dzerstiņi, netīrība un bārdas - prātam neaptveramās bārdas. 🤣
04.08.2023 01:32 |
 
Reitings 76
Reģ: 30.05.2023
Piekritīšu tām, kuras minēja, ka nelabvēlīgās ģimenēs vecākiem raksturīgs alkoholisms (Latvijā tas ir diezgan tipiski), fiziskā vardarbība (ģimenes locekļu iekaustīšana, paraušana, grūstīšana utt.), emocionālā vardarbība (te nu ir daudz dažādu veidu - kliegšana, pazemošana, ņirgāšanās, apsaukāšana, noniecināšana, manipulēšana ar tuviniekiem utt.), rupja, nekulturāla sarunvaloda (bieži izmanto krievu, latviešu lamu vārdus, aizskarošas frāzes), viens no kritērijiem - šādām personām lielākoties nav nokārtota augstākā izglītība (pat bakalaura grāda nav), mēdz būt pārlieku daudz bērnu, kurus paši nespēj uzturēt, tādēļ vērsās sociālajos dienestos un citur pēc palīdzības, mēdz gadīties, ka strādā ļoti parastu darbu, vai darbs ir nodzerts... Protams, nelabvēļu ģimenēs mēdz būt arī personas, kurām bijusi administratīvā/ kriminālā atbildība..
Viņu bērni, kad izaug, mēdz būt tik pat rupji kā vecāki, nievājoši izteikties par citiem, bez augstākās izglītības, laba amata, bez svešvalodu zināšanām, izņemot, krievu, ir fiziski un emocionāli vardarbīgi, kā viens no faktoriem ir - negatīvu komentāru rakstīšana fb un citos portālos, jo viss un visi ir slikti.. Man šķiet, ka personas no labvēlīgas vides uzreiz izjutīs šos cilvēkus kā nevēlamus un būs automātisks "red flag".
Bet vienmēr jau ir cerība šādām personām "izārstēties" jeb iziet "personības rehabilitācijas kursu", tikmēr ieteiktu normālajiem un pozitīvajiem cilvēkiem no šādiem tumšiem īpatņiem, kuru savairojies gana daudz, izvairīties, jo tā ir viņu pašu atbildība - mainīties uz labo pusi, savest kārtībā savu personību, uzlabot savu dzīvi, paaugstināt IQ un kļūt empātiskākiem pret citiem.
04.08.2023 01:47 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
Sveiki un labdien, esmu viens no tiem cilvēkiem, kas ir audzis nelabvēlīgā ģimenē, kurā bija netīrība, blusas, utis, alkohols, kautiņi, policijas, bāriņtiesa utt.😁 Ziniet, kā ir...kad esi bērns, tu uz to visu situāciju skaties nedaudz savādāk un pat nejūti, ka reāli tev veidojas morālās traumas, kuras izjutīsi, kad jau būsi pieaudzis. Daudzas lietas netiek uztvertas tik asi. Piemēram, kaut vai tā pati netīrība un pilnīgs vecāku uzmanības trūkums no manas puses tika uztverts, ka forši...man neliek neko darīt! Likās forši, ka es varu darīt, ko gribu un iet, kur gribu un kad gribu! Protams, kautiņi, sveši vīrieši un tādas lietas es sapratu un apzinājos. Un, tas, kādi mēs kļūstam, kad izaugam, ir atkarīgs no mums pašiem. Tie, kas ir izauguši un kļuvuši par nekārtīgiem, slinkiem vai atkarīgajiem, tā bija viņu izvēle. Mums katram ir iespēja izvēlēties savu ceļu. Man personīgi dzīvošana tādā ģimenē, tieši otrādāk, deva lielāku dzinuli dzīvot savādāk. Visu bērnību sapņoju par to, lai man nākotnē būtu vienkārši normāla dzīve. Nevis laba, bet vienkārši normāla...kā visiem! Man ir augstākā izglītība, strādāju normālā darbā, man ir brīnišķīgs vīrs, esmu superkārtīga, par ko visi iesmej, ka man mājās esot sterili...viss kā normāliem cilvēkiem..kā sapņoju😁😁 Es pat cigareti izpīpēt nekad mūžā neesmu izmēģinājusi, jo visu mūžu biju dzīvojusi mājā, kurā cigarešu dūmu bija vairāk nekā skābekļa. Tāpēc, nevar mest visus vienā maisā. Mums visiem ir dotas izvēles. Tikai tādēļ, ka mūsu ģimene izvēlējās vienu ceļu, nenozīmē, ka mums ir jāizvēlas tas pats. Cilvēki bieži mēdz sev izdomāt kaut kādas atrunas, ka vainīgs ir kaut kas vai kāds, taču ne viņš pats.
04.08.2023 08:56 |
 
Reitings 284
Reģ: 31.10.2022
Ģimenei noteikti ir milzīga loma bērna vērtību skalas veidošanā un, jau izaugot, šie nelabvēlīgo ģimeņu bērni var izpausties dzīvē dažādi. Ir tādi, kas apzinās vecāku kļūdas un nenoiet no sliedēm sliktās audzināšanas un mīlestības trūkuma dēļ, pat dzīvo ar uzviju, kļūstot par paraugiem. Bet ir tādi, kas grimst kā kuģi, savas traumas slīcinot kurš nu kā māk.
Labs nelabvēlīgas ģimenes piemērs ir BalamuteSallija ar savu cukurtētuku, kur meitenei acīmredzot kompleksu ir tik daudz, ka gatava materiālā nodrošinājuma dēļ laizīt pakaļu 60gadīgam kundziņam.
https://forums.dieviete.lv/forums/topic/227204-cukura-tetuks/
05.08.2023 00:49 |
 
Reitings 147
Reģ: 28.01.2022
fifinators @ 04.08.2023 01:32

Dzerstiņi, netīrība un bārdas - prātam neaptveramās bārdas. ?

Auto korektors! Bārdas-bardaks.
Bet šķiet, ka manu rakstīto tas nemainīja.
05.08.2023 01:25 |
 
Reitings 73
Reģ: 22.06.2023
Var piekrist.
05.08.2023 12:53 |
 
Reitings 322
Reģ: 15.08.2022
Nelabvēlīga ģimene var būt arī ļoti labi nomaskēta citu acīm. Alkohola nav, mājoklis tīrīgs, visi labi ģērbti un paēduši, ciemiņu klātbūtnē draudzīgi. Bet aiz aizvērtām durvīm bļaušana un manipulācija, fiziska vardarbība u.tml. Pati zinu tādus gadījumus, un ja neesi lietas kursā par notiekošo, tad nemūžam neuzminēsi, kas tur iet vaļā. Un trakākais, ka bērniem no tādām ģimenēm bieži netic, kad viņi cenšas lūgt palīdzību. "Tev tikai liekas", "tu esi pārāk jūtīgs" utt.
06.08.2023 14:23 |
 
Reitings 142
Reģ: 10.04.2023
fioanaa @ 05.08.2023 00:49
Ģimenei noteikti ir milzīga loma bērna vērtību skalas veidošanā un, jau izaugot, šie nelabvēlīgo ģimeņu bērni var izpausties dzīvē dažādi. Ir tādi, kas apzinās vecāku kļūdas un nenoiet no sliedēm sliktās audzināšanas un mīlestības trūkuma dēļ, pat dzīvo ar uzviju, kļūstot par paraugiem. Bet ir tādi, kas grimst kā kuģi, savas traumas slīcinot kurš nu kā māk.
Labs nelabvēlīgas ģimenes piemērs ir BalamuteSallija ar savu cukurtētuku, kur meitenei acīmredzot kompleksu ir tik daudz, ka gatava materiālā nodrošinājuma dēļ laizīt pakaļu 60gadīgam kundziņam.
https://forums.dieviete.lv/forums/topic/227204-cukura-tetuks/

Gaužām stulba tu esi, es noteikti nenāku no nelabvēlīgas ģimenes, un par manu gaumi vīriešos tev nebūtu jāuztraucas. Nāku no labas ģimenes ar abiem strādājošiem vecākiem un man ir tikai viena vecāka māsa. Alkaholiķus un narkomānus augot neredzēju, tapēc ej ar saviem tupajiem apgalvojumiem sēnes lasīt.
06.08.2023 19:56 |
 
Reitings 284
Reģ: 31.10.2022
BalamuteSalija @ 06.08.2023 19:56

Gaužām stulba tu esi, es noteikti nenāku no nelabvēlīgas ģimenes, un par manu gaumi vīriešos tev nebūtu jāuztraucas. Nāku no labas ģimenes ar abiem strādājošiem vecākiem un man ir tikai viena vecāka māsa. Alkaholiķus un narkomānus augot neredzēju, tapēc ej ar saviem tupajiem apgalvojumiem sēnes lasīt.

😁😁😁 Kā saka - "ģimenē ne bez kropļa".
06.08.2023 21:21 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Jautājums Jums - pēc kādām pazīmēm vai red flag Jūs atšifrējat ka ģimene ir nelabvēlīga, vai kāda persona nāk no nelabvēlīgas ģimenes? Kā Jūs attiecaties pret šiem sabiedrības indivīdiem? Vai

Man personīgi nelabvēliga ģimene skaitas tāda kurā parsvarā dzīvo arpuss Rīgas(bet ne obligāti) , vīrs ir dzērājs,katru nedeļu ir peidzēries lopā, sieviete saražojusi 4 - 5bērniņus ,dzīvo uz pabalstiem sieviete nekad nav strādājusi, dzemdeja jau no 20 gadiem. Un pedejais berns piedzimst 40-45 gadu vecumā. Pārtiek no pabalstiem un vīra(dzeraja) naudas. Luk piemērs. Kas man skaitas nelabvelīga ģimene. Papildus tam mēģina no radiniekiem izpiest maksimālu labumu-finansiālu, mantisku) , no tādiem kuri dzīvo Rīgā un ir bagātāki. Toties paši neko nepalīdz, nedod pretī, ir tikai ņēmēji un izmantotāji.
07.08.2023 02:21 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Vārdotāja @ 03.08.2023 23:26
daudzi no tādām izvairās, ja tas ir iespējams.. Un es par nelabvēlīgu ģimeni uzskatu tādu, kurai nav empātijas, kauna sajūtas, cieņas utt. Tādi, kas ir bezkaunīgi meļi, nepamatoti iedomīgi, kur vien var- izmanto citus. To diemžēl šad tad nākas no sākuma “izbaudīt” un tad tikai saproti.
Un es tiešām cenšos tādus no sava apvāršņa izolēt, jo liela daļa no tiem ir vnk parazīti, kas izmanto cilvēkus.
Varu pateikt vēl to, ka ir tādas ģimenes, kurām gandrīz nekā nav (fiziski), bet viņiem ir laba audzināšana, vērtības, zina, ko nozīmē cieņa utt.
Alkoholiķiem, narkomāniem ir nepieciešama palīdzība vai spēriens pa pakaļu, bet … es saprotu arī tos, kas no viņiem novēršas.
Patiesība baigo tēmu aizskāri..

Kā parsvarā viņi izmanto cilvēkus? Vai dod pretī ko, jeb ņem tikai? Kopuma piekrītu par parazītiem ir daudz dzirdēts.
07.08.2023 02:31 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Mmaija @ 04.08.2023 00:59
Man škiet, ka viss notiek uz "aci". Gan jau arī luxury dāmas domā,ka vidusmēra ģimenes ir nelabvēligas.
Par nelabvēlīgu var dēvēt- netiribu,atkarības, vardarbību u.c.
Kā piemēru varu minēt gimeni- dzerstīšanos(nav runa,ka kaut kad kāds no vecākiem ir baudījis,ko burbuļojošu),kautiņus neesmu manījusi, taču nekārdība, netīrība, bārdas. Aaaa, tas ir,kas prātam neaptverami. Dzīvo pašvaldības 2istabu dzīvoklī, bez ērtībām. 2 pieaugušie, 3 berni un 4ā bērna gaidībās. Pie kāda loga piesaisti pledi, caur to spraugām redzams drēbju un apavu krāvumi. Caur citu logu var redzēt, ka ir divstāvu gulta,kura ir pilna ar lupatām. Skats drūms.
Bērni netīri, netīriem matiem, nagiem,drēbem.
Esmu rakstījusi sūdzibu soc.dienestam, nekas nav mainījies.
Škiet, ka pašvaldībām nav noteiktas normas pēc,kurām regulēt nelabvēligas gimenes. Es negribu teikt, ka 3 bērnu ģimene nevar dzīvot 2 istabu dzīvoklī. Var,ne tā mēs un mūsu senči ir izauguši. Bet ir jāiet līdz laikiem. Nu, kur lai tā māte rod mieru sevī,ka nav vietas klusuma, kur guldīs 4o bērnu. Ir divas istabas un virtuve, kur 3 telpās tuliņ būs jāguļ 6iem cilvēkiem(kur viens no viņiem ik pāris stundas celsies un ēdīs),šajās trīs telpās jānomazgajas, jasarģerbjas, jāuztaisa ēst, jānokārotājs(ja ne pa dienu,tad nakts stundās bērni nokārtosies uz mazo podiņu), jāatpusas no visiem un katram par sevi! Un kā noritēja attālinātās mācības? Bail iedomāties.
Nu kā tas maz ir izdarāms? Bet pašvaldības uzskata, ka var!

Nu kā tas maz ir izdarāms? Bet pašvaldības uzskata, ka var

Kāpēc pašvaldībai, būtu jauzņemas atbildība par to cik dieviete dzemdē bērnus? Vaitad pašvaldība un citi dienesti ir izdomājuši, ka tai sievietei ir jadzemdē ik pēc gada, diviem?
Neviena pašvaldības nevar kontrolēt matītes, kas apaugļojas, regulāri un bez robežām.
Neviena pašvaldība nepiešķirs 4 -6bērnu ģimenei dzīvokli ar 4 - 6istabām (tikai tāpec, ka matite nevar apstāties dzmedēt un neizmanto kontracepciju(pat ja pašvaldiba dotu izdargašanas lidzekļus, viņi ir tik neatīstīti, ka neizmantotu tadus)
PAŠVALDÍBA NELIKA AR VARU DZEMDĒT VIŅAI 4 BĒRNUS!!! te nav nekada sakara ar to vispār. LAI SIEVIETE UZŅEMAD ATBILDĪBU PAR SAVIEM BERNIEM UN TO DZÍVESVIETU. Nevienam dienestam tad nav jādara.
Jo tu gribēji, lai viņiem piešķir divstāvu privātmāju, pašvaldība, tiikai tapec ka dzmedē nakamos nodokļu maksatajus?
Ja cilveki ir tik nabadzīgi, un nevar atļauties normālu dzīvesvietu priekš daudzbernu ģim. Tad paši atbildīgi nav ko ražot tik daudz, ja nespēj nodrošinat normalus aptstākļus.
07.08.2023 02:38 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Lololili @ 06.08.2023 14:23
Nelabvēlīga ģimene var būt arī ļoti labi nomaskēta citu acīm. Alkohola nav, mājoklis tīrīgs, visi labi ģērbti un paēduši, ciemiņu klātbūtnē draudzīgi. Bet aiz aizvērtām durvīm bļaušana un manipulācija, fiziska vardarbība u.tml. Pati zinu tādus gadījumus, un ja neesi lietas kursā par notiekošo, tad nemūžam neuzminēsi, kas tur iet vaļā. Un trakākais, ka bērniem no tādām ģimenēm bieži netic, kad viņi cenšas lūgt palīdzību. "Tev tikai liekas", "tu esi pārāk jūtīgs" utt.

Musdienās ir tāda lietā kā telefons, kur visu var nofilmēt, ierskstīt un nobildēt. Kapec, viņi neuztaisija pierādijumus, ja neviens netic? 😄
07.08.2023 05:33 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!