Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ko pavadīt laiku vienam

 
Reitings 45
Reģ: 09.02.2023
Ilgāku laiku jau esmu viena, bez otras pusītes un vairs nav arī tas vecums, kad draugus var satikt, kad vien vēlies. Līdz ar to, bieži vien brīvdienās nav īsti ko darīt, drīzāk nezinu ko darīt un kā izklaidēties vienai. Jā, hobiji man ir, bet arī no tiem gribas dažreiz atpūsties. Vēlētos uzzināt kā citi sevi izklaidē? Ilgāku laiku gribu uz jūru aizbraukt, bet jūtos neērti viena braukt. Gribu arī uz kino aiziet, bet arī nejūtos pārāk droša par to. Kā ar to rīkoties? Kā novērst domas par to, ka citiem ir vienalga, ka viena eju kaut kur?
25.07.2023 17:42 |
 
Reitings 1745
Reģ: 01.02.2023
Ej uz kino viena, brauc uz jūru viena, aizej uz kafejnīcu paēst garšīgas pusdienas arī viena. Tas ir reāls kaifs, darīt to, ko pašam gribas un nevienam neatskaitīties un nevienu negaidīt, vai uzspiest citam to, ko viņš negrib . Pat uz koncertu, teātri vai pat festivālu var aiziet viena pati. Tev nevienam nav jāatskaitās kāpēc esi viena atnākusi uz pludmali vai aizbraukusi putnu tornī uzkāpt.
Jā, pāris pirmās reizes varbūt būs mulsinoši vienai pašai, bet pie tā ātri pierod.
25.07.2023 17:54 |
 
Reitings 752
Reģ: 03.01.2023
Vai Tu pati kaut kur ejot nopēti visus apkārtējos - kurš ar ko kur ir izgājis? Un ja kāds ir viens, vai šausminies par to cilvēku? Taču visiem ir vienalga.
25.07.2023 18:05 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Dari visu to pašu, ko darītu ar kādu kopā. Es vēl spēlētu datorspēles, bet tas ne katram der.
25.07.2023 18:12 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Ja uz jūru vienai braukt neērti, tad baigi žēlīgi. Patiesībā visiem ir vienalga kur tu ej un kādā sastāvā ej. Kad to sapratīsi, tad arī darīsi visu ko gribi, nedomājot ko citi varētu padomāt. Pašapziņa jāaudzē. Citu ieteikumu nav.
25.07.2023 18:23 |
 
Reitings 2686
Reģ: 03.06.2023
MartaOZ @ 25.07.2023 17:42
Ilgāku laiku jau esmu viena, bez otras pusītes un vairs nav arī tas vecums, kad draugus var satikt, kad vien vēlies. Līdz ar to, bieži vien brīvdienās nav īsti ko darīt, drīzāk nezinu ko darīt un kā izklaidēties vienai. Jā, hobiji man ir, bet arī no tiem gribas dažreiz atpūsties. Vēlētos uzzināt kā citi sevi izklaidē? Ilgāku laiku gribu uz jūru aizbraukt, bet jūtos neērti viena braukt. Gribu arī uz kino aiziet, bet arī nejūtos pārāk droša par to. Kā ar to rīkoties? Kā novērst domas par to, ka citiem ir vienalga, ka viena eju kaut kur?
Ja neērti vienam braukt uz jūru vai uz kino.
Tad kaut kas ar galviņu nav kārtībā. (Piedodiet par tiešumu)
.Eksperte. @ 25.07.2023 18:23
Ja uz jūru vienai braukt neērti, tad baigi žēlīgi. Patiesībā visiem ir vienalga kur tu ej un kādā sastāvā ej. Kad to sapratīsi, tad arī darīsi visu ko gribi, nedomājot ko citi varētu padomāt. Pašapziņa jāaudzē. Citu ieteikumu nav.
100% piekrītu
25.07.2023 18:31 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Aldis30 @ 25.07.2023 18:31
Ja neērti vienam braukt uz jūru vai uz kino.
Tad kaut kas ar galviņu nav kārtībā. (Piedodiet par tiešumu)
100% piekrītu

Nevis ar galviņu, bet pašapziņas trūkums.
Pašiem noteikti ir bijis vismaz 1x dzīvē tā, ka šķiet, to pumpu, zilumu, pleķi, caurumu redz visi. Patiesībā ieminies par to un otrs prasa "kurā vietā? Es nemaz neredzēju!". Respektīvi viss ko domā, ka redz citi, mīt tevī pašā.
25.07.2023 18:35 |
 
Reitings 2686
Reģ: 03.06.2023
Btw. Es rīt dienas pirmajā pusē braucu uz jūru sauļoties/peldēties - ja gribi varu paķert līdz.
25.07.2023 18:38 |
 
Reitings 284
Reģ: 31.10.2022
Man liekas, tev dēļ tā, ka esi viena, izveidojies pilnīgi lieks nepilnvērtības komplekss, ka liekas, ka vienai iet ir nez cik dīvaini. Pastrādā ar savu pašapziņu, turklāt vienai dzīvot un baudīt atpūtu kā jūru ir stipri patīkamāk, nekā, kad blakus ir bērni vai vēl kāds ar kuru jāuztur nepārtraukti sarunu un jāvelta uzmanību. Par kino vēl lielāks absurds. Uz kino iet, lai skatītos filmu, nevis runātos, tad priekš kam ir vajadzīgs kompanjons, lai ietu uz kino? :D Atmet šos greizos tavā galvā radušos aizspriedumus un redzēsi, cik ļoti mainīsies tava ikdiena!
25.07.2023 18:51 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
MartaOZ @ 25.07.2023 17:42
Ilgāku laiku jau esmu viena, bez otras pusītes un vairs nav arī tas vecums, kad draugus var satikt, kad vien vēlies. Līdz ar to, bieži vien brīvdienās nav īsti ko darīt, drīzāk nezinu ko darīt un kā izklaidēties vienai. Jā, hobiji man ir, bet arī no tiem gribas dažreiz atpūsties. Vēlētos uzzināt kā citi sevi izklaidē? Ilgāku laiku gribu uz jūru aizbraukt, bet jūtos neērti viena braukt. Gribu arī uz kino aiziet, bet arī nejūtos pārāk droša par to. Kā ar to rīkoties? Kā novērst domas par to, ka citiem ir vienalga, ka viena eju kaut kur?

Tu pati sevi dzen kompleksos, tāpēc arī liekas,ka visi kko ne to padomā utt.
Ir normāli būt bez otras pusītes un ir normāli iet vienai uz kino,un vienai braukt uz jūru.
Es to visu laiku pa laikam darīju gan esot attiecībās,gan arī kad nebija attiecības.
25.07.2023 18:55 |
 
Reitings 165
Reģ: 09.12.2022
Varbūt jau tā ir, ka esmu sev sabojājusi pašvērtējumu. Liekas, ja visi apkārt atsaka tikties, liekas, ka ar mani vairs nav interesanti.
Bet es tiešām vēlos iemācīties būt viena. Piekrītu arī, ka neviens jau neskatās viena vai ar kompāniju, bet kaut kas trūkst, lai saņemtos un to izdarītu.
25.07.2023 19:02 |
 
Reitings 1961
Reģ: 22.02.2023
Es uz kino bieži eju viena. Bet uz mazajiem kino, KSuni, Splendid...Uz Forum Cinemas- kad pirmizrāžu trakums noskrien, uz mazajām zālēm. Un daudzi iet pa vienam. Man pat labāk patīk, var mierīgi paskatīties, padomāt...
Uz jūru arī esmu braukusi viena, vienkārši eju gar jūras malu.
Uz restorānu gan nevarētu aiziet viena, kaut kā nekomfortabli.
Vienreiz agrā jaunībā tā sanāca, ka uz lielo Coldplay koncertu ārzemēs biju viena, draudzene saslima. It kā jutos tizli, bet to konci atceros joprojām.
25.07.2023 19:13 |
 
Reitings 291
Reģ: 29.03.2021
Es jau kopš pusaudžu gadiem viena pati eju uz kino, koncertiem, pasākumiem. Kad palika 18, sāku arī ceļot viena. Neviens tiešām naktī pirms gulētiešanas nedomās par tevi un kā tu viena pati atnāci uz jūru. Tu palaidīsi garām daudz foršu iespēju un piedzīvojumu, ja sēdēsi mājās un fantazēsi, ko kāds svešinieks, par kura ekstistenci tu pat nezini, par tevi padomās
25.07.2023 19:13 |
 
Reitings 2686
Reģ: 03.06.2023
LuckyStrike @ 25.07.2023 19:13
Es uz kino bieži eju viena. Bet uz mazajiem kino, KSuni, Splendid...Uz Forum Cinemas- kad pirmizrāžu trakums noskrien, uz mazajām zālēm. Un daudzi iet pa vienam. Man pat labāk patīk, var mierīgi paskatīties, padomāt...
Uz jūru arī esmu braukusi viena, vienkārši eju gar jūras malu.
Uz restorānu gan nevarētu aiziet viena, kaut kā nekomfortabli.
Vienreiz agrā jaunībā tā sanāca, ka uz lielo Coldplay koncertu ārzemēs biju viena, draudzene saslima. It kā jutos tizli, bet to konci atceros joprojām.
Kas restorānā ir savādāks - lai justos tur neērti vienatnē? Ja nu vienīgi tas ka rēķins jāmaksā par sevi :D
25.07.2023 19:17 |
 
Reitings 548
Reģ: 09.06.2023
Tā ir ļoti laba iespēja, tev šobrīd pabūt vienai un iepazīt sevi.
Ej noteikti katru dienu ārā, ej uz masāžām, apmeklē kādas procedūras, ej pastaigās, filmas noteikti var skatīties arī mājas, ja tik neerti iet uz kino (bet izmēģini aiziet vienu reizi viena un sapratīsi, vai jūties ērti), vizinies ar auto vakaros un klausies mūziku, ej pastaigās pa mežu, gatavo katru dienu jaunus un interesantus ēdienus, ej uz jaunām vietām ēst, maini mājas interjera dizainu pa sezonām, nopērc kādu kursu, par sev interesējošo tēmu, mācies svešvalodas( vai uzlabo zināšanas), daudz lasi, sāc nodarboties ar jogu vai meditacijam vai kadu citu sporta veidu, kas vienmēr ir interesējis. Es varu saukt vēl un vēl 🤣🤣 ir ļoti daudz iespēju, koncentrējies uz to, ko vari izdarīt, nevis nevari, tas, ka nav kompānijas šobrīd nav nekas traks 🙂 varu ieteikt sevišķi piedomāt pie sava ārēja izskata ejot ārā, tā lai jūties pati ērti un skaisti. Tā jutīsies pārliecinātāka par sevi
25.07.2023 19:27 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Man sava hobija dēļ patīk visur iet,braukt vienai.Nesanāk jau tā bieži. It īpaši muzeji,izstādes,kino, jūra vai kada cita dabas taka.Viļna viena biju .Tagad gribas vēl kur aizbraukt vienai pašai. Bauda!
A ko citi domā? Es nezinu,jo cilvēkus vispār nepamanu nereti.Tikai tad kad kadrā tiek, foto .Līdz tam man viņi neinteresē vispār.
25.07.2023 19:27 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Paulaaaaaaa @ 25.07.2023 19:02
Varbūt jau tā ir, ka esmu sev sabojājusi pašvērtējumu. Liekas, ja visi apkārt atsaka tikties, liekas, ka ar mani vairs nav interesanti.
Bet es tiešām vēlos iemācīties būt viena. Piekrītu arī, ka neviens jau neskatās viena vai ar kompāniju, bet kaut kas trūkst, lai saņemtos un to izdarītu.

Rekur autore MOZ jeb MartaOZ
atbild no sava otra profila.😂Sajauci profilus?
Ieteikums tev ej pie psihologa, un ārstē uztveri un bailes.
25.07.2023 19:30 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Ir tikai viena darbība lai tiktu pāri neērtumam un bailēm - ir jāiet un jādara un jāizdzīvo tas. Ne labi vārdi, ne saules gaisma, ne kucēni nelidzēs.
25.07.2023 19:56 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
GhostGG @ 25.07.2023 19:56
Ir tikai viena darbība lai tiktu pāri neērtumam un bailēm - ir jāiet un jādara un jāizdzīvo tas. Ne labi vārdi, ne saules gaisma, ne kucēni nelidzēs.

Lai griežas pie psihologa.
25.07.2023 20:03 |
 
Reitings 4136
Reģ: 14.04.2023
Kāpēc, lai justos neērti iet uz kino vienai? Iet jau tumsā skatīties filmu. Arī uz muzejiem ,kas interesē,kāpēc ,lai neietu viena? Es esmu gājusi uz koncertu viena,jo zinu ,ka nevienam citam mana grupa neinteresē . Pat uz restorānu esmu bijusi viena, kāpēc ne? Es nevienā brīdī tad nejutos vientuļa . Svarīgi jau ir ,kā Tu jūties tajā mirklī. Ja vēlies izbaudīt tusiņu vienatnē,tad sāc ,piemēram ar to,ka pastaiga pa Vecrīgu , tad ieej kādā bārā un pasūti dzērienu un tad jau redzēs ,kas tālāk notiek
25.07.2023 20:31 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Ir ļoti forši aiziet kaut kur vienam un pabūt kopā ar sevi. Tu izbaudi mirkli, neviens tevi nenovērš un tu vari darīt un iet tur, kur tu gribi.
Cilvēkus pārsvarā interesē tikai sava personība. Atceries, ko tu pati domā par cilvēkiem, kuri sēž kafejnīcā vieni? Vai tu viņus atceries vēl ilgi? Domāju, ka visdrīzāk aizmirsti jau pēc neliela brīža. Tāpēc neuztraucies un izbaudi šo brīvības sajūtu, kad tev nevienam nav jāatskaitās, jāsaskaņo vēlmes, jāklausās burkšķēšana u.tml.
25.07.2023 22:43 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits