Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kaa Izaudzet NEGARSIGUS Kartupelus?

 
Reitings 10
Reģ: 14.05.2023
Ja kads kartupelu audzesanas eksperts seit ir, var padalities ar info kaa vini prieks Lielveikaliem izaudze tik Izcili Pretigi Negarsigus /  udenainus un blaavus kartupelus?
Raudat pilnigi gribas kadu reizi vinus noperkot un meginot apest (jebkura lielveikala)
Esmu prikola pec vairakas reizes tos meslus iemetis zeme eksperimentam, pilnigi neko viniem nedarot - izaug no viniem loti labi garsigi kartupeli...taka skirnem noteikti nav ne vainas...
16.07.2023 19:45 |
 
Reitings 1576
Reģ: 11.04.2023
Pretīgā garša vairāk atkarīga no glabāšanas apstākļiem. Jo tuvāk pavasarim, jo pretīgāki paliek, pirmie kartupeļi gandrīz visiem veikaliem ir labi.
16.07.2023 20:06 |
 
Reitings 76
Reģ: 31.10.2022
😀 Pirmā pasaules problēma.
17.07.2023 04:57 |
 
Reitings 462
Reģ: 07.04.2022
Varbūt tu vienkārši neproti izvēlēties?
17.07.2023 05:41 |
 
Reitings 1745
Reģ: 01.02.2023
Pērc tirgū nevis lielveikalā. Atradis problēmu.
17.07.2023 08:36 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Jāprot arī gatavot .
17.07.2023 08:43 |
 
Reitings 83
Reģ: 31.10.2022
Lielākos Rimi vienmēr var nopirkt labus kartupeļus. Vismaz man reti kad nācās uzrauties uz ļoti negaršīgiem.
17.07.2023 10:15 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
Trakākais randinš😀😀. Mans vīrs (kurš uz to brīdi bija vēl nevīrs)😀😀😀😀 ierodas mājās no darba, es pagatavojusi lasīti, spargelīšus un no TC “Elkor plaza “ nopirku kartupelus jau mizotus, ar gršvielam (ja nemaldos, tad kastīte Ganjau, ka pa 5kg cenu)😀 visu to pagatavoju, vīrs atbrauc un gandrīz apvēmās no tiem kartupelīšiem, man arī nu galigi negaršoja.. tad es izmeginaju ari RIMI šādu pat opciju-un pilnigi tas pats.. REZUME- nekad nepērciet šādus tupenīšus-
Arī no pazinas dzirdejusi biju,ka jā, tik tiešām kaut kas nav ok.
17.07.2023 11:53 |
 
Reitings 289
Reģ: 26.10.2022
HARDLUXURY @ 17.07.2023 11:53
Trakākais randinš??. Mans vīrs (kurš uz to brīdi bija vēl nevīrs)???? ierodas mājās no darba, es pagatavojusi lasīti, spargelīšus un no TC “Elkor plaza “ nopirku kartupelus jau mizotus, ar gršvielam (ja nemaldos, tad kastīte Ganjau, ka pa 5kg cenu)? visu to pagatavoju, vīrs atbrauc un gandrīz apvēmās no tiem kartupelīšiem, man arī nu galigi negaršoja.. tad es izmeginaju ari RIMI šādu pat opciju-un pilnigi tas pats.. REZUME- nekad nepērciet šādus tupenīšus-
Arī no pazinas dzirdejusi biju,ka jā, tik tiešām kaut kas nav ok.

No SKY būtu garšīgāk! 😂😂😂 (bet dārgāk kā Elkorā) 😀
Man pret Tevi nekas nav, bet tas kā Tu uzsver visus “krutos” veikalus, Tevi padara tik smieklīgu.
Vai nebutu vienalga kur pērc katrupeļus Rimi, Topā vai Elkorā? 😅😅😅 BET UZSVARS- ES ATĻAUJOS ELKORĀ! 😅
Elkorā gan to partikas veikalu sauc, Food&Wine!
Elīna mes visas te ļoti labi zinām, ka tu dzīvo lux dzīvi pie katra komentāra nevajag par to atgādināt! 😀
17.07.2023 14:10 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
Ugunsmeita @ 17.07.2023 14:10

No SKY būtu garšīgāk! ??? (bet dārgāk kā Elkorā) ?
Man pret Tevi nekas nav, bet tas kā Tu uzsver visus “krutos” veikalus, Tevi padara tik smieklīgu.
Vai nebutu vienalga kur pērc katrupeļus Rimi, Topā vai Elkorā? ??? BET UZSVARS- ES ATĻAUJOS ELKORĀ! ?
Elkorā gan to partikas veikalu sauc, Food&Wine!
Elīna mes visas te ļoti labi zinām, ka tu dzīvo lux dzīvi pie katra komentāra nevajag par to atgādināt! ?
es nosaucu veikalus, kur ir pirkti kartupelīši😀 ja tas būtu “sky and more”, tad es to noteikti pieminētu 😀pat vai Duntes sortiments, vai kāds cits, bet nu es varu komentet tikai par Elkoru un Rimi😀😀 pie Velna!! Man te brauks virsū laikam par visu un jebko, jo tā tak esmu es un man ir mana bilde 😀😀😀. Ja es būšu “kakjupedina 333” ar bildi, kur tualetes pods, tad nevienam kartupelīši, vai Jelena neinteresēs.
- so sad.
17.07.2023 14:17 |
 
Reitings 686
Reģ: 23.03.2020
Ar tirgū pirktiem kartupeļiem tā nav bijis,bet lielveikalā ir bijuši ūdeņaini un bezgaršīgi.
17.07.2023 14:38 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
Ugunsmeita @ 17.07.2023 14:10

No SKY būtu garšīgāk! ??? (bet dārgāk kā Elkorā) ?
Man pret Tevi nekas nav, bet tas kā Tu uzsver visus “krutos” veikalus, Tevi padara tik smieklīgu.
Vai nebutu vienalga kur pērc katrupeļus Rimi, Topā vai Elkorā? ??? BET UZSVARS- ES ATĻAUJOS ELKORĀ! ?
Elkorā gan to partikas veikalu sauc, Food&Wine!
Elīna mes visas te ļoti labi zinām, ka tu dzīvo lux dzīvi pie katra komentāra nevajag par to atgādināt! ?
paga , es 3 reiz pārlasu savu komentāru .. kur ir tā frāze “VARU ATLAUTIES ELKOR”, vai “ATLAUJOS IEPIRKTIES ELKORĀ”, kur?? NAV!
Nekur tās nav! Tu vienkārši vēlies kārtējo reizi sataisīt haipu ap mani PILNĪGI NEITRĀLĀ DISKUSIJĀ, kur cilvēki dalās ar savu pieredzi tirdzniecības centros!! Pie Di**as man, vai tas ir LIDL,SKY, vai tops vai MAXIMA- ja ir preces, kurās es esmu iegrābusies es ar to dalīšos un man uzšpljaut uz kaut kādām babenju cemmēm! Ja var būt noderīgs kādam mans komentārs - es dalīšos ar savu pieredzi, ja netici, ir iespēja pašai testēt, tev varbut “Elkor kartupelīši” garšos labãk kā maxima.
-jomajo, Jauku dienu , sieviete nco 😜
17.07.2023 14:50 |
 
Reitings 10
Reģ: 14.05.2023
Logiski padomajot- Audzetajam kas Pardod Lielveikalam galvenais ir iegut pec iespejas lielaku Masu ko pardot veikalam.
Saber kko uz viniem lai augtu vini griezdamies un dzitu sev masu virsu, rezultata gan jau stipri lielaka (nezinu cik) raza?
Rezultata tupenim vairs nav ne krasas,ne labas strukturas ,ne garsas = pilnigi needams.
Uzputies/piedzinis sev tik udeni/ bezjedzigu masu kura nav ieksa isti nekadu baribasvielu salidzinot ar kartupeli kurs ir likts svetaa miera un izaudzis pats tik liels cik domajis ka shim vajag augt.
Gan audzetajam gan lielveikalam jau poh jo kads jau tapat vinus nopirks - no skata veikala nevar isti pateikt cik bus labs/vai verts pirkt.
Kautkaa taa?
17.07.2023 21:21 |
 
10 gadi
Reitings 283
Reģ: 29.03.2010
HARDLUXURY @ 17.07.2023 14:50
paga , es 3 reiz pārlasu savu komentāru .. kur ir tā frāze “VARU ATLAUTIES ELKOR”, vai “ATLAUJOS IEPIRKTIES ELKORĀ”, kur?? NAV!
Nekur tās nav! Tu vienkārši vēlies kārtējo reizi sataisīt haipu ap mani PILNĪGI NEITRĀLĀ DISKUSIJĀ, kur cilvēki dalās ar savu pieredzi tirdzniecības centros!! Pie Di**as man, vai tas ir LIDL,SKY, vai tops vai MAXIMA- ja ir preces, kurās es esmu iegrābusies es ar to dalīšos un man uzšpljaut uz kaut kādām babenju cemmēm! Ja var būt noderīgs kādam mans komentārs - es dalīšos ar savu pieredzi, ja netici, ir iespēja pašai testēt, tev varbut “Elkor kartupelīši” garšos labãk kā maxima.
-jomajo, Jauku dienu , sieviete nco ?

Kas tev bildē ar seju??🤦‍♀️🤣🤣
Briesmīgi izskaties, goda vārds. Ne pēc sievietes, ne vīrieša.🤣🤣🤣🤦‍♀️
17.07.2023 21:50 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
guccibabe @ 17.07.2023 21:50

Kas tev bildē ar seju???‍♀️??
Briesmīgi izskaties, goda vārds. Ne pēc sievietes, ne vīrieša.????‍♀️
ak jel 🤦‍♀️ Tev noteikti ir lielas iekšējas problēmas pašai ar sevi, nabadzīte.😀
17.07.2023 21:52 |
 
Reitings 10
Reģ: 14.05.2023
Japiekrit ka ''hardluxury'' bilde toch Isti nevar toch pateikt vai sieviete vai ari transvestits ... no offence..bet taa ir :D
Nomazga tos sudus ko esi saziekejusi sev virsu visur,varbut seja izskatisies normali tad...
18.07.2023 12:34 |
 
Reitings 391
Reģ: 31.01.2023
Šitas muļļa neko nejēdz
12.03.2024 21:58 |
 
Reitings 1074
Reģ: 14.01.2022
Man kā sievietei, kas augusi un dzīvojusi mazpilsētā neko neizsaka - pirku Elkorā, Sky’ā utt
Tāpat arī neizsaka neko kaut kāda Elīna, kas vienīgā ielikusi “savu” bildi Dievietes forumā, nu tā, ka vispār pofig un šķiet, ka tas pat ir nedaudz jancīgi. 😁🫠
Kartupeļus pērku pa tiešo no vietējiem audzētājiem, sākot pavasarī ar jaunajiem, vienmēr tikko raktiem, beidzot ziemas periodā, ik pēc patērējuma (1x vai 2 x mēnesī )
Tad jau to maija periodu - iztieku teju bez, jo veikala kartupeļi nu nestāv klāt, vienmēr kādi melni caurumi pa vidu dēļ ķimikālijām.. Bet, ja dzīvotu Rīgā, tad noteikti vislabākais ir atrodams tirgū,viennozīmīgi.
13.03.2024 11:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits