Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sāp zobs pēc salabošanas

 
Reitings 114
Reģ: 02.03.2022
Sveikas! Bija neliels caurumiņš zobā par kuru pat nenojautu, bet zobārsts salaboja. Un tad nu tik pēkšņi sāka sāpēt tas zobs. Biju atkal pie tā paša zobārsta, nomainīja plombi... Bet joprojām sāpes ēdot, nevaru paēst uz tās puses. Vai kādai ir tā bijis? Un kur griezties? Pie tā paša zobārsta šķiet nav jēgas, jo arī otrā reizē neko nepalīdzēja.
09.07.2023 18:59 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
Man tā ir bijis. Bet diezvai tas ir standarts.
Aizeju pie zobārsta ar sāpošu zobu. Izņem veco plombi, ieliek jauno, bet turpina sāpēt. Eju atkal. Rengens. Nu viss ok. Nav kam sāpēt. Noraksta uz jutīgumu. Šādi gāju ar 3 zobiem. Kuri uz riņķi ik pa laikam pasāp. Nedēļu sāp, tad pāriet. Pavasarī izgāju muguras, kakla masāžas kursu, pēc kura tie zobi vairs nav sāpējuši jau 3 mēnešus. Bija tonuss žoklī vai kaklā-kaut kur tur. 😀
09.07.2023 19:33 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3740
Reģ: 31.10.2010
Aizej pie cita ārsta. Diemžēl ne visi ārsti savā jomā ir lietpratēji.
09.07.2023 20:07 |
 
Reitings 1397
Reģ: 13.09.2021
Man arī tā bija , aizgāju pie cita zobārsta nourba plombi zemāk un viss pārgāja.
09.07.2023 20:26 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10496
Reģ: 29.01.2009
Berry5 @ 09.07.2023 19:33
Man tā ir bijis. Bet diezvai tas ir standarts.
Aizeju pie zobārsta ar sāpošu zobu. Izņem veco plombi, ieliek jauno, bet turpina sāpēt. Eju atkal. Rengens. Nu viss ok. Nav kam sāpēt. Noraksta uz jutīgumu. Šādi gāju ar 3 zobiem. Kuri uz riņķi ik pa laikam pasāp. Nedēļu sāp, tad pāriet. Pavasarī izgāju muguras, kakla masāžas kursu, pēc kura tie zobi vairs nav sāpējuši jau 3 mēnešus. Bija tonuss žoklī vai kaklā-kaut kur tur. ?

Wow, par tonusu interesanti. Man šķiet, ka tādas sāpēs var būt saistītas ar nerviem (zoba, sejas), bet neiedomātos, ka ar tonusu.
09.07.2023 20:35 |
 
Reitings 196
Reģ: 21.05.2023
Scandinavian @ 09.07.2023 20:35

Wow, par tonusu interesanti. Man šķiet, ka tādas sāpēs var būt saistītas ar nerviem (zoba, sejas), bet neiedomātos, ka ar tonusu.

Man arī bija līdzīgi: gandrīz divus gadus mocījos ar velkošām sāpēm apakšžoklī, apstaigāju kādus 5 zobārstus, bet neviens neko nespēja atrast. Vēlāk pati sāku meklēt informāciju zinātniskajos rakstos par zobārstniecības tēmām, līdz atradu info, ka zobu sāpes varot rasties arī no kakla muskuļu saspringuma. Pāris masāžas pie fizioterapeita ātri vien atrisināja problēmu. Saņēmu arī ieteikumu lietot nakts kapi, jo pastāvēja aizdomas par zobu griešanu.
Tēmas autores gadījumā gan izklausās pēc plombes, kas ir par "augstu" (ja sāpes izraisa tikai uzkošana uz labotā zoba); to zobārsts var novērst pāris minūtēs. Ja sāp pie auksta, karsta, salda utt., tad problēma nopietnāka..
10.07.2023 00:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits