Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Neprotu braukt?!

 
Reitings 7
Reģ: 09.07.2023
Sveikas 😁
Gribēju padalīties ar savām bēdām varbūt kādai tā arī ir bijis. Tātad stāsts par to , ka pirms dažiem gadiem noliku tiesības uz manuālās. Pirmo gadu sanāca vēl braukt ar tādām mašīnām, pēc tam bija pauze un braucu tik ar automātu. Pirms pusgada ģimenē nopirkām auto ar manuālo, dažas reizes izbraucu, bet dēļ tā ka manuālā bija sajūta ka braucu briesmīgi. Labprāt kaut kur aizbrauktu pati, bet dēļ tā manuālā pat vīrs nevēlas dod auto, gribu atzīmēt to, ka savulaik, uzreiz pēc tiesību nolikšanas un vēlāk braucu ar manuālo ļoti labi. Kā arī nebraucu slikti dēļ ka, ka nezinu noteikumus vai braucu bailīgi. Tagad sajūta, ka pieredze ir pazudusi ar manuālo galīgi. Vīrs atsakās dod mašīnu pat lai es varetu atkal pierast braukt 😄 ko jūs ieteiktu, vai man paņemt kādu kas mani apmāca braukt uz manuālo atkal, vai aizmirst par to un nopirkt auto ar automātu?
09.07.2023 14:56 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
Sofiiaa @ 09.07.2023 14:56
Sveikas ?
Gribēju padalīties ar savām bēdām varbūt kādai tā arī ir bijis. Tātad stāsts par to , ka pirms dažiem gadiem noliku tiesības uz manuālās. Pirmo gadu sanāca vēl braukt ar tādām mašīnām, pēc tam bija pauze un braucu tik ar automātu. Pirms pusgada ģimenē nopirkām auto ar manuālo, dažas reizes izbraucu, bet dēļ tā ka manuālā bija sajūta ka braucu briesmīgi. Labprāt kaut kur aizbrauktu pati, bet dēļ tā manuālā pat vīrs nevēlas dod auto, gribu atzīmēt to, ka savulaik, uzreiz pēc tiesību nolikšanas un vēlāk braucu ar manuālo ļoti labi. Kā arī nebraucu slikti dēļ ka, ka nezinu noteikumus vai braucu bailīgi. Tagad sajūta, ka pieredze ir pazudusi ar manuālo galīgi. Vīrs atsakās dod mašīnu pat lai es varetu atkal pierast braukt ? ko jūs ieteiktu, vai man paņemt kādu kas mani apmāca braukt uz manuālo atkal, vai aizmirst par to un nopirkt auto ar automātu?
sākumā brauc ar kādu blakam,un izvelies lauku celus, vai vietas, kur nav intensīva satiksme un daudz cilvēku. Pats galvenais ir pierast un aprast ar auto un viss būs labi!☺️
09.07.2023 15:00 |
 
Reitings 4933
Reģ: 27.03.2023
Man atkal rodas jautājums -kāpēc pirkāt manuālo, ja vīrs zina, ka esi jau pieradusi braukt ar automātisko.
Tad šāda bēdiņa nemaz nebūtu radusies.
09.07.2023 15:03 |
 
Reitings 4933
Reģ: 27.03.2023
Mēs paši arī nesen nopirkām jaunu auto un citus variantus nemaz neizskatījām, jo uzreiz pateicu, ka ar manuālo nebraukšu.
Pie automāta ļoti ātri pierod un ir pavisam cita braukšana.
09.07.2023 15:05 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Sofiiaa @ 09.07.2023 14:56
Sveikas ?
Gribēju padalīties ar savām bēdām varbūt kādai tā arī ir bijis. Tātad stāsts par to , ka pirms dažiem gadiem noliku tiesības uz manuālās. Pirmo gadu sanāca vēl braukt ar tādām mašīnām, pēc tam bija pauze un braucu tik ar automātu. Pirms pusgada ģimenē nopirkām auto ar manuālo, dažas reizes izbraucu, bet dēļ tā ka manuālā bija sajūta ka braucu briesmīgi. Labprāt kaut kur aizbrauktu pati, bet dēļ tā manuālā pat vīrs nevēlas dod auto, gribu atzīmēt to, ka savulaik, uzreiz pēc tiesību nolikšanas un vēlāk braucu ar manuālo ļoti labi. Kā arī nebraucu slikti dēļ ka, ka nezinu noteikumus vai braucu bailīgi. Tagad sajūta, ka pieredze ir pazudusi ar manuālo galīgi. Vīrs atsakās dod mašīnu pat lai es varetu atkal pierast braukt ? ko jūs ieteiktu, vai man paņemt kādu kas mani apmāca braukt uz manuālo atkal, vai aizmirst par to un nopirkt auto ar automātu?
Tad tā ari saki ka virs sev auto nopirka, nevis ģimene. Noperc pati sev auto ,miers mājas .
09.07.2023 15:54 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Man liekas nefeini ka auto pirkāt kopā kā ģimene ,bet lietot redziet tu nedrīksti.
09.07.2023 15:56 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Pamet vīru. Ja nevar iedot pierast braukt un nopirkto auto uzskata par savu īpašumu tad nah. Protams, ja ir nauda pērc sev automātisko.
Īsti nesaprotu kādu padomu gaidīji, ja lai pierastu pie jauna auto vajag mēģināt un mācīties, bet vīrs neļauj.
09.07.2023 16:24 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Es ceru, ka vīrs pirka auto par savu naudu un par savu naudu apmaksā visu auto nepieciešamo nevis par kopīgo, jo izklausās, ka auto ir viñam nevis gimenei? Vienīgā opcija ir ñemt un braukt, nebraucot neiemācīsies. Un nevar būt tik briesmīgi, lai vispār neprastu, ja tiesības noliktas ar manuālo. Pirmās reizes varbūt noraustās/noslāpst, nu bet ne jau tik łoti neproti, ka nedod braukt?
09.07.2023 16:58 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Vīram būtu jāpamāca pa lauku ceļiem.
09.07.2023 16:59 |
 
Reitings 7
Reģ: 09.07.2023
Miuce @ 09.07.2023 16:58
Es ceru, ka vīrs pirka auto par savu naudu un par savu naudu apmaksā visu auto nepieciešamo nevis par kopīgo, jo izklausās, ka auto ir viñam nevis gimenei? Vienīgā opcija ir ñemt un braukt, nebraucot neiemācīsies. Un nevar būt tik briesmīgi, lai vispār neprastu, ja tiesības noliktas ar manuālo. Pirmās reizes varbūt noraustās/noslāpst, nu bet ne jau tik łoti neproti, ka nedod braukt?

Auto pirkām kā ģimenei. Auto skaitās vispar uz mani, un pirkām pa daļām. Sākotnēji, pirkām ar domu, ka vīrs lietos vairāk, bija labs piedāvājums un tādēļ paņēmām ar manuālo. Jau teicu, ka priekš manis būs jāpierod 😄bet tā kā kādreiz jau braucu labi ar manuālo, nodomāju, ka tā nav problēma. izbraucām kopā, biju pie stūres un ta arī bija, ka braucu dēļ manuālās ne visai pārliecinoši. Vīrs teica, ka man tad auto nedos. Tādēļ nezinu, ko darīt, atteicās arī man pasēdēt blakus un pabraukāt ar mani.
Pašai vajag aizbraukt un beigas pat nav iespējas.
09.07.2023 17:34 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
Var paņemt 1 braukšanas stundu ar manuālo?
09.07.2023 17:35 |
 
Reitings 839
Reģ: 18.01.2023
Ja auto skaitās Tev, tad vīrs nevar nedot. Paņem un brauc.
09.07.2023 17:39 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Sofiiaa @ 09.07.2023 17:34

Auto pirkām kā ģimenei. Auto skaitās vispar uz mani, un pirkām pa daļām. Sākotnēji, pirkām ar domu, ka vīrs lietos vairāk, bija labs piedāvājums un tādēļ paņēmām ar manuālo. Jau teicu, ka priekš manis būs jāpierod ?bet tā kā kādreiz jau braucu labi ar manuālo, nodomāju, ka tā nav problēma. izbraucām kopā, biju pie stūres un ta arī bija, ka braucu dēļ manuālās ne visai pārliecinoši. Vīrs teica, ka man tad auto nedos. Tādēļ nezinu, ko darīt, atteicās arī man pasēdēt blakus un pabraukāt ar mani.
Pašai vajag aizbraukt un beigas pat nav iespējas.
Ni šis gan tad ir cūciski .Ja tu vēl maksāji un autob uz tava vārda.
09.07.2023 17:40 |
 
Reitings 168
Reģ: 06.02.2023
Šī situācija vairāk pasaka par Tavu vīru un jūsu savstarpējām attiecībām, nekā par Tavām auto vadīšanas iemaņām. Es izdarītu secinājumus par vīru. Vīrieši, kas kaut ko neļauj, aizliedz, ierobežo fiziski vai emocionāli otru pieaugušu cilvēku ir visai skaidrs mājiens, ka no tāda jāturās pa gabalu.
09.07.2023 17:50 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Noliku tiesības uz manuālās ātrumkārbas, pēctam piecus gadus pie stūres sēdusies nebiju teju vispār. Kad apstākļi spieda atkal atsākt braukt, mazliet pabraukāju, kad draugs sēdēja blakus. Braucām tikai vakaros, kā mācību vietu izvēlējāmies dzīvojamo rajonu, kurā ir maza satiksme un daudz krustojumu, lai varu daudz slēgāt ātrumus. Kad daudz maz apradu, pietika ar vienu braukšanas nodarbību pie vecā instruktora. Tad jau pamazām vakaros, kad vairs nav mašīnu, vienītī izbraucu pa pilsētu. Man bija grūtāk, jo nācās arī atkārtot visus noteikumus, parkošanos, taču Tev tas nav svešs.
Svarīgi, lai tas cilvēks, kas Tev sēž blakus, uzticas pilnībā, gan par braukšanu, gan mašīnu. Manuprāt, trakākais kas var notikt, ir trīs reizes noslāpt un palikt krustojumā vai pāris reizes uz ceļa noraustīties, jo ielikts nepareizajā ātrumā.
Par savu braukšanas stilu galīgi neķer kreņķi, tas aizies, vajag tikai laiku un praksīti, kuru Tev diemžēl var sniegt tikai vīrs ar uzticību! Ja nekas nemainās, tad saki, ka pārdosi un pirksi kādu pati gribi, tā tomēr Tava. Lai gan vīrs par šādu gājienu nebūs apmierināts, es Tavā vietā vakarā nevienam nesakot paņemtu mašīnu un pati pavizinātos. Bet, jā, šajā gadījumā instruktors ir vislabākais variants - tiešām iesaku to stundiņu izbraukt, pluss atkārtosi, uzzināsi arī ko jaunu. Lai viss izdodas!
09.07.2023 20:28 |
 
Reitings 289
Reģ: 26.10.2022
Mans uzskats. Ja es negribu braukt ar manuālo, ģimene ir kompromisms- vīram manuāls, man automāts!
Es negrasos sevi lauzt, un no komforta izkāpt, jo tā vnk sanāk! 😀
Skarbi, bet realitāte!
Pieprasi līdzvērtīgu auto ar automātisko kārbu.☺️
09.07.2023 21:24 |
 
Reitings 6224
Reģ: 14.12.2022
Vīru miskastē un nestreso pārdod šo un nopērc automātu!
09.07.2023 21:34 |
 
Reitings 1557
Reģ: 09.05.2013
Nuuu, vienīgais, ko var darīt - ņemt un braukt. Es no 7 gadien pie jaudīgiem dīzeļiem paārsēdos uz nelielu benzīnu. Pirmā nedēļa bija elle, man rokas trīcēja, mugura slapja, slāpu bezjēgā vai arī gāzēju tā, ka likās, ka motors izkāps laukā. Bet vnk ņēmu un braucu katru dienu, pa Krasteni, pa centru utt., otrajā dienā pēc auto iegādes pati pa korķiem pāri visai Rīgai braucu uz csdd pārrakstīt auto, braucu viena apzināti, lai ir maksimāli iespēja izjust mašīnu bez liekiem komentāriem. Nedēļa un pofig, braucu tagad ar baudu. Bet kad apsēžos pie vīra dīzeļa atpakaļ, liekas, ka ar raķeti braucu un uzsāku ar kaucošam riepām, jo pierasts dot vairak gāzi 😀 bet viens, divi krustojumi un atkal pierodu. Jo vairāk brauc, jo labak brauc. Nekas cits nepalīdz. Nu, vai tad pirkt automātu.
Par vīru runājot - ne visi cilvēki prot mācīt, un reizēm labāk nevajag. Bet tāpēc mums ir divi auto ģimenē, jo divi šoferi vienam auto nekam neder. ☺ Kad ir savs auto, tad ir brīvība. Kad auto ir vīram, kurš vēl "nedod" atslēgas, tad var uzskatīt, ka auto nav.
09.07.2023 21:35 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Mani fascinē, kā teju visas saka, ka gandrīzvai jāšķiras jau. 😀
Ea ļoti piekrītu Riry rakstītajam.
09.07.2023 21:46 |
 
Reitings 326
Reģ: 25.01.2021
Unikums. Vecis pats sev auto nopirkt nav spējīgs, sievai naudiņa jāpiemet (kad normāli veči savām sievām paši nopērk auto), bet, kad auto jau garāžā, lielais vecis atradies - Tev auto nedos. Lai nopērk mašīnu pats sev, tad kačā pravas. Kas maksā, tas pasūta mūziku.
09.07.2023 22:14 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
B*in, nu kā var komentētājas katru diskusiju pārtaisīt par vīrieša maka, ģimenes budžeta un lomu iztirzāšanu. Nepietiek?? :D
09.07.2023 22:22 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!