Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kam maksāt

 
Reitings 98
Reģ: 20.06.2023
Esmu jauna sieviete. Ir pienākusi vasara un es arī sāku vairāk domāt par randiņiem, bet māc šaubas, vai man arī maksāt par sevi vai uz pusi? Nevaru saprast. No vienas puses negribu, lai mani "purin uz naudu izklaižu dēļ". Un no otras puses - šķiet, es itkā parādā palikšu, ja par mani maksas. Itkā liekas, ka vīrietis, lai maksā vai, kas uzaicina, lai maksā tad, bet kā man to pateikt. Neērti ir, ka maksātu visu par mani, jo sajūta, ka viņš mani nopērk un ko gaida pretī, bet no otras puses, kāpēc man maksāt par visām izklaidēm, kuras es nepiedāvāju?
05.07.2023 01:41 |
 
Reitings 41
Reģ: 21.11.2022
Nu skaties pēc situācijas. Ja saka, ka samaksās, tad nav jātielējas pretī, jo vīrietim vari likt justies neerti, ja viņš ir džentalmens. Un tev nav jājūtas parādā, ja tā jūties, tad sēdi mājās un nekur neej vai maksā pati.
01.11.2023 13:46 |
 
Reitings 1559
Reģ: 06.10.2022
Aldis30 @ 05.07.2023 16:44
No otras puses smieklīgi ka sievietes visur grib vienlīdzību - ar piebildi ja viņām tas ir izdevīgi :D šajā gadijumā arī pēc komentāriem redzams ka vairumā gadijumu nav mierā ar 50:50

Ja es aicinātu, es maksātu. Arī attiecībās tā ir, ja es gribu aizvest kaut kur, es nobukoju un samaksāju. Ja tas ir mans ierosinājums, es ar to rēķinos. Ja mani aicina, es rēķinos, ka es nemaksāšu. Gan attiecību sākumā, gan tagad.
01.11.2023 13:02 |
 
Reitings 2
Reģ: 01.11.2023
Nu ja džeks pasauc Tevi uz randiņu,tad cieņpilni parūpējas par to,lai Tev ir tikai jāizbauda laiks,nevis jāmaksā.
Kādu laiku neesmu randiņojis,bet parasti izvēlos lētas randiņa idejas pirmajai satikšanās reizei,lai man nav žēl par visu samaksāt.
Ja viņš grib,lai maksā pusi,tad visticamāk Tu viņam neinteresē.
01.11.2023 02:14 |
 
Reitings 14
Reģ: 05.09.2023
Saruna iepriekš kur dosies, kāds plāns. Un ka katrs par sevi maksa. Neviens nevienam nav parada un katrs pats rēķinās ar savam iespējam un resursiem. Ja vienai pusei nav naudas tad var pastaigāt parka. Ja otra pise velas kur paēst bet vienai pusei nqv naidas, tad tas jau ir nesmuki, likt skatities ka otra ed kad pasam nav ko est bet ari gribas. Tad vajag ar ko uzcienat vai neiet est nekur tikšanās laika. Es neļauju sev maksat tikai tapec ka pec tam es esmu nez kadel spiesta atstradat. It ka es butu kada leta prostitūta kurai maksa ar kafiju. Ja grib izmaksat est, tad ta ari saka un es neko nessmu parada. Bet nesen sak parādoties vel tadi kadriz kas uzskata, ka iz baigi seksīgi un bagāti, ka nav patiesība. Un vel uzspiez ka pienākumu seksuāli apmierināt pie pirmās tikšanās. Tai pašā laika apgalvojot, ka ar varu neko nespiež, bet apmierināt bus pienākums. Tas ir kaut kāds sviests galvā. Pie tam izkusis un smirdīgs.
Ka vispar satikt kadu partneri ģimenes veidošanai. Ka iet satikties ar vīriešiem, ja nevar uzticeties vairs. Vienmer uzmācas. Tik traki ka gribas uzreiz iet uz policiju uzrakstit iesniegumu.
Pieminot komētaru par biznesa tikšanos.
Te viss ir daudz vieglāk. Vienīgā problēma, atrast atbilstošu vietu tikšanās vajadzībām. Nekad ar tādām meeting nav bijis problēmu.
Toties ar randiņiem vienmēr ir. Vairs negribās vispar iepazīties ne ar vienu. Mav vairs ticības. Bet tai pasa laika gribas beidzot kopdzivi un gimeni. Pec šķirsanas paliku viena ar bērnu. Un ticības vispar vairs nav nevienam. Raudu biezi del skumjām ka nav otras pusites ar ko kopa dzivot. Ka apnicis ir "friends with benefits" kas vispar neko nedod man.
Visvairāk sap ka nav jau kur meklet to otru partneri kodzivei ar bērniem. Un lai mav kaut kads friks bez kura labak iztikt.bet tadu kas tiešām lietderīgs. Neprasu jau baigi neiespējamas lietas. Puisi kuri man patik, nav ieientereseti.
05.09.2023 17:59 |
 
Reitings 634
Reģ: 07.09.2018
Njā. Es nezinu. Atgriežoties pie šīs tēmas, es beigās domāju, ka vislabākais risinājums ir tomēr dalīšana 50 uz 50. Katrs samaksā vai nu uzreiz par sevi vai arī tad viens samaksā par abiem, un pēc tam tad otrs atdod savu daļu.
Pašā attiecību sākumā, protams, var kādu brīdi tā darīt, ka puisis maksā arī par meiteni vai atkal otrādi. Ik pa laikam samainoties lomām (lai būtu daudz maz līdzvērtīgi un godīgi tomēr). Bet vēlāk jau tad domāju, ka visideālākais ir dalīt summas uz pusēm. Nu ja vien viens no partneriem nav bagāts...
15.08.2023 16:25 |
 
Reitings 98
Reģ: 20.06.2023
Beverly Hilza @ 07.07.2023 21:18
law7 teksts @ 07.07.2023 18:52[/quote
Man garš augums nebūtu nekāda kvalitāte, ipaši jau nu tāds kuilis ar 1.90 ?ipaši neveiksmīgs eksemplārs gadijies tas aldis. No tādiem jaturas pa gabalu.

Izmēram nav nozīmes 😅
15.08.2023 00:57 |
 
Reitings 98
Reģ: 20.06.2023
Metaforaas @ 07.07.2023 01:37
Nekad neesmu sapratusi šo pozīciju: man ir neērti, kad par mani maksā. Vai gribētu, lai tu par visu maksā ? Ka viss ir uz taviem pleciem attiecībās ? Ka viņš nemitīgi ņem no tevis naudu? Kāpēc būtu jābūt par to neērti?
Daudzas jau te minēja, par to uzstāšanu , ka pati maksā var iebraukt auzās , vēlāk arī varēsi par visu maksāt, ja jau no paša sākuma to darīji.
Ja vīrietis liktu samaksāt pašai vai uz pusēm, tā būtu pirmā un pēdējā reize, kad tiekamies . Es uzskatu , ka izmaksāt sievietei , tā ir ļoti laba īpašība un neiet runa par to , ka jātērē simti vai jāpērk luxus dāvanas.

Varbūt parādās kāda vainas sajūta, ka viņš ir izmaksājis un beigās mēs vairs netikāmies viņa attieksmes dēļ vai tomēr satikos ar citu
15.08.2023 00:55 |
 
Reitings 98
Reģ: 20.06.2023
Remonts @ 15.08.2023 00:44

Jā, man ir bijis tā, ka puisis uzreiz sāka - uzsaukšu es, izmaksāšu es, maksāšu es. Situācija - es aizbraukšu līdz tavai pilsētai, izdomājam, kur iesim, es maksāšu.. Tā arī randiņš nenotika. Cita situācija - uzaicina uz kino un bija jau nopircis biļetes un es nespiedāvāju atdot naudu. Vēl situācija, ka vnk izdomājām kkur iet paēst un viņš uzreiz, saka es maksāju.

Tas, ka viņš maksāja uz daudz ko veda - vai uz to, ka randiņš, vai uz to, ka gultā grib ievilkt...
15.08.2023 00:47 |
 
Reitings 98
Reģ: 20.06.2023
Tigeriene @ 13.07.2023 23:20
Klau. Negribēju veidot jaunu tēmu 1 jautājuma dēļ, tādēļ atļaušos šeit iestarpināt.
Vai kādai/kādam jums ir tā bijis, ka nesen (burtiski tikko) iepazīts puisis/meitene uzaicina kaut kur aiziet. Piemēram, uz kino vai muzeju vai es nezinu kur. Nu kaut kur. Un pie tam viņš/viņa saka, ka samaksās arī par Tevi.
Jautājums ir, tas taču ne vienmēr skaitīsies kā randiņš, vai ne? Tam nav obligāti jābūt randiņam. Lai gan pēc tāda izklausās...?. Jo es noteikti ticu meiteņu-puišu "tīrai" draudzībai, bet nu tajā pašā laikā, zinot, ka puišiem ar šo ir grūtāk, ir kā ir.
Katrā ziņā neko šeit super sliktu nesaskatu, bet nu baigi interesanti. Nekad man tā nav bijis. Var jau būt, ka es kaut ko nesaprotu. Bet varbūt tomēr saprotu...

Jā, man ir bijis tā, ka puisis uzreiz sāka - uzsaukšu es, izmaksāšu es, maksāšu es. Situācija - es aizbraukšu līdz tavai pilsētai, izdomājam, kur iesim, es maksāšu.. Tā arī randiņš nenotika. Cita situācija - uzaicina uz kino un bija jau nopircis biļetes un es nespiedāvāju atdot naudu. Vēl situācija, ka vnk izdomājām kkur iet paēst un viņš uzreiz, saka es maksāju.
15.08.2023 00:44 |
 
Moderators
Reitings 3717
Reģ: 13.11.2016
Tigeriene @ 13.07.2023 23:20
Klau. Negribēju veidot jaunu tēmu 1 jautājuma dēļ, tādēļ atļaušos šeit iestarpināt.
Vai kādai/kādam jums ir tā bijis, ka nesen (burtiski tikko) iepazīts puisis/meitene uzaicina kaut kur aiziet. Piemēram, uz kino vai muzeju vai es nezinu kur. Nu kaut kur. Un pie tam viņš/viņa saka, ka samaksās arī par Tevi.
Jautājums ir, tas taču ne vienmēr skaitīsies kā randiņš, vai ne? Tam nav obligāti jābūt randiņam. Lai gan pēc tāda izklausās...?. Jo es noteikti ticu meiteņu-puišu "tīrai" draudzībai, bet nu tajā pašā laikā, zinot, ka puišiem ar šo ir grūtāk, ir kā ir.
Katrā ziņā neko šeit super sliktu nesaskatu, bet nu baigi interesanti. Nekad man tā nav bijis. Var jau būt, ka es kaut ko nesaprotu. Bet varbūt tomēr saprotu...

Izskatās, ka viņš tevi aicina uz randiņu.
15.07.2023 08:13 |
 
Reitings 634
Reģ: 07.09.2018
Aldis30 @ 13.07.2023 23:46
Ko Tu iegūsti no "tīras" draudzības ar vīrieti?
Man tas šķiet pilnīgi neiespējams koncepts.
Pavadīt kopā brīvo laiku kopā ar meiteni un negribēt seksu - nereāli.... ja vienīgi tā meitene ir drausmīgi nesimpātiska, bet ar tādām cenšos nesatikties by default.

Mazliet nepareizi saprati, bet nu nekas
15.07.2023 01:07 |
 
Reitings 2689
Reģ: 03.06.2023
Tigeriene @ 13.07.2023 23:20
Klau. Negribēju veidot jaunu tēmu 1 jautājuma dēļ, tādēļ atļaušos šeit iestarpināt.
Vai kādai/kādam jums ir tā bijis, ka nesen (burtiski tikko) iepazīts puisis/meitene uzaicina kaut kur aiziet. Piemēram, uz kino vai muzeju vai es nezinu kur. Nu kaut kur. Un pie tam viņš/viņa saka, ka samaksās arī par Tevi.
Jautājums ir, tas taču ne vienmēr skaitīsies kā randiņš, vai ne? Tam nav obligāti jābūt randiņam. Lai gan pēc tāda izklausās...?. Jo es noteikti ticu meiteņu-puišu "tīrai" draudzībai, bet nu tajā pašā laikā, zinot, ka puišiem ar šo ir grūtāk, ir kā ir.
Katrā ziņā neko šeit super sliktu nesaskatu, bet nu baigi interesanti. Nekad man tā nav bijis. Var jau būt, ka es kaut ko nesaprotu. Bet varbūt tomēr saprotu...
Ko Tu iegūsti no "tīras" draudzības ar vīrieti?
Man tas šķiet pilnīgi neiespējams koncepts.
Pavadīt kopā brīvo laiku kopā ar meiteni un negribēt seksu - nereāli.... ja vienīgi tā meitene ir drausmīgi nesimpātiska, bet ar tādām cenšos nesatikties by default.
13.07.2023 23:46 |
 
Reitings 634
Reģ: 07.09.2018
Klau. Negribēju veidot jaunu tēmu 1 jautājuma dēļ, tādēļ atļaušos šeit iestarpināt.
Vai kādai/kādam jums ir tā bijis, ka nesen (burtiski tikko) iepazīts puisis/meitene uzaicina kaut kur aiziet. Piemēram, uz kino vai muzeju vai es nezinu kur. Nu kaut kur. Un pie tam viņš/viņa saka, ka samaksās arī par Tevi.
Jautājums ir, tas taču ne vienmēr skaitīsies kā randiņš, vai ne? Tam nav obligāti jābūt randiņam. Lai gan pēc tāda izklausās...😅. Jo es noteikti ticu meiteņu-puišu "tīrai" draudzībai, bet nu tajā pašā laikā, zinot, ka puišiem ar šo ir grūtāk, ir kā ir.
Katrā ziņā neko šeit super sliktu nesaskatu, bet nu baigi interesanti. Nekad man tā nav bijis. Var jau būt, ka es kaut ko nesaprotu. Bet varbūt tomēr saprotu...
13.07.2023 23:20 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Aldis30 @ 12.07.2023 09:46
Cik tad Tev beigās ir tie bērni? (Kvalitatīvie)

Cik tev ir smadzeņu šūnas (kvalitatīvas) ?
12.07.2023 21:29 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Lula @ 12.07.2023 13:06

Vaaau, šitie pamatskolas apvainojumi, uzlaboja dienu. ??

Wow.. Šitie doktora /maģistra grāda komentāri ir no augstākās sabiedrības slāņa. 😂
12.07.2023 21:27 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Beverly Hilza @ 12.07.2023 02:11

Komentārs uz kuru tu atbildēji,sakot par aldi nemaz nebija domāts Aldim, tas bija domāts cikendineram?takā tev pašai galva jau nestradā vairs. Smadzeņu vietā tev sviests ir iekšā.

Vaaau, šitie pamatskolas apvainojumi, uzlaboja dienu. 😀😀
12.07.2023 13:06 |
 
Reitings 2689
Reģ: 03.06.2023
Beverly Hilza @ 12.07.2023 02:14

Tu runā par kvantitāti? Tas nav svarīgi cik, galvenais kāda kvalitāte ir ieguldita. ? 5 bērnu mātes nemaz nav labākas par viena bērnu mātem, jo vienā bernā tiek iguldīts 100 x vairāk ka tajos daudzbērnos.
Cik tad Tev beigās ir tie bērni? (Kvalitatīvie)
12.07.2023 09:46 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Piekūns @ 10.07.2023 11:31

Cik bērnu tev ir?

Tu runā par kvantitāti? Tas nav svarīgi cik, galvenais kāda kvalitāte ir ieguldita. 💭 5 bērnu mātes nemaz nav labākas par viena bērnu mātem, jo vienā bernā tiek iguldīts 100 x vairāk ka tajos daudzbērnos.
12.07.2023 02:14 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Vai tu personīgi to Aldi pazīsti, ka uzskati, ka ir normāli šādu lietu ierakstīt?
ne jau tev ar to Aldi jāguļ, ne tev viņa drēbes jāmazgā

Komentārs uz kuru tu atbildēji,sakot par aldi nemaz nebija domāts Aldim, tas bija domāts cikendineram🤣takā tev pašai galva jau nestradā vairs. Smadzeņu vietā tev sviests ir iekšā.
12.07.2023 02:11 |
 
Reitings 2689
Reģ: 03.06.2023
Malibu Steisija @ 11.07.2023 17:15

Nu tavi komentāri Beverly Hilza arī pēdējā laikā neizceļās ne ar ko labu. Vai tu personīgi to Aldi pazīsti, ka uzskati, ka ir normāli šādu lietu ierakstīt?
Tas nav slikti, ka cilvekiem nesakrīt viedokļi, ne jau tev ar to Aldi jāguļ, ne tev viņa drēbes jāmazgā.
Sviests kaut kāds
Lasīt arī viņa nemāk, es rakstiju ka man tieši nevajadzēs drēbes mazgāt...
11.07.2023 17:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits