Kam maksāt

 
Reitings 98
Reģ: 20.06.2023
Esmu jauna sieviete. Ir pienākusi vasara un es arī sāku vairāk domāt par randiņiem, bet māc šaubas, vai man arī maksāt par sevi vai uz pusi? Nevaru saprast. No vienas puses negribu, lai mani "purin uz naudu izklaižu dēļ". Un no otras puses - šķiet, es itkā parādā palikšu, ja par mani maksas. Itkā liekas, ka vīrietis, lai maksā vai, kas uzaicina, lai maksā tad, bet kā man to pateikt. Neērti ir, ka maksātu visu par mani, jo sajūta, ka viņš mani nopērk un ko gaida pretī, bet no otras puses, kāpēc man maksāt par visām izklaidēm, kuras es nepiedāvāju?
05.07.2023 01:41 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Aldis30 @ 05.07.2023 22:29

Ieliec vīriešu. Man reāli interesē 😀
05.07.2023 22:38 |
 
Reitings 2689
Reģ: 03.06.2023
.Eksperte. @ 05.07.2023 22:38

Ieliec vīriešu. Man reāli interesē ?
Lūdzu .Eksperte. :)

Vīriešiem gan ārējais izskats ir krietni mazāk nozīmīgs faktors.
Tiktoks par tēmu
https://vm.tiktok.com/ZGJX3LJyg/
05.07.2023 22:42 |
 
Reitings 336
Reģ: 29.07.2020
Ja kafija kādam tiešām "sit pa maku", tas nozīmē, ka viņš katru dienu iet uz randiņiem, un man ar tādu nav pa ceļam

+++
Ja vīrietis aicina mani uz randiņu, tad pieņemu, ka es viņam patīku. Bet ja viņš nevēlas sievietei, kura viņam patīk, izmaksāt tādu nieku kā kafijas tasīti vai vēl ļaunāk - grib, lai maksāju arī par viņu, tad man diemžēl paliktu nepatīkama pēcgarša un diez vai ar šo vīrieti vēlētos otru randiņu.

+++
Tādiem vīriešiem vai nav naudas, skopi, vai arī skraida ar vairākām uz randiņiem.
Man vajag stipro plecu. Man neder variants visu vienmēr uz pusēm maksājam. Nav jau nekādas garantijas, ka tādi uz pusēm dalītāji pēc pirmā, otrā randiņa mainās un kļūst dāsnāki. Kad es biju brīva sieviete es netērēju savu laiku uz tādiem.
Tagad arī pārsvarā man izmaksā randiņus vīrietis ar kuru esmu kopā.
05.07.2023 23:09 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Tie nav vērā ņemami tēriņi, tas ir žests. Te runa drīzāk ir par audzināšanu
.
Kas tās par muļķībām, neviens vecāks neteiks, lai Zanītei neaizmirst kafiju izmaksāt. Tas būtu tāpat, kā teikt, lai pēc lielām. Darīšanām neaimirst pakaļu noslaucīt. 😄 Tas nav nekāds audzināšanas jautājums. Tas ir kūltūras jautājums. Kūltūra un sabiedrība nosaka, to nosaka, ka vīrietim ir jaizmaksā, nevis vecāku audzināšana.
06.07.2023 01:39 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Piemēram, man mūzikas gaume absolūti nav svarīga otrā cilvēkā (viena uzrakstīja, ka viņai ir).

Man mūzikas gaume ir svarīga, jo es nevarētu izturēt, ja manā klatbutnē uzliktu uz tumbām man riebīgu pretīgu muziku. Jābūt vai nu neitrālai gaumei, kas man der, jeb manā gaumē. Ja nav, tad jaklausās atsevišķi, kamēr esmu prom.
06.07.2023 01:56 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
pepija @ 05.07.2023 12:55
atceros jauniba viens man nopirka maizites un kafiju benzintanka un pec apesanas teica,ka tagad esmu vinam parada sexu,jo vins tak izmaksajis pusdienas?

Tad visdrizāk bija stulbs jokszbet tu to uztveri šausmīgi nopietni.
06.07.2023 02:00 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Aldis30 @ 05.07.2023 16:44
No otras puses smieklīgi ka sievietes visur grib vienlīdzību - ar piebildi ja viņām tas ir izdevīgi :D šajā gadijumā arī pēc komentāriem redzams ka vairumā gadijumu nav mierā ar 50:50

Es arī neesmu mierā ar 50/50, jo uzskatu tā ja citas sievietes var uzturēt pilnībā 100% tad es neesmu ne ar ko sliktāka. Kāpēc man maksāt, ja citas var nemaksāt?
06.07.2023 02:10 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Aldis30 @ 05.07.2023 16:44
No otras puses smieklīgi ka sievietes visur grib vienlīdzību - ar piebildi ja viņām tas ir izdevīgi :D šajā gadijumā arī pēc komentāriem redzams ka vairumā gadijumu nav mierā ar 50:50

Nosauc 3-5 iemeslus, lai sieviete BŪTU mierā ar variantu 50/50.un paskaidro, kāpēc jābut šadam modelim. Un ja sievietei ir alga 700, bet vīrietim ir 1400, tad arī katram jaieguldās vienādi?
06.07.2023 03:51 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
komentāriem redzams ka vairumā gadijumu nav mierā ar 50:50

Es varētu būt mierā, ja man būtu jamaksā max 10% - 20% no izdevumiem attiecībās, tas varētu būt modelis 90/10 vai 80/20 modelis, kur
80-90% - maksā vīrietis. Uz nekādu 50/50, es nepiekrītu.
06.07.2023 03:57 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Motherofdragons @ 05.07.2023 21:13
Interesanti, kas ir tie lielāki mērķi attiecībās par ģimeni un bērniem. Kopā rakstīt pētījumu doktorantūrā? Atbrīvot Āfriku no bada? Izgudrot zāles pret vēzi?

Tev jau laikam nesaprast, ka var būt kāds savādāks mērķis attiecībās izņemot laulību un nodot gēnus tālāk. 😄
06.07.2023 04:52 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Miuce @ 05.07.2023 11:03
Ja par tēmu, manā universā vispār tādu jautājumu nav un nekad nav bijis. Nekad dzīvē neesmu maksājusi nevienā randiņā. Tas vispār nav apspriežams. Kā arī jau labu laiku esot precētai, mana nauda ir mana nauda, vīra nauda ir mūsu nauda, tā arī bija pirms kāzām. Kapeikpisējus un lūzerus var vākt uz pusēm maksātājas, prieks, ka tik daudz dāmu-mamuta vilcēju, tādām kā es paliek normālie vīrieši, kuri veic vīrieša funkciju. Viss forši līdzsvarā.

mana nauda ir mana nauda, vīra nauda ir mūsu nauda, tā

Nevajag šitās muļķibas rakstīt, ka "mana nauda ir mana nauda, vīra nauda ir mūsu nauda"
Nē, draudziņ, vīra nauda IR tikai un vienīgi viņa nauda, tāpata kā tava ir tava. Apbrīnojami, lasīt šitos tekstus kur vecene ir iedomājusies, ka viņai pieder veča nauda. Tā ir tikai ilūzija, tavā galviņā. 😄
06.07.2023 05:09 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Motherofdragons @ 05.07.2023 11:45
Jā, man ir bijis, ka izvelku maku, un man ļauj pašai samaksā par manu 1,30 eur tēju. Pieaudzis cilvēks, ne students, realizējies dzīvē, vadošā amatā. Un pēc tam turpina saraksti, it kā viss ok. Nezinu, tas visas manas sajūtas nogalina saknē, laikam esmu golddigere ?

Ak tu nabadze, nespēsi vel laikam 5 gadus tikt pāri šim apkaunojumam,ka samaksāji 1.30 un vīrietis mierīgi noskatījās. Psihologa palīdzību nevajag?
Šeit arī netika minēts fakts, vai tas notika pirmajos randiņos, jeb vienā reizē no miljons, kad viņs jau bija uzsaucis tev. Šis viss liecina par nabadzību, ja tā japārdzīvo par kapeikām.
06.07.2023 05:16 |
 
Patīk
Reitings 1753
Reģ: 24.05.2019
Beverly Hilza @ 06.07.2023 05:16

Ak tu nabadze, nespēsi vel laikam 5 gadus tikt pāri šim apkaunojumam,ka samaksāji 1.30 un vīrietis mierīgi noskatījās. Psihologa palīdzību nevajag?
Šeit arī netika minēts fakts, vai tas notika pirmajos randiņos, jeb vienā reizē no miljons, kad viņs jau bija uzsaucis tev. Šis viss liecina par nabadzību, ja tā japārdzīvo par kapeikām.

Tas bija pirmais un pēdējais randiņš 🙂 ja no mana teksta tu nolasīji, ka es pārdzīvoju par naudu, nevis par uzvedību, tad tev ir problēmas ar uztveri (kas būtībā nav nekas jauns). Summu minēju, lai visi saprot, ka tā tiešām bija simboliska.
Vēl joprojām gaidu kādu paskaidrojumu, kas ir tie mērķi attiecībās, kas ir augstāki par ģimeni un bērniem.
06.07.2023 08:14 |
 
Patīk
Reitings 1753
Reģ: 24.05.2019
Beverly Hilza @ 06.07.2023 01:39
.
Kas tās par muļķībām, neviens vecāks neteiks, lai Zanītei neaizmirst kafiju izmaksāt. Tas būtu tāpat, kā teikt, lai pēc lielām. Darīšanām neaimirst pakaļu noslaucīt. ? Tas nav nekāds audzināšanas jautājums. Tas ir kūltūras jautājums. Kūltūra un sabiedrība nosaka, to nosaka, ka vīrietim ir jaizmaksā, nevis vecāku audzināšana.

Tu domā, ka pati esi iemācījusies sev pakaļu slaucīt? 😁 vai tev to mamma neiemācīja un sabiedrība tevi apgaismoja, ka tā jādara?
Tāpat kā jāmāca meitenēm veselīga pašapziņa, citādi būs kā autores gadījumā, ka jutīsies visiem parādā par vismazāko aplidošanas žestu.
06.07.2023 08:23 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Kas tās par muļķībām, neviens vecāks neteiks, lai Zanītei neaizmirst kafiju izmaksāt

Nepiekrītu, man vecāki bērnībā mācija, ja tu aizcini meiteni uz randiņu, tu arī izmaksā.
06.07.2023 08:35 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Vispār neko vairs te nespēju lasīt un uzrtver, izņemot pāris nejaušus komentārus 😂
Bet - muzikālā gaume ir reāli svarīga, meitenes. Ja tā sakrīt, tad arī daudzas īpašības sakritīs.
Man pat draudzenes īsti nav, kas klausās tikai Donu un krievu reperus, vienkārši citādāki cilvēki. Kur nu vēl otrā puse.
Ne jau tas tā 100% strigti, bet jo specifiskāka gaume, ko līdzīgāki cikvēki to klausās. Nav visam perfekti jāsakrīt (protams).
06.07.2023 08:51 |
 
Patīk
Reitings 2067
Reģ: 22.05.2019
Beverly Hilza @ 06.07.2023 01:39
.
Kas tās par muļķībām, neviens vecāks neteiks, lai Zanītei neaizmirst kafiju izmaksāt. Tas būtu tāpat, kā teikt, lai pēc lielām. Darīšanām neaimirst pakaļu noslaucīt. ? Tas nav nekāds audzināšanas jautājums. Tas ir kūltūras jautājums. Kūltūra un sabiedrība nosaka, to nosaka, ka vīrietim ir jaizmaksā, nevis vecāku audzināšana.

Vispār ir gan ģimenes,kurās tiek daudz kas mācīts un pārrunāts kā kas dzīvē notiek. Vecāki pat ar savu attiecību modeli parāda un iemāca saviem bērniem daudzko.
06.07.2023 09:00 |
 
Reitings 405
Reģ: 14.06.2023
Man mūzikas gaume bija svarīga pamatskolas, vidusskolas laikā, tajā brīdī šķita, ka mūzikas, filmu utt.gaumei jāsakrīt, jo īpaši, ka šķita, ka Donu klausās vai amerikāņu komēdijas skatās pavisam citādāki cilvēki nekā es, jo man, lūk, patika smagā mūzika un psiholoģiskās drāmas. Pieaugot es sapratu, ka varu klausīties un skatīties visu, pēc noskaņojuma un vajadzības. Ir kas patīk vairāk, ir kas mazāk, bet tas noteikti nebūtu noteicošais partnera izvēlē, pat ne tuvu. Turklāt mūzikas koncertus varu baudīt arī ar draudzenēm vai filmu skatīties viena, ar partneri neesam salipuši. Lai gan jāsaka, ka attiecībās ir sanācis "apmainīties" ar mūzikas gaumēm, proti, ja iepriekš neklausījos viena veida mūziku, pēc tam man tā iepatikās.
Tātad man mūzikas gaume ir nesvarīga, citiem acīmredzot tas ir svarīgāks jautājums. Tāpēc nav jābrīnās, ka teiksim man vai citām svarīgi ir just, ka vīrietis vēlas izmaksāt un izmaksā, bet jums tā nav. Mums ir vienkārši citādāki kritēriji, pēc kā meklējam cilvēkus. Ja kāda saka, ka sieviete, kas vēlas, lai vīrietis izmaksā pirmajā randiņā, ir uzturama, tad es varu teikt, ka sieviete, kas meklē, lai vīrietis klausās vienādu mūziku ar viņu, ir nepieaugusi. Bet vai tiešām šie abi apgalvojumi vienmēr atbilstu patiesībai?
06.07.2023 09:06 |
 
Reitings 405
Reģ: 14.06.2023
Annija35 @ 06.07.2023 09:00

Vispār ir gan ģimenes,kurās tiek daudz kas mācīts un pārrunāts kā kas dzīvē notiek. Vecāki pat ar savu attiecību modeli parāda un iemāca saviem bērniem daudzko.

Jā, es pēdējo reizi, kad sēdēju Tinderī, tētim stāstīju par dažiem šādiem gadījumiem, viņš šādu attieksmi, ka dala uz pusēm vai sieviete izmaksā, sauca par nepieļaujamu. Protams, cita paaudze, bet gan jau arī tobrīd netrūka citādi domājošo.
06.07.2023 09:20 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Uvavy @ 06.07.2023 09:06
Man mūzikas gaume bija svarīga pamatskolas, vidusskolas laikā, tajā brīdī šķita, ka mūzikas, filmu utt.gaumei jāsakrīt, jo īpaši, ka šķita, ka Donu klausās vai amerikāņu komēdijas skatās pavisam citādāki cilvēki nekā es, jo man, lūk, patika smagā mūzika un psiholoģiskās drāmas. Pieaugot es sapratu, ka varu klausīties un skatīties visu, pēc noskaņojuma un vajadzības. Ir kas patīk vairāk, ir kas mazāk, bet tas noteikti nebūtu noteicošais partnera izvēlē, pat ne tuvu. Turklāt mūzikas koncertus varu baudīt arī ar draudzenēm vai filmu skatīties viena, ar partneri neesam salipuši. Lai gan jāsaka, ka attiecībās ir sanācis "apmainīties" ar mūzikas gaumēm, proti, ja iepriekš neklausījos viena veida mūziku, pēc tam man tā iepatikās.
Tātad man mūzikas gaume ir nesvarīga, citiem acīmredzot tas ir svarīgāks jautājums. Tāpēc nav jābrīnās, ka teiksim man vai citām svarīgi ir just, ka vīrietis vēlas izmaksāt un izmaksā, bet jums tā nav. Mums ir vienkārši citādāki kritēriji, pēc kā meklējam cilvēkus. Ja kāda saka, ka sieviete, kas vēlas, lai vīrietis izmaksā pirmajā randiņā, ir uzturama, tad es varu teikt, ka sieviete, kas meklē, lai vīrietis klausās vienādu mūziku ar viņu, ir nepieaugusi. Bet vai tiešām šie abi apgalvojumi vienmēr atbilstu patiesībai?

Protams, katram savas priotitātes. Man kultūras joma, mūzika, māksla, sarunas, ir jau otrajā vietā pēc savstarpējas cieņas, mīlestības, dzirksteles, līdzīgiem uzskatiem kā veidot dzīvi un ģimeni. (Domāju, ka tajā visā kaut kur figurē arī finanses, bet drīzāk kopainā, nevis kādos specifiskos kritērijos)
Īsāk sakot, forumam patīk iet galējībās, nedomāju, ka tev galvenais ir tā kafija un man galvenais mūzika.
06.07.2023 10:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)