Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

CE 2023

 
Reitings 10
Reģ: 04.07.2023
Sveikas, meitenes!
Tā kā eksāmenu rezultāti vairs nav aiz kalniem , cik noprotu pieejami tie būs 11. jūlijā - vēlējos nupat pavaicāt, kā tad jums īsti veicās šajā, kādam smagajā - eksāmenu laikā? Kādas bija jūsu sajūtas pirms pirmā eksāmena? Darbiņš ritēja uz priekšu? Rakstot cītīgi, pacēlat savas acis, lai novērotu "kuriozus", vai varbūt kaut kas tamlīdzīgs norisinājās ar Jums, daiļās? Galu galā, kādas ir jūsu ekspektācijas? Man jau liekas, ka katrai ir pa spēkam pārvarēt slieksni un savākt tos 10%.. Kaut no ādas izlīst laukā vai noskriet septiņus elles apļus, bet,manuprāt, savākt nepieciešamos procentus var.. Tā sakot , stāstiet visu, kas ir uz sirds:)
04.07.2023 20:52 |
 
Reitings 112
Reģ: 21.06.2017
Sen esmu beigusi jau vidusskolu. Pašreiz sekoju līdzi jaunumiem izglītības jautājumos. :) pagājušo gad pabeidzu bakalauru, tagad stājos maģistros. Jūtu līdzi Jums, Jūsu gaidās sakarā ar rezultātiem. Ja man tagad vajadzētu gaidīt rezultātus no CE, tad nezinātu kur likties. Jau tagad maģistru rezultātus gaidot drusku uztraukums, tad jums jau vispār noteikti ir trakas izjūtas. Bet es zinu, ka jums viss izdosies. Nav jau tie jaunie dumji. :) veiksmīgi turpmākās studijās, un dzīvē kā tādā! :)
04.07.2023 21:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!