Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Parfimērijas internetbeikali

 
Reitings 211
Reģ: 12.11.2017
Sveiki!
Nesen nopirku Yves Saint Laurent Le perfume (melns iepakojums), 60 ml pa 88 eiro.
Esmu totāli iegrābies, jo smaržas ir naturāls ūdens, noturība max pāris stundas.
Pirku caur douglas.lv
Veikalā smaržas bija ar izcilu noturību, bet šis ir konkrēts fake.
Vai Jums arī tā ir bijis?
Un kādas atsauksmes par notino un kristiana?
Paldies!
28.06.2023 09:40 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Pērc lidostās.
28.06.2023 11:04 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Itkā saka, ka veikalu testeri tiekot ražoti ar labāku noturību, kā smaržas, kuras tiek tirgotas. Tā kā varbūt iegrābusies pat neesi. Ja gribas kaut ko tiešām labu un noturīgu, tad Creme de la Creme, vai līdzīgi nišas veikali.
Ārzemēs var mēģināt Sephora. Vēl esmu sūtījusi no lookfantastic un itkā liekas, ka ir okei.
28.06.2023 11:11 |
 
Reitings 112
Reģ: 15.05.2023
es nesaprotu, no kurienes sievietēm ir kaut kāda apsēstība, ka veikalos tirgo fake smaržas.
tas tak vispār nav loģiski, veikalu tīklam vai piegādātājiem čakarēties, taisīt pašiem savu lab un pildīt un iepakot fake smaržas. turklāt, EU tas nebūtu easy, jo viņus vienk pieķertu.
tu pie tās smaržas vienk pierodi, tāpēc vairs nejūti. vai arī veikalā paostīji perfume, bet nopirki edt
28.06.2023 11:16 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Pag kā tu testējis veikalā smaržu noturību? Smidzināji uz papīriņa un tad mājās smaržoji? Papīrs nav tas pats kas āda vai apģērbs. Tu taču svīsti, ej ārā varbūt ūdens tiek virsū utt. Nevar salīdzināt papīriņu kurš nostāvējis makā vai somā, diezgan noslēgtā vidē ar to ko uzsmidzini sev virsū.
Un vēl liela daļa nesaprot atšķirību star EDP and EDT. Veikalā pasmaržo vienu bet pēc tam internetā pasūta otru.
28.06.2023 11:41 |
 
Patīk
Reitings 2987
Reģ: 09.08.2016
es nesaprotu, no kurienes sievietēm ir kaut kāda apsēstība, ka veikalos tirgo fake smaržas.
tas tak vispār nav loģiski, veikalu tīklam vai piegādātājiem čakarēties, taisīt pašiem savu lab un pildīt un iepakot fake smaržas. turklāt, EU tas nebūtu easy, jo viņus vienk pieķertu.
tu pie tās smaržas vienk pierodi, tāpēc vairs nejūti. vai arī veikalā paostīji perfume, bet nopirki edt

+
28.06.2023 12:54 |
 
Reitings 211
Reģ: 12.11.2017
YaeMiko @ 28.06.2023 11:41
Pag kā tu testējis veikalā smaržu noturību? Smidzināji uz papīriņa un tad mājās smaržoji? Papīrs nav tas pats kas āda vai apģērbs. Tu taču svīsti, ej ārā varbūt ūdens tiek virsū utt. Nevar salīdzināt papīriņu kurš nostāvējis makā vai somā, diezgan noslēgtā vidē ar to ko uzsmidzini sev virsū.
Un vēl liela daļa nesaprot atšķirību star EDP and EDT. Veikalā pasmaržo vienu bet pēc tam internetā pasūta otru.

Netak, es veikalā vienmēr sapūšu drēbes. Nekādas lapiņas neņemu.
Es zinu atšķirību starp EDT un EDP.
Konkrētās smaržas testēju un pirku EDP.
Tāpēc jau arī saku, ka ir liela starpība.
Veikalā sapustās smaržas uz jakas saglabājās aptuveni 4 dienas, bet pasūtītās, arī EDP, notur pāris stundas.
28.06.2023 13:38 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
KlaberLeng @ 28.06.2023 13:38

Netak, es veikalā vienmēr sapūšu drēbes. Nekādas lapiņas neņemu.
Es zinu atšķirību starp EDT un EDP.
Konkrētās smaržas testēju un pirku EDP.
Tāpēc jau arī saku, ka ir liela starpība.
Veikalā sapustās smaržas uz jakas saglabājās aptuveni 4 dienas, bet pasūtītās, arī EDP, notur pāris stundas.

Bet varbūt tā nav? Varbūt vienkārši esi pieradusi :)
28.06.2023 13:50 |
 
Reitings 510
Reģ: 28.01.2023
Tieši nesen darbā kolēģe stāstīja līdzīgu gadījumu, ka nopirkusi dārgas smaržas, noturība nekāda, ka esot fake utt., stāsta, ka “redz tagad dienas vidus un vispār nekādas smaržas no viņas”, bet realitātē smarža bija un diezgan spēcîga. Paši pierodam un tad liekas ka neviens apkārt to nejūt.
Es vispār neesmu smaržu cilvēks un nepatīk kad sievietes nolejas ar tām smaržām, dezdorantiem, veļas mīkstinātājiem utt., man no tā sāk sāpēt galva ja ilgāku laiku jābūt blakus tādam cilvēkam
28.06.2023 14:00 |
 
Reitings 30
Reģ: 23.03.2023
Tas taču ir vispārzināms fakts, ka testeri veikalos un smaržas pudelītēs NAV tas pats. Esmu pati kādu laiku pastrādājusi parfimērijas veikalā, un šo zina teju visi - mārketings.
Ja bail no tāda veida "aplauzieniem" iesaku vienkārši uzreiz pirkt testeri, ir internetveikali, kur tos tirgo. Jā, nav fancy kastīte un zem pudelītes apakšā ir testera uzraksts, taču tie ir samērā lētāki un vienmēr lielajos iepakojumos.
Vai arī tādā gadījumā jābrauc kaut kur uz Parīzi un tur jāpērk, ar cerību, ka būs tas pats un neviens nebūs apčakarējis un pārlējis kaut ko. 😀
28.06.2023 14:39 |
 
Reitings 30
Reģ: 23.03.2023
Bet runājot par internetveikaliem, tad man gan nav tā gadījies, ka pasūtītās smaržas atnāk "kā ūdens".
No manas puses labas atsauksmes gan par douglasā sūtītām, gan notino, serenity.lv. Draugam sūtīju no 220.lv, neviena slikta vārda nevarētu pateikt ne par noturību, ne par smaržu buķeti, kas it kā atšķirtos. Un man deguns ir ļoti "piešauts", to es varu apgalvot. Tā ka pievienojos pārējām, ka vienkārši pie aromāta esi pieradusi un smaržas tik spēcīgi uz sevis vairs nesajūti.
Kā arī daudz ko dod, vai smaržas pūt uz apģērba vai uz ādas, jo āda mums katram ir savādāka un tā gan ir ķīmija, dažādiem cilvēkiem vienas un tās pašas smaržas uz ādas nesmaržos vienādi.
28.06.2023 14:44 |
 
Reitings 661
Reģ: 18.06.2018
Nezinu kā var būt "naturāls ūdens",ja pat feiki smaržo līdzīgi un kaut ko just var. Tāpat tie paši chogan un visi FM kaut kas tuvu tam ir. Un ir noturība.
28.06.2023 21:43 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits