Sarkanie karogi attiecībās

 
Reitings 1755
Reģ: 01.02.2023
Kad atgriezos aktīvā randiņošanas periodā, kļuva aktuāls jautājums, kā izvairīties no cilvēkiem - kuri jau pa gabalu kliedz RED FLAG.❌Kas ir jūsu sarkanie karogi, lai neveidotu attiecības ar kādu konkrētu cilvēku?
14.06.2023 21:37 |
 
Reitings 184
Reģ: 13.06.2022
GhostGG @ 16.06.2023 14:23

Jā, protams. BET, par tādiem cilvēkiem iespaids tāds sākotnēji nerodās. Tā kā tu sevi pārādi pasaulei, tā tevi arī uztvers. Patīk tev tas, vai nē.

Tava problēma ir tajā, ka tu domā, ka visi domā tā kā tu. Nevajag vērtēt visus pēc sevis. Kad es redzu cilvēku ar lieko svaru , krāsainiem matiem un uzzinu ka viņš ir vegāns , man nerodas iespaids , ka ar viņu kaut kas nav labi , tāpēc nevajag teikt , ka visiem rodas nelabs priekšstats par tādiem cilvēkiem . Tā ir TAVA gaume , nevis VISU gaume . Tāpat arī tevi kāds ieraugot var padomāt , ka tu esi fujjj , bet kāds tevi ieraugt domās wooow .
16.06.2023 14:32 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
aaa, aizmirsu pieminēt, ja vīrietis visu dienu sēž sieviešu forumā un kasās, tas arī būtu red flag man. Ne aizspriedums, ne antipātija, bet reāli sarkans karogs :D :D
16.06.2023 14:33 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Esmu ar labu figūru, labu izskatu, brūniem matiem un ēdu gaļu, bet attiecībās agrāk kādus 3 gadus atpakaļ biju galīgi garām un biju agrāk slinka un nebiju apaļa, tāpēc apaļums neliecina par slinkumu : D

Un ko tu ar to gribēji pateikt? Viriešiem un sievietēm tagad būtu jāiesaistās attiecībās ar resniem cilvēkiem, ar pretējiem ēšanas paradumiem ar cerību, ka viņi būs tas izņēmums un nākotnē tas varētu mainīties?
P.S. Kāda vaina būniem matiem? Mans komentārs par dīvainām matu krāsām bija domāts par tām krāsām, kas cilvēkiem dabīgi vnk neeksistē. Ar blondīnēm, melnmatēm, rudmatēm un brunetēm viss tak ir kārtībā.
16.06.2023 14:33 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Omg....kādi opīgi uzskati dažiem.🤦‍♀️
Mani read flag🚩 in general gan sievietēm, gan vīriešiem:
- Stereotipiskums, seksisms, soft femine, incel visi šie žanri ;
- "4aw ko dari 6odien" , katru rezi kaut ko tādu lasot acis asaro, es nespēju uztvert tekstu;
- neizlēmīgums;
- iniciatīvas trūkums, sagaida, ka visu VIENMĒR plānos un piedāvās otrs;
- spontanitātes neesambība;
- nesepēja plānot lietas, notikmus;
- greizsiedīgs, kontrolējošs raksturs;
- geimeri tādi hard core, kuru ādas nav dienas gaismu redzējušas sen;
- reliģiozitāte;
- bieža alkohola lietošana, stoneri u.c. atkarības;
- meli.
16.06.2023 14:34 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5019
Reģ: 03.11.2012
YaeMiko @ 16.06.2023 14:25

Nē tas parāda to kā tu savā aizspriedumainajā galvā uztversi. Visi nedomā ka tu.
Vienu vārdu sakot te jau sen vairs nav runa par red flags, bet stereotipiem un aizspriedumiem.

Piekrītu un cilvēka vērtēšanas pēc izskata un tikai tad pēc darbiem. Atceros, ka pirms +- 10 gadiem, tādi uzskati klejoja arī par tiem, kas ir tetovēti. Pazīstu vairākus cilvēkus, kuri ir tetovēti, sirsnīgi, čakli, jauki un labāki par dažu labu “random pareizo cilvēku”, bet ir saskārušies ar šāda veida “šķirošanu” un tas ir ļoti bēdīgi, jo viņiem, kādreiz pat nav tikusi dota iespēja ar sevi iepazīstināt, lai citiem rastos kāds vispārīgs iespaids par viņiem.
16.06.2023 14:36 |
 
Reitings 139
Reģ: 13.06.2022
GhostGG @ 16.06.2023 14:33

Un ko tu ar to gribēji pateikt? Viriešiem un sievietēm tagad būtu jāiesaistās attiecībās ar resniem cilvēkiem, ar pretējiem ēšanas paradumiem ar cerību, ka viņi būs tas izņēmums un nākotnē tas varētu mainīties?
P.S. Kāda vaina būniem matiem? Mans komentārs par dīvainām matu krāsām bija domāts par tām krāsām, kas cilvēkiem dabīgi vnk neeksistē. Ar blondīnēm, melnmatēm, rudmatēm un brunetēm viss tak ir kārtībā.

Ar to es gribēju pateikt, ka esmu slaida, bet biju slinka, tāpēc nevar tā teikt, ka cilvēks ir apaļš, tātad uzreiz var pateikt, ka viņš ir slinks un ka man ir parasta brūna matu krāsa, bet attiecībās es pēc rakstura biju galīgi garām, tāpēc matu krāsa arī neko nenosaka. Nāc pie prāta, puis. Manuprāt, esi nelaimīgs dzīvē, tāpēc sēdi sieviešu forumā un domā, ka esi pasaules naba.
16.06.2023 14:38 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
vivii @ 16.06.2023 14:36

Piekrītu un cilvēka vērtēšanas pēc izskata un tikai tad pēc darbiem. Atceros, ka pirms +- 10 gadiem, tādi uzskati klejoja arī par tiem, kas ir tetovēti. Pazīstu vairākus cilvēkus, kuri ir tetovēti, sirsnīgi, čakli, jauki un labāki par dažu labu “random pareizo cilvēku”, bet ir saskārušies ar šāda veida “šķirošanu” un tas ir ļoti bēdīgi, jo viņiem, kādreiz pat nav tikusi dota iespēja ar sevi iepazīstināt, lai citiem rastos kāds vispārīgs iespaids par viņiem.

Taču Ghost bija arī viens no tiem kurš tēma par tetovējumiem nāca rakstīt cik tās sievietes neglītas utt. Lai gan tur neaicināja izteikt domas par to patīk/nepatīk, bet gan par to kuriem ir tetovējums kāda ir to nozīme. Un tie boomeri vnk nesaprot ka tu neprasīja viņu viedokli. Tā pat kā tagad viņam vnk nedalec ka visi nav kā viņš ar tādām domām un tie uzskati ir novecojušiem tā pat kā viņš.
16.06.2023 14:45 |
 
Reitings 69
Reģ: 19.01.2023
Mana māsa ir ar burvīgu figūru un pēc sejas ļoti skaista, bet viņa teica, ka nekad nepaskatītos uz vīrieša, kurš atļaujas virināt savu muti par citu sieviešu figūrām un kuri sēž sieviešu forumā, tāpēc ieteiktu tiem abiem Aldim un otram uz sevi vispirms paskatīties. Staigājošie red flagi.😁😁
16.06.2023 14:47 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
bet biju slinka, tāpēc nevar tā teikt, ka cilvēks ir apaļš, tātad uzreiz var pateikt, ka viņš ir slinks

Protams, ka var. Tas ko tu saki izklausās neloģiski. Kas ir biežāk? cilvēks ir resns tāpēc, ka viņam ir veselības problēmas vai tāpēc, ka viņam ir vājš raksturs un slinkums nodarboties ar fiziskām aktivitātēm? Un nevajag man te plūtīt, ka "cilvēks jūtas laimīgs tāpat", neviens negrib būt resns un neviens neizskatās labāk resns. Nav pilnīgi neviena pozitīva lieta resnumam attiecībā pret veselīgu svaru ar zemu tauku %. Tu tāpat kā visas sievietes izvelc izņēmumu gadījumu un liec pretī to kā argumentu un normu.
16.06.2023 14:50 |
 
Reitings 139
Reģ: 13.06.2022
GhostGG @ 16.06.2023 14:50

Protams, ka var. Tas ko tu saki izklausās neloģiski. Kas ir biežāk? cilvēks ir resns tāpēc, ka viņam ir veselības problēmas vai tāpēc, ka viņam ir vājš raksturs un slinkums nodarboties ar fiziskām aktivitātēm? Un nevajag man te plūtīt, ka "cilvēks jūtas laimīgs tāpat", neviens negrib būt resns un neviens neizskatās labāk resns. Nav pilnīgi neviena pozitīva lieta resnumam attiecībā pret veselīgu svaru ar zemu tauku %. Tu tāpat kā visas sievietes izvelc izņēmumu gadījumu un liec pretī to kā argumentu un normu.

Es apšaubu, draudziņ, ka Tu visas sievietes pazīsti, lai teiktu, ko dara VISAS sievietes. Iespējams neviena sieviete uz tevi pat neskatās, tāpēc Tu te tā ņemies. Un apšaubu, ka Tu pazīsti visus apaļos cilvēkus, lai zinātu, kāds ir viņu raksturs un lai varētu teikt, ka visi ir vienādi. Un kādas tev vispār ir tiesības jaukties citu svarā? Uz sevi tak skaties.
16.06.2023 14:54 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Matu krāsa - zaļa, lillā, zila utt matu krāsa neko labu par cilvēku neliecina. Kādas motivācijas vadīts kāda grib krāsot matus tādā krāsā? Es tādus cilvēkus vnk nespēju uztvert nopietini. Man tas ir uzreiz parāda, ka galvā ir liels kukū.

Totāli neparāda, totāli. Parasti "liels kukū" ir ļoti ikdienišķiem cilvēkiem, kuriem tu pēc izskata to nepiešūtu, jo parasti cilvēki ar "lieliem kukū" negrib izcelties uz fona.
Man ir bijušas visas varavīksnes krāsas, tai skaitā vienlaikus, gan side shave, omītes mani redzot ir metušas krustus, un tas viss vienkārši tāpēc, ka man gribējās izmēģināt kaut ko jaunu, savādāku un tas bija jautrs posms manā dzīvē, pilnīgi pārņem nostaļģija. Es lkm nezinu cilvēku, manas paaudzes, kas kādā dzīves posmā baigi būtu nožēlojis eksperimentēšanu ar savu ārējo tēlu, jā, tas varbūt nav pieņemams vecākajai paaudze, tāds iespaids, ka piederi pie 40+, bet sen jau vairs nav PSRS laiks, kad viss un visi bija pa lielam vienādi.
Ēšanas paradumi - te jau minēja iemeslus kāpēc negribētu. Varu vēl pielikt klāt to, ka galvā tur arī kaut kas uz īso ir sagājis, ja cilvēks izvēlas būt vegāns. Cik esmu tādus cilvēkus sastapis, visiem kā viens neliekas, ka tur ir pilns rubulis. Veģitāriets vēl ok, ja iemesls ir, ka vnk negaršo gaļa.

Nekad nesapratīšu cilvēkus, kas šokējas par vegāniem un veģetāriešiem.
Nemelošu esmu plant based 95% mana uztura ir vegāns uzturs un mani tik nereāli kaitina, ka citi bāž savus degunus manā šķīvī un kaut ko pārmet uzakatot, ka viņi ir nākamis Jim Carry, izmetot savus tizlos vakardienas jociņus, it īpaši, ka man ir pilnīgi vienalga, ko otrs ēd, bet visi šie komentāri....omg...tā uzsit pa nervu, kāpēc savu muti cilvēki nemāk turēt ciet, kad neviens nejautā viņu domas.
16.06.2023 15:01 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Es apšaubu, draudziņ, ka Tu visas sievietes pazīsti, lai teiktu, ko dara VISAS sievietes. Iespējams neviena sieviete uz tevi pat neskatās, tāpēc Tu te tā ņemies. Un apšaubu, ka Tu pazīsti visus apaļos cilvēkus, lai zinātu, kāds ir viņu raksturs un lai varētu teikt, ka visi ir vienādi. Un kādas tev vispār ir tiesības jaukties citu svarā? Uz sevi tak skaties.

Šis ir diskusiju forums un te var izteikt kādu viedokli vien grib. Tas, ka tev uzsit par nerviem man teiktais, varbūt tam ir iemesls. Ne jau tu būsi tā, kas noteikts, ko var teikt un ko nevar. Ja tu liec kā argumentu "tu nepazīsti visus pasaules resnos cilvēkus", tad tur viss ir skaidrs, kas tev galvā darās. Jā, es nepazīstu pilnīgi visus, bet tos un tās, ko es dzīvē esmu saticis, tur 99% gadījumos viss atdurās pret slinkumu un nolaidību pret sevi.
16.06.2023 15:03 |
 
Reitings 184
Reģ: 13.06.2022
GhostGG @ 16.06.2023 15:03

Šis ir diskusiju forums un te var izteikt kādu viedokli vien grib. Tas, ka tev uzsit par nerviem man teiktais, varbūt tam ir iemesls. Ne jau tu būsi tā, kas noteikts, ko var teikt un ko nevar. Ja tu liec kā argumentu "tu nepazīsti visus pasaules resnos cilvēkus", tad tur viss ir skaidrs, kas tev galvā darās. Jā, es nepazīstu pilnīgi visus, bet tos un tās, ko es dzīvē esmu saticis, tur 99% gadījumos viss atdurās pret slinkumu un nolaidību pret sevi.

Es arī varu pateikt faktu, ka nekad neesmu redzējusi izskatīgu, veiksmīgu vīrieti, kurš jauktos cita cilvēka kilogramos, matu krāsā utt. Parasti tā dara tikai kompleksaini veči, kuri ir skaisti un veiksmīgi tikai savas mammas acīs un viss, jo mammu acīs mēs jebkādi būsim vislabākie. Un slinks drīzāk liecies Tu, jo tā vietā, lai strādātu un nodarbotos ar savu dzīvi, Tu kā vīrietis visu laiku sēdi dieviete.lv. Tavs uzdirsiens, ka es te arī sēžu nederēs, jo es te ieeju reizi mēnesī, bet katru no tām reizēm kā ieeju te ir redzami Tavi komentāri. Izskatās, ka Tev pat darba nav.
16.06.2023 15:09 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Es arī varu pateikt faktu, ka nekad neesmu redzējusi izskatīgu, veiksmīgu vīrieti, kurš jauktos cita cilvēka kilogramos, matu krāsā utt. Parasti tā dara tikai kompleksaini veči, kuri ir skaisti un veiksmīgi tikai savas mammas acīs un viss, jo mammu acīs mēs jebkādi būsim vislabākie. Un slinks drīzāk liecies Tu, jo tā vietā, lai strādātu un nodarbotos ar savu dzīvi, Tu kā vīrietis visu laiku sēdi dieviete.lv. Tavs uzdirsiens, ka es te arī sēžu nederēs, jo es te ieeju reizi mēnesī, bet katru no tām reizēm kā ieeju te ir redzami Tavi komentāri. Izskatās, ka Tev pat darba nav.

Ļoti labi, tas ir tavs viedoklis. Tikai atšķiība ir tāda, ka mani tas neizskar, savukārt, citas mani komentāri gan, kas visticamāk norāda uz to, ka zemapziņā saprot, ka tas ko es saku ir taisnība un nemaz jau tik pašpārliecināti savā ādā nejūtas :P
16.06.2023 15:17 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Andie @ 16.06.2023 15:01

Totāli neparāda, totāli. Parasti "liels kukū" ir ļoti ikdienišķiem cilvēkiem, kuriem tu pēc izskata to nepiešūtu, jo parasti cilvēki ar "lieliem kukū" negrib izcelties uz fona.
Man ir bijušas visas varavīksnes krāsas, tai skaitā vienlaikus, gan side shave, omītes mani redzot ir metušas krustus, un tas viss vienkārši tāpēc, ka man gribējās izmēģināt kaut ko jaunu, savādāku un tas bija jautrs posms manā dzīvē, pilnīgi pārņem nostaļģija. Es lkm nezinu cilvēku, manas paaudzes, kas kādā dzīves posmā baigi būtu nožēlojis eksperimentēšanu ar savu ārējo tēlu, jā, tas varbūt nav pieņemams vecākajai paaudze, tāds iespaids, ka piederi pie 40+, bet sen jau vairs nav PSRS laiks, kad viss un visi bija pa lielam vienādi.
Nekad nesapratīšu cilvēkus, kas šokējas par vegāniem un veģetāriešiem.
Nemelošu esmu plant based 95% mana uztura ir vegāns uzturs un mani tik nereāli kaitina, ka citi bāž savus degunus manā šķīvī un kaut ko pārmet uzakatot, ka viņi ir nākamis Jim Carry, izmetot savus tizlos vakardienas jociņus, it īpaši, ka man ir pilnīgi vienalga, ko otrs ēd, bet visi šie komentāri....omg...tā uzsit pa nervu, kāpēc savu muti cilvēki nemāk turēt ciet, kad neviens nejautā viņu domas.

Tas ir stereotips ka vegāni/veģetārieši uzspiež citiem savus uzskatus, vai bāžas virsū. (un kā mēs redzam šajā forumā cilvēkiem patīk dzīvot uz stereotipiem) Realitāte varbūt 1 no 10 vegāniem tā darītu. Bet cik man ir pieredze ēdot Plant based/veģetāri gaļēdajs vienmēr būs tas kurš izteiks komentāru, lai gan es klusām piekrāmēju savu šķīvi ar salātiem un neko nejautāju vai nepārmetu par augu opciju trūkumu. Arī kad pie manis dzīvoja mamma, kurā ēd gaļu vai zivis man nebija problēmu kamēr tā gaļa paliek viņas ledusskapja plauktā.
16.06.2023 15:29 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
GhostGG @ 16.06.2023 15:17

Ļoti labi, tas ir tavs viedoklis. Tikai atšķiība ir tāda, ka mani tas neizskar, savukārt, citas mani komentāri gan, kas visticamāk norāda uz to, ka zemapziņā saprot, ka tas ko es saku ir taisnība un nemaz jau tik pašpārliecināti savā ādā nejūtas :P

Kāds psihologs tu esi. Tikai tāpēc ka uz komentāru atbild ar tādu pašu loģiku kā tu raksti nenozīmē ka kādu tas aizskar. Tā ir diskusija un šis ir forums, bet tev tik ļoti vajag pierādīt savu taisnību un mansplainot visu.
16.06.2023 15:33 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
YaeMiko @ 16.06.2023 15:29

Tas ir stereotips ka vegāni/veģetārieši uzspiež citiem savus uzskatus, vai bāžas virsū. (un kā mēs redzam šajā forumā cilvēkiem patīk dzīvot uz stereotipiem) Realitāte varbūt 1 no 10 vegāniem tā darītu. Bet cik man ir pieredze ēdot Plant based/veģetāri gaļēdajs vienmēr būs tas kurš izteiks komentāru, lai gan es klusām piekrāmēju savu šķīvi ar salātiem un neko nejautāju vai nepārmetu par augu opciju trūkumu. Arī kad pie manis dzīvoja mamma, kurā ēd gaļu vai zivis man nebija problēmu kamēr tā gaļa paliek viņas ledusskapja plauktā.

Pilnībā piekrītu, pilnībā. Un tas reāli ir izveidojis zināmu traumu, tik tālu, ka man nepatīk vispār iet ēst mazpazīstamās kompānijās, jo 9/10 gadījumiem atradīsies kāds asprātis, kuram tas šķitīs super vajadzīgi izmest jociņus vai vēl paust savu viedokli, cik drausmīgi, ka es esmu palnt based un vispār kāds šoks un negods ir mana eksistence.
16.06.2023 15:40 |
 
Reitings 2689
Reģ: 03.06.2023
Ditinaaa @ 16.06.2023 13:55

Piekrītu, ka izskatam nav nozīme attiecībās. Man bija draugs, kurš bija pēc izskata nevisai, bet viņš mani nokrāpa. Otrs bija ļoti simpātisks, kurš mani uz rokām nēsāja. Bet manai draudzenei bija pretēji - nesimpātiskais bija lielisks pēc rakstura, simpātiskais nokrāpa.
Pēc tādas loģikas sanāk ka es varu nesportot, dzert aliņu, ēst visādus sūdus, uzaudzēt kārtīgu riepu, un sieviešu acīs būšu tik pat pievilcīgs?
16.06.2023 15:48 |
 
Reitings 2689
Reģ: 03.06.2023
Lula @ 16.06.2023 14:31
Tēma par sarkanajiem karogiem, bet dažiem to tikai vajag, kā pačīkstēt par savām personīgajām antipātijām un aizspriedumiem.
Man tieši pretēji, tikties negribētu ar parastu, pelēku, garlaicīgu un "pareizu" vīrieti, liekas reāls borings, arī ne par ko labu neliecina. + ja vēl homofobs tad vispār jāiet ar līkumu.
par pēdējo piekrītu.
16.06.2023 15:50 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Aldis30 @ 16.06.2023 15:48
Pēc tādas loģikas sanāk ka es varu nesportot, dzert aliņu, ēst visādus sūdus, uzaudzēt kārtīgu riepu, un sieviešu acīs būšu tik pat pievilcīgs?

Katrā ziņā, tu saņemsi daudz mazāku nosodījumu, kā sievietes līdzvērtīgā situācijā.
16.06.2023 15:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits