Sarkanie karogi attiecībās

 
Reitings 1759
Reģ: 01.02.2023
Kad atgriezos aktīvā randiņošanas periodā, kļuva aktuāls jautājums, kā izvairīties no cilvēkiem - kuri jau pa gabalu kliedz RED FLAG.❌Kas ir jūsu sarkanie karogi, lai neveidotu attiecības ar kādu konkrētu cilvēku?
14.06.2023 21:37 |
 
Reitings 2689
Reģ: 03.06.2023
mazaaduuda @ 15.06.2023 15:17

Ko nozīmē manipulēt ar seksu?
Gūt sev materiālu vai kādu citu labumu, atlīdzinot ar seksu.
Piedraudēt ja netiks izdarīts pa kaut kas pa prātam - seksa nebūs.
Daudzas sievietes manipulē ar to vairāk vai mazāk.
Tāpēc tautā ir izveidojies tāds neforš teiciens - "sieva neideva" Kāpēc seksā vispār kādam kaut kas ir jādod? Normāli būtu ka To dara tad kad abi To vēlas, nevis viens to dara manipulēšanas nolūkos , vai izmanto kā norēķināšanās līdzkli.
15.06.2023 16:09 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Piedraudēt ja netiks izdarīts pa kaut kas pa prātam - seksa nebūs.
Daudzas sievietes manipulē ar to vairāk vai mazāk.

Tā sievietes rīkojās tikai un vienīgi pret attiecīgo vīriešu kategoriju. 99,9% gadījumos, tādiem, kuriem nav īsti citu variantu un, kuri ir ļoti viegli aizvietojami.
15.06.2023 16:13 |
 
Reitings 2689
Reģ: 03.06.2023
GhostGG @ 15.06.2023 16:13

Tā sievietes rīkojās tikai un vienīgi pret attiecīgo vīriešu kategoriju. 99,9% gadījumos, tādiem, kuriem nav īsti citu variantu un, kuri ir ļoti viegli aizvietojami.
Piekrītu 100%
15.06.2023 16:18 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
Minelūše @ 15.06.2023 00:21

Manās acīs tas, ka vīrietis aktīvi iesaistās savu bērnu dzīvē un ir mīlošs, gādīgs tētis, nekad nebūtu red flag. Tieši otrādi. Man red flag būtu vīrietis, kurš savam bērnam auksti pārskaita alimentus un varbūt reizi mēnesī satiekas.
ravencass30 @ 15.06.2023 10:26
Dažas te ir jocīgas pēc velna. Vīrietis pavada laiku ar saviem bērniem - red flag! Wtf? Kurā visumā tas, ka vīrietis ir labs tēvs ir red flag? Veģetārietis, nēsā brilles, konkrētas profesijas pārstāvis - kādā veidā tie ir red flag?
Te dažas vienkārši jauc savu personīgo nepatiku ar red flag . Tie noteikti nav red flag , ka cilvēkam ir brilles vai liekais svars, vai bērni.
15.06.2023 16:30 |
 
Reitings 10812
Reģ: 05.03.2020
Tāpēc tautā ir izveidojies tāds neforš teiciens - "sieva neideva" Kāpēc seksā vispār kādam kaut kas ir jādod? Normāli būtu ka To dara tad kad abi To vēlas, nevis viens to dara manipulēšanas nolūkos , vai izmanto kā norēķināšanās līdzkli.

ne vienmēr negribēšana nozīmē manipulēšanu, bieži vien vīriešiem tomēr libido ir augstāks, līdz ar to ja sieva negrib, tad viņi to noraksta uz manipulēšanu (ā, viņa negrib, jo es viņai šodien traukus nepalīdzeju mazgāt vai ar sīko ņemties - nu tāda ir vīriešu loģika?). a moška viņa var arī tāpat vien negribēt, bet vīriešiem to grūti saprast, jo viņi taču grib. un tas nav saistīts ar manipulēšanu vai sodīšanu. varbūt kādai ir grūtāk pateikt nē (nevēlas aizskart partneri), tādēļ pasaka, ka galva sāp. man apkārt neviena sieviete nemanipulē ar seksu, viņām vienkārši ir zemāki libido, nekā vīriem.
15.06.2023 16:38 |
 
Reitings 752
Reģ: 03.01.2023
YaeMiko @ 15.06.2023 13:07
Daudzas te nevis sauc red flag, bet iezīmes kuras nepatīk izskatās vai raksturā. Tā ir personīga preference nevis red flag. Kā matu esamība uz galvas padara cilvēku par labāku partneri?
Arī par tiem veģetāriešiem... Drīzā Red flag ir kā tu nespēj pieņemt otrā diētas izvēles un saprast kāpēc otrs negrib vienā pannā ar gaļu cept dārzeņus.

Es nerunāju par to, ka vienlaicīgi pannā cep gaļu un dārzeņus, bet vienkārši pannā cep gaļu, jo veģetārietim pēc tam ir pretīgi tādu pannu lietot.
Lula @ 15.06.2023 14:36

jup, red flag reāli nozīmē - mūc, ļoti iespējams, ka attiecībās būs diezgan lielas problēmas.

Un, manuprāt, ar veģetāriešiem/vegāniem tā ir, ka būs diezgan lielas problēmas. Ēšana tomēr ir kaut kas, ko dari katru dienu, 3x dienā. Jo īpaši, ja ir bērni, tad parasti sākas drāmas par to, ko bērns drīkst vai nedrīkst ēst.
15.06.2023 16:43 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Un, manuprāt, ar veģetāriešiem/vegāniem tā ir, ka būs diezgan lielas problēmas. Ēšana tomēr ir kaut kas, ko dari katru dienu, 3x dienā. Jo īpaši, ja ir bērni, tad parasti sākas drāmas par to, ko bērns drīkst vai nedrīkst ēst.

Piekrītu. Un cik es zinu veģitāriešus un vēgānus, tad varu secināt, ka bērnam tieši tiktu uzspiesti viņu ēšanas paradumi, kas man, personīgi, būtu kategorisks NĒ, bez nekādām diskusijām. Gribot negribot būtu nevajadzīgi sarežģījumi tādās atiecībās, tāpēc labāk atvieglot sev dzīvi un veidot attiecības ar kādu, ar kuru ēšanas paradumi sakrīt.
15.06.2023 16:49 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
greece @ 15.06.2023 16:43

Es nerunāju par to, ka vienlaicīgi pannā cep gaļu un dārzeņus, bet vienkārši pannā cep gaļu, jo veģetārietim pēc tam ir pretīgi tādu pannu lietot.
Un, manuprāt, ar veģetāriešiem/vegāniem tā ir, ka būs diezgan lielas problēmas. Ēšana tomēr ir kaut kas, ko dari katru dienu, 3x dienā. Jo īpaši, ja ir bērni, tad parasti sākas drāmas par to, ko bērns drīkst vai nedrīkst ēst.

Vegāns būtu čakars, bet ne apdraudējums fiziskai/mentālai veselībai
15.06.2023 16:50 |
 
Reitings 752
Reģ: 03.01.2023
Lula @ 15.06.2023 16:50

Vegāns būtu čakars, bet ne apdraudējums fiziskai/mentālai veselībai

Kā kurš :D
15.06.2023 17:19 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Malibu Steisija @ 15.06.2023 10:33
Turpinu savu sarakstu:
- nekāds efforts savā izskatā, higiēnā un apģērbā. It īpaši dodoties ar meiču uz randiņu. Netīras drēbes, veci novalkāti apavi, personīgā higiēna. Man ir bijis gadījums, kad kādā 5 tikšanās reizē sanāca vīrietim uznākt uz manu dzīvokli, jo bijām ikea un es kko nopirku un viņš palīdzēja uznest. Un viņš novilka apavus... uhhh. Smirdēja un plus vēl cauras zeķes. Es paprasīju, lai uzvelk atpakaļ apavus, izvadīju pa durvīm ārā, pateicu atā un aizslēdzu durvis... :D unfollow un block. Paldies nē. Visu vakaru vēdināju dzīvokli un sēdēju pie smaržīgas sveces.
- tādi, kas vēlas būt vienmēr visur uzmanības centrā. Pārtrauc to ko cenšas teikt citi, stāsta savus stāstus. Katru tematu atrod kā pārvēst par sevi.
- ja cilvēks ir jau pieaudzis un ar savu dzīvi, bet dzīvo pie mammas vai pie vecākiem un pašam nekas vairāk par televizoru un xbox nepieder. Un viens plauktiņš mammas dvieļu skapī savām drēbēm. Bet galvenais, ka kruta mašīna.
- Pārmērīga alkohola lietošana. Nezin ko citu brīvdienās darīt, kā tikai ar draugiem (vai pat vienatnē) iedzert.
- muļķīgs draugu loks ar ko pierasts darīt stulbas lietas pa vakariem. Ja ir pirmais sniedziņš, jābrauc slīpēt. Brauc sēž staķikos un pļāpā par neko. Vienkārši braukājas apkārt pa pilsētu. Vai arī visu vakaru braukājas apkārt no vienas vietas uz otru, bez mērķa un vienkārši pasēdēt mašīnā. Wtf.
- Stāsta par to cik daudz un smagi strādā. Visu laiku.
- Visu laiku sūdzās par savu darbu. Par to kas jādara, par priekšniekiem, par algu, par kolēģiem. Saka, ka nepatīk un riebjas, bet mainīt kaut ko nevar saņemties.

Es teiktu, ka red flag būtu, ja konkrētais vīrietis regulāri on daily basis sūdzās par visu un visiem. Saviem pienākumiem, ka viss ir šausmīgi grūti un neciešami, un tā katru nedēļu.. Var klausīties cik slikta, grūta dzīve.
15.06.2023 17:36 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Aicina
uz randiņu, bet nav izdomājis pilnīgi neko, ko mēs darīsim. Un randiņš sākas ar “nu, kur iesim, ko vēlies darīt?”

Sapratu, domu, bet manuprāt, tas jau ir labi, ka vīrietis dod izvēles iespēju, lai uzzinātu ko tu vēlies darīt un kur būt.manuprāt,tas nav slikti. Protams ir izņēmumi, kur tiešām vīrieris neko vairāk par pastaigu parkā ar kafiju un kino nespēj izdomāt. Man bija gadījums līdzīgs, kur piedāvāja tikai pastaigas, un paēst. Viss vairāk neko par to vairs nevarēja izdomāt, lai gan iespējas ko darīt bija milzum daudz.
15.06.2023 17:42 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023

- ja cilvēks ir jau pieaudzis un ar savu dzīvi, bet dzīvo pie mammas vai pie vecākiem un pašam nekas vairāk par televizoru un xbox nepieder. Un viens plauktiņš mammas dvieļu skapī savām drēbēm. Bet galvenais, ka kruta mašīna

Varu piekrist! Bet šeit derēru precizēt līdz cik gadiem nekas nepieder vairāk par xbox, ja čalim tikko palika 18 - 21 gads, tad manuprāt tas ir normāli, tu nevari prasīt no tikko pilngadīga cilvēka, privātmāju ar tehniku un dārzu.
Ja cilvēkam, jau 24 - 30gadi, un nekas nepieder jeb maz, un dzīvo pie vecākiem,tad gan tas ir apkaunojums.
15.06.2023 17:48 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Red flag arī man būtu (ne citiem)
1. Pārāk ekstraverta, draudzīga personība, kas grib komunicēt ar visiem, un visur (pārāk daudz draugi, paziņas) pārāk daudz laika velta draudzībām.
2. Sabiedrībā ļoti skaļi runā, kliedz, zīmējās citu priekšā jau nopietnā vecumā.
3.konfliktus grib risināt publiskās vietās ar bļaušanu, ardīšanos.
4. Emocionāli nestabila personība.
5.Cilvēks nevar atpūsties/pavadīt laiku vienatnē(veinmēr vajadzīgs kāds blakus.
6.neievēro personīgo telpu attiecībās, pārlieku piekasīgs, uzmācīgs.
7.Smacē nost ar savu uzmanību, milestību. (kas par daudz)
8. Ļauj sevi un citus pazemot.
9.Nesniedz atbalstu, bet tikai kritizē.
10. Ar traumatisku pieredzi bērnībā, kas atstāj lielas sekas uz uzvedību pieaugušā vecumā.
15.06.2023 18:14 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Dažām te tie "red flag" ir tik daudz, ka būs vien jāsamierinās ar AI boyfriendu :D
https://boyfriend.myanima.ai/
15.06.2023 18:25 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Aldis30 @ 15.06.2023 14:49
Tās kuras izmanto seksu lai manipulētu.

Thats it? 😅Nekas cits nav? Kur tad resnules?
15.06.2023 18:38 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
GhostGG @ 15.06.2023 18:25
Dažām te tie "red flag" ir tik daudz, ka būs vien jāsamierinās ar AI boyfriendu :D
https://boyfriend.myanima.ai/

Tu jau nemaz pats nesarakstiji sarakstu! Aiziet saņemies, un uzraksti! 😅
15.06.2023 18:39 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Vēl karogs ir agresīva braukšana, pirmkārt, riskanti, otrkārt, liecina par vāji slēptu agresīvu raksturu

Piekrītu, jo pazīstu tādu cilvēku 33 gadu vecumā. Ir agresijas problēmas!
15.06.2023 18:45 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Tu jau nemaz pats nesarakstiji sarakstu! Aiziet saņemies, un uzraksti!

Man jau viņi ir tikai daži -
orientēta uz karjeru
liels body count
īberīgas matu krāsa (sorry, cirks ir uz otrā pilsētas pusē)
un pēdējais, ko varētu pieskaitīt pie lielajiem, kas man būtu pilnīgs "uz redzēšanos" - ja sievietei liktos pieņemami audzināt bērnus dzimumneitrāli un visas pārējās "prOgreSīVās, "modErnĀs", "Woke" preteklības.
Tādas lietas kā zobi, higiēna, nav resna, adekvāta uzvedība un tamlīdzīgās lietas nav nemaz vērts pieminēt - tās ir pašsaprotamas lietas, kam būtu jābūt ieaudzinātam jau no bērnības.
15.06.2023 18:54 |
 
Reitings 2689
Reģ: 03.06.2023
GhostGG @ 15.06.2023 18:54

Man jau viņi ir tikai daži -
orientēta uz karjeru
liels body count
īberīgas matu krāsa (sorry, cirks ir uz otrā pilsētas pusē)
un pēdējais, ko varētu pieskaitīt pie lielajiem, kas man būtu pilnīgs "uz redzēšanos" - ja sievietei liktos pieņemami audzināt bērnus dzimumneitrāli un visas pārējās "prOgreSīVās, "modErnĀs", "Woke" preteklības.
Tādas lietas kā zobi, higiēna, nav resna, adekvāta uzvedība un tamlīdzīgās lietas nav nemaz vērts pieminēt - tās ir pašsaprotamas lietas, kam būtu jābūt ieaudzinātam jau no bērnības.
Par resnumu piekrītu - 99% tas liecina par slinkumu, nolaidību, vāju raksturu.
15.06.2023 19:29 |
 
Reitings 1261
Reģ: 25.01.2023
Beverly Hilza @ 15.06.2023 18:38

Thats it? ?Nekas cits nav? Kur tad resnules?
palaidu garām par resnulēm? Mans novērojums, kas ir resnule vispār.? Kopš man ir audzudels, liels jau,iepazinos ari ar viņa draugiem,un viņiem blakus ir tik suligas meitenes!17 ,18 gadnieces,ka krušu un dibena izmeros atbilst manejiem 35 gados.paši dzeki tievi. Un vispar pedeja laikā noveroju ka loti daudz suligas meitenes ir aiznemtas jaunas,tievās ir brivas .vai nu es kautko nesaprotu vai mode mainijusies,un tie kas uzsver resnumu ir pec 30?viriešu kārtas uzsvērēji.
15.06.2023 19:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits