Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Aizkari un žalūzijas - kur izdevīgāk

 
Reitings 5
Reģ: 03.05.2023
Sveikas! Ja neskaita Ikea un Jysk piedāvājumu, vai varat, lūdzu, ieteikt kur vēl izdevīgi iegādāties aizkarus un žalūzijas? Varbūt varat ieteikt kādu šuvēju Rīgā, kura ar to nodarbojas par labām cenām? Interesē gan dienas aizkari, gan biezie gaismu necaurlaidīgie aizkari, gan žalūzijas (romiešu un rullo).
13.06.2023 16:26 |
 
Reitings 10663
Reģ: 18.08.2014
Es aizkarus uz pasūtījumu šuvu Ksenukai, salīdzinoši, vislabākās cenas šūšanai un arī audumiem labas. Viss kvalitatīvi sašūts, gaidīju 4 nedēļas, kā bija teikts. Par plānajiem un biezajiem, 1:2 krokojumā, diviem lielajiem logiem, kas katrs bija 3m, samaksāju kaut ko pie 450-470e ar visu uzsūšanu maniem izmēriem un iegribām. Un audumus ņēmu kas patīk, kvalitatīvus, neskatījos uz cenu.
Bija arī ļoti laba konsultācija veicot pasūtījumu.
Tā kā iesaku paskatīties tur! Ir arī gatavie uz vietas.
13.06.2023 16:37 |
 
Reitings 10663
Reģ: 18.08.2014
Salīdzināšanai, pirms tam veicu mazo cenu aptauju starp uzņēmumiem, kas veic aizkaru šūšanu, lūdzot atsūtīt aptuveno tāmi maniem izmēriem. 1:1,5 aizkari un darbs, par to pašu, sākās cenās no 1200e..
13.06.2023 16:47 |
 
Reitings 217
Reģ: 12.04.2022
Dola @ 13.06.2023 16:37
Es aizkarus uz pasūtījumu šuvu Ksenukai, salīdzinoši, vislabākās cenas šūšanai un arī audumiem labas. Viss kvalitatīvi sašūts, gaidīju 4 nedēļas, kā bija teikts. Par plānajiem un biezajiem, 1:2 krokojumā, diviem lielajiem logiem, kas katrs bija 3m, samaksāju kaut ko pie 450-470e ar visu uzsūšanu maniem izmēriem un iegribām. Un audumus ņēmu kas patīk, kvalitatīvus, neskatījos uz cenu.
Bija arī ļoti laba konsultācija veicot pasūtījumu.
Tā kā iesaku paskatīties tur! Ir arī gatavie uz vietas.

Nemaz nezināju, ka Ksenukai ir tāds pakalpojums šūt uz pasūtījumu! Pat pārsteigta, paldies, šis arī man ļoti noderēs.
25.06.2023 12:29 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits