Stāvoklī depresija ,izmisums, nomākts garstāvoklis.

 
Reitings 35
Reģ: 12.06.2023
Sveiciens. Dzīvoju diezgan specifiskā vietā, ir lauku saimniecība, dzīvnieki. Šķīrusies sešus gadus, audzinu divus bērnus, jaunieši/pusaudži, strādāju. Pagājušā gadā iepazinos ar vīrieti ar kuru likās, ka vērtības un mērķi sakrīt t.i. - viņš vēlējās ģimeni, runājām arī par bērniem, kopdzīvi , kopīgu biznesu ( varbūt tās viņam bija k.kādas rozā brilles), nezinu. Īpaši neizsargājāmies, tagad esmu stāvoklī, jau 5 mēnesis, visas runas par MUMS ir apklusušas. Ilgi nevienam no savējiem nestāstīja par mazuli, draugus tuviniekus nepazīstu, finansiāli neiesaistās. Ieminējos par sarakstīšanos (nav runa pat par kāzām, tikai juridisku dok.sakārtošana) ,lai mazulim būtu pilna ģimene, tur nejūtas gatavs. Esmu diezgan apjukusi un sajūta kā piemānītai, jo, ja zinātu ,ka nejūtas gatavs, izsargātos, pirms tam runājām, ka abi gribam bērnu. Man ļoti žēl sevis un mazuļa un tas, ka būs jāaudzina vienai. Vecums 30++ Esmu pašnodarbinātā, slodze ir jāsamazina, ienākumi mazinās, izdevumi palielinās ( ārstu vizītes, neapmaksātās analīzes, ceļu izdevumi, vitamīni papildus un medikamenti + vēl lielie bērni. Vakaros bieži moka bezmiegs un raudu. It kā esam kopā joprojām... un jūtu, ka sāku norobežoties no drauga, iekšā ir rūgtums par situāciju + visu sarežģī profesija, jo viņš nav Latvijā visu laiku (jūrnieks) . Gaidu ļoti savu mazuli un jau tagad viņu mīlu, bet sajūta, ka nesaprotu, kādēļ pieteicās tieši tagad, un kādēļ vispār es parakstījos uz mazuli ārpus laulības :(.
12.06.2023 10:52 |
 
Reitings 4925
Reģ: 11.08.2022
Saprotu, ka ļoti nepieklājīgs jautājums, bet man nav skaidrs - kāda motivācija mērķtiecīgi taisīt bērnu bez sakārtotiem dokumentiem, ja jau tas ir tik svarīgi?
Pēc esošā situācijas apraksta rodas iespaids, ka esat runājuši par bērniem, ne par precībām (vismaz tāds uzsvars). Tātad, kur tieši esi piečakarēta, ja neesi pateikusi, ko TIEŠI Tu sagaidi?
Pašpietiekama, pašpietiekama... nu izlasi vēlreiz, ko Tu jūti. Nemelo sev. Tā nav.
Tu kaut kā iesaisti jauno tēti, piemēram, vismaz atsūti kādas bēbīšlietas taisies pirkt? Pajautā, ko viņš domā? Varbūt viņš jūtas atstumts, jo viena pati kaut ko buries? Ja viņam nav bērnu, tavas pašsaprotamās lietas ne vella viņam nav pašsaprotamas.
Kā jau meitenes minēja, galvenā problēma ir neizrunāšanās. Nu izstāsti kā jūties, ko sagaidi. Mierīgi, bez pārmetumiem
Uz antidepresantiem gan grūtniecības laikā centies neuzrauties. Tā ideja par laimīgu ģimenes idilli ātri var izjukt
Dīvaini, ka it kā esat atraduši viens otru, bet ar savu tuvinieku loku neiepazīstina. Man uzreiz rodas iespaids par dubulto dzīvi. Vai vienkārši pārāk nobijies, ka var palikt bez pēcnācējiem un atradis inkubatoru. Lai vai kā ceru, ka man nav taisnība
13.06.2023 18:22 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Beverly Hilza @ 13.06.2023 17:16

Eksperte, Lula, Anija35, jūs esat viens un tas pats profils jeb dveseļu māsas?

māsiņas ♥️
13.06.2023 22:15 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Beverly Hilza @ 13.06.2023 17:40

Varu piekrist visam komentāram! ??Autore iedomājusies, ka viņai pienākas viss ko viņa grib automātiski uz paplātes no veča, bet redz ka aplauziens un vilšanās ir smaga.
Autorei ir grūtības saprast un pieņemt, ka ir iespējams bērns bez kopdzīves un kāzām. Viņa nav informēta psr visiem attiecību veidiem un modeļiem,kur vecāki dzīvo atsevišķi bet audzina kopīgu bērnu.

Cik var malt vienu un to pašu?
13.06.2023 22:26 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
vai esmu pelnījusi ,ka mani pazemo , sauc par stulbu zosi, naivu, manu draugu par " melnstradnieku

Ja cilvēks, šajā gadijumā autore, nav spējīga pieņemt kritiku, nosodījumu, vai komentārus, kas viņai nepatīk, tad nav ko līst iekšā foruma vidē, kur izskan visādi viedokļi gan labi, gan slikti. Nav jānāk tur, kur tu negribi dzirdēt patiesību vai skarbu viedokli par sevīm. Dzīvo savā sapņu pasaulē un miers.
13.06.2023 23:13 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Piekrītu šim👍🏼
Man uzreiz rodas iespaids par dubulto dzīvi. Vai vienkārši pārāk nobijies, ka var palikt bez pēcnācējiem un atradis inkubatoru

Par inkubātoru, ļoti labi pateikts. Par šādiem jurniekiem ir dzirdēts, ka viena ģimene var būt vienā valstī un otra ģimene citā valstī. Un abas par otru neko nezin.
13.06.2023 23:19 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
uztrauc tas, ka es nevarēšu tik daudz strādāt turpmākos gadus, bet, ja ar to domā, ka būs jālūdzas kādam palīdzība, nē, tik traki nebūs, paēduši ,apģērbušies , zem jumta un ar auto būsim

Es jau otrajā diskusijā lasu, ka divas dažādas sievietes sūdzās, ka izdevumi palielināsies, un ienākumi samazināsies,toties abas lepni uzsver, ka joprojām būs spējīgas ar auto braukt! Laikam ja viņas paliktu bez auto un nāktos braukt ar sabiedrisko, tad tā būtu ļoti milzīga traģēdija viņām un nespētu to pārdzīvot! Būtu uzrei jadodas pie terapeita. 😅Jā, cilvekām vairs nav ne ar ko citu palielīties, kā ar to ka varēs turpināt lepni braukt auto un maksāt degvielu.Jo citu jau neko labāku, viņas dabūt dzīve nevar! Ja veci nevar noturēt tad vismaz auto nepazudīs.
13.06.2023 23:46 |
 
Reitings 668
Reģ: 10.03.2022
Beverly Hilza @ 13.06.2023 23:46

Es jau otrajā diskusijā lasu, ka divas dažādas sievietes sūdzās, ka izdevumi palielināsies, un ienākumi samazināsies,toties abas lepni uzsver, ka joprojām būs spējīgas ar auto braukt! Laikam ja viņas paliktu bez auto un nāktos braukt ar sabiedrisko, tad tā būtu ļoti milzīga traģēdija viņām un nespētu to pārdzīvot! Būtu uzrei jadodas pie terapeita. ?Jā, cilvekām vairs nav ne ar ko citu palielīties, kā ar to ka varēs turpināt lepni braukt auto un maksāt degvielu.Jo citu jau neko labāku, viņas dabūt dzīve nevar! Ja veci nevar noturēt tad vismaz auto nepazudīs.

+++ 🤣🤣🤣
14.06.2023 00:27 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Es jau otrajā diskusijā lasu, ka divas dažādas sievietes sūdzās, ka izdevumi palielināsies, un ienākumi samazināsies,toties abas lepni uzsver, ka joprojām būs spējīgas ar auto braukt! Laikam ja viņas paliktu bez auto un nāktos braukt ar sabiedrisko, tad tā būtu ļoti milzīga traģēdija viņām un nespētu to pārdzīvot! Būtu uzrei jadodas pie terapeita. 😅Jā, cilvekām vairs nav ne ar ko citu palielīties, kā ar to ka varēs turpināt lepni braukt auto un maksāt degvielu.Jo citu jau neko labāku, viņas dabūt dzīve nevar! Ja veci nevar noturēt tad vismaz auto nepazudīs

Toties abas lepni uzsver, ka joprojām būs spējīgas ar auto braukt! Jo invaliditāte,vēl nav paspējusi iestāties viņām (garīga jeb fiziska) 😆
14.06.2023 00:37 |
 
10 gadi
Reitings 2791
Reģ: 29.01.2009
Beverly Hilza @ 14.06.2023 00:37

Toties abas lepni uzsver, ka joprojām būs spējīgas ar auto braukt! Jo invaliditāte,vēl nav paspējusi iestāties viņām (garīga jeb fiziska) ?

Dzīvojot lauku saimniecībā, auto nav nekāds luksuss. Ir vietas, kur tavs minētais sabiedriskais brauc garām 2x nedēļā.
14.06.2023 12:26 |
 
Reitings 164
Reģ: 26.08.2015
Mēģini sakārtot attiecības, līdz bērna piedzimšanai vai vismaz vienojies, ka bērna tēvs turpmāk atbalstīs finansiāli. Ja to nevar nokārtot, tad papēti, kāda ir procedūra, lai pieteiktu alimentus. Tur varētu būt jātaisa DNS analīze, bet, kā to izdarīt, ja tēvs nepiekrīt... Caur tiesu vai kā savādāk? Jūrniekiem jau parasti maksā pietiekami labi, var atļauties.
Abi pieauguši cilvēki esat. Jautājums jāsakārto. Pat, ja liekas grūti, ir vērts to darīt.
14.06.2023 16:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits