Stāvoklī depresija ,izmisums, nomākts garstāvoklis.

 
Reitings 35
Reģ: 12.06.2023
Sveiciens. Dzīvoju diezgan specifiskā vietā, ir lauku saimniecība, dzīvnieki. Šķīrusies sešus gadus, audzinu divus bērnus, jaunieši/pusaudži, strādāju. Pagājušā gadā iepazinos ar vīrieti ar kuru likās, ka vērtības un mērķi sakrīt t.i. - viņš vēlējās ģimeni, runājām arī par bērniem, kopdzīvi , kopīgu biznesu ( varbūt tās viņam bija k.kādas rozā brilles), nezinu. Īpaši neizsargājāmies, tagad esmu stāvoklī, jau 5 mēnesis, visas runas par MUMS ir apklusušas. Ilgi nevienam no savējiem nestāstīja par mazuli, draugus tuviniekus nepazīstu, finansiāli neiesaistās. Ieminējos par sarakstīšanos (nav runa pat par kāzām, tikai juridisku dok.sakārtošana) ,lai mazulim būtu pilna ģimene, tur nejūtas gatavs. Esmu diezgan apjukusi un sajūta kā piemānītai, jo, ja zinātu ,ka nejūtas gatavs, izsargātos, pirms tam runājām, ka abi gribam bērnu. Man ļoti žēl sevis un mazuļa un tas, ka būs jāaudzina vienai. Vecums 30++ Esmu pašnodarbinātā, slodze ir jāsamazina, ienākumi mazinās, izdevumi palielinās ( ārstu vizītes, neapmaksātās analīzes, ceļu izdevumi, vitamīni papildus un medikamenti + vēl lielie bērni. Vakaros bieži moka bezmiegs un raudu. It kā esam kopā joprojām... un jūtu, ka sāku norobežoties no drauga, iekšā ir rūgtums par situāciju + visu sarežģī profesija, jo viņš nav Latvijā visu laiku (jūrnieks) . Gaidu ļoti savu mazuli un jau tagad viņu mīlu, bet sajūta, ka nesaprotu, kādēļ pieteicās tieši tagad, un kādēļ vispār es parakstījos uz mazuli ārpus laulības :(.
12.06.2023 10:52 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Nav šeit visas vienā katlā metamas ar dažām trakajām. Bet ir skaidrs, ka arī pārējās pa spalvai neglaudīs, zinot, ka nepazīsot cilvēku biji ar mieru jau nelietot kontracepciju.
Un ja tieši ģimenes jēdziens, laulības ir tik svarīgas, tad ar to varējāt sākt, nostabilizēties un tālāk par bērniem.
Vienkārši ko tev pateikt, ka iekriti, žēl? Ir žēl, jā, bet muļķīgi arī.
12.06.2023 20:05 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023

tādēļ anonīmi uzrakstīju forumā - vai esmu pelnījusi ,ka mani pazemo , sauc par stulbu zosi, naivu, manu draugu par " melnstradnieku" ( viņš ir visnotaļ labā amatā, bet kāda tam nozīme) " uzpisēju... Tādā agresīvā sabiedrībā arī dzīvojam. Un pēc tam ir izbrīns, ka tik liela tolerance pret fizisku vardarbību, jo morālus aizskārumus sabiedrība vispār uztver kā normu. Sieviete viena otru pat stāvoklī esot var noniecināt tik tālu, ka rosināt "atdot mazuli baby boxā, kā blakus tēmā. Bet... Kad uz ielas pusaudži kādu sasit, tad brīnās, no kurienes agresija

Ak, tu šausmīgā sabiedrības daļa, kura atļaujās tavu bērnu nosaukt par bastardu, kura ir tik agresīva, ka anonīmā forumā uzbrūk visiem, rupji lamājās un vel atļaujas tavu bernu tēvu nosaukt par melnstrādnieku! 😀😵 Šītadu nekaunību sabiedrības dāma tak nav pelnijusi! Viņa ir pelnijusi tikai to labāko un skaistāko! Vainīgi ir tikai visi citi, kas ir agresīvi, viņa vienīga mums nekad nelamājās un nesaka neko rupju tādēļ, viņa ir pelnijusi tikai cieņpilnu attieksmi!
Zini, ko tu pati esi vainīga, upuriene atradusies mums, parejie tik ir varmākas ļauni, un atļaujas tevi nosodīt!
12.06.2023 20:20 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Autorei - sabiedrība nemīl upurus vai tos, kas tādus tēlo no sevis.
12.06.2023 20:34 |
 
Reitings 35
Reģ: 12.06.2023
Beverly Hilza @ 12.06.2023 20:34
Autorei - sabiedrība nemīl upurus vai tos, kas tādus tēlo no sevis.

Tādēļ jau dažas nosit , ar cirvi ... Un viss sākas ar verbālas vardarbības tolerēšanu
Iesaku palasīt foruma lietošanas noteikumus, kuros ir skaidri norādīts, ka izteikties vulgāri, aizskaroši nav pieļaujams. Ja necieni citus foruma dalībniekus ( nu mani, protams, ka ne) , vismaz foruma noteikumus aicinu ievērot.
12.06.2023 20:56 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Sarma1986 @ 12.06.2023 18:40

Ko tad te gaudo, ja jau tik gudra esi? Savas spuras rādi savam uzpisējam. Man atškirībā no Tevis ir vīrs, nav jāskaita kapeikas un nav pa pasauli sagrābstītu bastardu. Kā arī pirms vīra nevairojos ar katru pretimnācēju, kurš gatavs uzkāpt virsū. Sabiedrības dāma atradusies.

Pilnmēness?
12.06.2023 21:07 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Lula @ 12.06.2023 20:05
Nav šeit visas vienā katlā metamas ar dažām trakajām. Bet ir skaidrs, ka arī pārējās pa spalvai neglaudīs, zinot, ka nepazīsot cilvēku biji ar mieru jau nelietot kontracepciju.
Un ja tieši ģimenes jēdziens, laulības ir tik svarīgas, tad ar to varējāt sākt, nostabilizēties un tālāk par bērniem.
Vienkārši ko tev pateikt, ka iekriti, žēl? Ir žēl, jā, bet muļķīgi arī.

Āmen! 🙏
12.06.2023 21:11 |
 
Reitings 35
Reģ: 12.06.2023
Beverly Hilza @ 12.06.2023 20:34
Autorei - sabiedrība nemīl upurus vai tos, kas tādus tēlo no sevis.

Sabiedrība necieš varmākas un tas laiks ir beidzies, kad neviens uz to nenorāda un visi klusē. Tādu klusētāju dēļ un šādu troļļu dēļ, kas gatavi otru pazemot, pusaudži izdara pašnāvības, aug sabiedrības agresija kopumā. Internets neko neaizmirst, visas IP adreses ir pieejamas, anonimitāte ir maldīga.
Tādas sievietes ,kuras šādi spēj izteikties, arī ikdienas dzīvē diez vai palīdzēs nelaimē nokļuvušai "Rusiņa" sievai... Jo viņa pati taču vainīga, pati "stulba zoss", ka ar tādu sapinās, lai tiek galā pati. Nezinu, cik tālu ir jāaiziet degradācijai, lai grūtniecei pateiktu par nedzimušu bērnu, ka tas ir bastards. To var izdarīt tikai degradētā vidē esošs cilvēks ,kurš vēl nav līdz galam emocionāli izaudzis. Emocionālā inteliģence līdzinās nullei.
12.06.2023 21:13 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Greatlife @ 12.06.2023 21:13

Sabiedrība necieš varmākas un tas laiks ir beidzies, kad neviens uz to nenorāda un visi klusē. Tādu klusētāju dēļ un šādu troļļu dēļ, kas gatavi otru pazemot, pusaudži izdara pašnāvības, aug sabiedrības agresija kopumā. Internets neko neaizmirst, visas IP adreses ir pieejamas, anonimitāte ir maldīga.
Tādas sievietes ,kuras šādi spēj izteikties, arī ikdienas dzīvē diez vai palīdzēs nelaimē nokļuvušai "Rusiņa" sievai... Jo viņa pati taču vainīga, pati "stulba zoss", ka ar tādu sapinās, lai tiek galā pati. Nezinu, cik tālu ir jāaiziet degradācijai, lai grūtniecei pateiktu par nedzimušu bērnu, ka tas ir bastards. To var izdarīt tikai degradētā vidē esošs cilvēks ,kurš vēl nav līdz galam emocionāli izaudzis. Emocionālā inteliģence līdzinās nullei.

Es šeit atrodos jau kādu laiciņu, pieņemu ka tu nē, tapēc teikšu to, ko esmu izsecinājusi jau sen. Ir baigi jāizvērtē kuru aso/skarbo/rupjo (vajadzīgo pasvītrot) tik tiešām ņemt par pilnu un jēdzīgi pretargumentēt vai sevi paskaidrot, JO :
1. Šādiem profiliem ( ir daži specifiski, kuri ar to izpaužas) vienīgais mērķis ir autoru uzkurināt, lai izveidotos tieši šāda, viens otru pazemojoša diskusija.
Un/vai
2. Ar savu dzīvi un ikdienu nelaimīgi cilvēki, kuriem dienas laikā tā žults tā sakrājas, ka viņa ir kaut kur jāizliek, lai spētu reāli fukcionēt un būt kaut cik sabiedrībā noderīgs cilvēks.
Ne visu jāņem par pilnu, ne uz visu ir jāatbild, ne par visu ir jāraksta memuāri par to, kāda ir šī sabiedrība. Viņa tāda ir. Ir bijusi un būs. Tā vienkārši ir. Paņem sev noderīgo no šīs diskusijas, atbildi tiem, kas tev iedod ko noderīgu un no kuriem ir labs komentāra saturs un pārējos vienkārši ignorē. Kam tev bojāt nervus, īpaši stāvoklī esot.
Atkāpjoties no augstāk minētā - puika vai meita? 🙃
12.06.2023 21:18 |
 
Reitings 14342
Reģ: 29.08.2022
Greatlife @ 12.06.2023 21:13

Sabiedrība necieš varmākas un tas laiks ir beidzies, kad neviens uz to nenorāda un visi klusē. Tādu klusētāju dēļ un šādu troļļu dēļ, kas gatavi otru pazemot, pusaudži izdara pašnāvības, aug sabiedrības agresija kopumā. Internets neko neaizmirst, visas IP adreses ir pieejamas, anonimitāte ir maldīga.
Tādas sievietes ,kuras šādi spēj izteikties, arī ikdienas dzīvē diez vai palīdzēs nelaimē nokļuvušai "Rusiņa" sievai... Jo viņa pati taču vainīga, pati "stulba zoss", ka ar tādu sapinās, lai tiek galā pati. Nezinu, cik tālu ir jāaiziet degradācijai, lai grūtniecei pateiktu par nedzimušu bērnu, ka tas ir bastards. To var izdarīt tikai degradētā vidē esošs cilvēks ,kurš vēl nav līdz galam emocionāli izaudzis. Emocionālā inteliģence līdzinās nullei.

Nevar jau visus “ļaunos” komentētājus likt vienā katlā. Ir tādi, kas tiešām vēl sliktu, ir tādi, kas neprot izteikties bez agresijas. Arī “ļaunos” komentāros var atrast kādu patiesību.
Ja atkāpjas no rupjībām, tiešām ir dīvaini, ka cilvēks līdz bērnam bija teju perfekts, bet, kad paliki stāvoklī, negrib vairs precēties. Vai gadījumā nav tā, ka pati priekš sevis centies uzlabot to situāciju? T.i., negribi pati sevi sāpināt, tāpēc centies redzēt to cilvēku labāku kā viņš ir.
Lai vai kā, domā labāk par to kā būs labāk mazulim šajā situācijā. No tāda skatupunkta, nevis par to vai ir šis cilvēks vispār jūsu dzīvē, bet vai viņš apmierina. Pievienojos tām, kuras saka, ka derētu tomēr iepazīties ar ģimeni/draugiem.
Galu galā, ja nu tomēr šķirsies, dzīvē vienmēr var atrasties cilvēks, kurš tevi pieņems un mīlēs ar visiem bērniem ☺️
12.06.2023 21:31 |
 
10 gadi
Reitings 2789
Reģ: 29.01.2009
Autorei - zini, kas visbiežāk kretinē šajos jau neskaitāmajos topikos par vienu un to pašu tēmu, ka iesaka sakarīgas lietas, primāri jau tā ir dzīves sakārtošana, bet uzreiz sākas atrunas, kāpēc to zelta krānu pamest nevar.
Tāpēc arī apnīk sniegt kādus padomus un uzreiz gribas izlamāt.
Jā, iedomājies, neviena neiedos Tev burvju recepti, kā nu to Tavu ģeķi mīlošā princī pārvērst. Vienīgais, ko vari, aiziet. Tad arī redzēsi, vai esi šim cilvēkam kaut cik nozīmīga.
12.06.2023 21:36 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
IceCream @ 12.06.2023 21:36
Autorei - zini, kas visbiežāk kretinē šajos jau neskaitāmajos topikos par vienu un to pašu tēmu, ka iesaka sakarīgas lietas, primāri jau tā ir dzīves sakārtošana, bet uzreiz sākas atrunas, kāpēc to zelta krānu pamest nevar.
Tāpēc arī apnīk sniegt kādus padomus un uzreiz gribas izlamāt.
Jā, iedomājies, neviena neiedos Tev burvju recepti, kā nu to Tavu ģeķi mīlošā princī pārvērst. Vienīgais, ko vari, aiziet. Tad arī redzēsi, vai esi šim cilvēkam kaut cik nozīmīga.

Man gribas mazliet autori attaisnot. Viņa nekur neminēja to, ka to zelta krānu nevarētu pamest. Te vienkārši daudzas paspilgtina krāsas.
Te daudzas asi komentē tā, it kā pašas dzīvotu pareizo dzīvi. Normāli cilvēki zina, ka ik pa reizei mēs visi sačakarējamies savos lēmumos. Te tomēr nāk pēc padoma, izkratīt sirdi. Domāju viņa pati jau sevi šausta, mums to kurināt nevajag.
12.06.2023 21:43 |
 
10 gadi
Reitings 6213
Reģ: 01.04.2009
Nu tiešām, nevajadzētu jau tik skarbi te dažām izteikties. Autore gaida bērniņu tomēr, kaut kādu cieņu un pieklājību! Ja nav ko sakarīgu ieteikt , varbūt nerakstām neko. Pēc rakstītā autore šķiet sakarīga sieviete, pietiekami inteliģenta , un kļūdāmies un padomu prasām šad tad mēs visi . Jā, varbūt es darītu citādāk viņas situācijā ,bet nejūtos arī tiesīga te brukt virsū un kaut ko baigi pārmest.
12.06.2023 21:44 |
 
Reitings 752
Reģ: 03.01.2023
Autorei - zini, kas visbiežāk kretinē šajos jau neskaitāmajos topikos par vienu un to pašu tēmu, ka iesaka sakarīgas lietas, primāri jau tā ir dzīves sakārtošana, bet uzreiz sākas atrunas, kāpēc to zelta krānu pamest nevar.

Bet kāpēc viņu pamest? No rakstītā neizklausās, ka cilvēks būtu galīgi zemē metams. Pastulbs, jā, bet tur nu autore nevar sevi nostatīt kā pretstatu viņam, un vissaderīgākie pāri parasti arī ir intelekta līmenī ļoti līdzīgi. Labākais, ko autore var izdarīt, ir tieši pretējais - izlīst no ādas ārā, lai bērnam būtu tēvs, nevis ar savām kaprīzēm veci vēl vairāk atbaidīt.
12.06.2023 21:44 |
 
Reitings 35
Reģ: 12.06.2023
Mums būs dēliņš. Vienīgais mīnuss, vai es pat uzskatīju par plusu - intraverts, ļoti noslēgts, desmit baļļu sistēmā 9.5 ( nav ikdienas tusiņu, dzertiņu ,brivo laiku pavada pilnveidojoties,uz karjeru tendēts. Es forumos nesēžu, arī esmu gana noslogota ikdienā, kopdzīvi īsti neuzsākām, jo abi esam gana pašpietiekami, par ģimeni sākumā daudz runājām, kad teicu, ko vēlos, mērķi, domas sakrita. Arī tagad pārrunājam kādu vārdiņu dot, kādā skolā ,dārziņā laist, bet ne mazākās sarunas par kopdzīvi vai ģimenes izveidi. Kad uzzināja, ka gaidu mazo ,viņš priecājās.
Par " aiziešanu" - nu nav jau nekur jāaiziet. Katram savs īpašums. Varu pārtraukt attiecības , ja neseko laulība un ģimenes izveide.
12.06.2023 21:48 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Greatlife @ 12.06.2023 21:48
Mums būs dēliņš. Vienīgais mīnuss, vai es pat uzskatīju par plusu - intraverts, ļoti noslēgts, desmit baļļu sistēmā 9.5 ( nav ikdienas tusiņu, dzertiņu ,brivo laiku pavada pilnveidojoties,uz karjeru tendēts. Es forumos nesēžu, arī esmu gana noslogota ikdienā, kopdzīvi īsti neuzsākām, jo abi esam gana pašpietiekami, par ģimeni sākumā daudz runājām, kad teicu, ko vēlos, mērķi, domas sakrita. Arī tagad pārrunājam kādu vārdiņu dot, kādā skolā ,dārziņā laist, bet ne mazākās sarunas par kopdzīvi vai ģimenes izveidi. Kad uzzināja, ka gaidu mazo ,viņš priecājās.
Par " aiziešanu" - nu nav jau nekur jāaiziet. Katram savs īpašums. Varu pārtraukt attiecības , ja neseko laulība un ģimenes izveide.

Super! 💙
Izklausās, ka tu materiāli esi labi nodrošināta un tādā ziņā tev galvas sāpju maz. Vienīgi emocionālā plāksnē tevī tukšums, kuru kā reiz domāji aizpildīt ar šo vīrieti. Nezinu vai pareizi, bet varbūt viņš mazliet nobijies? Zini kā, pirmais bērns. Un precēties negrib jo salīdzinoši nesen iepazinušies?
12.06.2023 21:51 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Greatlife @ 12.06.2023 10:52
Sveiciens. Dzīvoju diezgan specifiskā vietā, ir lauku saimniecība, dzīvnieki. Šķīrusies sešus gadus, audzinu divus bērnus, jaunieši/pusaudži, strādāju. Pagājušā gadā iepazinos ar vīrieti ar kuru likās, ka vērtības un mērķi sakrīt t.i. - viņš vēlējās ģimeni, runājām arī par bērniem, kopdzīvi , kopīgu biznesu ( varbūt tās viņam bija k.kādas rozā brilles), nezinu. Īpaši neizsargājāmies, tagad esmu stāvoklī, jau 5 mēnesis, visas runas par MUMS ir apklusušas. Ilgi nevienam no savējiem nestāstīja par mazuli, draugus tuviniekus nepazīstu, finansiāli neiesaistās. Ieminējos par sarakstīšanos (nav runa pat par kāzām, tikai juridisku dok.sakārtošana) ,lai mazulim būtu pilna ģimene, tur nejūtas gatavs. Esmu diezgan apjukusi un sajūta kā piemānītai, jo, ja zinātu ,ka nejūtas gatavs, izsargātos, pirms tam runājām, ka abi gribam bērnu. Man ļoti žēl sevis un mazuļa un tas, ka būs jāaudzina vienai. Vecums 30++ Esmu pašnodarbinātā, slodze ir jāsamazina, ienākumi mazinās, izdevumi palielinās ( ārstu vizītes, neapmaksātās analīzes, ceļu izdevumi, vitamīni papildus un medikamenti + vēl lielie bērni. Vakaros bieži moka bezmiegs un raudu. It kā esam kopā joprojām... un jūtu, ka sāku norobežoties no drauga, iekšā ir rūgtums par situāciju + visu sarežģī profesija, jo viņš nav Latvijā visu laiku (jūrnieks) . Gaidu ļoti savu mazuli un jau tagad viņu mīlu, bet sajūta, ka nesaprotu, kādēļ pieteicās tieši tagad, un kādēļ vispār es parakstījos uz mazuli ārpus laulības :(.

Tavam jūrniekam ir pie di**as dziļi, jo viņs aizbrauc prom un problēmas neuzņemas. Tu pati varēsi risināt finases, dakterus un visu pārējo, kārtējā jūrnieku upure. Cik dzirdēts no citiem un blakus diskusijā, ka tiem ir lielas iespējas paņemt prostitūtas jeb citas pavieglas uzvedības sievietes,bet tu būsi cietēja un kā dumiķīte domāsi, par sarakstīšanos, jeb precībām ar tādu šmu*guli. Kamēr viņam tik būs citas bābas prātā un gūltā. Apbrīnojams naivums tādā vecumā. Nekas, varbūt dažus gadus vēlāk atradīsi citu jūrnieciņu, ar ko sadzemdēt bāreņus. Puse no Latvijas sazemdējusi bāreņus arpuss laulības un tas nevienu nesatrauc izņemot tādas bābas, kā Greatlife. Ļoti lieliska dzīve tev pēdiņās.
12.06.2023 21:53 |
 
Reitings 686
Reģ: 23.03.2020
Šobrīd viņš ir darbā un nav LV? Iespējams nevēlas pa tālruni risināt nopietnus jautājumus? Varbūt hormoni trako un pārspīlē? Kad jautā par kopdzīvi vai bērna istabas iekārtošanu, ratu,gultu pirkšanu to visu ignorē?
12.06.2023 21:57 |
 
Patīk
Reitings 2076
Reģ: 22.05.2019
Beverly Hilza @ 12.06.2023 20:20

Ak, tu šausmīgā sabiedrības daļa, kura atļaujās tavu bērnu nosaukt par bastardu, kura ir tik agresīva, ka anonīmā forumā uzbrūk visiem, rupji lamājās un vel atļaujas tavu bernu tēvu nosaukt par melnstrādnieku! ?? Šītadu nekaunību sabiedrības dāma tak nav pelnijusi! Viņa ir pelnijusi tikai to labāko un skaistāko! Vainīgi ir tikai visi citi, kas ir agresīvi, viņa vienīga mums nekad nelamājās un nesaka neko rupju tādēļ, viņa ir pelnijusi tikai cieņpilnu attieksmi!
Zini, ko tu pati esi vainīga, upuriene atradusies mums, parejie tik ir varmākas ļauni, un atļaujas tevi nosodīt!

Ja nezini,ko jēdzīgu ieteikt autorei un civilizēti padiskutēt,lai risinātu situāciju,labāk paklusē.
Var redzēt,ka tev jau laikam par hobiju ir kļuvis apsaukāt rupji citus lietotājus diskusijās.
12.06.2023 22:02 |
 
Reitings 35
Reģ: 12.06.2023
Materiāli jau vienmēr var būt labāk, un uztrauc tas, ka es nevarēšu tik daudz strādāt turpmākos gadus, bet, ja ar to domā, ka būs jālūdzas kādam palīdzība, nē, tik traki nebūs, paēduši ,apģērbušies , zem jumta un ar auto būsim, rēķinus varu samaksāt gan savus gan bērnu. Vīrietis ,protams, ir daudz reižu labāk situēts ,iet uz paaugstinājumiem. Par nobīšanos - ta izskatās, ka kamēr viss bija teorētiski, viss bija o.k. ,tagad ,kad reāli it kā viss notiek... Viss... Esmu TIKAI draudzene, kura gaida viņa mazuli. Kamēr nepaliku stāvoklī ,man mūsu attiecības apmierināja. Par laulību un ,ka par ātru - tad nevajadzēja PLĀNOT bērnu , bet mēs runājām, gāju pie ārsta, taisīju analīzes, dzēru vitamīnus. Pirms tam sarakstījāmies daudz, pēc tam satikāmies , vasarā nolēmām kļūt par pāri decembrī runājām par mazo un jau februārī paliku stāvoklī. Ārste neprognozēja, ka tas notiks tik ātri, jo man šajā jomā nav baigi viss o.k. ,ieteica mēģināt, ja nesanāks, tad mākslīgi, ko ar bijām pārrunājuši. Jā... Mēs neesam veselu " pudu" sāls kopā apēduši. Bet nav ar gluži tā, ka bez maz " ielidoju" negaidot. Tādēļ arī ir skumjas par to, ka neveidojas ģimene. Arī tas, ka 7 gadus esmu dzīvojusi viena gan jau darīja savu un ļoti ( varbūt pārāk)vēlējos izveidot ģimeni vēlreiz.
12.06.2023 22:06 |
 
Reitings 4915
Reģ: 27.03.2023
Annija35 @ 12.06.2023 22:02

Ja nezini,ko jēdzīgu ieteikt autorei un civilizēti padiskutēt,lai risinātu situāciju,labāk paklusē.
Var redzēt,ka tev jau laikam par hobiju ir kļuvis apsaukāt rupji citus lietotājus diskusijās.

Vai ne, to pašu esmu ievērojusi.
Plus vēl maina bildi profilam pa 10 reizēm tā it kā būtu kaut kādas mentālas problēmas, ko var savilkt kopā ar izlieto žulti diskusijās.
Varbūt vēl iedvesmojās no lietotājas Sarma, kura pirmā uzsāka ar naidu rakstīt nevis izteica konstruktīvu kritiku.
12.06.2023 22:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits