Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Stāvoklī depresija ,izmisums, nomākts garstāvoklis.

 
Reitings 35
Reģ: 12.06.2023
Sveiciens. Dzīvoju diezgan specifiskā vietā, ir lauku saimniecība, dzīvnieki. Šķīrusies sešus gadus, audzinu divus bērnus, jaunieši/pusaudži, strādāju. Pagājušā gadā iepazinos ar vīrieti ar kuru likās, ka vērtības un mērķi sakrīt t.i. - viņš vēlējās ģimeni, runājām arī par bērniem, kopdzīvi , kopīgu biznesu ( varbūt tās viņam bija k.kādas rozā brilles), nezinu. Īpaši neizsargājāmies, tagad esmu stāvoklī, jau 5 mēnesis, visas runas par MUMS ir apklusušas. Ilgi nevienam no savējiem nestāstīja par mazuli, draugus tuviniekus nepazīstu, finansiāli neiesaistās. Ieminējos par sarakstīšanos (nav runa pat par kāzām, tikai juridisku dok.sakārtošana) ,lai mazulim būtu pilna ģimene, tur nejūtas gatavs. Esmu diezgan apjukusi un sajūta kā piemānītai, jo, ja zinātu ,ka nejūtas gatavs, izsargātos, pirms tam runājām, ka abi gribam bērnu. Man ļoti žēl sevis un mazuļa un tas, ka būs jāaudzina vienai. Vecums 30++ Esmu pašnodarbinātā, slodze ir jāsamazina, ienākumi mazinās, izdevumi palielinās ( ārstu vizītes, neapmaksātās analīzes, ceļu izdevumi, vitamīni papildus un medikamenti + vēl lielie bērni. Vakaros bieži moka bezmiegs un raudu. It kā esam kopā joprojām... un jūtu, ka sāku norobežoties no drauga, iekšā ir rūgtums par situāciju + visu sarežģī profesija, jo viņš nav Latvijā visu laiku (jūrnieks) . Gaidu ļoti savu mazuli un jau tagad viņu mīlu, bet sajūta, ka nesaprotu, kādēļ pieteicās tieši tagad, un kādēļ vispār es parakstījos uz mazuli ārpus laulības :(.
12.06.2023 10:52 |
 
Reitings 510
Reģ: 28.01.2023
Nākamā
12.06.2023 10:56 |
 
Reitings 510
Reģ: 28.01.2023
Ieej blakus disusijā, tavs stāsts
12.06.2023 10:57 |
 
Reitings 35
Reģ: 12.06.2023
@debestinaa... Nav gluži šādi... Kopā nedzīvojam un nekad neesam dzīvojuši. Iziet kopā k.kur nav iebildumu. Slinks nav, ir mērķtiecīgs...varu daudz laba pateikt par savu draugu.
12.06.2023 11:01 |
 
Reitings 35
Reģ: 12.06.2023
Vienkārši sajūta, ka līdz ar grūtniecību arī vairs nav viņam nekādu kopīgi vīziju par MĒS, kaut par to runājām..un tas sāp. Arī par mazuli interesējas, brauc līdzi uz usg.
12.06.2023 11:04 |
 
Reitings 839
Reģ: 18.01.2023
Vai tas viņam būs pirmais bērns?
12.06.2023 11:07 |
 
Reitings 4051
Reģ: 10.04.2023
Varbūt ja tuviniekus un draugus nepazīsti, maksājumos neiesaistas, sarakstīties nevēlas, tad iespējams, ka viņam jau ir cita ģimene par kuru tu nezini ?
Bet nu iesaku ņemt un kārtīgi visu izrunāt ar vīrieti, pastāstīt visu kā jūties.
Bet nu baigi bieži šādas tēmas parādās forumā ar tikko "uzceptiem" profiliem.
12.06.2023 11:11 |
 
10 gadi
Reitings 2657
Reģ: 29.01.2009
Lauma Ruby @ 12.06.2023 11:11
Varbūt ja tuviniekus un draugus nepazīsti, maksājumos neiesaistas, sarakstīties nevēlas, tad iespējams, ka viņam jau ir cita ģimene par kuru tu nezini ?
Bet nu iesaku ņemt un kārtīgi visu izrunāt ar vīrieti, pastāstīt visu kā jūties.
Bet nu baigi bieži šādas tēmas parādās forumā ar tikko "uzceptiem" profiliem.

Izrādīsies, ka nav arī jūrnieks.
12.06.2023 11:16 |
 
Patīk
Reitings 10222
Reģ: 18.09.2021
Vai nu te viens un tas pats cilvēks rakstās vai pēkšņi līdzīgi stāsti.
Es nevaru, uzņemieties taču atbildību par savu dzīvi! Jā, otrs cilvēks var pievilt, mainīt domas, aiziet utt., bet vajadzētu kaut kādu kontroli pirms taisīt bērnus! Te jau blakus diskusijā runāja - neesam taču dzīvnieki. Unn pie 30++ vajadzētu nebūt naivai
12.06.2023 11:29 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Jus nedzīvojat kopa, radus, draugus nepazisti. Tev ir bērni. Ko tu brinies ja mīļākais negrib precēties, nu vai nevar jo aiznemts. Kapec vajadzēja bērnu?
Vīrietis grib mazuli? Nu lai pats ari dzemde. Es nesaprotu sievietes kas grib bernu barus no dazadiem svešiem vīriešiem.
Samazini izdevumus, mekle stabilu darbu lai butu dekrēta nauda. Par veci aizmirsti, un neko jo vina negaidi.
12.06.2023 11:30 |
 
Reitings 4928
Reģ: 27.03.2023
Es saprotu Tavu krišanu panikā un no vienas puses pati saki, ka tomēr viņš:
Slinks nav, ir mērķtiecīgs...varu daudz laba pateikt par savu draugu.

Arī par mazuli interesējas, brauc līdzi uz usg.

Un Tev gribas, lai grūtniecības laikā būtu ''drošība'' un viņš neaizmuks, tikai tā pati sarakstīšanās Tev viņu nedos! Ja vīrietis ir gājējs, tad arī aizies. Tu jau nezini, kas viņam šobrīd galvā darās, jo grūtniecība arī priekš viņa bija neplānota. Plus Tev ķermenis mainās un ne visi vīrieši turpina redzēt savā priekšā iekārojamu sievieti, tās arī ir tās sekas, kad rozā briļļu periodā paliekot stāvoklī, viņas ļoti ātri un smagi nokrīt.
Un Jūs vēl pie tam kopā pat nedzīvojat un neesiet dzīvojuši! Tas, ka vīrietis apsola debesu kalnus un skaisti runā NEKO vēl nenozīmē! Labāk kārtīgi izrunāt kopā dzīvošanas jautājumu un tālāk jau arī financiālu iesaistīšanos, viņam kā vīrietim ir jāuzņemas atbildība, ja nē, tad sūti tālēs zilajās un ja gribēs bērna dzīvē iesaistīties, tad ierakstīsi viņu dzimšanas dokumentā un, lai tad maksā alimentus!
12.06.2023 11:39 |
 
Reitings 4928
Reģ: 27.03.2023
Par veci aizmirsti, un neko jo vina negaidi.

Ļoti nepiekrītu, jo arī viņš piedalījās bērna taisīšanā un ir vienlīdz atbildīgs. Beidzam lūdzu propogandēt, kad sievietei ir jābūt supervaronei un vienai pašai viss ir jādara! Kam viņa to pierādīs?? Plus viņš interesējas par bērnu un nav ''izkūpejis gaisā''. Nav ar viņu jābūt attiecībās, bet par bērnu ir jārūpējas abiem!
Tākā nav ko bāzt galvu smiltīs un panikot, es vēl autores vietā iepazītos ar topošajiem bērna vecvecākiem, jo kas zin, varbūt viņi arī gribētu iepazīties ar savu mazbērnu!
12.06.2023 11:46 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Tas teiciens - “bērniņš pieteicās” nu nepieteicās viņš no nekurienes, jūs apzināti uztaisījāt, neizsargājoties.
Ja šī nebūtu jau trešā tāda diskusija, tad varbūt es gribētu būt iecietīgāka, bet nu bāc, meitenes, parunājat varbūt visas savā starpā, vismaz sapratīsiet viena otru.
12.06.2023 12:08 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Jautājums drīzāk kapēc tu vispār parakstījies uz jūrnieku. Labi, mīlestība. Ok. Abi gribat ģimeni. Ok. Bet tieši kā viņa funkcionēs, ja viņš patstāvīgi ir prom, to izrunājāt?
12.06.2023 12:11 |
 
Reitings 35
Reģ: 12.06.2023
Tas arī sāp, ka bērns bija plānots gan no manas ,gan viņa puses. Bija saruna par to, ka gribam ģimeni, gribam bērnu ,neizsargājāmies. Viņam bērnu nav, šis ir pirmais, ģimenes nav iepriekš bijušas. Ģimene - pat vikipēdijā iemetot nozīmē laulību automātiski vai asinsradniecību. Esmu ļoti tuvu 40. Abi esam nodrošināti, katram savs, ne īrēts vai kredītos īpašums, apleju viņam puķes, kad jūrā, izglītības un teksts, ka jāmeklē labāks darbs neiztur kritiku - kurš tad ir tas labākais darbs ? + Neviena grūtniece un jaunā mamma vairs nevar tādu slodzi turēt kā pirms tam , tas loģiski samazina ienākumus + jārūpējas par lielajiem bērniem. Viens no tiem pilngadīgs, bet turpina mācīties.
Jūtos ,maigi sakot "uzmesta". Varbūt arī mana lepnība dara savu un aizvien biežāk norobežojos no vīrieša. Kā te minēja - ka bez maz katrs bērns no sava - nē , lielie bērni dzimuši laulībā no vīra, kura diemžēl izjuka pēc 15 gadiem. Saviem vecākiem ir pateicis nesen, mamma gribot iepazīties. Bet ar liekas - mēs pat kopā nedzīvojam... Vai vispār vajag. Varbūt arī mana lepnība spēle savu lomu - neliekas normāli runāt par pašsaprotamām lietām. Un aizvainojums, ka negrib nodrošināt savam bērnam pilnu ģimeni, īpaši, ja esam par to runājuši.
12.06.2023 12:11 |
 
Reitings 35
Reģ: 12.06.2023
@eksperte , man profesija nebija būtiska, lieliski tiku arī viena galā gadiem šobrīd , viņā uzrunāja tas, ka ir kopīgi plāni, mērķi, cilvēks labs, labsirdīgs ,iemīlēju. Trīs bērnus esmu gribējusi vienmēr... Diemžēl laulībā sanāca, ka nesanāca trešais mazulis un aizgāja bojā lielā laikā. Par mazo, protams ,priecājos neatkarīgi ne no kā un viņu uzaudzināšu. Sāpe laikam par cerībām izveidot ģimeni, kura ir sagruvusi, sajūtos pievilta un žēl sevis un mazais ar, draugu īsti satikt negribas un nezinu kā lai cīnos ar savu depresīvo garstāvokli :(. Lietot īsti neko negribas, arī no manas ģimenes jautājumi par bērna tēti, vai nedomājam veidot ģimeni u.t.t. nemaz nezinu ko teikt - ka viņš pārdomāja un klusums no viņa puses šajā jautājumā.
12.06.2023 12:20 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Es saprotu, ka tu gribi to ģimenes formulu. To, ka tev blakus mīlošs un gādīgs vīrs, bērniņi aug, tu šmorē vakariņas un aplej tās puķes. Satiki cilvēku, dzirksteles, nu tulīt būs, tulīt būs, piesakās bēbis un čušs. Nekā nav. Realitātē jūs bišk pa strauju to visu izdarijāt. Ne radus, ne draugus pat zini, bet jau kopīgs bērns. Pats viņš dzīvo jūrnieka dzīvi un nesaprot ko tu no viņa gribi. Idejiski mērķi ir vieni, bet praktiski pieņemamais izpildījums ir katram savādāks. Varbūt tie 40 pakausī elpo un gribējās negaidīt, netaustīties būs vai nebūs kā vajag. Tas patērē enerģiju. Bet beigās varbūt pat var sanākt, ka esi nelaimīgāka kā esot viena.
12.06.2023 12:23 |
 
Reitings 35
Reģ: 12.06.2023
@eksperte - tieši tā ... Man likās ka iespējams vairs bērnu nebūs + vēl man nav tik viegli tikt. Viņam varbūt ar sabiedrības spiediens, jo visiem jau ir ģimenes, bērni viņam nav. Problēma - viņš var aiziet no situācijas es vairs ne
12.06.2023 12:30 |
 
Reitings 89
Reģ: 17.03.2023
Ma,gone Tu?😁
12.06.2023 13:17 |
 
Patīk
Reitings 10222
Reģ: 18.09.2021
Lula @ 12.06.2023 12:08
Tas teiciens - “bērniņš pieteicās” nu nepieteicās viņš no nekurienes, jūs apzināti uztaisījāt, neizsargājoties.
Ja šī nebūtu jau trešā tāda diskusija, tad varbūt es gribētu būt iecietīgāka, bet nu bāc, meitenes, parunājat varbūt visas savā starpā, vismaz sapratīsiet viena otru.

Ļoti labi pateici - "bērniņi NEpiesakās", viņus uztaisa 2 cilvēki. Ja tie ir pieaugušie, tātad abi zina, kā rodas bērni.
Tas ir tas pats, ko es vienmēr saku,- taču jāpaņem savas dzīves kontrole savās rokās un jāpadomā mazliet racionāli un dažus soļus uz priekšu! Nevis sākas- bērniņi rodas no zila gaisa, vīrieši galanti atnāk un kar makaronus uz ausīm... bet pati savos 30++ (40--) kā tāda naiva 18gadniece
12.06.2023 13:25 |
 
Reitings 839
Reģ: 18.01.2023
Greatlife @ 12.06.2023 12:30
@eksperte - tieši tā ... Man likās ka iespējams vairs bērnu nebūs + vēl man nav tik viegli tikt. Viņam varbūt ar sabiedrības spiediens, jo visiem jau ir ģimenes, bērni viņam nav. Problēma - viņš var aiziet no situācijas es vairs ne

Šo sabiedrībā kaut kā vajadzētu mainīt, kāpēc vīrietis var tā mierīgi aiziet no situācijas? Un kāpēc sabiedrības nosodījums vienmēr ir uz sievieti? Starp citu, nekad nevar zināt vai sekss nebija sievietei uzspiests, bet viņa iespējams nevēlas par to runāt. Varbūt viņai ir kauns, ka ir attiecībās ar destruktīvu vīrieti. Un tāpēc slavē viņu. Stokholmas sindroms. Es nesaku, ka tā ir šajā gadījumā, bet ne vienmēr sievietes ir bezatbildīgas. Visai bieži sievietes ir upuri, bet sabiedrība turpina viņas nosodīt par kāju virināšanu.
12.06.2023 14:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits