Spēriens pa pēcpusi. .

 
Reitings 8
Reģ: 11.06.2023
Sveikas! Tātad.. īsti nezinu ar ko sākt.
Ar vīrieti iepazinos pagājušā gada jūlijā, ļoti strauji uzsākām kopdzīvi, jau pēc nepilna mēneša.
Abiem ir bērni no iepriekšējām attiecībām, īsais sākums bija pilnīgi lielisks , rozā brilles, ideāli! Pat varētu teikt, ka viņš man nāca kā plāksteris, jo biju šķīrusies ar bērna tēvu.
No iepazīšanās brīža pēc trim mēnešiem paliku stāvoklī.
4-5 grūtniecības mēnesī viss sagriezās kājām gaisā, mans lieliskais vīrietis pazuda bez miņas! Tā teikt, ļoti ātri nokrita brilles un ieraudzīju viņa patieso pusi. Slinks uz velna paraušanu, strādāt negrib, iziet nekur negrib, ne ar mani, ne bērnu! Darbā tā jau nepilnu dienu, bet uzreiz gultā, kājas gaisā un aparāti tik griežās.
Patmīlīgs, visur tieku vainota es, pats ir balts un pūkains! Problēmas ar viņa bērniem , šķiet kontaktējās ar bijušo labāk kā ar mani.
Nerunājot kā atstumj manu bērnu. Kā uzraksta kāds cits tā uzreiz aizskrien, man ir jāatskaitās pat par gājienu uz veikalu!
Katrā ziņā pilnīgs pretstats tam ko satiku.
Izrunāt neko nevēlās, neredz tam jēgu , neredz nekādas problēmas. Uzskata visu par normu.
Savā 8tajā grūtniecības mēnesī jūtos tik ļoti morāli pazemota, nenovērtēta, iztukšota. Par visu domāju es viena, gan par rēķiniem , gan savu bērnu!
Vēl līdz šim brīdim gaidāmajam mazulim pilnīgi nekas nav nopirkts, reāli sāp sirds, ne mirklis no grūtniecības īsti nav izbaudīts.
11.06.2023 19:48 |
 
Reitings 4579
Reģ: 14.04.2023
Komentāri diezgan skarbi, bet , autore, varbūt Tu varēsi atbildēt?
Kas Tev lika tik sasteigti uzsākt kopdzīvi ar svešu vīrieti? Nepilns mēnesis - es atvainojos, tas ir svešs cilvēks. Vai Tev likās, ka tādā veidā, paliekot stāvoklī, varēsi noturēt vīrieti ? (Man tā likās, kad man bija 20 ,bet paldies Dievam, no neviena stāvoklī nepaliku) :D vai arī tika lietots daudz alkohols, ka viss bija vienalga? Nu, protams, man ir žēl Tevi lasot, bet pati vainīga vien esi.
Mans ieteikums - izdzēs to spermas donoru vispār no savas dzīves. Nekad neko neraksti un nobloķē numuru. ja vien tu neesi aitiņa, kas sēž pie loga un gaida atpakaļ. Uzliec caur tiesu uz alimentiem to neatbildīgo vīrieti. Ja Tev sķiet, ka pilnvērtīga dzīve ir tikai ar veci pie sāniem - pohuj kādu - tad iesaku doties pie psihologa.
12.06.2023 17:20 |
 
Reitings 4579
Reģ: 14.04.2023
Es saprotu, no malas jau spriest ir viegli … Bet tiešām! Izslēdz to vīrieti no savas dzīves , sāc strādāt ar sevi ! Kļūsti pašpārliecināta un stipra sieviete . Tev drīz būs bērniņš. NovèLU izturību un esi stipra! ♥️
12.06.2023 17:32 |
 
Reitings 166
Reģ: 14.07.2020
Es minēšu. Šim indivīdam jau sākumā bija slikta gramatika un nabaga literārā valoda? Ko Tu “ieraudzīgi” cilvēkā ar šauru interešu loku?
Meranda11 @ 11.06.2023 19:48
Sveikas! Tātad.. īsti nezinu ar ko sākt.
Ar vīrieti iepazinos pagājušā gada jūlijā, ļoti strauji uzsākām kopdzīvi, jau pēc nepilna mēneša.
Abiem ir bērni no iepriekšējām attiecībām, īsais sākums bija pilnīgi lielisks , rozā brilles, ideāli! Pat varētu teikt, ka viņš man nāca kā plāksteris, jo biju šķīrusies ar bērna tēvu.
No iepazīšanās brīža pēc trim mēnešiem paliku stāvoklī.
4-5 grūtniecības mēnesī viss sagriezās kājām gaisā, mans lieliskais vīrietis pazuda bez miņas! Tā teikt, ļoti ātri nokrita brilles un ieraudzīju viņa patieso pusi. Slinks uz velna paraušanu, strādāt negrib, iziet nekur negrib, ne ar mani, ne bērnu! Darbā tā jau nepilnu dienu, bet uzreiz gultā, kājas gaisā un aparāti tik griežās.
Patmīlīgs, visur tieku vainota es, pats ir balts un pūkains! Problēmas ar viņa bērniem , šķiet kontaktējās ar bijušo labāk kā ar mani.
Nerunājot kā atstumj manu bērnu. Kā uzraksta kāds cits tā uzreiz aizskrien, man ir jāatskaitās pat par gājienu uz veikalu!
Katrā ziņā pilnīgs pretstats tam ko satiku.
Izrunāt neko nevēlās, neredz tam jēgu , neredz nekādas problēmas. Uzskata visu par normu.
Savā 8tajā grūtniecības mēnesī jūtos tik ļoti morāli pazemota, nenovērtēta, iztukšota. Par visu domāju es viena, gan par rēķiniem , gan savu bērnu!
Vēl līdz šim brīdim gaidāmajam mazulim pilnīgi nekas nav nopirkts, reāli sāp sirds, ne mirklis no grūtniecības īsti nav izbaudīts.
16.07.2023 16:24 |
 
Reitings 76
Reģ: 22.06.2023
Motherofdragons @ 11.06.2023 21:20
Nu, tev ir jākļūst nevis drošākai, bet gudrākai, ar steigu, citādi turpināsi ražot bērnus no dažādiem tēviem, būtība svešiem cilvēkiem, esot pilnībā bez naudas (kā var nodzīvoties tiktāl, ka 8.mēnesī nevar neko nopirkt bērnam??? Ko tu darīji kā minimums 8 mēnešus? Tikai maukojies bezmaksas?).
Es parasti cenšos nemoralizēt, bet wtf, tu jau biji māte 1 bērnam un ievācies dzīvot kopā ar svešu vīrieti, par kuru neko nezini, tikai tāpēc, ka nevarēji saturēt kājas kopā un kontracepcija arī sveša lieta, wtf, tu jau zini, kā rodas bērni, tiešām spēj domāt tikai ar vāveri?? Tas cilvēks varēja būt pedofils, maniaks, jebkas, tev ir vēl ir "paveicies", ka viņš ir "tikai" sliņķis un atkarībnieks.
Play stupid games, win stupid prices.
Padomā vienreiz par bērniem, kurus tu pati savā bezatbildībā radīji, un savāc kopā savu pelēko vielu galvā beidzot.

+++
17.07.2023 01:43 |
 
Reitings 76
Reģ: 30.05.2023
Šķiries! Ej no viņa prom. Tev nav vecāku, kas var palīdzēt ar bērna audzināšanu, ja vajadzēs?
17.07.2023 04:12 |
 
Reitings 79
Reģ: 31.10.2022
Aizkraukles Pārdevēja @ 12.06.2023 17:32
Es saprotu, no malas jau spriest ir viegli … Bet tiešām! Izslēdz to vīrieti no savas dzīves , sāc strādāt ar sevi ! Kļūsti pašpārliecināta un stipra sieviete . Tev drīz būs bērniņš. NovèLU izturību un esi stipra! ♥️

Pievienojos, labāk ātrāk izbeidz toksiskās attiecības. Pati redzēsi, ka būs vieglāk.
17.07.2023 06:23 |
 
Reitings 94
Reģ: 31.10.2022
Par ko te ieteikumiem tik daudz mīnusu?
17.07.2023 10:16 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Autore, kā tev šobrīd iet?
17.07.2023 12:19 |
 
10 gadi
Reitings 299
Reģ: 31.08.2012
Atkal kāds uzcēlis vecu diskusiju :D
Vīrietis izklausās pēc lupatas kaut kādas. Pirmais red flag jau ir tas ka negrib strādāt. Wtf vispār? Ja sievietei ir jādomā par visiem rēķiniem un jāauklē bērni un vēl jāstrādā jo lielkungs negrib strādāt, tas jau nu vispār ir zem katras kritikas. Es nesaku ka sievietei jāsēž uz kakla, bet gan saku par to ka ja vīrietis nav ieinteresēts nopelnīt un uzlabot dzīvi tad tas nav vīrietis bet lupata
Otrkārt, griež aparātus. Strādāt negrib bet pagriezt gan grib. Vispār nesaprotu šitos azartniekus vai tad nav tiešām nekur kur labāk un lietderīgāk ieguldīt naudu
Es šitādam vecim uzrautu ar kāju pa dirsu un izliktu no mājas ārā par šitādu attieksmi. Autore, cerams ka pašuvi savu veci, šitādus pat nav vērts censties labot, nedz arī tas ir tavs pienākums kādu labot
17.07.2023 16:18 |
 
Reitings 76
Reģ: 30.05.2023
Bet, no kā šis dzīvo, ja strādāt negrib? Mantojums, stipendija, pabalsti?
Vispār, ja nav noslēpums, cik Jums abiem gadu?
17.07.2023 19:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits