Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Spēriens pa pēcpusi. .

 
Reitings 8
Reģ: 11.06.2023
Sveikas! Tātad.. īsti nezinu ar ko sākt.
Ar vīrieti iepazinos pagājušā gada jūlijā, ļoti strauji uzsākām kopdzīvi, jau pēc nepilna mēneša.
Abiem ir bērni no iepriekšējām attiecībām, īsais sākums bija pilnīgi lielisks , rozā brilles, ideāli! Pat varētu teikt, ka viņš man nāca kā plāksteris, jo biju šķīrusies ar bērna tēvu.
No iepazīšanās brīža pēc trim mēnešiem paliku stāvoklī.
4-5 grūtniecības mēnesī viss sagriezās kājām gaisā, mans lieliskais vīrietis pazuda bez miņas! Tā teikt, ļoti ātri nokrita brilles un ieraudzīju viņa patieso pusi. Slinks uz velna paraušanu, strādāt negrib, iziet nekur negrib, ne ar mani, ne bērnu! Darbā tā jau nepilnu dienu, bet uzreiz gultā, kājas gaisā un aparāti tik griežās.
Patmīlīgs, visur tieku vainota es, pats ir balts un pūkains! Problēmas ar viņa bērniem , šķiet kontaktējās ar bijušo labāk kā ar mani.
Nerunājot kā atstumj manu bērnu. Kā uzraksta kāds cits tā uzreiz aizskrien, man ir jāatskaitās pat par gājienu uz veikalu!
Katrā ziņā pilnīgs pretstats tam ko satiku.
Izrunāt neko nevēlās, neredz tam jēgu , neredz nekādas problēmas. Uzskata visu par normu.
Savā 8tajā grūtniecības mēnesī jūtos tik ļoti morāli pazemota, nenovērtēta, iztukšota. Par visu domāju es viena, gan par rēķiniem , gan savu bērnu!
Vēl līdz šim brīdim gaidāmajam mazulim pilnīgi nekas nav nopirkts, reāli sāp sirds, ne mirklis no grūtniecības īsti nav izbaudīts.
11.06.2023 19:48 |
 
Reitings 8
Reģ: 11.06.2023
Zinu, ka vajadzēja rīkoties uzreiz.. bet tik lielas bailes palikt vienai, pat nezinu kādēļ. Nespētu iedomāties ja mājās izņemot mani un bērnus neviena cita nebūtu.
Moku sevi, ļoti, bet spert soli neesmu morāli gatava. Apzinos, bet nespēju. Baidos, ka būs vēl sliktāk un ko tad..(?)
Tik daudz ko vēl nepieminēju, bet tāpat sanāca tik ļoti gari, nezinu kādēļ vispār šo rakstu. Šķiet, ka vēlos kādu iedrošinājumu, kādu cita cilvēka viedokli, lai kļūstu drošāka un beidzot saņemtos spert soli.
Paldies, ja tiki līdz galam
11.06.2023 19:48 |
 
Reitings 733
Reģ: 29.05.2023
Izklausās pēc mana ex 😂 Vārds nesākas ar T?
11.06.2023 19:50 |
 
Reitings 8
Reģ: 11.06.2023
Nop , nav nav uz T
11.06.2023 19:53 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Ko tev citu pateikt … ej taču prom. Šis ir labāk kā būt vienai?
11.06.2023 19:56 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
es vnk abrīnoju, kā vispār tādas lietas uzzin tikai TAD, ka ir jau palikušas stāvoklī. Un kā vispār tas tiek pieļauts pēc 3x mēnešu satikšanās vnk wtf :D
11.06.2023 20:05 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
GhostGG @ 11.06.2023 20:05
es vnk abrīnoju, kā vispār tādas lietas uzzin tikai TAD, ka ir jau palikušas stāvoklī. Un kā vispār tas tiek pieļauts pēc 3x mēnešu satikšanās vnk wtf :D

nu tur abiem pofigisms ir apbrīnojams
11.06.2023 20:06 |
 
Reitings 4051
Reģ: 10.04.2023
GhostGG @ 11.06.2023 20:05
es vnk abrīnoju, kā vispār tādas lietas uzzin tikai TAD, ka ir jau palikušas stāvoklī. Un kā vispār tas tiek pieļauts pēc 3x mēnešu satikšanās vnk wtf :D

Ir ir vīrieši kas parāda tikai īsto seju pēc apprecēšanās vai bērna piedzimšanas, jo uzskata ,ka sievietei vairs nav kur sprugt.Protams ir pa kādam sarkanam karogam jau pirms procesa, bet rozā briļļu periodā viegli palaist garām.
Autorei - mūc prom kamēr vēl vari jo labāk nepaliks tiešām. Kad būs zīdainis uz rokām tāds vīrietis visu tikai pasliktinās, kad tā jau būs grūti.
11.06.2023 20:18 |
 
Reitings 733
Reģ: 29.05.2023
GhostGG @ 11.06.2023 20:05
es vnk abrīnoju, kā vispār tādas lietas uzzin tikai TAD, ka ir jau palikušas stāvoklī. Un kā vispār tas tiek pieļauts pēc 3x mēnešu satikšanās vnk wtf :D

Tava draudzene taču arī joprojām nezina, ka sēdi sieviešu forumā.
11.06.2023 20:23 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Ir ir vīrieši kas parāda tikai īsto seju pēc apprecēšanās vai bērna piedzimšanas, jo uzskata ,ka sievietei vairs nav kur sprugt.

Te nav runa par to kāds ir vīrietis. Bet par pašu, atsevišķu sieviešu bezatbildību. Var jau būt, ka es kaut ko no dzīves nesaprotu, bet ja es būtu sieviete, tad es pa priekšu padzīvotu ar vīrieti kā minimums 6-12 mēnesiem kopā, apskatītos kāds šis vīrietis ir ikdienā / kopdzīvē, apjautātos vai viedokļi par bērniem un to audzināšanu sakrīt utt, nevis kā te, ļauj nolaist sevī spermu pēc 3x mēnešu satikšanās un tad ar lielām acīm: "Ups esmu stāvoklī un vīrietis ir Antons beeeeeeeee."
Tava draudzene taču arī joprojām nezina, ka sēdi sieviešu forumā.

Viņs zin, mēs dažreiz pasmejamies kopā par to, kas notiek šeit.
11.06.2023 20:29 |
 
Reitings 1356
Reģ: 27.05.2023
Ej prom. Tas arī viss.
Zinu un saprotu, ka vienai pašai + stāvoklī + vēl esošais bērns (vai bērni, īsti nesapratu) būs grūti. Būs pat smagi. Bet ar tādu vīrieti būs vēl smagāk.
Parunājies ar saviem draugiem un savu ģimeni. Ko iesaka viņi un vai ir gatavi kaut kādā veidā palīdzēt. Palīdzība, ja izlem doties no tāda vīrieša prom, tev būs vajadzīga. Gan emocionāla, gan arī fiziska, materiāla. Viena pati ar to visu netiksi galā.
11.06.2023 20:34 |
 
Reitings 4051
Reģ: 10.04.2023
GhostGG @ 11.06.2023 20:29

Te nav runa par to kāds ir vīrietis. Bet par pašu, atsevišķu sieviešu bezatbildību. Var jau būt, ka es kaut ko no dzīves nesaprotu, bet ja es būtu sieviete, tad es pa priekšu padzīvotu ar vīrieti kā minimums 6-12 mēnesiem kopā, apskatītos kāds šis vīrietis ir ikdienā / kopdzīvē, apjautātos vai viedokļi par bērniem un to audzināšanu sakrīt utt, nevis kā te, ļauj nolaist sevī spermu pēc 3x mēnešu satikšanās un tad ar lielām acīm: "Ups esmu stāvoklī un vīrietis ir Antons beeeeeeeee."
Viņs zin, mēs dažreiz pasmejamies kopā par to, kas notiek šeit.

Tur es piekrītu, ka pēc tik īsa laika kopā uztaisīt bērnu nav prāta darbs. It sevišķi, ja tagad kad jau gandrīz bērna piedzimšanas laiks,un nav bērnam nekā nopirkts, tad saprotams, ka arī finanses neatļauj bērna ienākšanu ģimenē un tēvs vēl atkarīgs no aparātu spēlēšanas.
11.06.2023 20:36 |
 
Reitings 1356
Reģ: 27.05.2023
Lauma Ruby @ 11.06.2023 20:36

Tur es piekrītu, ka pēc tik īsa laika kopā uztaisīt bērnu nav prāta darbs. It sevišķi, ja tagad kad jau gandrīz bērna piedzimšanas laiks,un nav bērnam nekā nopirkts, tad saprotams, ka arī finanses neatļauj bērna ienākšanu ģimenē un tēvs vēl atkarīgs no aparātu spēlēšanas.

Pilnīgi piekrītu. Pārāk daudz pāriem ir tā, ka satiekas, ātri ievācas kopā, rozā briļļu periodā piesakās mazulis un tad arī tieši tik pat ātri viss aiziet pa pieskari.
Bet nu labi, kā ir tā ir. Tēmas autorei novēlu stiprus nervus un labus apkārtējos līdzcilvēkus. Un silti iesaku šķirties. Varbūt ne uzreiz tagad, lai ar visu stresu nesanāk kaitējums, bet iesaku sākt par to domāt. Pamazām meklē vai sarunā sev vietu, kur dzīvot, utt.
Un jāatcerās, ka šādos gadījumos arī tas viss nav tik viegli. Tādiem vīriešiem visādi tarakāri var būt galvā. Esi piesardzīga.
11.06.2023 20:44 |
 
Reitings 1961
Reģ: 22.02.2023
GhostGG @ 11.06.2023 20:29

Te nav runa par to kāds ir vīrietis. Bet par pašu, atsevišķu sieviešu bezatbildību. Var jau būt, ka es kaut ko no dzīves nesaprotu, bet ja es būtu sieviete, tad es pa priekšu padzīvotu ar vīrieti kā minimums 6-12 mēnesiem kopā, apskatītos kāds šis vīrietis ir ikdienā / kopdzīvē, apjautātos vai viedokļi par bērniem un to audzināšanu sakrīt utt, nevis kā te, ļauj nolaist sevī spermu pēc 3x mēnešu satikšanās un tad ar lielām acīm: "Ups esmu stāvoklī un vīrietis ir Antons beeeeeeeee."
Viņs zin, mēs dažreiz pasmejamies kopā par to, kas notiek šeit.
Ā, viņŠ...Nu tad skaidrs.
11.06.2023 20:52 |
 
Reitings 4051
Reģ: 10.04.2023
Autorei varbūt arī vajadzētu padomāt pēc kādiem kritērijiem veido attiecības, jo pēc uzrakstītā saprotams, ka ar pirmā bērna tēvu arī nebija labas attiecības. Uz bērniem arī atstāj iespaidu šāda partneru maiņa un ka tikko iepazīts vīrietis sāk jau dzīvot ar bērnu kopā.
11.06.2023 21:05 |
 
Patīk
Reitings 1753
Reģ: 24.05.2019
Nu, tev ir jākļūst nevis drošākai, bet gudrākai, ar steigu, citādi turpināsi ražot bērnus no dažādiem tēviem, būtība svešiem cilvēkiem, esot pilnībā bez naudas (kā var nodzīvoties tiktāl, ka 8.mēnesī nevar neko nopirkt bērnam??? Ko tu darīji kā minimums 8 mēnešus? Tikai maukojies bezmaksas?).
Es parasti cenšos nemoralizēt, bet wtf, tu jau biji māte 1 bērnam un ievācies dzīvot kopā ar svešu vīrieti, par kuru neko nezini, tikai tāpēc, ka nevarēji saturēt kājas kopā un kontracepcija arī sveša lieta, wtf, tu jau zini, kā rodas bērni, tiešām spēj domāt tikai ar vāveri?? Tas cilvēks varēja būt pedofils, maniaks, jebkas, tev ir vēl ir "paveicies", ka viņš ir "tikai" sliņķis un atkarībnieks.
Play stupid games, win stupid prices.
Padomā vienreiz par bērniem, kurus tu pati savā bezatbildībā radīji, un savāc kopā savu pelēko vielu galvā beidzot.
11.06.2023 21:20 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
GhostGG @ 11.06.2023 20:29

Te nav runa par to kāds ir vīrietis. Bet par pašu, atsevišķu sieviešu bezatbildību. Var jau būt, ka es kaut ko no dzīves nesaprotu, bet ja es būtu sieviete, tad es pa priekšu padzīvotu ar vīrieti kā minimums 6-12 mēnesiem kopā, apskatītos kāds šis vīrietis ir ikdienā / kopdzīvē, apjautātos vai viedokļi par bērniem un to audzināšanu sakrīt utt, nevis kā te, ļauj nolaist sevī spermu pēc 3x mēnešu satikšanās un tad ar lielām acīm: "Ups esmu stāvoklī un vīrietis ir Antons beeeeeeeee."
Viņs zin, mēs dažreiz pasmejamies kopā par to, kas notiek šeit.

+++
Daudz mazāk būtu sačakarētas dzīves.
11.06.2023 21:37 |
 
Reitings 1403
Reģ: 19.05.2016
Tās bailes palikt vienai ir tava galvenā problēma, kamēr Tu neiemācīsies būt pašpietiekama, nāks antons pēc antona un ar visiem būs viens un tas pats scenārijs.
11.06.2023 21:41 |
 
Reitings 116
Reģ: 24.05.2023
Mjā...es arī neglaudīšu galvu posta autorei. Nu kā, kā tas var būt, ka tik ātri sāk dzīvot kopā? Kā var būt kādas garantijas (ja tā to vispār var tekt) par to, kāds ir vīrietis. Vai tiešām ir tik nenormāla "nieze"? Un ar svešu vīrieti - kur prezervatīvs, kur kontracepcija? Ticēji, ka "nebeigs iekšā"? Bail no STS nebija, ka netika lietots prezervatīvs? Tagad taču ne par ko nevari būt drošs! Nu nav vairs senie laiki, kontracepcija pieejama plaši un nav kosmiskā cenā.
Un jaunais mazulis....augs nepilnā ģimenē. Ko Tu viņam varēsi dot, ja tagad neko neesi sagādājusi?
Dieva Goda vārds...kur rodas šitādi vīrieši un sievietes. Nesaprotu!
11.06.2023 21:42 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Autorei-esi kļūdījusies,bet tagad ir jāuzņemas atbildība par savu un savu bērnu turpmāko dzīvi,un jādomā ko darīt tālāk.
No vīrieša labāk ir šķirties,jo nekas labs tur nebūs.
Meklē atbalstu pie ģimenes, draugiem,jā nebūs viegli,bet labāk vienai,nekā būt ar tādu.
11.06.2023 21:43 |
 
Reitings 750
Reģ: 14.05.2019
100% šķīries. Piedzims bērns un būs vēl sliktāk, vēl grūtāk. Dari to tagad, kamēr vēl vari
11.06.2023 22:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits