Kā lai aiziet?

 
Reitings 17
Reģ: 10.06.2023
Esmu dzīvē novesta līdz punktam, ka gribu beigt attiecības, bet fiziski nesaprotu, kā to izdarīt.
Mums ir 2 bērni, uz mana vārda ir dzīvokļa kredīts. Ar mazāko esmu BKA līdz decembrim. Kad atgriezīšos darbos, būs arī diennakts maiņas. Darba maiņa pēc tam nav opcija, jo stažējos.
Vīrs kategoriski atsakās savākt mantas, bet uzkrājumu man nav, lai vienkārši aizietu no dzīvokļa.
Nav arī neviena,pie kā aiziet un padzīvot.
10.06.2023 12:17 |
 
Reitings 17
Reģ: 10.06.2023
Vārdotāja @ 10.06.2023 13:15
lai nu kā, bet naudas mešanu vienā katlā es nekad neesmu atbalstījusi. Krāj pati un tikai sev.
Bet, ja izšķirsies, viņam tač būs alimenti jāmaksā- tas būs vismaz kaut kas.
Es ieteiktu šķirties un pēc iespējas ātrāk.
Man ir sajūta, ka savus draugus arī esi izslēgusi no savas dzīves, tā ir?

Vārdotāja @ 10.06.2023 13:15
lai nu kā, bet naudas mešanu vienā katlā es nekad neesmu atbalstījusi. Krāj pati un tikai sev.
Bet, ja izšķirsies, viņam tač būs alimenti jāmaksā- tas būs vismaz kaut kas.
Es ieteiktu šķirties un pēc iespējas ātrāk.
Man ir sajūta, ka savus draugus arī esi izslēgusi no savas dzīves, tā ir?

Draugi ir, bet ne tik tuvi un tiem, kas ir, viņš ir "ideālais vīrietis", visiem savas ģimenes, dzīves, negribētu arī ar savām problēmām uzbāzties. Aktieris man ir, cik viss ir lieliski brīžos, kad tiekamies ar citiem. Tie saucamie draugi arī kopīgi, bet praktiski no manas puses...
Man darbs tāds, ka skriešana no darba uz darbu (medicīna), līdz ar to vairāk ir kolēģu nekā draugu...
10.06.2023 14:58 |
 
Reitings 17
Reģ: 10.06.2023
Jupiter @ 10.06.2023 13:58
Kāds ir viņa iemesls "kategoriski neizvākties"? Viņam šķiet, ka viss ir normāli un lieliski un Tavam viedoklim nav svara? Man tāds viens bija - mani iemesli šķirties nebija pietiekami nopietni viņaprāt, nācās manipulēt, lai VIŅŠ būtu tas, kurš grib šķirties. Nav pati labākā izvēle, bet es savu drošību un brīvību vērtēju augstāk nekā moralizētāju viedokli.

Viņaprāt viss ir kārtībā, visi strīdoties, tadu iemeslu dēļ neviens nešķiroties. Tik lielisku vīrieti, kā viņš, vispār nekur nevar atrast (nedzer, nepīpē, strādā utt.) Es "psihojot" par lietām, ko nevajag. Un problēma esot manī, ka moralizēju un aizrādu. Un vispār "tad, kad Tu čīksti, ka neesi gulējusi dēļ nakts barošanām, tad, lūk, viss ir lieliski un man tas jāklausās" ( šorīt pirmo reizi pa vairākiem mēnešiem pateicu, ka mazais slikti gulēja pēc vakcīnas..). Kad piedzima otrs mazais, es vispār pat nelūdzu viņam naktī palīdzēt, ēst sagatavoju, lielo bērnu uz bd saģērbu, izņēmu utt. Kolēģe stāstīja, cik vīrs noguris izskatās, dienā domas neliek kopā (mazais naktīs tikai ieknukstējās un liku pie krūts, nebija no raudātājiem, vīrs vispār bija uzsācis gulēt viesistabā).
2 mēn vecumā pēc grūtākas nakts (augšanas izrāviens, praktiski visu nakti pie krūts), paņēma uz 20 min blakus istabā, bērns raudāja, gāju pakaļ, uz ko dabūju dzirdēt par bērnu "slimiķis". Ārprāts, kā man ir sakrājes aizvainojums....
10.06.2023 15:06 |
 
Reitings 17
Reģ: 10.06.2023
law7 @ 10.06.2023 13:27
Piekrītu, ka ziedi te nav lielākā problēma, it sevišķi, 8. martā. Daļa cilvēku to datumu vispār neatzīmē.

Nē, tie ziedi jau bija tā starp citu - vairāk domāts kā uzmanības pierādījumu nekādu. Bet man pietrūkst, gribētu, lai man dāvina ziedus, mazas dāvaniņas (kas attiecīnu sākumā bija - man tas ir svarīgi un to esmu teikusi vairākkārt.
Sekss arī - priekšspēles nav, beidz pēc 2 min. Es tiešām esmu neapmierināta arī tādā ziņā.. Lietoju Azalia, ko var savienot ar krūrltsbarošanu, lai tikai viņam ir labi, jo prezervatīvus negrib, nav labi viņam. Bez seksa vispār 3 dienas un uzvedas kā pasaules gals būtu..
10.06.2023 15:10 |
 
10 gadi
Reitings 6216
Reģ: 01.04.2009
Izklausās pēc emocionāli nestabila cilvēka, pret bērniem šitā, fui😲
Apbrīnoju, ka spējat vēl īstenot ar tādu cilvēku seksu, es pateiktu jau sen, lai iztiek ar sevi, ja nav gatavs mainīt attieksmi. Un, protams, ļoti novēlu, lai Jums un bērniem dzīvē viss nokārtojas ☺️
10.06.2023 15:14 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
Nesaprotu tos kopīgos kontus! Tomēr ir jābūt katram savai naudiņai. Paļauties uz vīrieti ir muļķīgi😢 Tas ir vienīgais ceļš palikt ar bērniem un pliku pakaļu nākotnē😔
10.06.2023 15:23 |
 
Reitings 7592
Reģ: 16.02.2021
Tā attieksme pret zīdaini ir milzīgs sarkanais karogs, es nevaru iedomāties, kam jānotiek galvā, lai par raudošu zīdaini pateiktu slimiķis vai bļed aizveries un mētātu priekšmetus. Jūs esat kopā ar kaut kādu psihopātu, sviediet viņu laukā. Tādi cilvēki nemainās.
10.06.2023 15:37 |
 
10 gadi
Reitings 1533
Reģ: 29.01.2009
Gardenia @ 10.06.2023 15:23
Nesaprotu tos kopīgos kontus! Tomēr ir jābūt katram savai naudiņai. Paļauties uz vīrieti ir muļķīgi? Tas ir vienīgais ceļš palikt ar bērniem un pliku pakaļu nākotnē?

Tas ir iemesls kāpēc man nekad nav bijis un arī nebūs kopīgs konts ar vīrieti. Kopīgi maksājumi jā, kad viens ieskaita otram par rēķiniem, un otrs samaksā vienā maksājumā, bet ne kopīgi uzkrājumi. Katrs pelna un katrs tērē (uzkrāj vai izšķērdē) pēc saviem ieskatiem. Ja ir galvenie maksājumi samaksāti, tad man ir pilnīgi vienalga ko dara vīrietis ar savu naudu kas paliek pāri un viņa makā nelienu.
10.06.2023 15:47 |
 
Reitings 7592
Reģ: 16.02.2021
Un pārtrauciet skaitīt tos 300€ uz viņa kontu. Vai nu atklāti pasakiet, ka neskaitīsiet vai samelojiet. Pat, ja uzreiz neizmetīsiet viņu vai neizšķirsieties, iekrāsiet uz sava konta tos pašus 1000-2000€ pa pāris mēnešiem.
10.06.2023 15:57 |
 
Reitings 21
Reģ: 19.04.2023
Uzkrājumu man nav, jo jau vairākus gadus vienošanās, ka skaitu katru mēnesi uz konta, kas uz viņa vārda konkrētu summu, kas ir kā "kopējie" iekrājumi.

Piem., viņa auto līzingu vienu mēnesi lielāko daļu nomaksāja no turienes, atstājot tikai dažus simtus un par to paziņoja man pēc tam.

Asshole! Kā jūs 12 gadus kopā?
10.06.2023 16:26 |
 
Reitings 17
Reģ: 10.06.2023
Sākumā jau tā nebija. Ar pirmo bērnu iesaistījās, šķiet, ka arvien trakāk viss sāka notikt pēc pirmā bērna gada vecuma, bet ieradums, darbi, rutīna utt., tad kopā nebija tik daudz laika jāpavada.. ar otro bērnu vispār aizgāja ciet tāda sajūta, kaut apmēram 2 gadus lūdzās, ka vajag arī otru bērnu, beigās piekritu (nē, nenožēloju, jo bērniņš ir superīgs).
Vēl viņš ir kārtības mīlis. Ar bērniem mums māja kā izlaizīta, jo kaut mazākā nekārtība viņam ir kā "skabarga acī". Nesen visu dienu pavadījām ārā, nepaspēju piekārtot pēc mazā un dzirdēju arī pārmetumu, ko vispār es visu dienu daru, ja nevaru izdarīt lietas.
Ja pirms tam lietas dalījām un tiešām visu uz pusēm - kārtojām māju, veļas ielikšana, izņemšana, izņemot ēst gatavošana - to viņš neprot, tad tagad kopš aizgāju dekrētā, pilnīgi viss ir uz mani un ar visu ir neapmierināts. Ja tagad kādreiz kaut kas jāizdara, tad nesaka skaļi, bet pukst (jo praktiski nerunā). Ir bijušas tiešām dažas reizes (šķiet, 5 reizes kopā, ne vairāk) kad uz stundiņu palūdzu abus bērnus pieskatīt, lai varu, aizskriet, piem., līdz frizierim apgriezt matus, tad pēc tam ar mani līdz pat vakaram nerunā, jo esot noguris no viņiem. Pirmo reizi no mājas izgāju viena pati bez bērniem pirms 3 mēn., jo sapratu, ka vairs nevaru ar matiem tikt galā. Es tomēr arī esmu cilvēks.
Un šodien veselas 2 reizes pateica, cik ļoti viņu uzbudina, ka esmu dusmīga :@.
10.06.2023 16:51 |
 
Moderators
Reitings 3755
Reģ: 13.11.2016
Jā, tas, ja cilvēkam mājās ir jābūt visam kā izlaizīts pat tad, ja ir mazi bērni, parasti ir uz kaut kādiem psihopātiskiem pamatiem. To es arī esmu ievērojusi.
10.06.2023 17:01 |
 
Reitings 1202
Reģ: 06.10.2022
Ahh. Cik skumji lasīt. Zinu šo bezspēcības sajūtu.
10.06.2023 17:10 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
mazaaduuda @ 10.06.2023 15:47

Tas ir iemesls kāpēc man nekad nav bijis un arī nebūs kopīgs konts ar vīrieti. Kopīgi maksājumi jā, kad viens ieskaita otram par rēķiniem, un otrs samaksā vienā maksājumā, bet ne kopīgi uzkrājumi. Katrs pelna un katrs tērē (uzkrāj vai izšķērdē) pēc saviem ieskatiem. Ja ir galvenie maksājumi samaksāti, tad man ir pilnīgi vienalga ko dara vīrietis ar savu naudu kas paliek pāri un viņa makā nelienu.
Tur jau tā lieta! Kas tie par kopīgajiem kontiem? Piedevām vēl uz veča vārda🙈🙈🙈 Tad pašas madāmas brīnās, ka dzīvē viss slikti! Šis jau ir tas moments kad gribās pateikt: pati pie visa vainīga, pati tikai pati vainīga!
10.06.2023 19:29 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Gardenia @ 10.06.2023 19:29
Tur jau tā lieta! Kas tie par kopīgajiem kontiem? Piedevām vēl uz veča vārda??? Tad pašas madāmas brīnās, ka dzīvē viss slikti! Šis jau ir tas moments kad gribās pateikt: pati pie visa vainīga, pati tikai pati vainīga!

Un pus forums tikmēr kladzina, ka ir pilnīgi ok sievai dzīvot bez darba, lai vīrs uztur.
Te vēl kaut kā var izkulties, bet ko darīt tad ja darbs vispār nav un nav bijis?
Autore - zvans uzticības tālrunim, ieteiks labākos turpmākos soļus un risinājumus. Turies. 🫶
10.06.2023 20:08 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
mazaaduuda @ 10.06.2023 15:47

Tas ir iemesls kāpēc man nekad nav bijis un arī nebūs kopīgs konts ar vīrieti. Kopīgi maksājumi jā, kad viens ieskaita otram par rēķiniem, un otrs samaksā vienā maksājumā, bet ne kopīgi uzkrājumi. Katrs pelna un katrs tērē (uzkrāj vai izšķērdē) pēc saviem ieskatiem. Ja ir galvenie maksājumi samaksāti, tad man ir pilnīgi vienalga ko dara vīrietis ar savu naudu kas paliek pāri un viņa makā nelienu.

Āmen! 🙏
10.06.2023 20:51 |
 
Reitings 1327
Reģ: 25.01.2023
Jessica H. @ 10.06.2023 17:10
Ahh. Cik skumji lasīt. Zinu šo bezspēcības sajūtu.
Tad saucas"Ne aiziet ,ne palikt-Būris"
10.06.2023 20:52 |
 
Reitings 752
Reģ: 03.01.2023
Lula @ 10.06.2023 20:08

Un pus forums tikmēr kladzina, ka ir pilnīgi ok sievai dzīvot bez darba, lai vīrs uztur.
Te vēl kaut kā var izkulties, bet ko darīt tad ja darbs vispār nav un nav bijis?
Autore - zvans uzticības tālrunim, ieteiks labākos turpmākos soļus un risinājumus. Turies. ?

Tur jau ir jautājums, kā un kādu kurš cilvēku kopdzīvei izvēlas. Ja pat šajā situācijā, kad vīrietis ir agresīvs pret maziem bērniem un labi redzams, ka ir absolūts nulle gan kā vīrs, gan tēvs, viņa turpina kladzināt par ziediem un dāvanām un priekšspēli... Turpina braukt uz kaut kādām izklaidēm, atdot savu naudu vecim notriekšanai... Jā, sievietei ir jābūt gudrai, lai varētu nestrādāt, citādi var beigties slikti.
10.06.2023 20:56 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Tu esi bērnu aukle, finansiāls atspaids un staigājošs caurums viņa seksuālo vēlmu apmierināšanai. Tādi ir mani secinājumi pēc izlasītā.
10.06.2023 20:59 |
 
Reitings 689
Reģ: 23.03.2020
No finansiālās puses izklausās,ka sedz lielāko daļu no izdevumiem. Vairāk nepārskaiti viņam 300e. Ja nepalīdz izrunāšanās un viņš netaisās iet prom,tad iespējams jāņem vērā Jupiter ieteikums un jāsāk rīkoties tā ,lai viņš gribētu šķirties, t.i.- nekārtot māju,negatavot viņam ēst, par seksu vispār neizteikšos,nerunāt ar viņu, vēl kādi citi paņēmieni,kas varētu viņam nepatikt.
10.06.2023 21:13 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
Lula @ 10.06.2023 20:08

Un pus forums tikmēr kladzina, ka ir pilnīgi ok sievai dzīvot bez darba, lai vīrs uztur.
Te vēl kaut kā var izkulties, bet ko darīt tad ja darbs vispār nav un nav bijis?
Autore - zvans uzticības tālrunim, ieteiks labākos turpmākos soļus un risinājumus. Turies. ?
Tas pus forums ir dīvainas sievietes! Palasu mati ceļās stāvus sēž mājās ar sīci un lepojās ar to, strādāt esot neizdevīgi un nepareizi🙈 uzskata, ka vīrs būs līdz kapa malai un apgādās arī! Lai attopās un izlien no saviem autiņiem tad arī sapratīs, ka lielai daļai mājsaimnieču veči sen pa kreisi šļūc gadiem. Diskusija nesen bija kā tad Didrihsons bez Didras atļaujas dzīvokli nopirka!😳 nu tā arī nopirka, galu galā viņa bizness kā grib tā tērē! Kad ieminējos, ka es par savu sapelnīto naudu pērku lielos pirkumus bez konsultācijām ar vīru un pat netaisos konsultēties. Oj kā mani mājsaimnieces nolika! Negribot dzīvot tādā pasaulē kā es un beigās rezultāti ir tādi kā teksta autorei. Vai nezin kur likties pašas vai izmet uz ielas, tad brīnās un acis atverās. Kādam spainim galvā jābūt lai naudu liktu veča kontā🙈 Par mantas šķirtības līgumu vispār gandrīz visas būtu šokā!
10.06.2023 21:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits