Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā lai aiziet?

 
Reitings 17
Reģ: 10.06.2023
Esmu dzīvē novesta līdz punktam, ka gribu beigt attiecības, bet fiziski nesaprotu, kā to izdarīt.
Mums ir 2 bērni, uz mana vārda ir dzīvokļa kredīts. Ar mazāko esmu BKA līdz decembrim. Kad atgriezīšos darbos, būs arī diennakts maiņas. Darba maiņa pēc tam nav opcija, jo stažējos.
Vīrs kategoriski atsakās savākt mantas, bet uzkrājumu man nav, lai vienkārši aizietu no dzīvokļa.
Nav arī neviena,pie kā aiziet un padzīvot.
10.06.2023 12:17 |
 
Reitings 17
Reģ: 10.06.2023
Praktiski varu teikt, ka dzīvoju morālā terorā. Viņš ir cilvēks, kas kopš otrā bērna piedzimšanas ar mani vispār nerunā, bet seksu pieprasa. Man tiešām riebjas mīlēties, ja to vispār tā var nosaukt. Neapmierināts ar savu darbu, neapmierināts ar saviem bērniem... Pasarg dies, ja mazulis ieraudāsies - tad sāk psihot, ka ir par skaļu. Kādus 4 gadus viņš sēdēja uz antipsihotiķiem kairinātu zarnu sindroma dēļ, bet teiktu, ka lietoja sava "rakstura" dēļ. Cik zinu, pāris mēnešus ir atmetis pavisam. Piebildīšu, ka bērniņš ir tiešām mierīgs.
Šodien palūdzu pieskatīt mazo, kamēr aizeju nomazgāties. Mazais noraudājies pie vannas istabas durvīm tupēja. Viņš sauca, bet bērns nenāca. Beigās dzirdēju, kā lido lietas pa gaisu, kliedza uz bērnu, citēju: "bļed, aizveries, cik var bļaut". Kad par šo aizrādīju un teicu, ka man vienreiz pietiek, no tā, ka nevaru vairs izturēt sāku raudāt, viņš pilnīgi mierīgs stāv, prasa, ko es daru, saka, ka es esmu tā psihā utt. ...
Kopā esam 12 gadus...
10.06.2023 12:30 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Oij tiešām grūti. Varbūt jāsāk ar to ka jāiesniedz šķiršanās un jāvēršas pie advokāta, kas palīdzēs ar tiesu/policiju dabūt to āpsi laukā no dzīvokļa.Ja dzīvoklis ir uz tava vārda tad pasaki lai vācas prom. Varbūt var sakrāmēt viņa mantas un atstāt aiz durvīm, slēdzeni nomainīt. Vai arī iesaistīt kādu radinieku vīrieti vai draugu kurš palīdzēs. Es nezinu kā ir ar policiju un šādām lietām...
Piesaki laicīgi bērnu dārziņā un ja ir radinieki tad varbūt var paņemt pie sevis kamēr tev 24h maiņa. Var interesēties par auklīti uz 24h,bet tas ir naudas jautājums. Krīzes centri kur var palīdzēt varbūt pazvani tiem un pajautā kā labāk.
Tiešām grūti tev. Nekam tādām neesmu gājusi cauri tāpēc tie ir tikai varbūt...
10.06.2023 12:46 |
 
Reitings 6243
Reģ: 14.12.2022
ZeZī @ 10.06.2023 12:30
Praktiski varu teikt, ka dzīvoju morālā terorā. Viņš ir cilvēks, kas kopš otrā bērna piedzimšanas ar mani vispār nerunā, bet seksu pieprasa. Man tiešām riebjas mīlēties, ja to vispār tā var nosaukt. Neapmierināts ar savu darbu, neapmierināts ar saviem bērniem... Pasarg dies, ja mazulis ieraudāsies - tad sāk psihot, ka ir par skaļu. Kādus 4 gadus viņš sēdēja uz antipsihotiķiem kairinātu zarnu sindroma dēļ, bet teiktu, ka lietoja sava "rakstura" dēļ. Cik zinu, pāris mēnešus ir atmetis pavisam. Piebildīšu, ka bērniņš ir tiešām mierīgs.
Šodien palūdzu pieskatīt mazo, kamēr aizeju nomazgāties. Mazais noraudājies pie vannas istabas durvīm tupēja. Viņš sauca, bet bērns nenāca. Beigās dzirdēju, kā lido lietas pa gaisu, kliedza uz bērnu, citēju: "bļed, aizveries, cik var bļaut". Kad par šo aizrādīju un teicu, ka man vienreiz pietiek, no tā, ka nevaru vairs izturēt sāku raudāt, viņš pilnīgi mierīgs stāv, prasa, ko es daru, saka, ka es esmu tā psihā utt. ...
Kopā esam 12 gadus...
Pat nezinu ko ieteikt, situācija smaga jo Tev nav iekrājumu😔 Izskatās dzīves nebūs kopā ar viņu. Es riktīgi labi zinu ko nozīmē morālais terors! "Viss slikti"🙈 padzīvoju tādā situācijā, pus gadu, sākās problēmas ar asinspiedienu nu līdz slimnīcai. Man cita situācija vienkārši izdzinu ārā un esmu laimīga. Iesaku tikt vaļā, bet Tev diemžēl ir vēl cita situācija, nesanāks tik vienkārši:( par seksu pilnībā piekrītu, ja blakus burkšķis tad neko negribās vispār ar to cilvēku. Tiem viss slikti ir vienkārši izpsihojās guļ un atpūšās, bet Tev jādzīvo ar tām negācijām.
10.06.2023 12:52 |
 
Reitings 17
Reģ: 10.06.2023
Gardenia @ 10.06.2023 12:52
Pat nezinu ko ieteikt, situācija smaga jo Tev nav iekrājumu? Izskatās dzīves nebūs kopā ar viņu. Es riktīgi labi zinu ko nozīmē morālais terors! "Viss slikti"? padzīvoju tādā situācijā, pus gadu, sākās problēmas ar asinspiedienu nu līdz slimnīcai. Man cita situācija vienkārši izdzinu ārā un esmu laimīga. Iesaku tikt vaļā, bet Tev diemžēl ir vēl cita situācija, nesanāks tik vienkārši:( par seksu pilnībā piekrītu, ja blakus burkšķis tad neko negribās vispār ar to cilvēku. Tiem viss slikti ir vienkārši izpsihojās guļ un atpūšās, bet Tev jādzīvo ar tām negācijām.

Uzkrājumu man nav, jo jau vairākus gadus vienošanās, ka skaitu katru mēnesi uz konta, kas uz viņa vārda konkrētu summu, kas ir kā "kopējie" iekrājumi. Tur man ir iespēja redzēt naudu, bet pārskaitīt uz savu kontu bez viņa ziņas nevaru.
Otrs - tur arī uzkrājumi kūst, jo vienmēr izdomā, kur "jāiegulda", kas "ātrāk jānomaksā". Piem., viņa auto līzingu vienu mēnesi lielāko daļu nomaksāja no turienes, atstājot tikai dažus simtus un par to paziņoja man pēc tam. Ja es iebilstu, tad "moralizēju, pukstu, neko nesaprotu" utt. Vēl domāju, varbūt ar abiem bērniem tikt prom līdz ko ienāk māmiņalga, un to dzīvokli pārdot, bet tas arī tik ātri nenotiek...
10.06.2023 13:01 |
 
Reitings 17
Reģ: 10.06.2023
Un arī tas, kā sadalīti maksājumi - no manas (tagad māmiņalgas) maksāju dzīvokli (~490 eur), kas ar eirobor cēlies jau par 200 eur, uzkrājums viņa kontā 300 eur), ēšana (melnais caurums), bērnu drēbes, ārsti, lielākā daļa izklaižu, kafejnīcas, degviela 200 eur mēn., jo abi daudz kur braucam.
Viņš,savukārt arī uzkrājumam tik pat 300, komunālos, elektrību, gāzi ap 400, telefonus 50 un sava auto līzingu 300. Tad viņa rodas kaut kādas obsesijas un atlikušo naudu tērē, piem., pērkot mantiņas, pārkārtojot lielā dēla istabu, jo neesot piemēroti (jau 3x) utt . Jebkurā gadījumā viņam beigās nekas pāri nepaliek pašam un prasa man.
Ziedus neesmu redzējusi gadiem... Kolēģēm gan dāvina 8.martā...
Kad atgriezīšos darbos, alga, protams, man pašai būs lielāka, bet nezinu, kā savilkt kopā, ņemot vērā, ka mazais nav ticis valsts dārziņā, būs privātais līdz tiks.. rēķinu, 2024.g. septembris 😓
10.06.2023 13:09 |
 
Moderators
Reitings 3689
Reģ: 13.11.2016
Kādi viņam ir legāli ienākumi? No tā atkarīgs, cik lielus uzturlīdzekļus varēsi dabūt.
10.06.2023 13:14 |
 
Reitings 3713
Reģ: 10.01.2023
ZeZī @ 10.06.2023 13:01

Uzkrājumu man nav, jo jau vairākus gadus vienošanās, ka skaitu katru mēnesi uz konta, kas uz viņa vārda konkrētu summu, kas ir kā "kopējie" iekrājumi. Tur man ir iespēja redzēt naudu, bet pārskaitīt uz savu kontu bez viņa ziņas nevaru.
Otrs - tur arī uzkrājumi kūst, jo vienmēr izdomā, kur "jāiegulda", kas "ātrāk jānomaksā". Piem., viņa auto līzingu vienu mēnesi lielāko daļu nomaksāja no turienes, atstājot tikai dažus simtus un par to paziņoja man pēc tam. Ja es iebilstu, tad "moralizēju, pukstu, neko nesaprotu" utt. Vēl domāju, varbūt ar abiem bērniem tikt prom līdz ko ienāk māmiņalga, un to dzīvokli pārdot, bet tas arī tik ātri nenotiek...
lai nu kā, bet naudas mešanu vienā katlā es nekad neesmu atbalstījusi. Krāj pati un tikai sev.
Bet, ja izšķirsies, viņam tač būs alimenti jāmaksā- tas būs vismaz kaut kas.
Es ieteiktu šķirties un pēc iespējas ātrāk.
Man ir sajūta, ka savus draugus arī esi izslēgusi no savas dzīves, tā ir?
10.06.2023 13:15 |
 
Reitings 17
Reģ: 10.06.2023
law7 @ 10.06.2023 13:14
Kādi viņam ir legāli ienākumi? No tā atkarīgs, cik lielus uzturlīdzekļus varēsi dabūt.

1700 eur apm uz rokas
10.06.2023 13:18 |
 
Moderators
Reitings 3689
Reģ: 13.11.2016
Vēl jautājums, vai dzīvoklis pirkts laulības laikā?
Ja pirkts laulības laikā, šķiršanās gadījumā to var nākties dalīt...
10.06.2023 13:20 |
 
Moderators
Reitings 3689
Reģ: 13.11.2016
ZeZī @ 10.06.2023 13:18

1700 eur apm uz rokas

Tas jau diezgan labi. Tad jau tur var sanākt piedzīt kaut cik normālus uzturlīdzekļus.
10.06.2023 13:22 |
 
Reitings 752
Reģ: 03.01.2023
Un arī tas, kā sadalīti maksājumi - no manas (tagad māmiņalgas) maksāju dzīvokli (~490 eur), kas ar eirobor cēlies jau par 200 eur, uzkrājums viņa kontā 300 eur), ēšana (melnais caurums), bērnu drēbes, ārsti, lielākā daļa izklaižu, kafejnīcas, degviela 200 eur mēn., jo abi daudz kur braucam.

Forša dzīve vīrietim - uzvedas kā pilnīgs kretīns, bet sieva tik turpina skaitīt naudu viņa kontā, braukt kopā izklaidēties, nodarboties ar seksu pat ja ar viņu vispār pat nerunā.
Ziedus neesmu redzējusi gadiem

Tā noteikti nav tava lielākā problēma.
10.06.2023 13:24 |
 
Moderators
Reitings 3689
Reģ: 13.11.2016
Ja tā ir Rīga, aukles diemžēl šobrīd ir ļoti dārgas. Ja autore nezina, kā galus savilkt šķiršanās gadījumā, aukle nebūs variants.
10.06.2023 13:26 |
 
Moderators
Reitings 3689
Reģ: 13.11.2016
Piekrītu, ka ziedi te nav lielākā problēma, it sevišķi, 8. martā. Daļa cilvēku to datumu vispār neatzīmē.
10.06.2023 13:27 |
 
Reitings 2686
Reģ: 03.06.2023
Šādas situācijas ir viens no galvenajiem iemesliem kāpēc nevēlos bērnus/laulību. Tas ir tāds iebreziens - ja šādi notiek, un šādi notiek bieži...
10.06.2023 13:44 |
 
Reitings 6969
Reģ: 16.02.2021
Js pieaudzis vīrietis kliedz uz bēbi, kurš raud un met lietas pa gaisu, tas ir bīstami un liels sarkanais karogs. Rēķinieties, ka ar šo cilvēku civilizēti neizšķirsieties. Konta izraksti Jums ir, varat pierādīt, ka esat devusi naudu kopējiem uzkrājumiem, kurus šis cilvēks notrallinājis savām vajadzībām. Visticamàk šķirsieties ar policiju, tiesu, advokātiem. Ja dzīvoklis Jūsu, tad izmetiet laukā, nomainiet slēdzeni. Naudu uz kopējo kontu vairs neskaitiet. Ja bail teikt, kā ir, Sakiet, ka iztērējāt kaut kur (zobārstam) vai samelojiet, ka aizdevāt mammai, mamma atsos pēc pusgada, tad arī ieskaitīsiet vai kaut ko tādu un krājiet naudu savā kontā, vajadzēs advokātam.
10.06.2023 13:45 |
 
Moderators
Reitings 3689
Reģ: 13.11.2016
Zināmā mērā daudz vienkāršāk mūsdienās ir tikt vaļā no visādiem sitējiem- viens policijas izsaukums, viens paraksts uz policista sastādīta dokumenta un vīrietis lido ārā no dzīvesvietas, turklāt neatkarīgi no tā, kam tas mājoklis pieder.
10.06.2023 13:55 |
 
Reitings 1403
Reģ: 19.05.2016
Kāds ir viņa iemesls "kategoriski neizvākties"? Viņam šķiet, ka viss ir normāli un lieliski un Tavam viedoklim nav svara? Man tāds viens bija - mani iemesli šķirties nebija pietiekami nopietni viņaprāt, nācās manipulēt, lai VIŅŠ būtu tas, kurš grib šķirties. Nav pati labākā izvēle, bet es savu drošību un brīvību vērtēju augstāk nekā moralizētāju viedokli.
10.06.2023 13:58 |
 
Reitings 6969
Reģ: 16.02.2021
Pēc Jūsu nosauktajiem tēriņiem saprotu, ka Jums ir ļoti pieklājīga māmiņalga, līdz ar to, atgriežoties darbà, naudas paliks tikai vairāk. Šķiroties dabūsiet kaut vai minimālos alimentus apmēram 300€ par diviem bērniem, līdz ar to Jums pietiks gan privātajam dārziņam, gan auklei, kad būs 24h maiņas. Katrā ziņā Jūs finansiāli nekur nepazudīsiet, ar tādu ciparu varēsiet saņemties uz šķiršanos, viss tur nokārtosies.
10.06.2023 14:21 |
 
Reitings 6969
Reģ: 16.02.2021
Kad dabūsiet vīru ārā no mājas, samazināsies arī tēriņi. Nebūs jāmaksā par viņa ēšanu, degvielu, izklaidēm. Uz tā rēķina plus alimentu naudas - varēsiet viena nosegt visus dzīvokļa izdevumus un citus rēķinus. Nebūs jādod vīram nauda, kuru Jums prasa. Pat ja paliksiet uz laiku bez mašīnas, pēc laika varēsiet kaut vai līzingā paņemt savu, tikmēr jau galā tiksiet. Labāk laiku pabūt bez mašīnas nevis sagaidī dienu, kad tāds psihopāts lidina priekšmetu es minu, ka viengadīga bērna virzienā. Jūs izklausāties pēc normālas sievietes ar normālu darbu un algu, kura ieberzusies ar kaut kādu traumētu vīrieti, kurš pats neko super daudz nepelna un nav nekāds ietekmīgais, tikai iztaisās par baigo varoni Jūsu priekšā, dzīve aizies tikai uz augšu, kad no viņa atkratīsieties, arī finansiāli. Te noteikti nav ko baidīties, citas ir bezdarbnieces vai ar ļoti zemiem ienākumiem, Jūs esat daudz labākā situācijā.
10.06.2023 14:30 |
 
Reitings 1403
Reģ: 19.05.2016
Mercury6 @ 10.06.2023 14:30
Kad dabūsiet vīru ārā no mājas, samazināsies arī tēriņi. Nebūs jāmaksā par viņa ēšanu, degvielu, izklaidēm. Uz tā rēķina plus alimentu naudas - varēsiet viena nosegt visus dzīvokļa izdevumus un citus rēķinus. Nebūs jādod vīram nauda, kuru Jums prasa. Pat ja paliksiet uz laiku bez mašīnas, pēc laika varēsiet kaut vai līzingā paņemt savu, tikmēr jau galā tiksiet. Labāk laiku pabūt bez mašīnas nevis sagaidī dienu, kad tāds psihopāts lidina priekšmetu es minu, ka viengadīga bērna virzienā. Jūs izklausāties pēc normālas sievietes ar normālu darbu un algu, kura ieberzusies ar kaut kādu traumētu vīrieti, kurš pats neko super daudz nepelna un nav nekāds ietekmīgais, tikai iztaisās par baigo varoni Jūsu priekšā, dzīve aizies tikai uz augšu, kad no viņa atkratīsieties, arī finansiāli. Te noteikti nav ko baidīties, citas ir bezdarbnieces vai ar ļoti zemiem ienākumiem, Jūs esat daudz labākā situācijā.
Pilnīgi piekrītu. Tas nav "dzīvesbiedrs" tas ir "enkurs tavā kaklā". Kad tiksi no viņa vaļā, nespēsi noticēt, ka neizdarīji to ātrāk.
10.06.2023 14:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits