Par latviešiem

 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Pēdējo notikumu (hokejs, prezidenta vēlēšanas)
rezultātā aizdomājos par latviešiem. Bieži var dzirdēt, ka latvieši ir skaudīgi, negatīvi, auksti.
Kaut vai, piemēram, palasot par hokeju un piešķirto brīvdienu, nav maz cilvēku, kuri kunkst, ka valdība ir stulba, hokejs neinteresē, kam tas bija vajadzīgs utt. Noteikti arī pār jauno prezidentu izliesies kaudzīte samazgu. Labi, tas bija tikai piemērs, bet ikdienas ziņās, kur ir rakstīts par diezgan parastiem notikumiem, kas norit pasaulē, liekas, ka cilvēki tikai ienāk izliet žulti, jo redzi ļoti maz pozitīvo komentāru. Piemēram, noticis kaut kas ne visai labs, bet Facebook redzi smejošos smaidiņus vai komentārus no operas "ha-ha, tā viņam vajag".
Protams, ir arī pozitīvie komentāri, to neviens nenoliedz.
Kādas ir jūsu domas par latviešiem? Kur vēl vajadzētu augt?
31.05.2023 23:35 |
 
Reitings 630
Reģ: 07.09.2018
Pasaule vispār ir tik ļauna kopumā...😰
Man arī ir grūta dzīve, bet es nekad nesmietos par citādākiem cilvēkiem vai kam neveicas.
04.06.2023 02:46 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Esmu ļoti daudz gadijumus novērojusi no malas, ka latvietes ir ļoti dirsīgas, kad kautko aizrāda vai pasaka kritiku, to nespėj pieņemt neitrāli, bet vajag padirsties pretī, nespēj paklusēt un pieņemt, un tad uzreiz var dzirdēt frāzes - tu man neko nevari aizrādīt, tev nav 4 bērniņi, tu neesi manās kurpēs.
Tu esi svešineks, ko tu man vispār vari pārmest?
Ļoti manipulē ar frāzēm, tu man nevari neko pateikt tu esi jaunāka, tu ar mums nedraudzējies/nepalīdzi un vel nez ko izdomās.
Uzstāda savus noteikumus,iet pāri citu robežām kačā savas pravas, vēlas noteikt toni, bet līdz ko tu runā pretī un dusmojies, tā tev pasaka, ka tu te nekačāsi savas pravas, lai gan paši to dara. Uzskata, ka viņi drīkst, bet citi nē!uzskata, ka viņiem pienākās labāk un vairāk! Ļoti daudz agresīvie.
Visur saredz savu labumu, piemēram-viņai privātmāja, tur varēs patusēt pa brīvdienām pacept šašliku, tur varēs šito par brīvu izmantot. Tur varēs maz maksāt, tur būs palīgi par velti.
Māca citiem kā ir jādzīvo, lai gan paši kaujas, strīdās, ir tālu no perfektuma. Grib izlemt citu vietā, ko cilvēkam darīt ar savu dzīvi. Ļoti daudzi mēģina pūderēt smadzenes, ieskaidrot to ko viņi grib nevis ko tev vajag.
07.06.2023 03:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits