Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kāzas vasarā

 
Reitings 10
Reģ: 30.05.2023
Sveiki!
Esmu vedējmāte vasaras kāzās.. Jūlija pašās beigās gaidāms šis skaistais notikums.😍
Varbūt no jūsu puses ir kādi ieteikumi, ko varētu padarīt ar jauno pāri pēc ceremonijas Tērvetes apkaimē?
Pàris nevēlas neko tradicionālu-nekādus tiltus un visu pàrejo.
Pēc ceremonijas divas stundas būsim prom no pàrējiem viesiem..
liels paldies jau iepriekš🤗
30.05.2023 19:35 |
 
Reitings 3733
Reģ: 13.12.2022
Uztaisiet viņiem kādu brīdi atpūtai. Bez lieliem pribambasiem un skandalēšanai. Ļaujiet tās divas stundas atpūsties un pabaudīt skaisto mirkli. Viņi visi pirmskāzu laiku ir skrējuši, stresojuši un diena arī palido kā negudra. Pavadiet mierīgi to laiciņu četratā, uzrakstot viens otram vēstuli kā aktivitāti. Varbūt kāda kafejnīca vai smuka vieta - piemēram, Glamping Tērvete kādu smuku galdiņu uzklāt. Šampītis, gardas, mierīgas pusdienas pirms vakara skrējiena.
30.05.2023 19:42 |
 
Reitings 10
Reģ: 30.05.2023
Super! Principā, tāda pat ideja bija arī🤗🤩
30.05.2023 19:45 |
 
Reitings 1558
Reģ: 19.05.2016
Kāds man var izskaidrot, no kurienes tā "pāris pazūd uz x stundām" tradīcija ir radusies? Ko viesi dara? Nākamajās kāzās, kurās pāris "pazudīs uz x stundām" es vnk pazudīšu pavisam uz mājām. Tā nīkšana ir mana laika tērēšana.
31.05.2023 14:19 |
 
Reitings 3343
Reģ: 23.01.2022
Jupiter @ 31.05.2023 14:19
Kāds man var izskaidrot, no kurienes tā "pāris pazūd uz x stundām" tradīcija ir radusies? Ko viesi dara? Nākamajās kāzās, kurās pāris "pazudīs uz x stundām" es vnk pazudīšu pavisam uz mājām. Tā nīkšana ir mana laika tērēšana.

Reizēm ir garāks pārbrauciens priekšā un ir izdomātas aktivitātes.
Jāļauj jaunajiem nedaudz atvilkt elpu un pafočēties divatā. Mums nebija elpas atvilkšana, jo pafočējāmies pirms ceremonijas. Un tā mēs palikām neēduši līdz nākamajam rītam.
Ieteikums autorei - ieplāno paēst :D Tā, lai neviens nebaksta, nesaka, ka tagad nevar, jo tosts vai deja vai vēl nez kas :)
31.05.2023 14:33 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Jupiter @ 31.05.2023 14:19
Kāds man var izskaidrot, no kurienes tā "pāris pazūd uz x stundām" tradīcija ir radusies? Ko viesi dara? Nākamajās kāzās, kurās pāris "pazudīs uz x stundām" es vnk pazudīšu pavisam uz mājām. Tā nīkšana ir mana laika tērēšana.

Izbrauc pabūt divatā, citādāk viss vienā mutulī, nesanāk abiem pat normāli parunāt + sabildējas.
Normālās kāzās viesi iekārtojas viesu namā, naktsmītnēs, ēd našķus, iedzer, runājas savā starpā. Nav jau tā, ka bez jaunā pāra klātesamības nevienam vairs nav ar ko runāt un viss ir slikti tās 2 stundas. :D
31.05.2023 14:39 |
 
Reitings 3122
Reģ: 29.12.2022
Jaunais pāris nav kaut kādi mērkaķi uz kuriem esat atnākuši skatīties kā zoodārzā. Ceremonija ir galvenā daļa,kur esat pie viņiem atnākuši, a pēc tam jau vienkārši svinības. Kas mainās no tā,ka tās pāris h viņi nesēdēs galda galā ar jums? Kā jau te minēja, tikmēr viesi sakārtojas pa guļvietām, pārģērbjas un runājas ar pārējiem. Neko sliktu vispār tur nesaskatu
31.05.2023 14:47 |
 
Reitings 696
Reģ: 23.03.2020
Pazūd jau vairāk dēļ fotografēšanās vai arī ēšanas😀Tikmēr viesi iekārtojas viesu namā, uzkodas,pačalo ar citiem,ierakstās viesu grāmatā,citi arī bildējas utt.
31.05.2023 14:51 |
 
Reitings 1892
Reģ: 06.10.2022
Jupiter @ 31.05.2023 14:19
Kāds man var izskaidrot, no kurienes tā "pāris pazūd uz x stundām" tradīcija ir radusies? Ko viesi dara? Nākamajās kāzās, kurās pāris "pazudīs uz x stundām" es vnk pazudīšu pavisam uz mājām. Tā nīkšana ir mana laika tērēšana.

Es tādu viesi nemaz negribētu, ar saviem noteikumiem. Kaut uz 5 stundām, tās ir viņu kāzas. Man, kā viesim, arī patīk atvilkt elpu, nevis skiešanā. Uz kāzām, kur es esmu bijusi ir vienmēr dienas plāns. Cikos, kas un kur. Viņiem jāitiek bez fotosesijas, lai īpašajiem viesiem nav jāizgaida? 😅
31.05.2023 14:55 |
 
Reitings 1558
Reģ: 19.05.2016
gribuiemestkapeiku @ 31.05.2023 14:47
Jaunais pāris nav kaut kādi mērkaķi uz kuriem esat atnākuši skatīties kā zoodārzā. Ceremonija ir galvenā daļa,kur esat pie viņiem atnākuši, a pēc tam jau vienkārši svinības. Kas mainās no tā,ka tās pāris h viņi nesēdēs galda galā ar jums? Kā jau te minēja, tikmēr viesi sakārtojas pa guļvietām, pārģērbjas un runājas ar pārējiem. Neko sliktu vispār tur nesaskatu
Es nesaku, ka mērkaķi. Ja tāda ir tā doma par viesiem, tad kāpēc viņi tur ir? Ja jaunais pāris jūtās tik apgrūtināts ar klātbūtni? Nekas nekad nav bijis izdomāts ko stundām ilgi darīt viesiem izņemot vienu reizi, kad bija organizēta komandās kaut kāda orientēšanās pa pilsētu un tas tāpat ievilkās tik ilgi, ka nebija sajūtas, ka tās bija tikai 2-3h. Ja jaunais pāris ir tik izbesīts, ka es viņam neļauju mierīgi paēst ar savu klātbūtni, paldies, uz redzēšanos. Galu galā pāris pats tās kāzas organizē, lai organizē tad tā lai viesi nav kaitinoš apgrūtinājums.
31.05.2023 14:55 |
 
Reitings 1892
Reģ: 06.10.2022
Par jautājumu - noteikti mierīgi brīdi, kur var pacelt glāzes divatā un izbaudīt īpašo dienu.
31.05.2023 14:57 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Jupiter @ 31.05.2023 14:55
Es nesaku, ka mērkaķi. Ja tāda ir tā doma par viesiem, tad kāpēc viņi tur ir? Ja jaunais pāris jūtās tik apgrūtināts ar klātbūtni? Nekas nekad nav bijis izdomāts ko stundām ilgi darīt viesiem izņemot vienu reizi, kad bija organizēta komandās kaut kāda orientēšanās pa pilsētu un tas tāpat ievilkās tik ilgi, ka nebija sajūtas, ka tās bija tikai 2-3h. Ja jaunais pāris ir tik izbesīts, ka es viņam neļauju mierīgi paēst ar savu klātbūtni, paldies, uz redzēšanos. Galu galā pāris pats tās kāzas organizē, lai organizē tad tā lai viesi nav kaitinoš apgrūtinājums.

Tu ļoti pārspīlē šo, grūti pat komentēt.
Bet nu tas ir abpusēji, ja jaunā pāra izdarības besī, tad daudzi notekti būtu priecīgāki, ja tāds cilvēks viņu kāzas neapmeklētu.
Katram savas vēlmes un uzskati, manuprāt, kāzu apmeklēšanai nav jābūt spiestai lietai.
31.05.2023 15:19 |
 
Reitings 1558
Reģ: 19.05.2016
Lula @ 31.05.2023 15:19

Tu ļoti pārspīlē šo, grūti pat komentēt.
Bet nu tas ir abpusēji, ja jaunā pāra izdarības besī, tad daudzi notekti būtu priecīgāki, ja tāds cilvēks viņu kāzas neapmeklētu.
Katram savas vēlmes un uzskati, manuprāt, kāzu apmeklēšanai nav jābūt spiestai lietai.
Es domāju, ka uz kāzām ir jāaicina cilvēki ar kuriem kopā gribi svinēt mīlestību, nevis no kuriem gribas noslēpties uz x stundām.
31.05.2023 15:20 |
 
Reitings 1892
Reģ: 06.10.2022
Jupiter @ 31.05.2023 14:55
Es nesaku, ka mērkaķi. Ja tāda ir tā doma par viesiem, tad kāpēc viņi tur ir? Ja jaunais pāris jūtās tik apgrūtināts ar klātbūtni? Nekas nekad nav bijis izdomāts ko stundām ilgi darīt viesiem izņemot vienu reizi, kad bija organizēta komandās kaut kāda orientēšanās pa pilsētu un tas tāpat ievilkās tik ilgi, ka nebija sajūtas, ka tās bija tikai 2-3h. Ja jaunais pāris ir tik izbesīts, ka es viņam neļauju mierīgi paēst ar savu klātbūtni, paldies, uz redzēšanos. Galu galā pāris pats tās kāzas organizē, lai organizē tad tā lai viesi nav kaitinoš apgrūtinājums.

Es reāli neesmu bijusi uz kāzām, kur STUNDĀM jānīkst un jāgaida kāds. Kamēr viesi no sarakstīšanās vietas nokļūst līdz viesu namam - +/- stunda, jo kādam kaut kur vienmēr vajag iebraukt, tālāk jau pirmie dzērieni, aprunājās ar radiem/draugiem un jaunais pāris arī ir klāt. Labāk būtu, ja jaunais pāris sēdētu viesu namā uz gaidītu, kad visi viesi izdomās ierasties? Jo tāpat ar visu pauzi VIENMĒR kāds tāpat nokavē. Šis laiks starpā pat ir vajadzīgs, lai jaunajam pārim nav jāstāv un stulbi uz kādu jāgaida.
31.05.2023 15:24 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Jupiter @ 31.05.2023 15:20
Es domāju, ka uz kāzām ir jāaicina cilvēki ar kuriem kopā gribi svinēt mīlestību, nevis no kuriem gribas noslēpties uz x stundām.

Neredzu neko sliktu, ja gribas 12+ stundas pavadīt ar viesiem, bet kādas 2 vienam ar otru savā dienā. Bet kā jau teicu, katram savs!
31.05.2023 15:29 |
 
Reitings 10
Reģ: 30.05.2023
Jupiter @ 31.05.2023 14:19
Kāds man var izskaidrot, no kurienes tā "pāris pazūd uz x stundām" tradīcija ir radusies? Ko viesi dara? Nākamajās kāzās, kurās pāris "pazudīs uz x stundām" es vnk pazudīšu pavisam uz mājām. Tā nīkšana ir mana laika tērēšana.

Sveika!
Es uzdevu jautājumu. Ja Tev nav atbildes uz manu jautājumu, tad droši var uztaisīt jaunu forumu un apspriest šo tēmu-viesu nīkšana kāzās :)
Visām pārējàm- liels paldies par ieteikumiem! :)
Jā, šīs divas stundas pa lielam ir ,lai pafočētos, atvilktu nedaudz elpu pirms lielajiem vakara dančiem ar visiem viesiem. Kā jau iepriekš arī minēja, viesi pa to laiku iekārtosies, iedzers šampīti, aktivitàte viņiem arī būs :)
Varbūt bez vēstuļu rakstīšanas ir vēl kāds uzdevums, ko varētu jaunajam pārim uzdot izdarīt? 🙏🏻
Un tad pie reizes uzdošu jau nākamo jautājumu. Kad atgriezīsimies ar jauno pāri, tad varbūt ieteikumi,kādus vārtus varētu uztaisīt?
Vēlreiz, paldies visām, kas sniedz savus ieteikumus :)
01.06.2023 07:58 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
Jupiter @ 31.05.2023 14:19
Kāds man var izskaidrot, no kurienes tā "pāris pazūd uz x stundām" tradīcija ir radusies? Ko viesi dara? Nākamajās kāzās, kurās pāris "pazudīs uz x stundām" es vnk pazudīšu pavisam uz mājām. Tā nīkšana ir mana laika tērēšana.

Cik esmu bijusi kāzās, tikai vienās šī pazušana nebija. Jaunais pāris fotogrāfēšanos saorganizēja pa vidu ekskursijai Rundāles pilī. Mēs tā kā aizgājām pa vienu ceļu ar gidu un viņi pa otru un tad satikāmies zālē, kur viņi nodejoja deju. Nebija tā tizlā nīkšana. Bet reāli šitas besī: jūs brauciet uz viesu namu un mēs atbrauksim pēc 3 stundām.. Baigi kruti un ko mums tur darīt tās 3 stundas? Ne ēst, ne dzert vēl nav ko. Viesi brauc uz veikalu pēc šmigas un tupa dzer.
01.06.2023 08:29 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Tātad, dāmas, es nelasiju diskusiju bet pavīdēja teksts par pāris stundu pazušanu. Jautājums, kā atrisināt to problēmu? Iedomājaties, ir ceremonija, pēc tam jaunais pāris grib uztaisīt kāzu bildes. Teiksim, tas aizņem stundu, varbūt pat divas. Ko darīt viesiem? Tehniski esmu domājusi, ka tajā brīdī iesaistās kāzu vadītājs vai vedēji, kas attiecīgi izklaidē viesus, ar uzdevumiem. Piemēram, vēlējumu sarakstīšana, kādu smieklīgu vai pirmo atmiņu ar jauno pāri, nezinu kas vel varētu būt tematiski? Kā jūs risinājāt problēmu? Jo es reāli saprotu, ka pati būtu nonīkusi neko nedarīdama kā viesis, bet kāzās gribas skaistas bildes divatā ar vīru, un tas prasa laiku.
01.06.2023 09:53 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Piebilde. Dažām der atcerēties, ka kāzas nav par viesiem. Kāzu epicentrs nav viesu labklājība. Būt kāzās ir sava veida gods, jo pāris nolēmis šo svarīgi dienu pavadīt kopīgi. Pāris stundu pasēdēšana ar sevi, draugiem un radiem nebūs nekas tik ļoti apgrūtinošs, ja pāris tomēr nav noorganizējis izklaidi, kamēr atrodas citur. Ja tomēr gribas būt patstāvīgi izklaidētam un apčubinātam no visām pusēm, tad izejas durvis viesu mājās parasti ir labi pamanāmas.
01.06.2023 10:04 |
 
Reitings 1558
Reģ: 19.05.2016
.Eksperte. @ 01.06.2023 10:04
Piebilde. Dažām der atcerēties, ka kāzas nav par viesiem. Kāzu epicentrs nav viesu labklājība. Būt kāzās ir sava veida gods, jo pāris nolēmis šo svarīgi dienu pavadīt kopīgi. Pāris stundu pasēdēšana ar sevi, draugiem un radiem nebūs nekas tik ļoti apgrūtinošs, ja pāris tomēr nav noorganizējis izklaidi, kamēr atrodas citur. Ja tomēr gribas būt patstāvīgi izklaidētam un apčubinātam no visām pusēm, tad izejas durvis viesu mājās parasti ir labi pamanāmas.
Es tikai gribu saprast - tad viesi tur ir priekš tam lai ..... ved dāvanas?
01.06.2023 14:14 |
 
10 gadi
Reitings 230
Reģ: 27.06.2014
Var kādu simbolisku aktivitāti noorganizēt. Iestādīt kādu koku, uzrakstīt vēstuli. To laiku vislabāk izmantot lai fotografētos. Vari izrīkot pārsteigumu - pasaukt kādu mūziķi lai uzspēlē kko.
01.06.2023 14:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits