Atkarība

 
Reitings 4
Reģ: 27.05.2023
Sveicinātas, dievietes.
Vēlos pastāstīt savu sāpi, kas ir ilgstoši krājusies un vēlos uzzināt ko jūs darītu manā situācijā.
Mans partneris(27g) ar ko esmu ilgus gadus kopā ir atkarīgs no zālītes(tā,kas satur THC) pīpēšanas un pats to nevēlas atdzīt.Cigaretes nesmēķē.Lieta ir tik nopietna, ka notriec mēnesī vairākus simtus € tajā un bieži vien pietrūkst naudas personīgajām lietām, bet uzkurīšanai vienmēr atradīs. Vienmēr, kad pārmetu viņam par šo atbild, ka no tā taču nevar palikt atkarīgs, šī pēdējā reize, vai arī vispār apvainojas un ignorē mani.Domāju,ka liela ietekme ir tā ,ka vairāki bērnības draugi ir dīleri un viegli vienmēr pieejama iegāde.Zinu,ka ir atkarīgs jo ir gatavs pat aizņemties naudu, ņemt uz parāda un kad nav uzpīpējis ir sliktā garastāvoklī. Pati naudu viņam nedodu tam.Nezinu vai attiecības ir jāizbeidz tikai tāpēc, ka ir atkarīgs no uzpīpēšanas jo viss pārējais attiecību ziņā ir lieliski un neviens taču nešķiras pīpēšanas dēļ, taču finansiālu iemeslu dēļ nevaram turpināt šādas summas izmest tam un plus LV tas ir nelegāli.
27.05.2023 03:50 |
 
Reitings 83
Reģ: 26.10.2022
Aldis15 @ 27.05.2023 18:19
Esmu pārāk 'nice', būdams kopā ar smukām meitenēm. Gribas izpatikt un būt džentelmenim.
Piem. IG nesen vien čalis bija ar savu GF aizbraucis ceļojumā, un viņš storijā ielika kur smiltīs bija ierakstīts ar lielielm burtiem meitenes vārds un balkus piebilde. "STULBENE"
Man būtu mīziens ko tādu izdarīt :(

Tāds good guy.. es tev tuvumā savu dzērienu neatstātu bez uzraudzības 😬😒
30.05.2023 20:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits